ملیسا Melendez و الیزابت رومرو به صورت خاموش در انتخابات ویژه در میان coronavirus

حتی قبل از coronavirus جاروب کالیفرنیا کشور و جهان بسیار کوچک بود و سنتی در مورد نژاد به نمایندگی از کالیفرنیا 28th منطقه در مجلس سنا دولت.

دولت ایالت جف سنگ تصمیم به استعفا و قبول موقعیت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت کار موجب گرم در مسابقه برای Riverside County صندلی. اگر چه جمهوری خواهان به مدت طولانی تحت سلطه منطقه های اخیر در ثبت نام رای دهندگان اجازه داده اند دموکرات ها به جمهوری خواهان پیشی بگیرد در امپراتوری درون مرزی منطقه است. با 36.8 درصد از رای دهندگان آنها در حال حاضر تعداد زیادتر تفوق یافتن جمهوری خواهان (35.7%) و رای دهندگان ثبت نام بدون یک حزب اولویت (21.2 درصد).

این مسابقه به احتمال زیاد پایین خواهد آمد به مشارکت مردم است. در مارس اولیه لیک ال سینور Assemblywoman و نیروی دریایی جانباز ملیسا Melendez در بالا آمد با 40 درصد از رای دهندگان پیش از Riverside County, تخته, آموزش و پرورش عضو الیزابت رومرو (24%) و شادی نقره (21%) از پالم اسپرینگز. نامزدهای جمهوری خواه برای اختصاص 52 درصد از آرا در حالی که دموکرات ها برنده 48%.

پس از Melendez و رومرو مسجل دو نقطه بالا و پیشرفته به مارس 12 اجرا کردن هر دو تا به حال به بازسازی خود و استراتژی های محوری به یک استراتژی دیجیتال به عنوان coronavirus محدود کرده است توانایی خود را برای مبارزات انتخاباتی در فرد است.

همراه با ویژه انتخابات به نمایندگی از کالیفرنیا 25 منطقه در مجلس نمایندگان ایالات متحده مسابقه ارائه خواهد شد مقدماتی بینش چالش های انتخاباتی و برگزاری انتخابات در میان عامه رویداد.

هر دو Melendez و رومرو گفت: آنها مطمئن نیستید که چگونه این شهرستان تصمیم به برگزاری عمدتا توسط پست الکترونیکی انتخابات محدود در شخص رای گیری فرصت خواهد تاثیر مسابقه باقی می ماند اما با اعتماد به نفس در شانس خود را به عنوان طولانی به عنوان مجازی کمپین تلاش می شود با موفقیت رای دهندگان به پر کردن برگه های رای خود.

در اواخر ماه مارس رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد او می خواهد مجوز شهرستان ثبت و نظارت بر آینده ممکن است ویژه انتخابات که عمدتا رای توسط ایمیل. تحت این روش همه ثبت نام رای دهندگان در سراسر دولت 28 سنا منطقه که از دهانه از Temecula به بلایت باید دریافت یک پست الکترونیکی انتخابات در ماه آوریل یک ماه قبل از انتخابات. رای دهندگان می توانید ایمیل خود را از برگه های رای به شهرستان دفتر ثبت و یا بازگشت آنها به هفت مکان در سراسر شهرستان آنلاین ذکر شده در بخش ثبت نام وب سایت voteinfo.net.

رای دهندگان که نمی دریافت برگه های رای در این ایمیل همچنین می توانید رای خود را در شش محل که در Coachella Valley شامل دزرت هات اسپرینگز کتابخانه در 11691 غرب درایو; مکه کتابخانه در 91260 خیابان 66; و تهوسند پلمس کتابخانه در 31189 رابرت جاده ها است.

رومرو می خواهد به گسترش مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش در جوامع مانند حرارتی که در آن او بزرگ شده

در حال اجرا برای دفتر جدید نیست برای الیزابت رومرو. 37 ساله حرارتی بومی را برای اولین بار در سال 2006 بود که او 23. او به ثمر رساند ناراحتی پیروزی دیرین Coachella Valley Unified School District عضو هیئت مدیره مایکل چاه تبدیل به یکی از جوانترین اعضای هیئت مدیره مدرسه در کالیفرنیا است.

او منصوب شد برای پر کردن یک جای خالی در شهرستان ریورساید هیئت مدیره آموزش و پرورش در سال 2010 و برنده انتخابات را به صندلی دو سال بعد که او برگزار شد و پس از.

در حالی که او وارد دنیای سیاست شده و در سن جوان رومرو گفت: آن چیزی نیست که او پیش بینی تا زمانی که او دانش آموز در کالج صحرا که صحرا بهداشت و درمان منطقه عضو هیئت مدیره Leticia د لارا تحت فشار قرار دادند و او را به درخواست برای کارآموزی با آن-استاد راهنما Roy ویلسون که استخدام او در نقطه ای بعد از مصاحبه.

در طول زندگی خود رومرو گفت: پدر و مادر او ساخته شده درگیر بودن در جامعه یک اولویت است. اما این در حالی بود کار تحت ویلسون یک جمهوری خواه که رومرو شروع به اتصال خانواده اش ارزش را انتخاب و چگونه سیاستمداران — شاید یک روز حتی خودش — می تواند تاثیر بر زندگی مردم

“از کودکی پدر و مادر من بودند سخاوتمندانه با زمان خود حمایت خود را از کلیسا و همیشه تشویق من درگیر است,” او گفت:. “اما هرگز در رویاهای wildest ما! حتی برای من رشد این نبود یک مسیر بود که ” آشنا است.'”

رومرو پدر صرف 40 سال کار به عنوان یک اپراتور تجهیزات سنگین برای Riverside County عمدتا در جاده تعمیر و مادر او یک کارگر که کارفرمایان شامل تاریخ-بسته بندی امکانات و لوول هفته’ K&W مزارع.

هر دو طرف از او گفت: به کالیفرنیا نقل مکان کرد و در جستجوی یک زندگی بهتر است. او جد پدری مهاجرت از نایاریت, مکزیک و مستقر در مکه در 1940s و مادرش فرار کرد السالوادور در طول جنگ داخلی که جاروب ملت در سال 1980 و در حل و فصل حرارتی.

مادر رومرو گفت: نمی بحث در جزئیات زیادی در مورد جنگ. اما در طول سال ها او را به او گفت داستان در مورد شروع کار جوان و قادر به تکمیل تحصیلات خود را به دلیل جنگ.

“که همیشه واقعا با من گیر کرده و سوخت به من بگو, شما می دانید, او را, او را قربانی بسیار و حداقل من می توانید انجام دهید این است که سخت کار در مدرسه و … در هر نقش من انجام,'” رومرو گفت. “این ترجمه را به تلاش برای خدمت به مردم دیگر و مطمئن شوید که ما در حال پل زدن اقتصادی تقسیم برای جوامع ما و در تلاش برای اطمینان حاصل شود که همه بچه ها در جوامع ما دسترسی به کیفیت آموزش و پرورش است.”

اگر انتخاب به دولت سنا رومرو قصد دارد در ادامه به تمرکز بر روی آموزش و پرورش است. بر خلاف Melendez او پشتیبانی دولت قانون که در گسترش نظارت بر مدارس و در ماه فوریه گفت: خورشید کویر, او معتقد است منشور معلمان مدرسه باید مجاز به تشکیل اتحادیه های کارگری و موضوع را به همان مدارک مورد نیاز به مدارس سنتی.

پس از مزاياي پالم اسپرینگز دموکرات شادی نقره و عقد دوم نقطه در مارس اولیه انتخابات رومرو اقدام به گسترش حمایت از او در سراسر منطقه از طریق مجازی کمپین حوادث از جمله با باشگاه است که منع او را از پرداختن به آنها را در صدر اولیه پس از نقره دستگیر حزب تایید.

در ابتدا رومرو کمپین استراتژی بود برای تحکیم حمایت در شرق Coachella Valley و سپس تلاش برای گسترش نام او را به رسمیت شناختن و حمایت در جنوب غربی شهرستان ریورساید تاریخی جمهوری دژ. اما محدودیت های قرار دادن در محل شامل coronavirus ساخته شده اند, اولیه توسعه برنامه ریزی شده دشوار رومرو گفت: وادار کردن مبارزات انتخاباتی خود را به آمد تا با استراتژی های جدید.

“ما در حال تلاش برای برقراری ارتباط با مردم به روش های مختلف با استفاده از تکنولوژی و مطمئن شوید که ما نیز از اتصال در مسائل مربوط به این موضوع و همکاری با ما در شبکه های محلی. من 20 سال را صرف کار در شهرستان ریورساید بنابراین من باید کاملا یک شبکه گسترده ای از مردم را بر” او گفت:.

یک به علاوه طرف مبارزه از خانه, او گفت که او و شوهرش را شروع کرده اند القا اهمیت خدمات عمومی در 17-ماه-پیر پسر دستکاری کمپین تماس با خواندن “Clifford The Big Red Dog” و “لیل” Libros,” دو زبانه کودکان سری کتاب.

“من مشتاقانه منتظر به روز است که من در واقع می تواند به شما می دانم که رفتن به عقب و لرزش دست کسی را و نگاه آنها را در چشم. اما در حال حاضر آنچه که ما در حال تلاش برای انجام بحث در مورد چشم انداز ما برای آینده و اولویت های ما به طوری که مردمی می تواند درک تفاوت بین حریف من و من.”

لیک ال سینور را Melendez نیست کشیدن هر مشت در مبارزه برای کسانی که احساس بی سابقه

مانند هر کس دیگری بسیاری از سیاستمداران مجبور به تنظیم برنامه های خود را به دولت و دولت های محلی قرار داده اند اقدامات در محل برای جلوگیری از شیوع کروناویروس اما تنها یکی تا به حال به لغو یک زنان در دفاع از کارگاه او برنامه ریزی شده بر روی سرور میزبانی.

بسیار شبیه در سال قبل از ملیسا Melendez برنامه ریزی در آموزش زنان در دفاع از خود به شهرستان ریورساید ساکنان و ترکیبات در اواخر ماه مارس بود اما برای به تعویق انداختن این رویداد مارک یک نمونه نادر است که در آن او تا به حال به جلو و یک پانچ.

پس از انتخاب شدن در سال 2012 لیک ال سینور assemblywoman ساخته شده است که امواج در ساکرامنتو برای ترس را آنتاگونيزه کسانی که ایستادگی در برابر صورتحساب خود. در سال 2018 زمانی که #MeToo جنبش و سوء رفتار جنسی اتهامات گسترده از طریق قانونگذاری ایالتی او لعنتی سابق رئیس جمهور مجلس سنا Pro Tem Kevin de León D-لس آنجلس که برای سال, او گفت:, متوقف لایحه او نویسنده برای محافظت از خبرچین.

و سال بعد او را قطع کردن و بازگشت بسکتبال امضا شده توسط لس آنجلس کلیپرز که مجلس چاد Mayes, I-رانچو مایراج بود استعداد او پس از او رای دادند در برابر لایحه او ادعا کرد که او وعده داده شده برای حمایت از.

پس از سن جوان Melendez است بالید خودش در واقعی بودن و معتبر و ایستاده برای او محکومیت — صفات او می گوید خانواده اش می تواند گواهی دادن به.

او در Youngstown Ohio, که در آن هر دو از پدر و مادر خود را مشغول به کار در کارخانه های تولید فولاد است که مانند بسیاری از سراسر زنگ کمربند دیگر به کار گیرند. در 19 عموی او یک چتر نجات rigger, پیشنهاد او کمک طلب کردن در نیروی دریایی ایالات متحده به منظور سفر و تحصیل.

“پدر و مادر من نمی باید این پول را برای من ارسال به کالج و من می دانستم که. فکر می کردم که چگونه می توانم به دانشگاه برود و برای آن پرداخت ؟ هیچ کس با من صحبت کردند در مورد وام های مدرسه و به صداقت من حتی نمی در نظر گرفتن آن به عنوان یک گزینه” Melendez به یاد.

آن جنگ سرد بود و نیروی دریایی مورد نیاز مترجمان و پس از او سرآمد در یک آزمون استعداد برای اکتساب زبان, نیروی دریایی فرستاده او را به موسسه زبان دفاع در مونتری کالیفرنیا برای یادگیری روسی.

هنگامی که آن زمان به مستقر — پس از اتمام آموزش زبان بقا مدرسه و مدرسه پرواز — Melendez و همسالان خود تمام شده آنچه که به نام “رویای ورق” با خود ترجیح واگذاری مکان. هنگامی که او ذکر شده پرواز فضاها به او ترجیح داده تکالیف بالاتر یو پی اس به او گفت که آنها نمی فرستادن زنان مستقیما از مدرسه به آن موقعیت. او شوکه شده بود.

“من گفت:” چرا که نه ؟ ‘ و گفتند: خوب ما نه تنها از انجام آن است.'” Melendez به یاد. “من گفت:,” خوب, شما می دانید چه ؟ من میخوام من شانس. من نه تغییر آن.”

آنها خندید به او گفت که او خطر بودن اختصاص داده شده به جایی که او واقعا نمی خواهم برای رفتن و توضیح داد که چگونه زنان نیست به احتمال زیاد برای دیدار با الزامات فیزیکی برای این موقعیت. بر خلاف بسیاری از مردان در پرواز, کلاس, او از طریق تمام آموزش به تصویب تمام تست های فیزیکی و اختصاص داده بود به یک ایستگاه وظیفه در ژاپن تبدیل شدن به یکی از اولین زنان در نیروی دریایی برای پرواز هواپیمای شناسایی در خارج از کشور.

با هوا از رمز و راز Melendez گفت که او نمی تواند توضیح زیادی در مورد این ماموریت او پرواز کرد و یا آنچه که او در نیروی دریایی است.

“جهت مشاهده, من چگونه می توانم توضیح این بدون گفتن چیزی است که من قرار نیست به می گویند ؟” او گفت: در پاسخ به یک سوال در مورد خدمت سربازی در طول جنگ اول خلیج فارس. “بله من خدمت در نیروی دریایی در طول جنگ خلیج فارس. وجود دارد چگونه است؟”

پس از ازدواج با همسرش نیکو و حرکت به کالیفرنیا Melendezes دارای پنج فرزند و حل و فصل در لیک ال سینور. او تصمیم گرفت برای انتخابات شورای شهر در سال 2012 زمانی که او احساس پدر و مادر تربیت فرزندان نیست به اندازه کافی نشان داده شده در شورا. پس او را به مبارزه برای محدود کردن نقش دولت در زندگی مردم و ایجاد ترکیبات خود را احساس می کنم مثل یک راست-گوینده آنها می تواند مربوط به این است که به نمایندگی از منافع خود در ساکرامنتو به خصوص کسانی که احساس می کنید را پشت سر گذاشت.

“شما می دانید همه این است که پس متعفن اسکریپت این روزها,” او گفت:. “همه بسیار جلا در حال حاضر و خود را به صحبت کردن امتیاز حفظ و آن را به نظر می رسد مانند آنها همه از پاسخ. من اینجا هستم تا به شما بگویم پس از داشتن شده است در ساکرامنتو به من اعتماد نمی کنیم که همه پاسخ.”

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به samuel.metz@desertsun.com و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma