با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تخمگذار طرح بازگشایی دولت در فاز مقامات از امپراتوری درون مرزی و اطراف کالیفرنیا به نام برای بیشتر کنترل محلی به سهولت محدودیت در مناطقی که نبوده و آمار به عنوان سخت coronavirus. اما به عنوان منحنی مسطح در کنار رودخانه شهرستان است و در Coachella Valley یک پناهگاه امن است که باید اجازه داده شود برای باز کردن سرعت ؟

صحرا خورشید تجزیه و تحلیل به تازگی منتشر شده داده ها از شهرستان ریورساید و از Coachella Valley سه بيمارستان در بر داشت که ماندن در خانه و اجتماعی دیگر فاصله سفارشات به نظر می رسد به کمک این منطقه به ضرب و شتم مدل های قبلی پیش بینی شده است که تعداد COVID-19 موارد و مرگ و میر.

این دره است نه ظهور صدمه ندیده و آن را مورد تعداد آهنگ های این شهرستان روند به عنوان یک کل. برخی از شهرها و جوامع اطراف Coachella Valley دیده اند راکد تعداد موارد جدید در روزهای اخیر اما هنوز خیلی زود به می گویند که این ویروس از بین رفته است ،

پاتریشیا کامینگز یک اپیدمیولوژی با آیزنهاور بهداشت و او شده است پیگیری موارد و ساختمان دره خاص پیش بینی از اواخر ماه ژانویه است. او گفت: یکی از مهم ترین معیار برای ضربه زدن — معیار که نه ولی و نه این شهرستان روبرو شده است — 14 روز در یک ردیف با یک کاهش در تعداد موارد جدید در هر روز.

“این چیزی است که ما می خواهم برای دیدن. هنگامی که ما شروع به دیدن آن روند کاهش بیش از یک دوره دو هفته پس از آن ما می گویند ما می توانید به آرامی شروع به بازگشایی,'” کامینگز گفت.

اما کالیفرنیای جنوبی باقی مانده است یکی از این کشور coronavirus نقاط داغ. حدود 80 درصد از تمام کالیفرنیا در حال حاضر در بیمارستان بستری با COVID-19 تنها در پنج جنوب استان ها از جمله رودخانه. و همسایه San Bernardino County هر دو عقب در تست نرخ و شاهد درصد بالایی از موارد مثبت نشان می دهد این ویروس است که به دور از موجود فقط در سراسر شهرستان خط. سان برناردینو شهرستان در روز جمعه اعلام کرد که این امر فشار به شدت به بازگشایی شده است.

“فیزیکی فاصله شروع به پوشیدن بر مردم” کامینگز گفت. “این یک چیز بسیار سخت است که همه ما در حال رفتن را از طریق, اما من فکر می کنم این مهم است که ما واقعا دقیق در مورد چگونه ما در حال بازگشایی چرا که اگر ما آن را انجام بیش از حد به زودی و یا بیش از حد به طور ناگهانی ما می رویم به دیدن خوشه.”

در یک ماراتن نشست روز جمعه در شهرستان ریورساید هیئت ناظران رای دادند به اتفاق آرا به عقب آن اورژانس سلامت سفارشات به بیشتر از نزدیک چین با دولت استانداردها.

سرپرست V. مانوئل پرز ابراز نا امیدی با بازگشایی معیار به تازگی اعلام شده توسط Newsom از جمله دو هفته بدون COVID-19 مرگ و میر. او گفت که این شهرستان خواهد بود قادر به پاسخگویی به تست الزامات اما در سطوح دیگر از موارد جدید و مرگ و میر غیر واقعی برای بزرگ و شهرستانهای استان است. ریورساید 2.5 میلیون نفر و چهارم است پرجمعیت ترین در کشور است.

“این غیر قابل حصول است,” او گفت:. “هیچ راهی وجود دارد ما می توانیم ملاقات آستانه هیچ COVID-19 مرگ برای 14 روز.”

Coachella Valley سیستم ایمنی بدن از ویروس

این Coachella Valley — آلاینده از پالم اسپرینگز از طریق unincorporated شرق دره جوامع مانند حرارتی باعث می شود تا حدود 18 درصد از Riverside County جمعیت با توجه به آخرین آمار و ارقام موجود از اداره آمار آمریکا. اگر coronavirus واقعا تصویب منطقه و سپس داده ها را نشان می دهد که این دره دارای کمتر از سهم عادلانه خود را از شهرستان موارد و مرگ و میر.

اما این مورد نیست.

این Coachella Valley دارای حدود 19 درصد از شهرستان COVID-19 موارد و حدود 18 درصد از آن ویروس-مرگ و میر ناشی از جمعه نشان می دهد که از آن شده است آمار فقط به عنوان سخت به عنوان شهرستان به عنوان یک کل.

این ویروس البته نمی استاتیک و یک نقطه در زمان تجزیه و تحلیل تنها قطاری از بخشی از تصویر. این Coachella Valley شد در وهله اول در شهرستان ریورساید به گزارش coronavirus موارد قبل از تست گسترده به غرب بیشتر مناطق پر جمعیت.

در اوایل ماه آوریل Coachella Valley برای اختصاص نیمی از تمام COVID-19 مرگ و میر countywide. به عنوان بیشتر موارد تشخیص داده شده اند در بخش غربی شهرستان دره سهم از موارد و مرگ و میر کاهش یافته است در خط با جمعیت آن است.

اگر Coachella Valley شماره های بهبود یافته بود بیشتر در هفته های اخیر است که می تواند نشان می دهد ولی تا به حال شروع انجام یک کار بهتر از این شهرستان به عنوان یک کل در کنترل ویروس.

اما به دنبال در دو هفته گذشته این داده ها نشان می دهد که دره است که تقریبا ردیابی با شهرستان است. این اعداد نشان می دهد که ولی ممکن است در مراحل اولیه مصرف بیشتر مثبت در مسیر.

بیش از دو هفته گذشته رودخانه شهرستان را تجمعی تعداد موارد افزایش 45%, در حالی که موارد در Coachella Valley افزایش 42%. در طول همین دوره در این شهرستان تعداد کل مرگ و میر افزایش 82% در حالی که دره رز 57%.

موجب اقتصادی سختی که رفت دست در دست با مهار ویروس های مقامات از سان برناردینو ریورساید کالیفرنیا دیگر استان ها به طور فزاینده ای در حال هل دادن Newsom به تسلیم به رهبران محلی.

پرز گفت که Riverside County رای در روز جمعه در ابتدا به معنای سادگی ساده سلامت سفارشات اما آن تکامل یافته و به احتمال زیاد سیاسی مرحله نهایی مسابقات پس از Newsom گذاشته چه مسئولان شهرستان دیدم طاقت فرسا به عنوان استاندارد. “همه از ما گرفته شد عقب — و راستش نا امید — هنگامی که ما این خبر را شنیده از فرماندار ما,” او گفت:.

داده های جدید روشن کردن وضعیت در دره بیمارستان

Coachella Valley بیمارستان به تاریخ نیست آمار ظرفیت با توجه به این ویروس است.

این است که با توجه به اطلاعات جدید منتشر شده جمعه توسط Coachella Valley سه بيمارستان: آیزنهاور سلامت در رانچو میراژ Desert Regional Medical Center در پالم اسپرینگز و جان اف کندی بیمارستان یادبود در Indio.

داده ها نشان داد که کروناویروس جدید-مرتبط با بستری شدن در بیمارستان و پذیرش به واحد مراقبت های ویژه (ICU) افزایش یافت در پایان ماه مارس. تعداد کسانی که شروع به کاهش در ماه آوریل با تجربه کوچکتر افزایش در پایان مارس و نسبتا پایدار باقی مانده است.

سه بیمارستان یک ترکیب 81 تخت ICU حدود سه چهارم آن پر از مه 5 جدید ترین تاریخ برای آن داده ها در دسترس بودند. این تعداد شامل هر دو گروه از بیماران مبتلا به COVID-19 و همچنین بیماری های دیگر.

جدید ترین قله در ICU اشغال تخت به تازگی رخ داده است — ممکن است 2 — زمانی که 80 درصد از این تخت پر شد در اطراف دره. وجود دارد بیش از حد ظرفیت در علاوه بر این به افزایش ظرفیت تخت های که در دسترس ساخته شده با توجه به پیش بینی تقاضا از ویروس.

این ویروس نیز تحت فشار قرار دادند ولی بیمارستان ها بیش از خود یک ظرفیت است. نزدیک به نیمی از این منطقه هواکش مورد نیاز در مارس 13, بالا علامت آب, اما این تعداد پس از کاهش به 20 درصد در بخشی به دلیل تعداد فن های موجود به سه بيمارستان در افزایش موقت.

اگر چه Coachella Valley اتحاد سازی دور از بدترین حالات ویروس است که به دور از تمام کامینگز گفت. “این مهم است که مردم بدانند ما می تواند انجام شود بهتر است.”

صحرا خورشید تجزیه و تحلیل در بر داشت Riverside County شده است اداره coronavirus آزمون در حدود نیمی از رای که Newsom گفت: لازم بود قبل از اینکه به طور کامل بازگشایی. تست نرخ و توانایی برای انجام گسترده تماس با ردیابی باید تا سطح شیب دار کامینگز گفت اما نشانه ای از مقامات دولتی که آنها را به زودی برای استقرار کارگران بهداشت و درمان برای کمک به ردیابی تماس بودند و امیدوار کننده است.

او گفت که کسب و کار نیاز به بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان نظام سلامت آماده است اما “من فکر می کنم ما نیاز به انجام آن را با خیال راحت در یک راه است که قصد ندارم به علت افزایش است.”

Riverside County, به روز رسانی

Riverside County مقامات بهداشت شنبه گزارش 175 جدید COVID-19 نفر از آوردن کل تجمعی به 4,992 موارد جدید مرگ و میر نگه داشتن تعداد 204.

Riverside County تایید کرده است در مورد 207 مورد در هر 100,000 نفر است. Riverside County پیشی گرفته است کالیفرنیا کلی تست میزان با حدود 2,802 آزمون اداره هر 100 ، 000 ساکنان به تاریخ. در مجموع بخش خصوصی و آزمایشگاه در شهرستان باید اداره 69,250 آزمون.

در مجموع 2,616 مردم بهبود یافته اند.

Riverside County مقامات گزارش روز شنبه 23 موارد جدید و اضافی مرگ و میر در Coachella Valley نه شهرستانها که 806 موارد مثبت و 35 ویروس های مربوط به مرگ و میر:

  • کلیسای جامع شهر: 104 مورد و 1 مرگ
  • Coachella: 158 موارد و 3 و میر
  • دزرت هات اسپرینگز: 49 موارد و مرگ و میر 0
  • Indian Wells: 14 مورد و مرگ و میر 0
  • Indio: 150 نفر و مرگ و میر 5
  • La Quinta: 82 مورد و 5 مرگ و میر
  • نخل کویر: 112 موارد و 9 مرگ و میر
  • پالم اسپرینگز: 108 موارد و 9 مرگ و میر
  • رانچو مایراج: 29 مورد و 3 مورد مرگ و میر
  • Unincorporated جوامع: برمودا دونس: 5 مورد و 0 مرگ و میر; لبه بیابان:موارد 3 و 0 و میر; کویر کف دست: 8 مورد و 0 مرگ و میر; گارنت: 9 مورد و 0 مرگ و میر; مکه: 33 مورد و 1 مرگ; North Shore: 9 مورد و 0 مرگ و میر; واحه:18 مورد و 0 مرگ و میر; آسمان دره: موارد 2 و 0 و میر; حرارتی: 11 مورد و 0 مرگ و میر; تهوسند پلمس: 7 مورد و 0 مرگ و میر; ویستا سانتا رزا: 5 موارد و مرگ و میر 0

کالیفرنیا: 64,561 موارد مثبت و 2,678 مرگ و میر ناشی از اطلاعات منتشر شده در روز شنبه.

Coachella دیدم بزرگترین پرش با هفت مورد جدید. چهار گزارش شده در Indio, با سه مطلب در کویر چشمه و نخل و کویر و Indio. پالم اسپرینگز به حال دو مورد جدید, رانچو مایراج یکی بود و هیچ مورد جدید گزارش شده در کلیسای جامع شهر یا هندی چاه.

در unincorporated جوامع موارد پایین رفت یکی در گارنت و صاف شد در دیگر مناطق. این شهرستان نیست توضیح کاهش می دهد.

وجود دارد و 183 مورد در زندان های شهرستان با دو کشته و 120 نفر از زندانیان که بهبود یافته اند.

آفتاب صحرا سردبیر اجرایی جولی Makinen کمک به این داستان. علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا و می توان در رسید molalde@gannett.com. Risa جانسون پوشش بومی آمریکایی و امور را می توان در رسید risa.johnson@desertsun.com. آنها را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde و @risamjohnson.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de