سابق جراح عمومی Vivek Murthy در امریکا به تنهایی بیماری همه گیر

Coronavirus همه گیر ایجاد کرده تنهایی بیماری همه گیر. اجتماعی فاصله در حالی که لازم است از بهداشت عمومی نظر است باعث سقوط در تماس های اجتماعی در میان خانواده و دوستان و کل جوامع — که به خصوص در جمعیت در حال حاضر بیشتر در معرض انزوا.

اما آمریکایی ها دچار یک تنهایی بحران قبل از هر کسی که تا به حال شنیده Covid-19. در یک سال 2018 گزارش بنیاد خانواده کایزر,, 22 درصد از همه بزرگسالان در ایالات متحده تقریبا 60 میلیون آمریکایی — گفت: آنها اغلب یا همیشه احساس تنهایی و یا اجتماعی جدا شده است. مشکل این است که حتی بیشتر متمرکز در میان افراد مسن: عمده ملی آکادمی علوم گزارش از فوریه یافت که کمی بیش از یک سوم از بزرگسالان بیش از سن 45 و 43 درصد از بزرگسالان بیش از 60 احساس تنهایی (سنجی دیگر بازگشت نتایج مشابه).

تنهایی است که به سادگی نمی دردناک آن می تواند کشنده باشد. چند متا تجزیه و تحلیل پیدا کرده اند خطر مرگ و میر مرتبط با بیماریهای مزمن تنهایی بالاتر از آن است که چاقی و معادل سیگار کشیدن 15 نخ سیگار در روز است.

در سال 2017 سابق آمریکا جراح عمومی Vivek Murthy به نام تنهایی بهداشت عمومی “اپیدمی” یک اصطلاح است که متخصصین پزشکی به اطراف پرتاب به آرامی. Murthy جدید کتاب همراه: قدرت شفا از ارتباط انسانی در گاهی اوقات تنها جهان, قدرتمند حساب از این تنهایی بیماری همه گیر است که گرفته شده نگه سراسر جهان غرب است. آن را نیز یک سوزاننده و کاملا رادیکال — نقد نظام ارزشی که در آن ما ساخته شده جامعه مدرن است.

من به تازگی صحبت با Murthy توسط تلفن. آرامی ویرایش متن گفتگو به شرح زیر است.

لب سرنوشت

بازتاب خود را در زمان سفر به جوامع در سراسر امریکا به عنوان ما جراح عمومی شما نوشتن که “تنهایی زد مانند یک تیره موضوع را از طریق بسیاری از مسائل آشکار است که مردم را به توجه من مانند اعتیاد و خشونت و اضطراب و افسردگی است.” شما می توانید بحث در مورد آن کمی ؟ در چه حس بود و تنهایی و یک نخ اتصال?

Vivek Murthy

انتظار نداشتم برای پیدا کردن این موضوع از تنهایی در بسیاری از داستان های من مواجه می شوند. مردم نمی آیند و می گویند “من تنها هستم” اما آنها می گویند چیزهایی مانند “من احساس می کنم باید برای مقابله با تمام این مبارزات در خود” یا “من احساس می کنم اگر من ناپدید شد فردا هیچ کس حتی متوجه” یا “من احساس می کنم نامرئی است.” آنچه من متوجه شدم این است که آیا مردم به مبارزه با اعتیاد یا افسردگی و یا خشونت در جوامع خود چه بود وزن در آنها بیشتر بود حس نیاز به مقابله با این چالش ها همه به تنهایی.

زمانی که ما از یکدیگر جدا دردناک است. که یکی از دلایل فیزیکی و جدایی و انزوا و سلول انفرادی بوده است روش های مجازات در جوامع برای سال های بسیاری از. که درد می تواند شدید زمانی که شما زندگی می کنند در یک حالت عمیق جدایی از مردم دیگر که آیا جدایی فیزیکی و یا شما احساس عاطفی قطع از آنها.

اما همه ما مقابله با درد متفاوت است. برخی از مردم خواهد شد در پاسخ به این درد با برداشتن تلفن و تماس با یک دوست. افراد دیگر را در پاسخ به درد رسیدن به یک بطری الکل. دیگران را برای رسیدن به مواد مخدر. برخی را شلاق را در مردم در اطراف آنها. برخی به خود یا دیگران صدمه دیده. برخی را غرق خود را در محل کار. اما در بسیاری از جهات این است که عمیق تر از درد است که ما احساس می کنیم که ما تنها هستیم که تحت تاثیر رفتار ما — و به نوبه خود تأثیرات سلامتی ما.

لب سرنوشت

من می خواهم به بحث در مورد که در آن درد تنهایی می آید در وهله اول و به همین دلیل آن را وجود دارد. صحبت شما در مورد تنهایی به عنوان یک “سیگنال بیولوژیکی.” پس چرا از آن است که ما احساس تنهایی در وهله اول ؟ چه عملکرد بیولوژیکی از تنهایی?

Vivek Murthy

ما باید به فکر تنهایی مثل ما فکر می کنم در مورد گرسنگی و تشنگی — به عنوان یک سیگنال که بدن ما به ما می دهد که ما در حال از دست رفته چیزی است که ما نیاز به زنده ماندن. روابط ما را قادر به تبدیل می شود به دنبال شکارچیان برای به اشتراک گذاشتن مواد غذایی برای به اشتراک گذاشتن وظایف مانند مراقبت از کودکان. همه که به ما کمک کرد برای زنده ماندن و حتی رشد.

بنابراین هنگامی که ما از هم جدا شدند از مردم هزاران سال پیش قرار داده شده است که ما در یک فوری استرس و دولت است. که در حالت استرس, چند چیز اتفاق افتاده است برای ما: توجه ما تبدیل شده درون ما تهدید سطح منتقل شد که ما hypervigilant. که مفید بود چرا که بدون همکار ما انسان ها برای محافظت از ما بودند در خطر مداوم است. که سطح بالایی از استرس به ما کمک کرد زنده ماندن به طور موقت در خود ما و سوار دوباره ما را به قبیله.

حتی اگر شرایط ما را تغییر داده اند به طور چشمگیری سیستم عصبی ما است که هنوز هم بسیار شبیه به آنچه در آن بود از هزاران سال پیش. هنگامی که ما جدا از دیگر مردم ما وارد است که فاز استرس به عنوان یک سیگنال برای ما به دنبال اتصالات. و اگر نه حضور داشتند به آن می تواند باعث آسیب در راه همان است که گرسنگی و یا تشنگی می تواند اگر آنها حضور داشتند ،

لب سرنوشت

شما به استناد به چند متا تجزیه و تحلیل در این کتاب است که نشان می دهد که خطر مرگ و میر از بیماری های مزمن تنهایی شبیه به چاقی یا سیگار کشیدن 15 نخ سیگار در روز است. که سرسام آور است.

Vivek Murthy

بدن در پاسخ به استرس از تنهایی می تواند بسیار مفید در کوتاه مدت. اما زمانی که استرس متحده مزمن تبدیل آنها شروع به از بین بردن بدن. هنگامی که شما یک استرس طولانی, دولت, سطح التهاب افزایش است. که التهاب شروع به آسیب بافت ها و عروق خونی را افزایش می دهد که ما خطر ابتلا به بیماری های مزمن مانند بیماری های قلبی. آن می تواند شما را مختل پاسخ ایمنی بدن است. آن حتی می تواند باعث شود در دراز مدت محرومیت از خواب قرار می دهد که ما بیشتر در معرض خطر ابتلا به فشار خون بالا, چاقی, و یک میزبان از دیگر شرایط فیزیکی.

آنچه همه از آن اشاره به این است که چقدر ضروری ارتباط اجتماعی است و برای بقای ما. بخشی از دلیل من نوشت: این کتاب برای کمک به مردم دیدن که ما در ارتباط هستند و نه فقط خوب بلکه لازم است به — و آنها باید بسیار بالاتر در اولویت ما لیست. آنها همچنین باید آنچه سیاستگذاران و رهبران در حال فکر کردن در مورد آنها به عنوان توسعه سیاست و یا طراحی محل کار و مدارس. ما نیاز به اطمینان حاصل شود که تمام جنبه های جامعه حمایت از روابط سالم است. این که چگونه ما در نهایت رشد به عنوان یک جامعه است.

لب سرنوشت

من می خواهم به بحث در مورد شرم تنهایی. یک موضوع است که اجرا می شود در سراسر کتاب این است که نه تنها ما نادیده گرفته تنهایی به عنوان یک مشکل اجتماعی اما ما نیز قرار داده شده یک انگ اجتماعی در اطراف آن است. شما می توانید بحث در مورد چگونه ننگ و شرم کمک به ما در تنهایی و بیماری و شاید نقش فرهنگ ما نقش در تسهیل که شرم ؟

Vivek Murthy

آنچه ما می بینیم با تنهایی و همچنین با اعتیاد — این است که هنگامی که ما احساس شرم در اطراف برخی از جنبه های زندگی ما, از آن همواره ما را بیشتر به سمت داخل و تراشه های دور در ما اعتماد به نفس است. هنگامی که شما تنها آنچه شما نیاز دارید بیشتر از همه این است که برای رسیدن و ارتباط با دیگران است. اما شرم تنهایی هل می دهد شما دقیقا در جهت مخالف. دیگر تنهایی خود همچنان ادامه دارد سخت تر از آن است که برای رسیدن به افراد دیگر به دلیل شما احساس نمی شما شایسته هستید. این است که چرا این مارپیچ رو به پایین از تنهایی بسیار چالش برانگیز است برای شکستن.

این است که در فرهنگ ما چیز بدتر می کند. در یک فردگرا فرهنگ خود را در موفقیت ها و شکست های خود را به طور کامل در خدمت شماست. که می تواند محل فوق العاده بار در افرادی که ممکن است تجربه شکست نه به سادگی با توجه به خود فرد تلاش اما به دلیل شرایط پیچیده. وجود دارد برخی از افرادی که ممکن است پاسخ خوبی به این, اما بسیاری از مردم به پایان رسید تا انجام بدتر چرا که آنها فقط به ضرب و شتم خود را بیشتر. که منجر به فرسایش بیشتر و اعتماد به نفس و اعتماد به نفس و ایجاد است که مارپیچ رو به پایین از تنهایی.

یکی از چیزهایی که من آموخته است که در نوشتن این کتاب هر چند که سرویس یک راه بسیار قدرتمند برای شکستن این مارپیچ رو به پایین به دلیل آن کوتاه-مدارهای برخی از این مکانیسم. تمرکز ما این است که عمدتا در خودمان زمانی که ما تنها هستیم چون ما احساس خطر می کنند. سرویس شیفت ما تمرکز خودمان را به شخص دیگری در چارچوب یک تعامل مثبت. همچنین افزایش اعتماد به نفس ما به دلیل آن را به ما یادآوری می کند که ما باید ارزش برای اضافه کردن به جهان است. به همین دلیل من اشاره به خدمات در این کتاب به عنوان یک “درب عقب از تنهایی.” آن را مانند یک نیروی قدرتمند هنگامی که می آید به ساختمان متصل جهان است.

لب سرنوشت

چه هستند برخی دیگر از عمده رانندگان گسترده تنهایی در نظر شما?

Vivek Murthy

ما در حال حاضر صحبت در مورد جامعه ما تمرکز بر فردگرایی اما من فکر می کنم فرهنگ ما در اطراف کار و دستاورد نیز مشکل ساز است. و این است که با ما چگونه تعریف موفقیت در جهان مدرن است. موفقیت رانده است توانایی خود را برای به دست آوردن یکی از سه چیز است: ثروت و قدرت و شهرت است.

