رانچو مایراج روز جمعه بازگشایی شد آن سگ پارک pickleball و تنیس اما کتابخانه و سالن شهر بسته باقی می ماند در حالی که این شهر باعث می شود در مورد $65,000 در سلامت و بهبود ایمنی برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

کتابخانه تالار شهر و رصدخانه بسته شده اند را به عموم از مارس 9, مدت کوتاهی پس از اعلام دره اول COVID-19 بيمار تحت درمان در آیزنهاور سلامت.

امکانات پارک شد و بعد از بسته های سفارشات از Riverside County health افسر که آرام آن سفارشات هفته گذشته است.

Pickleball و تنیس در جامعه پارک و پارک سگ در کی لارگو خیابان را بازگشایی شد اما کاربران باید پایبند به 6 فوت فاصله حکومت.

نیاز به بهبود در کتابخانه و تالار شهر را امن تر برای کارکنان و شهروندان را حفظ خواهد کرد آن دسته از امکانات بسته در حالی که دیگر شهرستان مدیر اشعیا Hagerman گفت.

بهبود در تالار شهر و کتابخانه عبارتند از:

  • امکانات خواهد بود تجدید سازمان برای حفظ 6 پا از فاصله بین میز و صندلی, او گفت:.
  • عمومی, شمارنده ها و فضاهای انتظار دریافت زمین نشانه گذاری با فاصله مناسب هدایت به عنوان به خوبی.
  • تسهیلات علامت اضافه خواهد شد و در همه مکان ورودی و شمارنده با استفاده از حروف بزرگ و تصاویر به اطلاع رسانی از مهم مقررات.
  • مشترک لمس نقاط مانند لوله ها و صابون و حوله اسپری جایگزین خواهد شد با touchless ضسبنسرس.
  • دست بهسازی ایستگاه های ایمنی و سپر اضافه خواهد شد در ورودی و شمارنده.

برای اقامت آماده, شهر ادامه خواهد داد به سفارش و انبار لوازم مشترک محصولات حفاظتی از جمله دستکش و ماسک و ضد عفونی کننده دست و تمیز کردن محصولات Hagerman گفت.

این کتابخانه که در طول تاریخ تا به حال حجم بالایی از بازدید کنندگان و ارائه برنامه های متعدد را تجربه ترین تغییرات Hagerman گفت.

“بدیهی است که در این مرحله حتی اگر برخی از محدودیت ها شروع به سست می شود و وقتی که می آید به کتابخانه آنها را به بازگشت به عملیات عادی,” او گفت:.

آن را امن نیست به برنامه زمانی که کتابخانه بازگشایی, Hagerman گفت.

مبلمان است که در حال نقل مکان به جای اجتماعی فاصله و کارکنان است که به دنبال در راه برخی از اتاق مطالعه می تواند توسط افراد و سپس مقادیر پس از آن برای کاربر بعدی.

به طور کلی کتابخانه اشغال خواهد شد و به احتمال زیاد محدود می شود.

“پس وجود دارد بسیاری از عملیاتی اثرات به کتابخانه” Hagerman گفت.

شهردار Iris Smotrich خواسته است که کارکنان را از eblast اجازه دادن به شهروندان می دانم آنچه در دستورالعمل آنها باید به دنبال.

“شاید ما می تواند اضافه کردن … ماسک مطلب” Smotrich گفت.

این شورا نیز به اتفاق آرا تصویب تخصیص $19,000 به رانچو مایراج اتاق بازرگانی – بودجه آژانس دهکدهای از دست داد دلیل لغو وقایع است.

“مانند بسیاری از سازمان ها در دره اتاق اصلی منبع مالی است که رویدادها” Hagerman گفت که تا به حال به لغو و با توجه به همه گیر.

وجود دارد دو رویداد که با آن شهر که به طور مستقیم درگیر: دولت از شهر بود که به جای گرفته اند در ماه مارس و یک صفحه اصلی نمایشگاه که برگزار می شد در این سال برای اولین بار.

“اتاق هیئت مدیره درخواست از شهر برخی از در نظر گرفتن برخی از هزینه های” Hagerman گفت.

این سخت هزینه – نه سود از دست رفته, او گفت:, و مجلسی به دنبال برخی از کمک های از شهرستان.

“این سخت بود دلار (زیان) اتاق وارده بر (این) دو رویداد” Hagerman گفت.

“در مجموع هزینه های سخت بین این دو رویداد بود $19,000 و این چیزی است که آنها به دنبال کمک از شهر” Hagerman گفت.

در پایان جلسه روز پنجشنبه دانا هوبارت چرخش به شهردار صندلی و به تازگی دوباره انتخاب تد ویل شد شهردار pro tem برای سال آینده.

چرخش و تحلیف از ویل و عضو شورای ریچارد بادبادک پس از تایید نتایج از مارس 14 انتخابات تمام شد انجام شده توسط تلفنی به عنوان اعضای شورا شده اند و حضور در جلسات از راه دور با توجه به همه گیر.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید sherry.barkas@thedesertsun.com یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de