محبوب Souplantation بوفه-سبک رستوران ها به طور موقت بسته شد در ماه مارس به دلیل coronavirus همه گیر ممکن است هرگز دوباره.

جدید بهداشت عمومی محدودیت در کسب و کار و رستوران ها قابل درک است اما آن را دشوار برای بوفه-سبک eateries به بازگشایی مدیر عامل شرکت جان Haywood گفت: پنج شنبه.

“FDA قبلا قرار داده و از توصیه هایی است که شامل قطع خود-خدمت به ایستگاه خود در خدمت نوشیدنی در فست فود, اما آنها به طور خاص در مورد سالاد و بوفه,” Haywood گفت: San Diego Union-Tribune.

از اواسط ماه مارس رستوران در Coachella Valley و در سراسر کشور بسته شده اند به جز را خارج و یا تحویل به کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس. در حالی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز پنج شنبه اعلام کرد که برخی از خرده فروشان و کسب و کارهای دیگر می تواند بازگشایی با محدودیت ها و رستوران ناهار خوری اتاق ها بسته باقی می ماند در حال حاضر.

زنجیره ای در مورد استخدام 4,400 مردم در آن 97 Souplantation و شیرین گوجه فرنگی همه شما می توانید خوردن در رستوران ها – از جمله حدود 50 شاغل در لا کوئینتا محل.

La Quinta Souplantation در 79-705 بزرگراه 111 کنار Costco باز در دسامبر 2008.

مقامات شهرستان را دریافت نکرده کلمه در روز پنج شنبه که در رستوران بسته شد و نه تا به حال بیشتر Coachella Valley اتاق بازرگانی است.

رستوران نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد با بوفه به عنوان یک نتیجه از coronavirus بنابراین بسیاری از در حال برنامه ریزی در باز نمیشه دوباره گفت: گیل Villalpando دستیار به شهر مدیر توسعه اقتصادی و مدیر.

همه شما می توانید خوردن بوفه رستوران به سبک ارائه شده سالاد با مواد تازه ساخته شده-از-ابتدا سوپ پخته محصولات پاستا و پیتزا شروع و در حدود 10 دلار در هر فرد.

Souplantation آغاز شده توسط یک زن و شوهر از خوانندگان با یک چشم انداز برای ایجاد یک سالم محل به غذا خوردن. اولین رستوران باز در سال 1978 در سن دیگو.

زنجیره ای را بر عهده گرفته سن دیگو مبتنی بر باغ تازه رستوران پارسیان در سال 1983 و رشد به 130 مکان در سراسر کشور با رستوران ها خارج از کالیفرنیا به نام شیرین گوجه فرنگی.

این شرکت برای ورشکستگی زمینه در سال 2016 و بسته بسیاری از مکان های خود را. در سال 2017, شرکت حاصل شد دو خصوصی-حقوق صاحبان سهام گروه – دائمی سرمایه همکاران و CR3 سرمایه LLC – و Haywood بود به نام مدیر عامل شرکت.

خدمت-خودتان مدل Souplantation زنجیره ای منجر به سقوط در کسب و کار به عنوان coronavirus بحران به سرعت در حال بدتر شده در فوریه و مارس گفت: Robert Allbritton رئیس واشنگتن-بر اساس دائمی سرمایه شرکای خصوصی شرکت سرمایه گذاری است که خریداری این شرکت پس از سال 2016 تشکیل پرونده ورشکستگی.

“ما دو سال را صرف تحقیق و تلاش برای بهبود امور و در واقع به کسب و کار تبدیل شده است,” او گفت:. “ما در حال رشد بودند تعدادی از مهمانان بودند و در روند بازسازی رستوران با وسایل جدید فرش (و) علامت به عنوان در اواخر ماه ژانویه است. ما احساس خوبی در مورد آن. اما من به شما بگویم زمانی که ویروس آمار ما از 100 درصد به 70 به 30 به 10 درصد که سریع قبل از رستوران ها بسته شده و این شرکت از پول در یک هفته.”

ایالات متحده آمریکا امروز و شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de