زمانی که ما می بینیم کسی که به فروش می رسد یک شرکت و یا سرمایه گذاری پول و فوق العاده ای ساخته شده بازگشت ما می گویند که آنها موفق هستند. هنگامی که ما می بینیم کسی که مشهور است و یا گرفته شده که یک موقعیت بالا در دولت و یا کسب و کار ما می گویند که آنها موفق. مفهوم آن این است که اگر من ثروت و قدرت و شهرت و سپس زندگی من کمتر با ارزش است. که بسیار مشکل ساز است چرا که در شرایط مختلف در خارج از یک فرد کنترل که اغلب ما جلوگیری از داشتن ثروت و قدرت و شهرت.

من فکر می کنم ما باید به recenter خودمان را در این ایده است که هر یک از ما به ارزش ذاتی. این است که در قلب بسیاری از سنت های معنوی و بنابراین بسیاری از فرهنگ ها: ایده این است که به عنوان انسان ارزش ما است که ریشه در توانایی ما را به دریافت عشق است. و این عشق است که به وضوح آشکار در روابط ما — ما تجربه عشق از طریق افراد دیگر است.

به عنوان من فکر می کنم در مورد بچه های خود من که 3 و 2 من می خواهم آنها را به رشد دانستن است که ارزش خود را بر اساس توانایی خود را به من بدهید و دریافت عشق است. این چیزی است که آنها به دنیا آمده اند. این درست به آنها چه کسانی هستند. و آنها لازم نیست برای به دست آوردن پول و یا شهرت و یا یک موقعیت قدرتمند به منظور تقویت ارزش خود را به عنوان یک انسان است. آنچه باعث می شود آنها را انسان توانایی خود را به عشق و توانایی خود را برای ایجاد روابط و توانایی خود را به خدمت می کنند.

لب سرنوشت

این می شود چیزی در من قدردانی در مورد این کتاب که چقدر ماهرانه رادیکال آن است. این ایده که افراد در تعیین سرنوشت خود و اخلاقی ما به ارزش یک تابع از توانایی ما برای تولید این پایه مفروضات در قلب ما سیستم سیاسی و اقتصادی. و شما در واقع گفت که آنها در اشتباه هستند بسیار عمیق در راه است.

Vivek Murthy

این خنده دار به شما می گویند که من در واقع تقریبا با عنوان کتاب “رادیکال عشق است.” چرا که من فکر می کنم وجود دارد چیزی اساسی است که ما باید برای تبدیل در مورد چگونه ما در حال زندگی می کنند. آنچه من خواستار این است که یک مقدار عمیق تر و تغییر اساسی است که در مورد تبدیل ما به چیزی است که ما هستیم اما بازگشت به که ما ذاتا هستند.

هر انسانی احساس بهتر زمانی که آنها در حال دادن یا گرفتن عشق صرف نظر از سیاسی اجبار و یا فرهنگی که در آن بزرگ شده و یا هر چیز دیگری. این که چگونه ما به معنای به کار گیرند. و برعکس زمانی که ما عامل ترس — که معمولا آشکار به عنوان خشم یا نا امنی و یا حسادت و یا اضطراب — آن را احساس نمی کند خوب است. همه ما می دانیم که در اعماق.

در بسیاری از این کتاب در مورد چگونه ما بازگشت به حال که ما ذاتا هستند که توسط موجودات که مبتنی توسط, طراحی شده توسط, و رانده شده توسط عشق. و آن را در مورد چگونه برای ایجاد یک جامعه است که سوخت عشق به جای ترس.

این کتاب در نظر گرفته شده است فقط به عنوان یک راهنمای در مورد چگونه به ساخت اتصالات اضافی. این مورد اساسا تبدیل زندگی ما و جامعه ما نسبت به اینکه مردم محور و مردم محور جامعه است. اگر من تا به حال یک عقیده با کتاب آن خواهد بود فقط سه کلمه: “نفر اول قرار داده.”

لب سرنوشت

من فکر می کنم یکی پاسخ به این که ایده ساخت یک “مردم محور و جامعه” است که در آن جوامع در حال حاضر وجود دارد. خانواده من در لبنان و فلسطین. و زمانی که من به دیدار بستگان خود در خاورمیانه آنها را به مقدار زیادی از مشکلات, اما تنهایی به طور کلی نیست یکی از آنها است. آنها یک زمان سخت در از حتی درک تنهایی می تواند یک موضوع برای مردم است. در همان زمان آنها را عمیقا تعبیه شده در خانواده و جامعه است که آنها تمایل دارند که بسیار کمتر از فرد استقلال و آزادی است که ما آمده ایم به گرامی داشتن و احترام.

شما واقعا بحث جالب از این تجارت کردن بین آزادی و جامعه — و بالقوه سنتز است که می تواند کمک به ما آشتی دادن آن در این کتاب است. شما می توانید کمی صحبت در مورد آنچه شما تماس اول-دوم و سوم-کاسه جوامع است ؟

Vivek Murthy

وجود فرهنگ های سنتی که من فکر می کنم به عنوان محدود اما عمیق کاسه. آنها تمایل دارند که بسیاری از محدودیت های اطراف چه چیزی قابل قبول است: آن ممکن است قابل قبول به ازدواج زود در زندگی به دنبال یک شغل است که پدر و مادر خود بگویید شما مناسب نیست. اما وجود دارد مقدار زیادی از عمق از نظر ساختار اجتماعی است که اجازه می دهد تا شما را به احساس می کنید که شما بخشی از این شبکه است. آن می تواند تمدید ساختار خانواده و یا نسل از خانواده هایی که با هم زندگی می کنند در روستاها که روابط نزدیک با هر یک از دیگر. اگر شما باقی می ماند در داخل باریک محدودیت های جامعه, شما اغلب می تواند احساس کاملا متصل است.

نیز وجود دارد که بیشتر در جوامع مدرن است که من فکر می کنم به عنوان گسترده اما کم عمق کاسه. در بسیاری از جوامع غربی وجود دارد مقدار زیادی بیشتر آزادی بود که شما و باز در آغوش مختلف قرار گرفته است. اما ساختار است که اطمینان حاصل شود که مردم احساس می کنند مانند آنها بخشی از یک جامعه محدود — آن را به سمت چپ تا حد زیادی به افراد برای پیدا کردن دوستان است [و] برخی از ساختار است که آنها در نهایت می تواند تماس های خود را از جامعه است. این جوامع مانند یکی از ما در زندگی تمایل به سطوح بالاتر از تنهایی.

آنچه که من تصور می کنیم و امیدواریم که در این کتاب است که ما می توانیم یک سوم کاسه — کاسه است که گسترده و عمیق است. سوم-کاسه جامعه است که پذیرای مردم هویت فردی و آزادی بیان است. اما آن را نیز یک جامعه که دارای عمق زیادی از نظر سازه در محل است که اجازه می دهد مردم را به احساس به یکدیگر متصل می شوند و ارائه جامعه برای همه.

لب سرنوشت

آنچه را که یک سوم-کاسه جامعه در واقع مانند نگاه در عمل ؟

Vivek Murthy

آنچه در آن مانند به نظر می رسد این است که سازمان هایی که در ساخت و طراحی محل کار برای تقویت ارتباط انسان با ایجاد فرصت برای مردم به واقعا درک هر یک از دیگر به عنوان انسان و نه فقط به عنوان مجموعه مهارت. به نظر می رسد مانند مدارس که در سرمایه گذاری اجتماعی و عاطفی یادگیری به طوری که آنها می تواند به کودکان یک پایه و اساس برای چگونه برای ایجاد روابط سالم است. به نظر می رسد مانند محله ای که ما را بیشتر از حق بیمه در رسیدن به و آشنایی با همسایگان. به نظر می رسد مانند یک جامعه است که به رسمیت می شناسد که ما واقعا به هم وابسته موجودات که نیاز به هر یک از دیگر, که بدان معنی است که وجود دارد زمانی که ما توانایی به خدمت و زمان که در آن ما نیاز به خدمت گرفته شود.

من فکر می کنم بسیاری از این موضوع تصمیم به ایجاد ارتباط انسانی در اولویت است. چالش این است که ما باید ارزش های غلط — بسیاری از ما فراموش ارزش ارتباط انسانی ، این است که ما دستور اولویت های ما در راه است که مغایر با عمیق ترین ارزش های ما. این چیزی است که ما باید برای تغییر.

لب سرنوشت

آیا شما فکر می کنم coronavirus می تواند جرقه است که ما را وادار به تجدید نظر در چگونه ما اولویت بندی ارزش های ما?

Vivek Murthy

من امیدوارم. این چنین غیر منتظره و تجربه عمیق برای ما. آن را تبدیل بسیاری از زندگی ما وارونه است. اما با وجود همه درد است که این ویروس باعث شده است آن را نیز ارائه فرصت برای ما به فشار تنظیم مجدد در مورد چگونه زندگی می کنیم زندگی ما به خصوص وقتی که می آید به ارتباط اجتماعی.

شده است وجود دارد بسیاری از نگرانی است که در میان بسیاری از چیزهای دیگر جدایی فیزیکی که ما خواسته بودن به رعایت می تواند کمک به تعمیق و تنهایی و بیشتر زور زدن از روابط اجتماعی. اما من فکر نمی کنم آن است که راه. من فکر می کنم ما باید این فرصت را به را انتخاب کنید اجتماعی احیای بیش از یک تعمیق تنهایی ما. و ما می توانید انجام دهید که اگر ما قدم به عقب و استفاده از این فرصت به reprioritize مردم و روابط در زندگی ما است.

لب سرنوشت

چه به شما می گویند به مردم نشستن در خانه در حال حاضر در وسط یک بیماری همه گیر که احساس بسیار قطع? آنچه را به شما توصیه می کنند ؟

Vivek Murthy

یکی از تم ها بزرگتر که من متوجه شدم در نوشتن این کتاب این است که ساختمان متصل زندگی است که در نهایت ریشه در چیزهای کوچک است که ما انجام می دهیم. این کار نیاز به یک عمده فروشی وارونگی از زندگی خود را. وجود مراحل کوچک ما را به طوری که ما پیدا کردن بسیار عمیق تر ارتباط و تحقق است.

گاهی اوقات ما فراموش می کنیم که یکی از بزرگترین هدیه های ما می تواند به افراد دیگر هدیه ای از توجه کامل ما. من می دانم که ما یک عمل گرا جامعه است. ما استفاده می شود به فکر که راه برای مقابله با یک مشکل است که به صدا و تصویب یک راه حل است. اما وجود دارد نیز شفا یافت می شود در گوش دادن عمیق به کسی. که چیزی که امروز انجام می دهیم و آن را یکی از قوی ترین چیزهایی که ما می توانید انجام دهید.

چیز دیگری که ما می توانید انجام دهید این است که خدمات. در این زمان است که در آن بسیاری از مردم در حال مبارزه. بنابراین خدمات در یک زمان از Covid-19 ندارد به مانند رفتن به آشپزخانه سوپ و یا گذراندن یک ماه با زیستگاه برای بشریت است. آن می تواند مانند تماس با دوستان به ببینید که چگونه آنها در حال انجام است. می توان آن را بررسی بر روی یکی از همسایه ها که ممکن است مسن تر به مطمئن شوید که آنها را به مواد غذایی است. می توان آن را FaceTiming با دوستان خود را به کودکان عملا نگاهداری آنها را برای 10 یا 15 دقیقه پس از پدر و مادر خود زمان را به نشستن و نفس کشیدن.

Vivek Murthy و Ezra Klein در مورد تنهایی بیماری همه گیر در این Ezra Klein نشان می دهد در ماه اکتبر 2019. شما می توانید گوش دادن به پادکست توسط جریان آن زیر و یا اشتراک به این Ezra Klein نشان می دهد هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر