ESPN The Last Dance, انیمیشن در مورد پخت نان و 3 بیشتر نشان می دهد که تلویزیون ما شده ایم با محبت به تازگی

همراه با هر چیز دیگری coronavirus دارای طرح میتوانست به فرهنگ پاپ: سینما بسته هستند; کنسرت ها و دیگر حوادث زندگی می کنند در حال لغو و یا به تعویق افتاد; تولید تلویزیون است اما تعطیل. اما قدرت از اینترنت و رسانه های دیجیتال پیروز! آیا قدیمی یا جدید, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد و TikToks برای تماشای بازی به, بازی, آهنگ برای گوش دادن به کتاب به عنوان خوانده شده.

در اینجا در Vox فرهنگما در حال کار سخت به توصیه همه نوع سرگرمی است که ممکن است به شما کمک کند در طول زمان خود را در خانه. و در این روند بوده ایم مصرف توده از آن خودمان است. بنابراین در هر آخر هفته در ماه مارس خواهیم بود های فرهنگ پاپ ما شده است و دوست داشتن در زندگی خود ما; ما فکر می کنم شما ممکن است برخی از آن بیش از حد.

این هفته تلویزیون, پادشاه شد. در اینجا چیزی است که ما مشاهده شده است.

من از دست رفته حزب پایین هنگامی که آن را در پخش Starz در سال 2009 و 2010 — که این یعنی من به تماشای نشان می دهد در حال حاضر. آن کوتاه: دو فصل شامل 20 نیم ساعت قسمت در همه. و آن را دارای یک نابغه مفهوم: یک گروه از مواد غذایی دارای یک دسته کامل از عجیب و غریب تجربه در این نوع از اسراف و گاهی اخلال در حوادث است که مواد غذایی غالبا استخدام به کار در از شیرین 16 احزاب مقتدر’ بچه ها برای مجالس زودرس کالج جمهوری خواهان به میکسر برای سالمندان مجرد به انجمن صنعت جوایز. نشان می دهد در مجموعه لس آنجلس بنابراین بسیاری از شخصیت ها بازیگران شکست خورده از یک نوع و یا اضافه کردن به کمدی (و در زمان درام). با یک قاتل هسته بازیگران (از جمله Adam Scott, Lizzy Caplan, Jane Lynch, Martin Starr, Ryan Hansen و Ken Marino) و یک آرایه شگفت انگیز از مهمانان از دنیای کمدی آن چیزی که کامل به پاپ در پایان شب وقتی که من بیش از حد خسته به فکر می کنم اما می خواهم چیزی هوشمند و معوج است که من را به خنده.

حزب پایین است جریان در Hulu. آن را نیز در دسترس برای خرید در Amazon, iTunes, Google Play و Vudu. —Alissa Wilkinson

هنگامی که شما رشد قد بچه ها هر کس تلاش می کند تا شما را به بازی بسکتبال است. متاسفانه من واقعا ساخته شده به ساقه سبد بنابراین من هرگز هر گونه خوب است. می رود که برای تماشای آن بیش از حد تلویزیون ساخته شده است برای کارتون و بازی های ویدئویی ورزشی ،

اما زمانی که من واقعا کمی قبل از من ارتفاع اهمیت بسیار من مجذوب شد توسط یک تیم: شیکاگو بولز. این بود که در اواخر ’90s زمانی که اعضای Bulls-پر المپیک تیم رویایی بودند آمریکایی قهرمانان, فضای جم شد بچه ها فیلم های مورد علاقه و هوا Jordans شد پرطرفدار ترین کفش ورزشی. مایکل جردن transfixed من به عنوان تجسم گاو ” وحشی موفقیت است. مایکل جردن کامل بود. مایکل جردن می تواند پرواز.

ESPN 10-قسمت docuseries آخرین رقص است که ظاهرا در مورد گاو نر در طول فصل 1997-98 اردن گذشته قبل از اینکه بازنشسته شد. به این ترتیب, آن را به معنای یک نگاه جامع در بسیاری از تیم فوق العاده بازیکنان چگونه همه آنها کمک به تعالی خود. اما جهان از گاو و بسکتبال در حول اردن هر دو در و خارج از دادگاه و آخرین رقص به طور کامل از آن آگاه. این هر دو روشن و دلتنگ تماشای پینوشت: یکی از جالب ترین بار در آمریکا ورزش فرهنگ در آسان ساعته تکه. آخرین رقص نیست به من تبدیل به یک فن بسکتبال, اما برای کسانی که 60 دقیقه در هر هفته من 4 سال دوباره idolizing مایکل جردن و چگونه او می تواند پرواز.

آخرین رقص پخش در روزهای یکشنبه در ESPN در 9 ساعت و دو ساعت-قسمت debuting در هر هفته. هر قسمت در دسترس است به جریان به صورت رایگان در ESPN.com یا در ESPN برنامه با یک اشتراک و یا کابل وارد شوید. —Allegra فرانک

لذت تماشای واقعیت های رقابت های سری’ all-star فصل است که آنها به ما اجازه می دهد به یاد داشته باشید شرکت کنندگان ما یک بار روت شده, برای, به امید آنها هر چه رستگاری آنها ممکن است به دنبال و به vociferously بو هر خائنانی که می آیند.

بالا آشپز: همه ستاره L. A. توسط براوو دوم همه ستاره قسط آن براق long-running رقابت پخت و پز و آن را به آسانی چک جعبه از هر گونه خوب همه ستاره راه اندازی. بالا آشپز wrangled مورد علاقه های شما مانند Lee Anne وانگ (فصل یک), Melissa King و گرگوری Gourdet (هر دو فینالیست در فصل 12), Nini Nguyen (فصل 16) و یادآوری Voltaggio برادر برایان (فصل شش). نیز وجود دارد یک تبه کار در حال ظهور در فصل 3 اتشی برایان Malarkey, است که فلش بیشتر عذر و بیشتر ادم کش شخصیت از زمانی که ما آخرین بار او را دیدم.

درام ممکن است خرابکاری نفیس گوشت خوک بدونیم و هنری, ذرت, سوپ, مهمان ویژه قاضی Kelly Clarkson — فصل است که عرضه در مارس 19, تا به حال, همه چیز, در حالی که همچنین spotlighting لس آنجلس نشانه مانند سانتا مونیکا بازار کشاورزان و سالن کنسرت والت دیزنی. اما تا کنون بهترین قسمت تا کنون دو قسمت ویژه اقساطی اختصاص داده شده به اواخر برنده جایزه غذایی نویسنده جاناتان طلا. آن مفتخر طلا زندگی خود روح پرماجرا و توانایی های خود را برای کمک به مردم در درک داستان های شخصی عمدتا داستان مهاجران پشت غذایی است که باعث می شود لس آنجلس ،

قسمت جدید Top Chef: همه ستاره L. A. هوا پنج شنبه ها در Bravo tube 10 pm ET. فصل های موجود برای جریان در Bravo TV برنامه (با کابل ورود به سایت) و یا شما می توانید از قسمت خرید در Amazon, iTunes, Google Play و Vudu. —الکس آباد-سانتوس

بر خلاف بسیاری دیگر, من در میانهی شب پخت هر نان در طول بیماری همه گیر. اما من شده فکر کردن زیادی در مورد نان پخت و نان خوردن و فقط جالب جالب نان. بنابراین من بازگشت به fave و rewatching قسمت از احمقانه آفتابی Yakitate!! ژاپنمحبوب 2004 سری انیمه در مورد, آه, نان, پخت.

Yakitate!! بسیار زبان-در-گونه تقلید مسخره امیز از shounen, sports مانگا/انیمه استعارههای که بدان معنی است که این آمدن از سن داستان در مورد یک دلیر بچه ها در یک مسیر به عظمت. او دستیابی به این عظمت را از طریق مقدار زیادی از عمل بسته بندی شده مسابقه … بیش از نان است. دلیر ما بچه Azuma Kazuma یک پسر که unconventionally دست های گرم او را به توانایی برای سرعت بخشیدن به روند افزایش خمیر — نتیجه اجازه می دهد او را به ایجاد inhumanly نان خوشمزه که او خواستار صبر برای آن ژاپن است. او مانند یک نابغه که او می شود یک شغل مستقیم از دبیرستان در یک نانوایی به نام منتظر آن پاندوست دختر شخص ساده که در آن او را محوری به یک سری بی پایان از چالش ها و خطر ناک مسابقات به عنوان بخشی از تلاش خود را منحصر به فرد به سبک ژاپنی از نان برای جهان است.

در صورتی که برای تلفن های موبایل appealingly مسخره و خوشمزه این است که نشان می دهد برای شما. Yakitate!! خنده دار meta-تقلید مسخره امیز کاملا پر شده با جناس ها و جدول دو طرفه و آگاهانه بیش از حد بالا برگردان های ترسناک در ساده conceits از انیمه shounen. و اگر چه این انیمیشن وجود داشت سالها قبل بزرگ, انگلیسی, پخت نشان می دهد ساخته شده رقابتی پخت یک نگاه آشنا در تلویزیون آن را اغلب احساس می کند مانند یک تقلید مسخره امیز از مواد غذایی رقابت را نشان می دهد مانند آهن آشپز. حتی بهتر از شما در یادگیری همه چیز در مورد نان و اصول پخت و پز در طول سری — و تمام وقت شما در حال درمان به دهان آبیاری تصاویر از مواد غذایی است. آن را به عنوان خوشمزه به عنوان تلویزیون می شود.

کل 69-قسمت سری جریان در Crunchyroll و Funimation و بسیاری از eps نیز در یوتیوب در دسترس به عنوان به خوبی. —آجا Romano

من در نیمه راه از طریق 10-قسمت اول فصل جدید FXX کمدی دیودر مورد سفید uppity, طاقت فرسا یهودی رپ به نام دیو — نام مرحله Lil Dicky — که در تلاش برای گرفتن کار خود را کردن زمین. من نمی نقطه اتصال قبل از من شروع به تماشای که دیو یک نیمه اتوبیوگرافیک داستان در مورد ستاره خود, دیوید Burd یک.k.یک. زندگی واقعی کمدین و خواننده رپ Lil Dicky. نه من انتظار خیلی بیشتر از یک بازی خنده دار-به اندازه کافی کمدی با بسیاری از raunch و جوک. اما دیو است جای تعجب شیرین و حساس طرف و من پیدا کردم خودم را بیشتر و بیشتر تحت تاثیر قرار گرفته و کشیده شده در آن را به عنوان ساخته شده از آن شخصیت ها و روابط آنها. آن را کامل نشان می دهد اما به نظر می رسد به برخی از ایده های جالب در مورد هیپ هاپ و مردانگی. و فقط تماشا standout پنجم قسمت “اعتیاد به مواد مخدره مرد” در مورد یکی از شخصیت مبارزات با بیماری های روانی, من هیجان زده برای دیدن جایی که آن را بعد می رود.

دیو است جریان در Hulu. قسمت نیز در دسترس برای خرید در Amazon, iTunes, Google Play و Vudu. —جن Trolio


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر