برحذر باشید از این اینده چک های پس زمینه

Open Sourced logo

نرخ بیکاری در ماه مه به بالاترین سطح از زمان رکود بزرگ اما شرکت هایی مانند Postmates و بارگذاری در ادامه به استخدام کارگران جدید در طول بیماری همه گیر. اگر شما علاقه مند در این نوع فرفره, اما, شانس خوب وجود دارد شما نیاز به تصویب یک هوش مصنوعی-طراحی چک پس زمینه از یک شرکت مانند Checkr. این ممکن است به آسانی به عنوان آن برای تلفن های موبایل.

Checkr است که در خط مقدم جدید و به طور بالقوه مشکل ساز نوع استخدام یکی که صفحه هنوز در حال ظهور فن آوری است. کسانی که امید به سرعت کار اضافی شکایت دارند که Checkr و دیگران با استفاده از هوش مصنوعی برای انجام چک های پس زمینه نیست و پرداختن به خطاها و اشتباهات خود را در سوابق کیفری ، در این موارد قطعی در این سیستم می تواند هزینه کسی که یک شغل.

اما این دقیقا یک مشکل جدید. در سال های اخیر Checkr مواجه شده است و کشت و پرونده های حقوقی برای ساخت اشتباهات است که مردم هزینه بسیار مورد نظر فرصت های به کار با توجه به پرونده های حقوقی. یک شکایت از یک مرد به امید درایو برای بارگذاری ادعا که او به اشتباه مربوط به قتل اعتقاد است که در واقع متعلق به کسی که با نام های مشابه. فرد دیگری به امید کار برای سوار-به اشتراک گذاری غول شکایت کرده است که او به اشتباه گزارش شده متعهد چندین جنحه — از جمله در اختیار داشتن یک کنترل مواد مخدر — جرایم متعلق به شخص دیگری با همین نام است.

هنوز Checkr یکی از بسیاری از شرکت های خودکار جنبه های فرایند استخدام و کم کردن هزینه ها. آنها با استفاده از هوش مصنوعی برای اسکن رزومه از طریق تجزیه و تحلیل حالات چهره در طول تصویری مصاحبه های شغلی, مقایسه سوابق کیفری و حتی قاضی متقاضیان رسانه های اجتماعی رفتار است. و در یک بیماری همه گیر که در آن شرکت ها هنوز استخدام به احتمال زیاد در حال حاضر شاهد افزایش برنامه های کاربردی و مشتاق به پیدا کردن راه هایی برای ساده کردن فرایند استخدام تکنولوژی است که باعث می شود استخدام سریعتر و آسان تر برای تلفن های موبایل جذاب.

اما کارشناسان ابراز شک و تردید در مورد نقش هوش مصنوعی در واقع می تواند بازی در استخدام. تکنولوژی همیشه کار نمی کند و می تواند باعث تشدید تعصب و مشکلات حفظ حریم خصوصی. به ناچار آن را نیز افزایش می دهد بزرگتر پرسش از چگونه هوش مصنوعی قدرتمند باید تبدیل به.

هنگامی که شما در نظر گرفته شده برای یک کار بررسی زمینه شرکت ها به طور معمول استفاده از اطلاعات شخصی ارائه شده توسط شما برای یادگیری بیشتر در مورد سابقه کیفری خود را و دیگر اطلاعات در مورد هویت خود را. که می تواند شامل تلفیقی از تمام انواع اطلاعات از جمله اما نه محدود به اطلاعات از مجرم جنسی ثبت جهانی سازمان دیده بان لیست دولت, سوابق کیفری پایگاه داده و دسترسی عمومی به دادگاه پرونده های الکترونیکی (هاي) سیستم. گاهی اوقات یک بررسی زمینه های ارائه دهنده نیاز به مشورت یک دادگاه برای جستجوی بیشتر سوابق یک فرایند است که ممکن است ممکن است در حال حاضر با توجه به همه گیر مورد نیاز نرسیده است.

در سال های اخیر با استفاده از هوش مصنوعی برای سرعت بخشیدن به فرایند تجزیه و تحلیل این پرونده شده است پیشگام توسط Checkr هر چند دیگر راه اندازی مانند بریتانیا بر اساس Onfido و اسرائیل بر اساس Intelligo کار کرده اند و یا در حال کار بر روی سیستم های مشابه. در ضمن بیشتر سنتی بررسی زمینه های شرکت نیز با استفاده از هوش مصنوعی. GoodHire مثلا با استفاده از یادگیری ماشین به منظور بررسی هویت افراد تکمیل آنلاین چک پس زمینه.

Checkr تبدیل شده است مورد علاقه فرفره اقتصاد شرکت های, از جمله, حال بارگذاری, Instacart, Shipt, Postmates و Lyft. در وب سایت خود Checkr معتقد است که هوش مصنوعی در نهایت می تواند رانندگی کردن هزینه آوردن در یک استخدام جدید کمک به فرایند پس زمینه-چک در دو روش. برای اولین بار این تکنولوژی کمک می کند تا بررسی کنید که داده شده سابقه کیفری متعلق به فرد که در پس زمینه در حال بررسی است. دوم هوش مصنوعی کمک در مقایسه نام از اتهامات جنایی که با نام های مختلف در مکان های مختلف. آنچه که ممکن است در گزارش به عنوان “دزدی” در یک منطقه می تواند گزارش به عنوان “خرده larceny” در جایی دیگر.

اما به دعاوی علیه Checkr نشان می دهد این خدمات می توانید اشتباهات خود را حتی با استفاده از هوش مصنوعی. بسیاری از این شکایت ادعا می کنند که شرکت همسان مردم به سوابق کیفری متعلق به دیگران و یا با همان نام مشابه.

“آستانه سوال این است که آیا ما حتی مطابقت با حق فرد” توضیح می دهد که هارون Rieke مدیر عامل حقوق دیجیتال گروه ترقی است. “اگر شما یک نام مشترک که غیر بی اهمیت ترین چیزی که به انجام و 20 سال گذشته در حال مملو از پایگاه داده تطبیق مشکلات فقط در آن سطح بسیار ابتدایی است.”

دیگر شکایت علیه Checkr می گویند خارج از متن و یا منسوخ شده پرونده نیز تا پایان گرفتن گنجانده شده در گزارش های خود را.

Checkr نیست اظهار نظر در مورد پرونده های حقوقی به طور خاص اما کریستن فارس شرکت صنعت استراتژی معاون رئیس جمهور گفت: Recode که انسان درگیر در هر دو بررسی و تضمین کیفیت فرآیند برای اطمینان از صحت گزارش.

“در دنیای سنتی که در آن شما با استفاده از سازه های دریایی نیروی کار برای اعمال این معیار شما بسیار پایین تر دقت رای دادن فقط به خاطر اینکه از فرآیندهای دستی درگیر” Faris گفت.

بیشتر چک های پس زمینه تمایل به تمرکز بر سوابق کیفری, اما برخی از خدمات را آغاز کرده اند که شامل اطلاعات در مورد یک فرد است که آنلاین در دسترس از جمله آنها حضور در رسانه های اجتماعی. برخی از مدیران در حال حاضر نگاه کردن رسانه های اجتماعی فعالیت های آینده نگر, استخدام, اما شرکت هایی مانند تخم خوب فروش رسانه های اجتماعی چک پس زمینه در حالی که دیگران مانند Intelligo می توانید با استفاده از هوش مصنوعی به صفحه نمایش این سیستم عامل است.

“من فکر می کنم زمانی که مردم استفاده از نام واقعی در مجامع عمومی حاضر واقعیت این است که این اطلاعات می تواند به یک چک پس زمینه فرایند” Rieke دیجیتال مدافع حقوق گفت.

این چیزی است که اتفاق افتاده است به کای مور در اوایل سال جاری زمانی که کارفرمای خود را تغییر حقوق و دستمزد و سیستم های مورد نیاز کارمند چک های پس زمینه اجرا می شود دوباره. مور انتظار یک بررسی از آنچه به طور معمول در این فرایند شامل: اطلاعات در مورد سوابق کیفری و تایید هویت خود را. اما آنچه آنها انتظار نمی بود 300 صفحه گزارش از Fama فن آوری در رسانه های اجتماعی خود تاریخ است که شامل اسناد و مدارک خود را توییت رسانهها و “را دوست دارد.”

حتی نگران کننده تر این بود که چگونه فعالیت های آنلاین خود بود مدرج. یک پست مور تا به حال “دوست داشتم” با عبارت “بزرگ انرژی” پرچم برای “تبعیض” و “تعصب است.” توییتهایی آنها می خواهم در موارد دلخواه در مورد الکل بودند که پرچم به عنوان “بد” در حالی که ذکر “جهنم” در بحث تجاوز هویت و دین بود پرچم برای “زبان است.”

مور کارفرما به آنها اطمینان داد که کار خود را در معرض خطر نبوده اما آن را نیز اشاره کرد که Fama الگوریتم کرده بود در نهایت تلقی آنها یک “نظر” به جای آشکار “روشن” برای موقعیت های که در آن مور در حال حاضر مشغول به کار شده است. و به مور این مدلول پوچی و عدم دقت از هوش مصنوعی است.

“من فکر می کنم آن را واقعا خطرناک را به این نوع از الگوریتم های بسیار قدرت” مور گفت Recode. “این چنین وحشتناک الگوریتم. این یک کلمه کلیدی را جستجو کنید.”

Fama موسس و مدیر عامل شرکت بن Mones Recode گفته است که این شرکت ادعا می کند قادر به شناسایی مشکل ساز رفتار مانند تبعیض جنسی و قلدری و همچنین خطر که ممکن است کسی مرتکب تجارت خودی یا سرقت مالکیت معنوی. Fama در درجه اول تجزیه و تحلیل فعالیت توییتر در مور است اما این تکنولوژی همچنین می توانید انتخاب کنید تا اطلاعات مربوط به متقاضیان از سایت های خبری و صفحات وب دیگر است. پس مور را گزارش انجام شد Fama متوقف شده است برچسب زدن این پست ها به عنوان “خوب” یا “بد است.” در حال حاضر آن را به سادگی پرچم محتوا ترک کارفرمایان خود را به قضاوت.

Fama نیست تنها شرکتی است که اقدام به چنین مدل کسب و کار. دیگر شرکت ها به دنبال راه هایی برای گزارش آنچه که متقاضیان آینده نگر به اشتراک گذاری آنلاین یک فرایند است که برخی از بررسی زمینه های شرکت ها می گویند که آنها می تواند به تسریع و با کمک هوش مصنوعی. فارس به Checkr معاونت گفت: شرکت در مورد ارائه رسانه های اجتماعی نمایش است اما هنوز به تقاضای قابل توجهی از خود پایه مشتری موجود.

آن را نیز معلوم نیست اگر رسانه های اجتماعی شرکت خود را تحمل کند و این استفاده از داده های خود را. Predictim یک شرکت است که با استفاده از هوش مصنوعی به نمره بالقوه مربوط بر اساس رسانه های اجتماعی خود را جذب منفی به اندازه کافی توجه در سال 2018 بود که در نهایت مسدود شده توسط Facebook, Instagram, و توییتر. Predictim وب سایت دیگر فعال نیست.

Fama, برای یک, یک راه در اطراف برخی از رسانه های اجتماعی شرکت ها سیاست. توییتر گفته Recode که آن را به حالت تعلیق Fama API دسترسی در اطراف همان زمان مور داستان در مورد پس زمینه خود را چک کنید ویروسی رفت. توییتر گفت که API آن سیاست ممنوعیت استفاده از پلت فرم برای “چک های پس زمینه و یا هر شکل افراطی بررسی صلاحیت” و همچنین “نظارت است.” Fama مدعی است که آن را هنوز هم دارای نوعی از دسترسی به توییتر اطلاعات برای خدمات خود را.

بررسی زمینه های شرکت به طور کلی در نظر گرفته اعتباری گزارش آژانس و با وجود دولت و قوانین فدرال که تنظیم چگونه این سازمان به کار گیرند. رئیس در میان آنها است که قانون اعتباری گزارش عادلانه یک قانون تصویب شده در سال 1970 به محافظت از مصرف کنندگان که تنظیم شده توسط کمیسیون تجارت فدرال. فقط در ماه گذشته این سازمان به اشتراک گذاشته شده بهترین شیوه برای کار با هوش مصنوعی و الگوریتم.

در حال حاضر قانون اعتباری گزارش عادلانه قانون نیاز به کارفرمایان بالقوه برای اطلاع رسانی و دریافت یک فرد اجازه قبل از در حال اجرا در پس زمینه را بررسی کنید. اگر کارفرما فکر می کند که نتایج حاصل از بررسی زمینه را عامل به رد متقاضی برای کار آنها را به اطلاع متقاضی می دانم و آنها را فرصتی برای مسابقه هر گونه اطلاعات در گزارش. اگر که اتفاق می افتد اعتباری گزارش آژانس داوطلب خدمت سربازی شده توسط کارفرما به reinvestigate یافته های آن است. هیچ تضمینی وجود ندارد که هر گونه اصلاحات خواهد بود ساخته شده در زمان برای یک فرد باقی می ماند و در نظر گرفتن یک موقعیت خاص است.

بررسی زمینه های شرکت های قابل توجهی خطاها و اشتباهات آن می تواند تاثیر یا نه کسی است که در نهایت کار ارائه شده است. با توجه به آریل نلسون وکیل در ملی حقوق مصرف کنندگان در مرکز این شرکت انجام یک تعهد قانونی به “روش مناسب برای اطمینان از حداکثر دقت و صحت اطلاعات است.” هنوز هم وجود دارد یک مشکل فراگیر از اشتباهات شامل شدن در پس زمینه چک, Nelson توضیح داد: حتی زمانی که هوش مصنوعی در کار نیست.

بنابراین هنگامی که شما به خودتان پیدا کنید درخواست برای یک کار جدید در نظر بگیرید که نرم افزار خود را می تواند موضوع را به یک هوش مصنوعی-طراحی پس زمینه, بررسی, به خصوص اگر شما به دنبال کار در اجرای اقتصاد است. شما باید کنترل بر برخی از جنبه های این فرایند است. شما می توانید خود را در حساب های رسانه های اجتماعی خصوصی و یا حذف داده های خود را از این سیستم عامل به طور کامل. اساسا اگر شما می توانید اطلاعات در مورد شما آنلاین در حالی که شما در حال وارد شده به یک پلت فرم آینده کارفرما یا استخدام AI — احتمالا می توانید آن را ببینید ،

باز کردن منابع ساخته شده است ممکن است توسط programme. همه باز منابع محتوای سرمقاله مستقل و تولید شده توسط روزنامه نگاران ما.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر