این آخر هفته شنبه شب زنده جشن نتيجه گيری از آن 45 فصل را با یک مشتاق خداحافظی و امیدوار ببینید-شما-بعد در آن فصل آخر.

شاید هیچ طرح تجسم این موضوع به عنوان به خوبی به عنوان یک ویژگی خیلی از بازیگران با عنوان “رویاهای.”

شات کاملا “در خانه” از آنجا که از شهر نیویورک اقامت-در-صفحه اصلی سفارش طرح آغاز می شود با Cecily قوی صحبت کردن در تلفن با مامان, بحث در مورد چقدر او بخواهد همه چیز را به زودی به حالت عادی بازگشت. گفتگو — بخش اطمینان است که ما خوب و تخلیه در نا امیدی از وضعیت است که بسیاری از ما احتمالا چندین بار با دوستان و خانواده و آشنایان پس از اقامت در خانه سفارشات به اثر رفت در سراسر کشور است.

قوی سپس به رختخواب می رود و شروع به رویا به عنوان دبوسی را “Clair de Lune” پخش بیش از دنباله. وجود دارد بدون صحبت کردن. کل طرح است فقط یک مونتاژ قوی و SNL اعضای بازیگران رویای خود را در آنچه به نظر می رسد به زندگی عادی خود.

برخی از رویاهای veer به خفیف کابوس مانند زمانی که Aidy برایانت دزد یک توله سگ و کریس Redd هو می شود. اما دیگران به نظر می رسد حقیقی تنها به این دلیل که آنها از ویژگی های حالات است که یک بار عادی اما که در حال حاضر غیر ممکن است به درک تجربه. Mikey روز بازدید از یک موزه است. کالین Jost و مایکل Che یخ اسکیت بازی با هم در یک شلوغ عمومی یخ بازی. قوی می یابد صندلی خود در میان خانه بسته بندی شده در آنچه به نظر می رسد اپرا و یا برخی از پیچیده جشن و سرور است اما در واقع سونیک خارپشت: موسیقی.

و این نقطه است.

در این نقطه در همه گیر ما در حال حاضر درک چیزهایی که ما یک بار در زمان داده شده (از جمله صوتی). و بسیاری از ما مایل به برای ما عادی زندگی حتی در بدترین قطعات آنها. که به خودی خود است که نوع خود را از شوق و شعف. با این آرام, sketch, SNL موفق به ضربه بزنید به آن و تبدیل آن به لمس کمدی.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de