از آنجا که مدارس در شهرستان ریورساید دستور داده شد تا در اواسط ماه مارس پدر و مادر باید به چالش کشیده شده است برای حفظ کودکان خود را درگیر آکادمیک, عاطفی و اجتماعی است. پالم اسپرینگز Unified School District خانواده تعامل اعضای هیات شده اند با تمرکز بر ارائه منابع و فعالیت های خانواده در طول این زمان دشوار است. یکی از پروژه های به تازگی راه اندازی شد و مجازی روح هفته که همچنان هفتگی از طریق ژوئن 12. خانواده هایی که شرکت در روزانه و فعالیت های آنلاین در حال وارد شده به نقاشی برای $25 Walmart gift card در هر هفته. یک نقاشی ورود هر خانواده در هر روز.

“ما می دانیم که خانواده ها احساس طیف وسیعی از احساسات با بسته بودن و ما می خواستیم برای ترویج یک راه آسان برای خانواده ها برای اتصال در حالی که داشتن سرگرم کننده گفت:” پدر و مادر نامزدی هماهنگ کننده روبی ریورا. “دانشجویان همیشه هیجان زده به روح روز در مدرسه hd و ما می خواهیم برای به اشتراک گذاشتن هیجان که با خانواده در خانه. ما روزانه فعالیت های تعمیر و نگهداری پایین به طوری که مردم نیازی به خرید هر چیزی و یا احساس موظف به تغییر روزانه خود را.”

هر روز از هفته را با تمرکز بر فعالیت های مختلف:

  • فیلم پنج شنبه: به اشتراک گذاشتن یک عکس از یک فیلم شما در حال تماشای به عنوان یک خانواده.
  • خوشمزه سهشنبه: به اشتراک گذاشتن یک عکس از خود را در پالم اسپرینگز Unified School District وعده غذایی انتخاب کنید تا پخت و پز به عنوان یک خانواده و یا به اشتراک گذاشتن وعده های غذایی شما آماده برای خودتان;
  • تمرین پنج شنبه: به اشتراک گذاری عکس گرفتن در حال حرکت مانند داشتن یک حزب رقص و ورزش و رفتن برای پیاده روی و یا حتی کشش … هر چیزی می شود که شما در حال حرکت;
  • خدا را شکر پنج شنبه: به اشتراک گذاشتن یک عکس از کسی یا چیزی که شما سپاسگزار هستند; و
  • سرگرمی روز جمعه: پوشیدن لباس مدرسه خود را رنگ و به اشتراک گذاشتن یک عکس از انجام برخی از سرگرم کننده صنایع تماشای فیلم و خواندن کتاب و … هر چیزی سرگرم کننده است.

“ما می خواهیم به جشن پوشش نقره ای از این بیماری همه گیر است که بسیاری از ما در حال گرفتن زمان بیشتری را با خانواده های ما” گفت: ریورا. “ما دریافت کرده اند پاسخ مثبت و به خصوص بالا مشارکت برای فیلم پنج شنبه. ما عشق است که خانواده های به اشتراک گذاری با ما و اتصال با یکدیگر.”

با توجه به COVID-19 و فیزیکی بسته شدن تمام مدارس منطقه دو خانواده تعامل مراکز مجبور به ایجاد تنظیمات به طور معمول حوادث برنامه ریزی شده و خدمات و بسته هستند ، اما برای باقی مانده از 2019-20 سال تحصیلی اجرا می شود که از طریق ژوئن 5, مراکز ادامه به ارائه خدمات از طریق تلفن و ایمیل و سایت و رسانه های اجتماعی. خانواده های به روز شده مورد COVID-19 سیاست های منطقه ای و اطلاعیه ها از طریق یک خبرنامه است که می توان به عنوان خوانده شده با مراجعه به smore.com/6mwhp.

خانواده مراکز نیز درگیر در میزبانی هفتگی دیگر فعالیت های مربوط به اجتماعی-عاطفی یادگیری از جمله یک خبرنامه به نام “ارتباطات خانوادگی.” هر هفته خانواده ارائه شده با موضوع های مختلف برای یادگیری در مورد و پس از آن خواسته برای شرکت در یک فعالیت با خانواده خود را. خانواده ها خواسته می شود برای به اشتراک گذاشتن عکس های خود را کار می کنند در رسانه های اجتماعی و شرکت کنندگان خواهد شد به طور تصادفی انتخاب و به برنده کارت هدیه جایزه. هفته اول متمرکز بر امنیت اینترنت (smore.com/k49c8). از طریق بازی آنلاین شکل پدر و مادر کامل کوتاه فعالیت های یادگیری است که حمایت از خانواده های نامزدی در زمینه فرزند پروری, سلامت, ایمنی, حضور دانشگاهیان یادگیری مادام العمر و رهبری است.

بیشتر: پایه و اساس پالم اسپرینگز Unified School District راه اندازی COVID-19 صندوق اضطراری

بیشتر: اعضای PSUSD هیئت مدیره آموزش و پرورش ابراز غرور و افتخار به اشتراک گذاری افکار در مورد COVID-19 همه گیر

“ما در حال حاضر در مجموع 300 بازیکنان مشترک به بازی این بازی و ما باید حدود 15 تا 20 خانواده که به طور جدی به بازی در این هفته گفت:” ریورا. “هر روز ما در حال گرفتن حداقل دو خانواده جدید ثبت نام. ما ارائه می دهیم این برنامه در طول سال است اما انتظار می رود به افزایش شرکت کنندگان در طول این زمان. پدر و مادر کسب امتیاز صعود به سطح بالا و برنده جایزه مشوق هایی برای موفقیت خود را در شکل بازی. پدر و مادر کسب حداقل 1000 امتیاز خواهد وارد شود در یک طراحی خواهد شد که کسب درآمد تا 10 شرکت کنندگان 100 دلار کارت هدیه.”

خانواده مراکز نیز برنامه ریزی PSUSD تعالی مراسم اهدای جایزه. این رویداد خواهد شد در حال حاضر زندگی می کنند جریان رویداد برای خانواده ها به تماشای با هم در 23 مه در 3 p. m. دسته های زیر خواهد بود به رسمیت شناخته شده در این مراسم جایزه: PSUSD معلمان از سال ده سالمندان از هر دبیرستان, جامعه شرکای قهرمان زادگاه و پدر و مادر داوطلب از سال است.

“ما باور داریم که همه این افراد را در مدارس ما بزرگ و ضروری برای موفقیت دانش آموزان ما گفت:” ریورا از این رویداد آفرین.

ریورا به یاد پدر و مادر در مورد اهمیت ساخت روابط و اتصالات یک اولویت در حالی که آنها دور از روال عادی و مردم در خارج از خانه های خود.

“سلامت روان ما را به یک اولویت در طول این زمان” ریورا اشاره کرد. “این مهم است که واقع بینانه و بخشش از خودمان و فرزندان ما. وقتی که برنامه ها و روال قطع آن می تواند طیف وسیعی از احساسات برای همه ما پس از آن قابل درک است که ما نه خودمان را هر روز.

“اگر چه من اعتقاد دارم که آموزش و پرورش بزرگترین هدیه ای است که ما می توانیم فرزندان ما آن نیز مهم است به یاد داشته باشید که ایمنی آنها نیازهای فیزیکی و رفاه شخصی نیاز ترین عمدی مراقبت در این زمان,” او گفت:. “اگر چه بهتر است برای تمرین عادات خوب مطالعه در خانه مانند زیر روال ها و محدود کردن حواس او را پرت آن نیز مهم است به انعطاف پذیر و اولویت ما نیازهای شخصی. کل خانواده را به خوبی ضروری است برای هر یادگیری رخ می دهد. “

جوآن Boiko هماهنگ کننده ارتباطات و توسعه جامعه برای پالم اسپرینگز Unified School District. او را می توان در رسید jboiko@psusd.us یا (760) 883-2701 ext. 2.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر