از آن آسان است به دزدکی حرکت کردن بر روی تلفن شریک زندگی خود را. نیست.

Open Sourced logo

اکثر آمریکایی ها فکر می کنم snooping یک شریک تلفن است یک چیز بد را به انجام, اما آن را متوقف کرده و بیش از یک سوم از افراد در روابط متعهد از انجام آن به هر حال با توجه به تحقیقات پیو منتشر شده جمعه. به عنوان بسیاری از ما خودمان را پیدا کنید cooped با شرکای خود و تلفن های ما برای آینده قابل پیش بینی های محققان نشان می دهد که با استفاده از این تکنولوژی است و نه لزوما بزرگ برای سلامت ما روابط بلند مدت.

به عنوان وسوسه انگیز آن را به عنوان ممکن است به snoop لطفا نیست.

پیو مطالعه انجام شده در ماه اکتبر گذشته درگیر بررسی نزدیک به 5,000 ما بزرگسالان که طیف گسترده ای از سوالات خود را در مورد دیجیتال عادات و وضعیت ارتباط خود را از جمله سوالات در مورد اینکه آیا آنها همیشه می خواهم نگاه سابق در رسانه های اجتماعی و با آنها به اشتراک گذاشته شده و رمز عبور خود را.

تعدادی از سوالات نیز حول تلفن جاسوسی. از کسانی که مورد مطالعه 34 درصد از مردم در روابط متعهد اعتراف به جاسوسی بر روی شریک زندگی خود را در گوشی بدون دانش خود را. جالب این نظرسنجی همچنین نشان داد که 42 درصد از زنان (که در روابط) می گویند که آنها برابر جاسوسی خود را از طریق شرکای فعلی’ تلفن بدون آنها دانستن, در حالی که تنها 25 درصد از مردان می گویند آنها. برخی از 70 درصد از مردم می گویند که این فعالیت است که به ندرت و یا هرگز قابل قبول است.

“همانطور که گوشی های هوشمند توانایی گرد هم آوردن افراد و توانایی اتصال ما می بینیم اغلب وجود دارد برخی از مخلوط اثر” مونیکا Anderson, دانشیار مدیر تحقیقات در پیو که تمرکز بر تکنولوژی و اینترنت گفت: Recode. “این فن آوری کمک کرده اند از نظر ارتباطی و مردم با دادن فضا به بحث در مورد رابطه خود را, اما هم وجود دارد برخی از اثرات جانبی منفی نیز هست.”

دوباره, آن را مانند به نظر می رسد اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها فکر می کنم که مخفیانه به دنبال از طریق یک شریک گوشی یک چیز بد است اگر آن را آسان به تصور کنید که چگونه وسوسه انگیز آن را ممکن است برای بررسی اگر شما عزیزان فریب داد, به خصوص اگر یک گوشی باقی نمانده است. در یک 2019 نظرسنجی از HP 60 درصد از مردم گفتند که نگاه یک پیام متنی که ظهور در حالت پیش نمایش یک شریک صفحه نمایش تلفن.

“هنگامی که مردم دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در شریک زندگی خود را به گوشی آن تغذیه پنهان کاری و بی اعتمادی در ارتباط است که هر دو به احتمال زیاد به دلایل اصلی این فرد در حال بررسی است در وهله اول” درمانگر Kurt اسمیت گفت: HuffPost سال گذشته است.

یک بیت از یک توجه داشته باشید جانبی: رسانه های اجتماعی رفتار نیست همیشه بزرگ برای روابط هر دو. حدود یک چهارم از افراد در روابط متعهد ناراحت هستند چقدر زمان دیگر قابل توجه خود را صرف در این سایت که با توجه به پیو باعث سرخوردگی بیشتر از بازی های ویدئویی است. بیشتر چه مشکل است که بیش از نیمی از همکاری مردم با استفاده از رسانه های اجتماعی برای چک کردن در مردم آنها استفاده می شود به تاریخ. به طور کلی در حدود 25 درصد از کسانی که همکاران با استفاده از این خدمات گفت: آنها نگران بودند و یا مطمئن نیستید در مورد چگونه شرکای خود هستند در واقع با استفاده از این سیستم عامل.

اما دوباره بزرگ غذای آماده از این جدید پیو مطالعه این واقعیت ساده است که هفت نفر از 10 نفر انجام نمی فکر می کنم آن را خوب snoop از طریق یک شریک تلفن. آن را انجام نمی!

در واقع این جدید پیو مطالعه به نظر می رسد نشان می دهد که گوشی به طور کلی می توان فشار در ارتباط است. بیش از نیمی از آمریکایی ها شکایت دارند که شرکای خود را حداقل گاهی اوقات دغدغه توسط دستگاه های خود را در حالی که آنها در حال تلاش برای یک مکالمه پیو داده می گوید. عظیم 40 درصد از افراد در روابط گزارش که آنها اذیت چقدر زمان شریک زندگی خود را صرف بر روی تلفن خود را.

اما ما با تکیه بر گوشی های هوشمند نیز ایجاد یک راه جدید ما نشان می دهد که ما اعتماد شرکای ما. پیو گزارش می دهد که 75 درصد از همه بزرگسالان در روابط متعهد به اشتراک گذاری تلفن خود و کلمه عبور در حالی که 42 درصد به اشتراک گذاشته اند یک رمز عبور به حساب رسانه های اجتماعی. اما در حالی که افراد جوان هستند احتمال بیشتری برای به اشتراک گذاشتن تلفن همراه passcodes افراد مسن تر به نظر می رسد مایل به اشتراک گذاشتن ایمیل و کلمه عبور.

اگر شما حریم خصوصی-میل نوع زن و شوهر وجود دارد چند چیز شما می توانید انجام دهید برای نگه داشتن شریک زندگی خود را و یا هر کس دیگری از poking در اطراف گوشی خود را. مراحل ساده شامل راه اندازی تلفن همراه خود نیاز به یک رمز عبور یا یک بیومتریک ورود مانند اثر انگشت یا اسکن را باز کند. (برخی از نگرانی در مورد مسائل مربوط به حریم خصوصی با امنیتی بیومتریک اما یک رمز عبور می تواند فقط به عنوان امن است.) اگر شما نگران در مورد محتوای پیام یا اطلاعیه ظاهر بر روی صفحه نمایش شما می توانید با رفتن به تنظیمات گوشی خود را خاموش و روشن کنید متن پیش نمایش و یا اطلاعیه برای برنامه های خاص. و اگر شما به دنبال راه های بیشتری برای نگه داشتن مردم از snooping, سایت Lifehacker یک راهنمای خوب.

هنوز جاسوسی از طریق شریک زندگی خود را در تلفن همراه? آن را انجام نمی.

باز کردن منابع ساخته شده است ممکن است توسط programme. همه باز منابع محتوای سرمقاله مستقل و تولید شده توسط روزنامه نگاران ما.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر