کمیته ملی حزب جمهوری خواه و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین انتخاب مجدد را دو برابر خود دادخواهی بودجه به $20 میلیون, سیاسی, گزارش روز شنبه. RNC رئیس ستاد ریچارد والترز گفت سیاسی که ایران آماده است به شکایت دموکرات “به فراموشی” با صرف “هر آنچه لازم است” برای پیروزی در برابر رقبای خود منتهی به انتخابات ماه نوامبر.

به عنوان سیاسی گزارش روشن ساخته و جمهوریخواهان انتظار برای اختصاص مقدار از این جنگ قفسه سینه به دادخواهی بیش از اینکه آمریکایی ها باید قادر به رای دادن از خانه در طول یک بیماری همه گیر است که می تواند آن را نا امن برای آنها به بازیگران فرد در برگه های رای در انتخابات ماه نوامبر. در سطح بالا و جمهوری خواهان باید در برابر تلاش ها برای گسترش دهندگان توانایی برای ارسال پست الکترونیکی-در رای گیری به احتمال زیاد به دلیل بالاتر میزان مشارکت به طور گسترده ای اعتقاد بر این به نفع دموکرات ها.

ماه گذشته این کشور یک پیش نمایش از آنچه در این جنگ حقوقی بیش از حقوق رای دادن در طول یک بیماری همه گیر می تواند مانند نگاه.

در مارس 7, ویسکانسین برگزار اولیه انتخابات که شامل شدت مورد بحث و مجادله مسابقه برای یک صندلی در دادگاه عالی ایالت. به دلیل Covid-19 گیر ویسکانسین بود هولناک با درخواست برای رای غیابی, دریافت حدود 1.2 میلیون درخواست هنگامی که آن را به طور معمول می بیند کمتر از 250000 نفر در بهار انتخابات. که در سمت چپ انتخاباتی تقلا برای ارسال برگه های رای برای رای دهندگان به اندازه کافی سریع به طوری که آنها می تواند ارائه آنها را در زمان.

برای کمک به اطمینان حاصل شود که هیچ رای دهندگان خواهد بود از حقوق خود محروم و به دلیل کاغذ بازی بحران برانگیخته توسط حتی بیشتر بهداشت عمومی در بحران کاهش قاضی دادگاه دستور داد که دولت به قبول هر گونه رای گیری آن را دریافت قبل از ساعت 4 در آوریل 13. اما RNC مخالفت با نظم و با موفقیت متقاعد دیوان عالی کشور به اکثریت جمهوری خواه به رول بیشتر از آن را به عقب. تحت دادگاه, حزب, خط, تصمیم گیری در حزب جمهوری خواه کمیته ملی v. دموکرات کمیته ملی, هر برگه های رای نمی شهریور آوریل 7 پرتاب شد ،

دلیل این تصمیم آن است که احتمال دارد که هزاران نفر از رای دهندگان محروم بودند. در همین حال ده ها تن از مردم آزمایش مثبت برای coronavirus پس از مصاحبه حضوری برگه های رای در ویسکانسین و یا کار در انتخابات هر چند آن را باید به ذکر است که هیچ راهی وجود دارد به می دانم که چگونه بسیاری از آنها قرارداد این بیماری از آنجا که آنها مجبور به رای دادن در فرد است.

با وجود این موانع برای رای دهندگان — که در ایران با مبارزه تمام راه را به دادگاه عالی به منظور حفظ آنها — لیبرال چلنجر دادگاه عالی ایالت صندلی زخم شکست دادن محافظه کار وقت توسط یک حاشیه گسترده ای.

ویسکانسین قوانین انتخابات هستند مسلما دوستانه وقتی که می آید به رای غیابی در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگر. در تگزاس به عنوان مثال رای دهندگان بیش از سن 65 ممکن است به دست آوردن یک غایب رای گیری به سادگی با درخواست برای یک, اما جوانتر رای دهندگان ممکن است به دست آوردن یک رای گیری فقط برای یک لیست محدود از دلایل — و آن است که به دور از روشن است که این بیماری همه گیر کوروناویروس یک دلیل کافی برای رای دادن غایب تحت قانون تگزاس.

تگزاس دادستان کل کن Paxton یک جمهوری خواه است و سخت مبارزه در دادگاه برای جلوگیری از رای دهندگان جوان از مقدماتی برای absentee ballot. از لحاظ تاریخی قدیمی تر رای دهندگان به احتمال زیاد به نفع نامزدهای جمهوریخواه بر دموکرات ها. اگر Paxton موفق در تلاش های خود میلیون ها نفر از اهالی تگزاس به طور بالقوه می تواند از حقوق خود محروم.

به عبارت دیگر این احتمال وجود دارد که این سوال که آیا میلیون ها نفر از رای دهندگان می تواند بازیگران انتخابات ماه نوامبر خواهد بود تصمیم گرفت با دادگاه است. و حزب جمهوری خواه قصد دارد به صرف پرخرج برای شکل دادن به کسانی که تصمیم گیری.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de