خوش آمدید به اولین Vox کتاب, باشگاه, بحث, برای, ممکن است! در این ماه ما در حال خواندن دانا Tartt را تاریخچه رازیک داستان عمیق پرمدعا و در عین حال دوست داشتنی و دانشجویان قتل و رمز و راز از شراب. در این گفتگو برای اولین بار ما پوشش همه چیز را از مقدمه تا پایان کتاب I. من خوانده ام تا از طریق پایان کتاب وجود دارد اما نمی خواهد هر گونه اخلال گران در پست اصلی است. (اگر شما می خواهم به بحث در مورد اخلال گران در دیدگاه لطفا مطمئن شوید که به برچسب آنها را به وضوح.)

نیمه اول تاریخچه راز غرفه های نزدیک به خود را در آن به عنوان یک شسته و رفته و آوردن داستان ترسناک یک نوع معکوس رمز و راز قتل. مقدمه بلافاصله نشان می دهد که مرگ خواهد شد (بانی) که او را بکشند (همه از بهترین دوستان خود را از جمله راوی ریچارد) و که در آن این اتفاق خواهد افتاد (یک دره در جنگل در نزدیکی دانشگاه). ما بعد صرف 250 حرکت صفحات در تلاش برای کار کردن چرا.

و در عین حال هنگامی که ما در نهایت به اسم حیوان دست اموز قتل آن هنوز به طور کامل روشن نیست که چرا او را به مرگ. حتما اسم حیوان دست اموز می داند که بیش از حد و ناپایدار مسئولیت اما ریچارد و شرکت. پرش به قتل او را به عنوان تنها راه حل بدجور به سرعت. ریچارد طول می کشد درد به ما اطمینان می دهم که زمانی که او در نهایت شرکت در قتل او است نه فکر کردن در مورد چگونه اسم حیوان دست اموز مرگ را نجات دوستان خود. او را به فکر کردن در مورد چقدر اسم حیوان دست اموز آزار او.

در پایان به نظر می رسد به عنوان اینکه اسم حیوان دست اموز می میرد نه به این دلیل که تنها راه هر کس می تواند جلوگیری از عمر خود را در زندان اما چون اسم حیوان دست اموز در واکنش به قتل اولین بار (فقط یک کشاورز! چه کسی اهمیت میدهد!) واقعا کمی چپ دست. خود گناه است و کمتر اخلاقی از آن است که زیبایی.

اما من جلوتر از خودم. اجازه دهید بحث در مورد آنچه که منجر به لحظه ای که اسم حیوان دست اموز بهترین دوستان او فشار بیش از یک صخره.

برای راز سابقه کار, شما باید برای خرید به زرق و برق کلاسیک رشته حداقل کمی. و به عنوان مسخره و پرمدعا خدمه آنها به عنوان من کاملا می توانم در هر زمان.

من می دانم که: این بچه ها در اطراف سرگردان شوم در لباس و روابط خود را برای حضور در کلاس های دانشگاه در اواخر 80s/اوایل ’90s! هنری حاضر به گرفتن امتحانات به خاطر او اشیاء به زیبایی شناسی آنها را و او را نیز ترجمه بهشت گمشده به لاتین برای سرگرم کننده است. ریچارد به نظر می رسد واقعا تحت تاثیر قرار همه از بالا. آنها بدترین. بلکه من می خواهم لذت بردن از زندگی خود را و یا بخش هایی از آنها را حداقل برای فقط یک کمی.

از زرق و برق می آید از این قصیده کوتاه از تعطیلات آخر هفته در فرانسیس کشور با آن “سرگیجه برج کوچک اتاق بالا مخابره اتاق زیر شیروانی یک سورتمه در انبار” و کلاسیک کودکان و نوجوانان به نقل از زباله-زمین به یکدیگر به عنوان آنها ردیف در اطراف توس به صف دریاچه قبل از lunching در ساندویچ ژامبون و شامپاین آنها به قاچاق گذشته groundskeeper در یک قوری. در برخی از راه های این بخش عاطفی هسته ای از همه چیز است که به شرح زیر است: از دست بهشت از توافق, که تمام کلاسیک کودکان برای پیدا کردن خود را در تلاش برای بازگشت. و در سر من این رشد را به کل نیمه اول کتاب تا قتل حتی اگر در واقعیت آن است که تنها چند صفحه است. این چیزی است که من بلافاصله فکر می کنم از زمانی که من فکر می کنم راز تاریخچه.

معکوس از کشور خانه interlude شرح زیر است مدت کوتاهی پس از زمانی که هر کس می رود از خانه برای کریسمس و ریچارد می یابد خود را به تنهایی در ورزشگاه همپدن انجماد به مرگ در خود کمی unheated اتاق زیر شیروانی اجاره با سوراخ در سقف. که بخش دلخراش در یک دور بیشتر احشایی راه از هنری حساب از کشتن کشاورز و پس از هنری می رسد برای نجات ریچارد عمر آن کمک می کند تا راه اندازی و محقق وفاداری به این گروه که ریچارد فرض در سراسر بقیه رمان.

ریچارد می داند آنچه در آن به معنی در با کلاسیک-زندگی-جمعیت: آن به معنی گرما و راحتی و زیبایی و ثروت تا حد بی پایان ثروت پرتاب مورد خیلی معمولی. هر یک از کسانی که کلاسیک رشته ثروتمند است چون جولیان را در دانش آموزان که نیست — به جز اسم حیوان دست اموز که خانواده استفاده می شود و قدیمی-پول ثروتمند و کسانی که در حال حاضر می شود از طریق تقلید می کنی آن و sponging کردن دوستان خود و ریچارد که خانواده هرگز ثروتمند و کسانی که در حال حاضر می شود و تنها از طریق تقلید می کنی آن است. (اسم حیوان دست اموز محتضر که ریچارد است که تقلید می کنی پس زمینه خود را قبل از هر کس دیگری. ریچارد ویژگی های است که شهود به اسم حیوان دست اموز بی تردید حس چگونه به افراد دیگر ناراحت کننده اما شاید این درست است که در آن طول می کشد جعلی به نقطه جعلی.)

پس از آن, از جان گذشته, منجمد, دسامبر, ریچارد می داند آنچه در آن به معنی زمانی که کلاسیک بچه ها او را ترک پشت. به این معنی فقر و کثافت کاری و انزوا و تنهایی و شاید مرگ خود را.

بنابراین هنگامی که ریچارد می آموزد که هنری و دیگران به کشته شدن یک مرد البته او می اندازد و در بسیاری خود را با آنها را بلافاصله. هرگز وجود هر گونه امکان است که او نمی خواهد.

اولین قتل, قتل کشاورز, است, عجیب, گاه به گاه: هیچ کس به خصوص در مورد مراقبت از او و یا مرگ. ما هرگز حتی یاد و نام او. هنری نتیجه به سرعت در حال است که او به هیچ وجه ارزش رفتن به زندان و که بیشتر یا کمتر است. این قتل غیر شخصی دانشگاهی و در آن این حادثه رخ می دهد که در وسط یک Dionysian مراسم آن متعهد است صرفا برای زیبایی.

انگیزه برای bacchanal می آید از اولین سخنرانی ما دیدن جولیان منجر شود در این ایده از فرار از زندان از ما منطقی خودشان و تجربه زندگی به عنوان ما بدوی و حیوانی خودشان. جولیان استدلال در حمایت از این ایده است که هر دو اخلاقی و زیبایی شناسی: از نظر اخلاقی او می گوید آن است که یک فرد متمدن را وظیفه برای پیدا کردن یک نسخه شیر خود را به طوری که آنها اجازه نمی دهد خشونت سرکوب خواستار به خوبی در داخل آنها بیاختیار. و زیبایی او می گوید: هنگامی که ما را ترک زندان خودمان را برای تبدیل شدن به کاملا رایگان ما تجربه زیبایی واقعی که جولیان معتقد است که لزوما وحشتناک است.

اخلاقی استدلال نشان داده می شود نادرست است. وقتی که هنری ایجاد یک نسخه از شیر برای او فقط به پایان می رسد تا کشتن کسی که با دست برهنه خود را. اما زیبایی استدلال به نظر می رسد نگه دارید. هنری توصیف bacchanal به عنوان یک اکثریت نشئه تجربه “قلب دادن. با شکوه. مشعل سرگیجه آواز.”

ایده زیبایی به عنوان ترور است که به طور کلی زیبایی شناسی از sublime: زیبایی است که قریب به اتفاق و ترس القا و شاید کمی غم انگیز و یا ترسناک مانند یک کوه یا کویر. (شاید نمی خواهد به شما شوک به یادگیری راز سابقه بودن این کتاب است که در آن است که برای اولین بار از شناخته شده مطالعه والا آمد از یک فیلسوف در قرن اول میلادی.)

اما این نوع از زیبایی ریچارد علاقه مند است. او به ما می گوید در فصل اول که غم انگیز خود نقص است “مرضی اشتیاق برای منظره در همه هزینه ها” و زیبا مثل رمان به عنوان یک فرم هنری توسعه یافته بود و در قرن 18 و به خود آمد در قرن 19. آن چه نهفته است بین متعالی و serenely, هماهنگ, زیبا, زیبایی, دوست داشتنی, دست نخورده, طبیعت زیبایی که به وجد بدون تلاش یا ترس. اگر متعالی است ناهموار قله کوه زیبا یک علفزار پر از گلهای وحشی.

ریچارد تنها می خواهد زیبا. به همین دلیل او guiltily ترجیح آسان به وجد زبان و ادبیات انگلیسی در سراسر جهان بیگانه از ادبیات کلاسیک. او می خواهد به صرف تمام عمر خود را لولینگ بوده که در اطراف قایق پارویی نوشیدن شامپاین از teacups و گوش دادن به دوستان خود را به بازی پیانو اما متاسفانه رهبر از دوستان خود گروه است که تنها علاقه مند والا. هنری می خواهد به زندگی در سخت جلال از کتاب خود و در غیر جلال bacchanal. و بنابراین ریچارد یک مرد گرفتار بین زیبایی شناسی.

اما حداقل او یک زیبایی. اسم حیوان دست اموز ضعیف است بیش از حد ناامید کننده middlebrow به توسعه مناسب و معقول حس زیبایی در همه. به همین دلیل او را به رفتن.

در این بخش من به جمع ولگرد افکار و سوالات من در مورد کتاب من از راز تاریخچه. شما می توانید با استفاده از آنها به عنوان راهنمای خود را به مکالمه زیر در بخش نظرات و یا در جامعه خود را. و یا شروع کردن با سوالات خود را! هر چه شما به ارمغان می آورد شادی. فقط علامت خود را اخلال گران و می تواند به خوبی به یکدیگر است.

  • عنوان تاریخچه راز می آید از Procopius را 6th, قرن تاریخچه از بیزانس امپراتور ژوستین. من نمی دانم در هر نقطه در نزدیکی به اندازه کافی در مورد تاریخ بیزانس را به هر چیزی از این اشاره بنابراین من را ترک خواهد کرد که به عاقلانه سر از معدن به بحث در نظرات.
  • دانا Tartt نوشت: تاریخچه راز در حالی که او یک دانش آموز در Bennington در همان زمان که هر دو Bret Easton Ellis و جاناتان Lethem شد حضور می یابند. برای پس زمینه, من به شدت توصیه آقا به تاریخ شفاهی آن دوران از Bennington, تاریخ, که به نظر می رسد شده اند … کاملا چیزی. در اینجا چیزی است که مایه تاسف است مرد جوان که ظاهرا الهام گرفته از اسم حیوان دست اموز است که می گویند: “من به نام مادر من و گفت:” من caricatured در یک کتاب و شخصیت من کشته می شود.’ و او گفت: “نه ، هیچ کس تا کنون می کشتن شما حتی در چاپ،’ سپس او کتاب خواندن و گفتند که شما همه حق است.'”
  • به طور کلی, راز تاریخچه‘s backstory واقعا هدیه ای است که نگه می دارد در دادن.
  • ریچارد نگه می دارد در مقایسه هنری به شرلوک هلمز و با وجود چند subtextual تشابه نیز (به عنوان مثال هنری شوک که یک مرد راه می رفت در ماه است که بسیار نزدیک به شرلوک نمی دانستند که زمین به دور خورشید). هنری وارونه شرلوک هلمز برای این وارونه رمان پلیسی? چگونه کار می کند ؟
  • این است که حداقل پورنو عیاشی تا کنون نوشته شده است ؟

“اما این اساسا جنسیت , آداب و رسوم آنها نیست؟”

آن را نه به عنوان یک سوال اما به عنوان یک بیانیه است. او نمی blink اما نشسته در انتظار من به ادامه.

“خوبی ؟ آنها نیست؟”

او خم شد و به استراحت سیگار خود را در زیرسیگاری. “البته او گفت:” لغات سرد به عنوان یک کشیش در کت و شلوار تیره و زاهدانه عینک. “شما می دانید که به عنوان به خوبی به عنوان من انجام دهد.”

ما نشسته به دنبال در هر یک از دیگر برای یک لحظه.

“دقیقا چه شما انجام دهید؟” به من گفت.

“خوب, من فکر می کنم ما نیاز به رسیدن به آن در حال حاضر,” او گفت: هموار. “خاصی وجود داشت نفسانی عنصر برای رسیدگی, اما این پدیده اساسا معنوی در طبیعت است.”

بحث در مورد!

  • چگونه ما احساس می کنیم در مورد هنری استدلال که وجود دارد هیچ نقطه ای در رفتن به پلیس در مورد قتل کشاورز زیرا آنها هرگز یک محاکمه عادلانه خواهد بود و فقط به پایان رسید تا رفتن به زندان است ؟ به نظر می رسد مانند آنها … شاید باید فقط رفته به زندان است ؟ مانند آنها کشتن یک مرد! و مطمئن شوید که آن را غیر عمدی بود اما آنها او را کشتند زیرا آنها تمرین تیره مراسم مذهبی که در طول تاریخ تمایل به پایان دادن به مرگ است. ما باید به آنها اختصاص برخی از مسئولیت در اینجا ،
  • تاریخچه راز برجسته ترین مثال از یک عجیب و غریب subgenre بهترین توصیف از آنچه من اعتقاد دارم بچه ها این روزها در حال تماس تیره دانشگاه. شما می دانید subgenre من صحبت کردن در مورد ، یک گروه از دوستان در کالج یا مدرسه گراد با هم و آنها را به یک خانه قدیمی و آنها را تشکیل می دهند این گروه منزوی و بحث در مورد هنر و ادبیات با هم در همه زمان و این همه فوق العاده جذاب و تخیلی و تاریک و شدید تا زمانی که کسی می میرد. سایر مطالب شامل پاملا دین Tam Lin و تانا فرانسوی شباهت.) چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد این سبک و آنچه مورد علاقه شما نمونه ؟
  • مردم تلاش کرده اند به نوبه خود تاریخچه راز به یک فیلم پس از آن برای اولین بار منتشر شد اما این تلاش تا به حال یک بیت از یک نفرین شده تاریخ است. جوآن Didion امضا شد به انجام این فیلمنامه در یک نقطه و در نقطه دیگر Gwyneth Paltrow که قرار بود به تولید فیلم و بازی Camilla. همه این برنامه ها از طریق کاهش یافت اما و Tartt به نظر می رسد تمایلی به سعی کنید برای یک فیلم دیگر معامله. اما در حالی که بعید است یک راز تاریخچه فیلم هرگز نور روز را مشاهده کنید, ما هنوز هم می تواند خواب. که می تواند بخشی از ایده آل خود را بازیگران و تولید تیم ؟ بازیگران می تواند شامل بازیگران در هر سنی بین با این حال آنها در حال حاضر و با این حال پیر آنها در سال 1991 یک حکومت من به این بازی اضافه شده صرفا به این دلیل من فکر می کنم اواخر ’90s Michael Pitt شده اند واقعا خوب اسم حیوان دست اموز.

صدا کردن در نظرات زیر و یا هر کجا که شما می خواهم به صحبت و ملاقات با ما را در اینجا در هفته آینده به بحث در مورد فصل 6 و 7. به مطمئن شوید که شما را از دست ندهید هر چیزی, ثبت نام برای خبرنامه ما!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de