دوم اهل بیت دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 در غرب دره بازداشتگاه در رانچو کوکامونگا ،

سان برناردینو شهرستان کلانتر بخش اعلام کرد این پرونده در روز شنبه همان روز است که شهرستان گزارش بالاترین تک-بعد پرش از coronavirus موارد است.

زندانی که نام و هویتی دیگر جزئیات منتشر نکرده بودند در انزوا و در حال ارائه با درمان های پزشکی.

اولین زندانی که تست مثبت برای coronavirus اعلام شد در آوریل 11, و همچنین در غرب دره بازداشتگاه. که مرکز یکی از چهار عمل توسط گروه, یکی از بزرگترین در ایالت کالیفرنیا در این مورد 3,350 تخت از حدود 7400 واحد countywide. این شهرستان می گوید: معمولا خانه ها حدود 5000 زندانی.

در کنار رودخانه شهرستان وجود دارد 4,992 کل coronavirus موارد با 183 از آنها یا 3.6% اتفاق می افتد در شهرستان برگزار شود. در مجموع از 120 زندانی را بازیافت. این شهرستان دارای حدود 3,700 مجموع زندانیان.

تا کنون دو زندانی بوده اند با توجه به کنار رودخانه شهرستان سخنگوی بروک فدریکو با وجود یک لینک در بخش وب سایت در دسترس شنبه که می گوید چهار زندانی کشته شده اند.

Federico گفت که صفحه خواهد بود به روز رسانی در يكشنبه با شکل دقیق.

دو زندانی درگذشت در اواخر ماه آوریل است. ادوارد توماس کلارک 69 درگذشت در تاریخ 26 آوریل در سن Gorgonio بیمارستان یادبود در بانینگ.

کلارک تست شده برای coronavirus پس از کادر پزشکی تعیین شده در آوریل 13 که او مبتلا به آنفولانزا مانند علائم. نتایج آزمون برگشتم مثبت برای COVID-19 مارس 14. شرایط او بدتر شد و منتقل شد به بیمارستان مارس 20, جایی که او باقی مانده تا زمان مرگ او.

سالوادور Jesus Garcia, 57, درگذشت مارس 28.

او رزرو شده در مارس 27 به Cois M. برد بازداشتگاه در موریتا ظن از خشونت خانگی با توجه به زندان سوابق. سپس او آزمایش مثبت برای coronavirus در 15 آوریل و در بیمارستان بستری شد و تا مرگ او.

محققان گفت گارسیا به نظر می رسد به اند و از “عوارض از قبل موجود شرایط پزشکی احتمالا برافروخته شده توسط COVID-19.”

کارکنان خبرنگار Andrew John کمک به این گزارش. ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار در Coachella Valley. او را می توان در رسید (760)-567-8458, melissa.daniels@desertsun.com و یا در توییتر @melissamdaniels.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de