این زمان را به کامپیوتر به طور جدی. به طور جدی.

پنتاگون به تازگی منتشر شده سه فیلم از کامپیوتر ضبط شده توسط نیروی دریایی — یکی گرفته شده در سال 2004 و دو نفر دیگر در سال 2015. این فیلم که برای اولین بار به بیرون درز کرد یک زن و شوهر از سال پیش نشان می دهد … خوب این دقیقا روشن نیست که.

وجود اشیاء مختلف — دو تا از آن نگاه مانند هواپیما — نخ ریسی از طریق آسمان و حرکت در راه است که سرپیچی توضیح آسان. به عنوان تصاویر bop در سراسر صفحه نمایش شما می توانید شنیدن خلبانان هیجان و سردرگمی در زمان واقعی آنها به عنوان مسیر هر آنچه در آن است که آنها در حال دیدن.

من نه آنچه که شما می توانید یک بشقاب پرنده علاقه مندان اما فیلم ها قانع کننده ترین من تا کنون دیده ام. به نظر می رسد آنها به تایید حداقل که بشقاب پرنده ها واقعی نیست که بیگانگان وجود داشته باشد اما وجود دارد که اشیاء ناشناس وزوز در سراسر آسمان است.

در حال حاضر من فکر می کنم بیگانگان واقعی هستند ؟ آره احتمالا. آنها پرواز سفینه به جو ؟ که در جهنم می داند ؟

بهترین هر کسی که می توانم بگویم این است که غیر صفر فرصتی است که برخی از این بشقاب پرنده ساخته شد توسط غیر انسانی دست است که من می خواهم استدلال می کنند که دلیل کافی برای بحث در مورد آنها. اما آن را به سختی ترک خورده اخبار چرخه. حتی در یک بیماری همه گیر شما می خواهم فکر می کنم ما می خواهم که زمان کمی برای بشقاب پرنده ها صحبت کنید.

بنابراین در تلاش برای به زور یک بشقاب پرنده گفتگو به گفتمان عمومی من تماس Alexander Wendt, یک استاد روابط بین الملل در دانشگاه ایالتی اوهایو. Wendt یک غول در زمینه IR تئوری اما در 15 سال گذشته و یا او را تبدیل به یک کار ufologist. او نوشت: یک مقاله علمی در مورد پیامدهای سیاسی کامپیوتر در سال 2008 و اخیرا او به بحث TEDx خواستار از “تابو” در برابر تحصیل در رشته کامپیوتر.

Wendt در مورد نزدیک ترین چیزی که شما در پیدا کردن به یک بشقاب پرنده متخصص در یک جهان که در آن ufology نیست یک علم واقعی. مانند دیگر علاقه مندان به او زمان زیادی را صرف نگاه کردن به شواهد فکر کردن در مورد مخاطرات و نظریه پردازی در مورد اینکه چرا موجودات فرازمینی را مشاهده می کنید زمین در وهله اول.

در این گفتگو است که به آرامی ویرایش شده برای وضوح بحث می کنیم که چرا دانشمندان حاضر را به کامپیوتر به طور جدی چرا او فکر می کند یک فرصت خوب وجود دارد ETs پشت هواپیما در آن عام و به همین دلیل او معتقد است کشف حیات فرازمینی خواهد بود مهم ترین رویداد در تاریخ بشر است.

Sean Illing

آیا شما باور دارید در زندگی فرازمینی?

Alexander Wendt

خوب این نوع درخواست اگر کسی معتقد به خدا. آن را فقط یک سوال عجیب و غریب. من قطعا بر این باورند که آن را به احتمال بسیار زیاد وجود حیات فرازمینی جایی در جهان و من گمان می کنم حتی اکثر دانشمندان ممکن است با آن موافق است در حال حاضر. سوال واقعی این است که آیا ETs اینجا ؟ و بدیهی است که یک مقدار بیشتر سوال قابل بحث است.

Sean Illing

آنها در اینجا ؟

Alexander Wendt

من فکر می کنم شانس به اندازه کافی بالا هستند که ما باید در بررسی آن است. آن را به عنوان ساده به عنوان آن است.

Sean Illing

چرا بیگانگان پنهان وجود خود را? من می دانم که شما نظریه در این —

Alexander Wendt

ممکن است آنها بوده ام در اینجا در تمام طول. و این چیزی است که من شده فکر کردن در مورد به تازگی است که کمی نگران کننده است. زیرا این بدان معنی است که سیاره خود را و نه ما. آنها فقط می تواند بین کهکشانی گردشگران است. شاید آنها به دنبال برای برخی از مواد معدنی است. آن را فقط می تواند کنجکاوی علمی. این می تواند باشد که آنها در حال استخراج DNA ما. چه کسی می داند ؟ من هیچ نظری ندارم. همه من می دانم این است که اگر آنها در اینجا به نظر می رسد صلح آمیز است.

Sean Illing

شما در مورد این فکر می کردم زیادی الکس. شما باید یک حدس است که به عنوان از آن حالات است که به احتمال زیاد.

Alexander Wendt

من فکر می کنم اگر آنها در اینجا آنها احتمالا در اینجا یک زمان بسیار طولانی — که من حدس می زنم. و نگاه وجود دارد قرون وسطی woodcuts که به نظر می رسد برای نشان دادن کامپیوتر. وجود بشقاب پرنده ها داستان در کتاب مقدس ظاهرا یا حداقل داستان که تفسیر هستند که در راه است. بنابراین من فکر می کنم آنها احتمالا اینجا بوده است مدت زمان طولانی اگر آنها در اینجا.

Sean Illing

ما با داشتن این گفتگو خاطر شما شده ام بسیار مورد خواستار یک “تابو” در برابر تحصیل در رشته کامپیوتر. چه ادعای خود را در اینجا ؟

Alexander Wendt

این بسیار ساده است. وجود دارد چیزهایی که در آسمان است که عجیب و غریب هستند و لازم نیست که واضح توضیح. این بشقاب پرنده و مانند هر دیگر ناشناس پدیده انسان ها موجودات کنجکاو و به طور معمول دانشمندان را به مطالعه هر چه ما جذاب پیدا کنید و یا گیج کننده است. اما در این مورد دانشمندان نمی لمسی آن با قطب 10 پا. و این تابو.

بنابراین حتی اگر نیروی دریایی در حال حاضر گفت: “هی ما رو کامپیوتر فیلم در اینجا آنها” دانشمندان هنوز نمی خواهید به مطالعه آنها. بنابراین به نظر می رسد چیزی مسدود کردن جامعه علمی از درگیر شدن این پدیده حتی اگر هر چیز دیگری حتی از راه دور این جالب خواهد تولید بی حد و حصر تحقیقات دلار است.

Sean Illing

آیا این نوعی از توطئه سکوت ؟ چگونه یک تابو مانند این را در وهله اول ؟

Alexander Wendt

ما استدلال ما در سال 2008 academic کاغذ است که دولت مدرن است آنچه ما تماس بگیرید anthropocentric. اساسا این بدان معناست که انسان در حال حکمرانان. در دوران باستان این بود که خدایان و یا طبیعت است که تصور می شد به حکومت بیش از همه چیز. در حال حاضر از آن انسان است. و این اصل مندرج در دولت است. و اگر شما تماس بگیرید که به سوال اگر شما به سوال که دولت نه تنها بالقوه مستقل در اینجا تمام مشروعیت دولت است به سوال نامیده می شود. بنابراین کل جهان بینی مدرن دولت بسیار آسیب پذیر است به بشقاب پرنده ها سوال است. شما حتی نمی توانید سوال بپرسید چون آن را بالا می برد این امکان وجود دارد که می تواند ETs در اینجا. و که خواهد فقط ضربه همه چیز باز.

Sean Illing

این یک استدلال برای چرا متحده ممکن است علاقه مند به این سوال اما آن را نمی کند و توضیح دهد که چرا بازیگران غیر دولتی و یا بخش خصوصی نیست به خصوص مشتاق به مطالعه این.

Alexander Wendt

در حال حاضر که یک نقطه بسیار خوب. ما در مقاله ما تنها با برخورد متحده است. چه جالب به تازگی است که به نظر می رسد تمایل بیشتری به تعامل با این از دانشمندان است. من فکر می کنم وجود یک غرور در جامعه علمی و اعتقاد به این که انسان ها باهوش ترین گونه در این سیاره, و آن را بسیار سخت برای آمدن به مقابله با این ایده که اگر بیگانگان در اینجا آنها در حال بدیهی است که بسیار دقیق تر از ما هستند.

من تعداد زیادی از ایمیل ها از فردی دانشمندان در پاسخ به بحث TEDx. و همه آنها گفت: همان چیزی است که “با تشکر از شما ما می خواهیم مطالعه این, اما ما نمی توانیم به دلیل زندگی ما بستگی به گرفتن کمک های مالی از دولت و دیگر موسسات تحقیقاتی و اگر کسی نگران می شود که ما علاقه مند هستید در کامپیوتر, رونق آنها دریافت نخواهد شد صد و حرفه خود را در مخزن.” اما من هنوز هم فکر می کنم اکثر دانشمندان بر این باورند این همه مزخرف به هر حال که رک و پوست کنده ناامید کننده است.

Sean Illing

من فکر می کنم توضیحات دیگر وجود دارد اما ما به آن دریافت کنید. اول, اجازه دهید بحث در مورد این نیروی دریایی ، چه چیزی شما فکر می کنم شما در حال دیدن هنگامی که شما تماشای این ؟

Alexander Wendt

اولین چیزی که من می خواهم بگویم این است که مهم نیست که چه من فکر می کنم چون من یک دانشمند درست است ؟ من نمی دانم آنچه در آن فیلم. اما به من گوش به خلبانان به صدای خود و من به آنها اعتماد خیلی بیشتر از من اعتماد خودم. و آنها به وضوح دیدن چیزی فوق العاده ای. در حال حاضر آن است که آیا حیات بیگانه را که می داند ؟ این یک توضیح محتمل. نظر من این است که ما باید agnostic در این مورد و به سادگی آن را مطالعه نماید. بیایید فراموش علم و پس از آن ما می توانیم بحث در مورد آنچه که ما یافت می شود. تا زمانی که ما انجام داده ایم که این همه مزخرف.

Sean Illing

آیا این امکان وجود دارد که تابو واقعی و عدم مطالعه دقیق بیشتر به محدودیت در این زمینه و یا کمبود مدارک و شواهد از هر چیز دیگری است ؟

Alexander Wendt

خوب این درست است که شواهد ما بسیار مبهم است. بیشتر از آن است که حدیثی. آن را نه علمی. بسیاری از این شاهد عینی گزارش. از سوی دیگر شواهد در جریان بوده است برای چند دهه. آن را بسیار سازگار در بسیاری از راه. آن را بیش از همه جهان است. وجود دارد تعداد زیادی از موارد و وجود شواهد فیزیکی در قالب فیلم و یا رادار حساب. و وقتی که شواهد می آید از نیروی دریایی ایالات متحده آن را ایمن می گویند که آن را حلال و نه doctored.

Sean Illing

اما آنچه که علم کامپیوتر حتی نگاه مانند? ما چگونه مطالعه تجربی چیزی که وجود دارد بسیار کمی شواهد تجربی?

Alexander Wendt

مانند الیزابت وارن می گوید: من یک برنامه برای که.

Sean Illing

بزرگ آن را بشنود.

Alexander Wendt

حدود پنج سال پیش برخی از همکاران من و من با تشکیل یک سازمان غیر انتفاعی به نام UFO داده است. و هدف ما تنظیم برای غیر انتفاعی بود برای ایجاد یک زمین مبتنی بر شبکه ای از ایستگاه های نظارت است که نظارت بر آسمان 24/7 با دوربین های مختلف و فن آوری های دیگر به دنبال برای کامپیوتر. هر چیزی که می آید همراه رونق دوربین شروع به گرفتن عکس و یا رادار یا فیلم تا بشقاب پرنده ها عبور می کند. تکنولوژی بسیار پیچیده و در حال حاضر بسیار ارزان است.

Sean Illing

من کاملا درک نیاز برای آن است. وجود دارد هزاران نفر از ماهواره و رادار سیستم عامل در سراسر جهان در هر لحظه surveilling و ضبط و ردیابی است. یک سوال واضح این است که چرا وجود دارد نه بیشتر رؤیت? به همین دلیل است که وجود دارد نه بیشتر شواهد ؟ چرا وجود دارد به طوری قانع کننده چند قطعه از شواهد ؟

Alexander Wendt

من فکر می کنم بخشی از مشکل این است که بسیاری از پارامترهای این فن آوری است که ما با استفاده از به دنبال سیارک ها و شهاب سنگ ها و همه این چیزهای دیگر هستند به طوری که کامپیوتر ممکن است در آن پارامترهای. و به طوری که آنها فقط دور انداخته شود به عنوان سر و صدا و یا محسوس آشغال. به طوری که یک توضیح برای اینکه چرا ما کمتر از ما ممکن است.

ثانیا هیچ کس به زحمت در واقع برای کامپیوتر. ما به دنبال ETs در اطراف ستاره های دوردست ما به دنبال ستاره های دنباله دار ما به دنبال در تمام انواع چیزهای دیگر در جو است. هیچ کس تا آنجا که من می دانم این است که به طور جدی به دنبال برای کامپیوتر. اما برای من واقعا مهم نیست که چرا ما نمی بینیم ، آنچه مهم است این است که این سه فیلم که نیروی دریایی منتشر شد. من مخالف هر کسی که به تماشای آن می آیند و دور فکر هیچ چیز وجود دارد که ارزش بررسی است. آن دسته از خلبانان که با صرف هزاران ساعت در آسمان که در حال پرواز پیچیده ترین ماشین آلات در کل جهان در حال دیدن چیزی است که آنها هرگز قبل از دیده می شود و به طور کامل دمیده دور با آن.

دوباره, این ویدئوها منتشر شده توسط نیروی دریایی و بنابراین من تمایل به این باور چه می بینم. آنچه قابل توجه است که اشیاء نمی مانند رفتار پدیده های طبیعی است. یکی از اشیاء می چرخد آن را به عنوان پرواز در برابر باد است که طبیعی نیست. و خلبانان به وضوح تحت تاثیر این است که این اشیاء تحت کنترل هوشمند.

Sean Illing

شما را متقاعد در تمام توسط برخی از غیر ET توضیحات? مثلا که برخی از کامپیوتر ها در واقع آب و هوا بالن و یا هواپیماهای بدون سرنشین و یا سایه های هواپیما بالا و آنچه که به نظر می رسد مانورهای پیشرفته واقعا فقط محصول مادون قرمز تابش خیره کننده و یا زاویه دوربین و یا شاهد عینی خطا است.

Alexander Wendt

من فکر می کنم اکثر بشقاب پرنده گزارش احتمالا معمولی توضیح خواهم که آنها فقط misidentifications توسط ناظران بر روی زمین است. که احتمالا اکثر موارد. پس از آن واقعا سخت اقلیت موارد که لازم نیست که این نوع آشکار توضیحات. و این جایی است که ما باید بهتر از شواهد فیزیکی و یا منابع معتبر مانند ارتش است. و آن را واقعا آسان به پرتاب کردن شک و تردید امکانات. اما من در آن فیلم ها و آنها به نظر نمی آید جعلی به من در همه.

Sean Illing

بدون آنها نمی کنند.

Alexander Wendt

خلبانان به وضوح نمی کنم چنین است ،

Sean Illing

به من بگویید حقیقت: شما فکر می کنید آن بیگانگان حق است ؟

Alexander Wendt

من فکر می کنم تا. اگر من قرار دادن یک شرط من حدس می زنم من می گویند 51 به 49 به نفع ETs. اما آن را نمی خواهد من در همه جای تعجب اگر مخالف بودند درست است. دوباره ما انجام نداده علم.

Sean Illing

که تعداد زیادی الکس.

Alexander Wendt

آن است.

Sean Illing

می گویند چیزی است که سخت به توضیح است که می گویند که آن را غیر قابل توضیح ، این کاملا ممکن است — به احتمال زیاد حتی — که یک حساب ساده از این برخورد و ما فقط آن را ندارید و در عین حال. چه Occam را تیغ توضیح برای این UFO sightings?

Alexander Wendt

به من Occam را تیغ توضیح است ETs.

Sean Illing

واقعا ؟

Alexander Wendt

این توضیح می دهد که همه این موارد فقط می خواهم که. و شما لازم نیست یک کل دسته از نظریه های مختلف و یا فرض برای همه این پدیده های مختلف مناسب است ؟ چرا که این پدیده متفاوت هستند. اما من حدس می زنم من نمی بینم رقابت توضیح از هر نوع که توضیح برخی از مسائل است که ما یا باید در فیلم و یا خلبانان دیده می شود. و دوباره, چرا ارتش آمد تا با این جایگزین توضیحات? آنها باید فکر کردن در مورد آنها و در نتیجه آن داده متناسب نیست.

Sean Illing

من مطمئن نیستم که درست است. آنها ممکن است قوی قوز اما به سادگی نمی تواند آن را اثبات کند پس از آن باقی می ماند رسما “ناشناس.” ما قطعا می گویند که شانس که بیگانگان درگیر هستند غیر صفر است اما فراتر از آن, من هیچ نظری ندارم.

Alexander Wendt

که بسیار نزدیک به سمت من.

Sean Illing

اما یک بالن آب و هوا و یا نقصی سیستم های رادار و یا فقط شاهد عینی اشتباه به نظر می رسد مانند بسیار ساده تر توضیح.

Alexander Wendt

اما شما می خواهم که به توضیح دهد که چرا ابزار های متعدد تمام شد خطاب در راه همان در همان زمان. شما رو چندین جت وجود دارد تا شما رو رادار بر روی کشتی پایین ردیابی در همان زمان. شما رو ارتباطات خود را با مردم در کشتی ها و هواپیماها و بچه ها در هواپیما. بنابراین هر چه توضیحات مردم ارائه آنها رو به جا داده.

آن را به نظر نمی مانند که یک بالن آب و هوا است که کسانی که بچه ها دیدن. من فرض حرفه ای خلبانان جنگنده بسیار خوب در لکه بینی و شناخت آب و هوا بالن و مطمئنا این یک اتفاق معمول است. آن را آسان به عنوان یک شکاک اینجا من که. همه من گفت این است که وجود دارد به اندازه کافی در اینجا برای توجیه علم است. پازل این است که ما در حال انجام این علم است. به من که ضروری پدیده که مورد علاقه.

Sean Illing

چرا باید دانشمندان در مورد مراقبت از کامپیوتر ؟ چرا باید فیلسوفان مراقبت ؟ چرا باید هر کسی مراقبت ؟

Alexander Wendt

چرا که اگر ETs کشف شد, این امر می تواند مهم ترین رویداد در تاریخ بشر است.

Sean Illing

چرا ؟

Alexander Wendt

اگر معلوم شد آن می تواند بسیار خطرناک رویداد به این معنا که ما ممکن است شاهد یک فروپاشی دولت باشند. ما ممکن است هرج و مرج است. امکان تماس با یک تمدن است که بسیار بیشتر دانش از ما انجام دهید این است که هیجان انگیز و وحشتناک و غیر قابل پیش بینی.

Sean Illing

منظورم این نیست که یک مورد برای قرار دادن سر ما پایین و مراقبت ما گاییدن, کسب و کار ؟ استفان هاوکینگ معروف هشدار داد بشریت در مورد خطرات اولین تماس با یک گونه بیگانه. “اگر بیگانگان دیدار ما,” او گفت: “نتیجه خواهد بود به اندازه زمانی که کلمبوس در امریکا فرود آمد که به نوبه خود نمی خوبی برای بومیان آمریکایی است.”

او اشتباه است ؟

Alexander Wendt

احساس من این است که اگر آنها در اینجا آنها تقریبا قطعا صلح آمیز, چرا که اگر آنها نبودند مسالمت آمیز آنها را محو ما از خیلی وقت پیش. آنها احتمالا می تواند آن را انجام دهد بسیار به سرعت. پس فرض من این است که آنها به این معنی نیست که هر گونه آسیب. اما آن را هنوز هم مورد است که جامعه می تواند از داخل منفجر شدن و یا بی ثبات کردن به عنوان یک نتیجه از برخورد با ETs.

Sean Illing

این یک فرض است. اگر آنها در اینجا, آنها ممکن است, صلح آمیز, اطمینان حاصل کنید. اما آنها همچنین ممکن است در یک سراغ عمل. آنها ممکن است به دنبال سوراخ در دفاع ما ضعف در جوامع ما و در ما بدن فیزیکی. این نکته بدیهی است که ما هیچ گوشی ایده. بنابراین شاید این مورد برای زیر هاوکینگ سرب در اینجا مناسب است ؟ شاید بهتر است برای رفتن نیست poking در مورد برای زندگی برتر.

Alexander Wendt

من فکر می کردم در این مورد و من نگران کمتر مورد poking در اطراف و گرفتن فتح و بیشتر در مورد پتانسیل تحقق است که این چیزها در اینجا و سپس داخلی انفجار از جامعه ما است. بنابراین من نگران من همنوعان بیشتر از من نگران بیگانگان. بنابراین من حدس می زنم که حس من مخالف با هاوکینگ را فرض که آنها به ما. اما مطمئن شوید که آن را ممکن است آنها را در یک ماموریت نظارت. اما مردم گزارش شده است کامپیوتر به مدت حداقل 80 سال و که واقعا طولانی و نظارت ماموریت. و همچنین چرا که آنها می خواهید را به تسخیر ما ؟ مثل این است که ما را در مورچه ها.

Sean Illing

اگر برخی از این بشقاب پرنده به محصولات بیگانه زندگی چرا آنها حضور خود را صریح تر? اگر آنها می خواستند برای کشف نشده باقی می ماند آنها می تواند و در عین حال آنها به طور مستمر در معرض خود را در این نیمه مخفی راه. چرا ؟

Alexander Wendt

این یک سوال بسیار خوبی است. چرا که شما در حق من فکر می کنم اگر آنها می خواستند به طور کامل مخفی آنها می تواند. اگر آنها می خواستند به بیرون آمدن در باز کردن آنها می توانید انجام دهید که بیش از حد. حدس من این است که آنها تا به حال بسیاری از تجربه با این کار در گذشته با تمدن ما در صحنه است. و آنها احتمالا می دانید که اگر آنها به زمین در کاخ سفید در چمن وجود دارد می تواند هرج و مرج و اجتماعی شکست. مردم شروع به تیراندازی به آنها.

بنابراین من فکر می کنم آنچه که آنها در حال انجام است و در تلاش به رسیدن ما به این ایده که آنها در اینجا با این امید که ما آن را شکل خودمان است که ما را فراتر از تابو و علم است. و سپس شاید ما می تواند جذب دانش است که ما به تنهایی نیست و جامعه ما نمی implode هنگامی که ما در نهایت باید تماس بگیرید. که تئوری من اما چه کسی می داند درست است ؟

Sean Illing

این تئوری جالب و به احتمال زیاد به عنوان هر یک از دیگر, اما هاوکینگ نظریه این است که هر بیت به عنوان قابل قبول —

Alexander Wendt

درست است. اما مردم این باورند که هر تمدن است که قادر به سفر بین ستاره ها را برای تبدیل شدن به خشونت پرهیزی چرا که آنها هرگز زنده ماندن طولانی به اندازه کافی اگر آنها خشونت آمیز در میان خود به واقع رسیدن به یک نقطه که در آن فن آوری خود را که پیچیده است. و انسان به نظر نمی رسد به عنوان خشونت به عنوان ما استفاده می شود به طوری که.

Sean Illing

من می خواهم بگویم ما موسسات تکامل یافته اند و انگیزه هدایت رفتار ما تکامل یافته اند اما من فکر نمی کنم ما. من فکر می کنم انسان ها به عنوان بی خشونت به عنوان شرایط خود را اجازه می دهد آنها را به.

Alexander Wendt

که منصفانه است.

Sean Illing

اگر غیر صفر فرصتی است که بیگانگان واقعی هستند و آنها می دانند که ما در اینجا آن دیوانه است که دولت ها نیست بیشتر نگران خطرات. همه دیده ایم همان فیلم است. چگونه می توانم به شما توضیح آشکار بی تفاوتی در اینجا ؟

Alexander Wendt

برای دولت هیچ واقعی وجود دارد صعودی به صحبت کردن در مورد این. آنها نمی توانند کنترل این. اگر وجود دارد ETs آنها ندارد و قدرت به انجام هر چیزی در مورد آن. آنها درمانده در ETs. و بزرگ وجود دارد خطر حرکت نزولی اجتماعی هرج و مرج و از دست دادن اقتدار از دست دادن کنترل و تمام. بنابراین من فکر می کنم دولت باید مقدار زیادی از دلایل به اجازه خواب سگ دروغ به همین دلیل است که نیروی دریایی این چیزی است که بسیار تعجب آور در راه است.

Sean Illing

شاید چند دولت در حال حاضر می دانم که از ETs و نه آشکار است که دانش برای تمام دلایل شما نشان می دهد.

Alexander Wendt

من قوی کافر در هر نوع توطئه استدلال. من فکر نمی کنم تا کنون وجود یک توطئه برای سرپوش گذاشتن بر این حقیقت که ما می دانیم که بیگانگان هستند در اینجا. در اکثر ما تحت پوشش این واقعیت است که ما هیچ ایده چه خبر است.

Sean Illing

چه استدلال و یا قطعه ای از شواهد و مدارک که به شما می دهد بیشتر مکث ؟ آنچه باعث می شود شما فکر می کنم هیچ چیز در اینجا ؟

Alexander Wendt

این سوال خوبی است. که من اصلا جواب خوبی نشان می دهد که تعصب من در راه است. من حدس می زنم من می خواهم برای دیدن بیشتر ویدئوها از نوع نیروی دریایی منتشر شد. این احتمال وجود دارد آنها دیگر ویدئوها از آنها منتشر شد. بنابراین من حدس می زنم من می خواهم برای دیدن بیشتر شواهد فیزیکی. گمان می کنم که پاسخ من: چیزی که به من می دهد بیشتر قابل تامل است که ما شواهد کمی وجود دارد.

Sean Illing

می گفت: یک دقیقه پیش که ما ممکن است در قبل از تماس با موقعیتی که در آن ETs به تدریج acclimating ما را به حضور خود را. اگر درست است, آنچه که باید ما انجام می شود برای آماده سازی هر چه می آید بعدی ؟

Alexander Wendt

در واقع این مقاله بعدی من می خواهم برای نوشتن. من نمی دانم چه پاسخ این است که در حال حاضر. من فقط نوشتن مقالات که در آن من نمی دانم جواب جلوتر از زمان. اما من حدس می زنم من به این می گویند: Montezuma می تواند آماده ام خیلی بهتر برای Cortes از او تا به حال او تنها شناخته شده Cortes آینده شد.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin penetrasyon testiistanbul duşakabinbetroad girişElektronik sigaraturkuaz korsan taksi