پوشش صورت در حال حاضر اختیاری در سن برناردینو کانتی زیر درمانی جدید به منظور

پوشش صورت خواهد بود توصیه می شود اما دیگر نمی توان مورد نیاز در سان برناردینو شهرستان پس از یک جدید بهداشت منظور شد اثر قرار داده و به مقامات جمعه اعلام کرد.

سفارش جدید repeals شهرستان آوریل 23 جهت است که موظف به پوشش صورت و اجتماعی فاصله ضروری در کسب و کار و ممنوع تجمعات و اجاره کوتاه مدت. نظم آمد و پس از درخواست از شهرستان هیئت ناظران

با وجود این نظم جدید تجمعات و کوتاه مدت اجاره هنوز هم ممنوع تحت رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را در دستور دولت است. اجتماعی فاصله مورد نیاز است ضروری در کسب و کار بیش از حد, مقامات گفت.

“این شهرستان به شدت خواستار هر کس به ادامه پوشیدن پوشش صورت در عمومی به سرعت گسترش COVID-19 ویروس ها و کسب و کار هنوز هم ممکن است نیاز به پوشش صورت برای مشتریان و کارکنان” هیئت ناظران رئیس کورت Hagman در بیانیه ای گفت.

“اما لغو بهداشت محلی سفارشات و تعویق انداختن به کمتر محدود دستور دولت اجازه خواهد داد که این شهرستان برای بازگشایی کسب و کار با سرعت بیشتری به عنوان فرماندار در ادامه به استراحت استانداردهای,” او اضافه شده است.

اعلام شد که مقامات بهداشتی جمعه گزارش 67 جدید کروناویروس موارد و سه اضافی مرگ و میر. تا کنون 2,629 باید آزمایش مثبت و 111 ساکنان فوت کرده اند.

بیش از 27,800 بیماران آزمایش شده است که 9.4 درصد تست مثبت برای coronavirus, مقامات گفت.

در بعد از ظهر جمعه در این شهرستان ریورساید هیئت ناظران در نظر گرفته شده مشابه اقدام به لغو چندین بهداشت سفارشات پس از آنها punted در این طرح در طول یک ماراتن جلسه در روز سه شنبه.

در سن برناردینو کانتی هیئت ناظران به تصویب رسید آمادگی و بازگشایی طرح در روز پنج شنبه و به دنبال Newsom رضایت به باز کردن کسب و کار در هفته آینده خبر داد.

هیئت مدیره خواهد شد بحث در مورد این موضوع در ساعت 9 صبح روز سه شنبه.

COVID-19: San Bernardino County گزارش 67 جدید COVID-19 موارد 3 جدید مرگ و میر; مجموع موارد در 2,629 فتح کرد گرفته شد

ریورساید: سرپرستان تاخیر در رای گیری در برنامه ریزی برای لغو Riverside County خاص COVID-19 پادمان

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye کمک به این گزارش.

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر