Coronavirus: یخ کلی بازداشتگاه آزمون رای دادن بهتر از زندان ایالتی سیستم اما ناهموار در سراسر امکانات

مهاجرت فدرال مقامات تست مهاجر بازداشت شدگان برای COVID-19 در یک نرخ بالاتر از زندان کالیفرنیا سیستم و یا دولت به عنوان یک کل. اما این تست رای ندارد به نظر می رسد اتفاق می افتد به صورت یکنواخت در سراسر آن بازداشتگاه.

ایالات متحده مهاجرت و گمرک منتشر تعداد کل آزمایش های انجام شده در آن بازداشتگاه در سراسر کشور را علنا آشکار تعدادی از تست های انجام شده در فرد امکانات.

اما بیانیه های صادر شده توسط سه نفر از یخ مقامات در آوریل 23 و 24 به عنوان بخشی از دعاوی شرایط چالش برانگیز در سه کالیفرنیا مهاجرت مراکز بازداشت در طول همه گیر ارائه یک پنجره را به آژانس تست شیوه های. این اظهارات نشان می دهد که تست نرخ در امکانات در آدلانتو Bakersfield و ماریس ویل می تواند به طور قابل توجهی پایین تر از آژانس ملی تست سرعت.

در سراسر کشور 1,528 از 29,675 بازداشت شدگان در یخ بازداشت شده اند تست شده برای COVID-19 و 753 — یا حدود 49 درصد از کسانی که تست مثبت بودند برای این ویروس به آژانس گزارش صبح جمعه.

برای هر 1000 تن از بازداشت شدگان در یخ بازداشت حدود 52 آزمایش شده اند.

بزرگترین شیوع ویروس در میان یخ امکانات در Otay مسا بازداشتگاه در سن دیگو که در آن 181 از تسهیلات 629 تن از بازداشت شدگان تا به حال مورد آزمایش قرار گرفته است که از شنبه, با توجه به یخ و 140 — یا حدود 77 درصد از کسانی که تست مثبت بودند.

که بدان معنی است که برای هر 1000 تن از بازداشت شدگان در Otay مسا 287 تست شده — به میزان پنج برابر بیشتر از یخ ملی تست سرعت.

یک زن 57 ساله Salvardoran که بازداشت شد در Otay مسا درگذشت این هفته به مناسبت اول مرگ یک مهاجر در یخ حضانت از عوارض COVID-19.

در ضمن برای هر 1000 تن از بازداشت شدگان در آدلانتو یخ مرکز پردازش یکی از بزرگترین کشور مهاجرت بازداشتگاه در حدود پنج تا به حال تست شده به عنوان از آوریل 23. یخ ملی رای از تست بیش از 10 برابر نرخ در آدلانتو.

و برای هر 1000 تن از بازداشت شدگان در زندان شهرستان یوبا سیتی در شمال ساکرامنتو 14 تا به حال تست شده به عنوان از آوریل 24. هیچ زندانی شده بود آزمایش در مسا ورد یخ مرکز پردازش در بیکرزفیلد به عنوان از آوریل 24.

وجود دارد هیچ مورد از COVID-19 گزارش شده در میان بازداشت شدگان در آدلانتو Bakersfield یا شهرستان یوبا سیتی زندان که از صبح روز جمعه. یک کارمند در آدلانتو دارای آزمایش مثبت از جمعه یخ گزارش شده است.

در حالی که آمار و ارقام ارائه شده در این اعلامیه در مورد دو هفته آنها نشان می دهد که این سازمان انجام داده بود حداقل تست در سه کالیفرنیا امکانات بیش از یک ماه پس از سازمان جهانی بهداشت اعلام کرده بود COVID-19 جهانی همه گیر در تاریخ 11 مارس. که نگرانی کارشناسان پزشکی که می گویند مقامات باید انجام گسترده تست در بازداشتگاه که در آن افراد در معرض خطر بیشتری از ابتلا به این ویروس به دلیل آنها غذا خوردن و حمام در محله های نزدیک.

“این است که بهداشت عمومی-گرا پاسخ به بحران و به این وضعیت در آدلانتو و یا هر گونه دیگر بازداشتگاه که در آن مردم اساسا اردک نشسته در انتظار به کامپیوتر,” دکتر گفت: Ranit Mishori یک استاد پزشکی خانواده در دانشگاه جورج تاون پزشکی.

Mishori نیز ارشد پزشکی مشاور برای پزشکان برای حقوق بشر که فرستاده شده از دادگاه مختصر در یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام ظ در دادگاه فدرال در ماه آوریل به تقاضا کاهش شدید در تعداد بازداشت شدگان در آدلانتو در طول بیماری همه گیر.

لورن Brinkley-Rubinstein یک استادیار پزشکی اجتماعی در UNC-چپل هیل که تحقیقات در تقاطع حبس و سلامت گفت: همه تادیبی امکانات از جمله یخ بازداشتگاه ها باید انجام دهند “قوی تست شده است.”

“هنگامی که شما لازم نیست که اطلاعات خوبی در مورد تست آن را سخت بدانید که چه خبر است در هر مرکز,” او گفت:.

“من از آنها پرسید که آیا می تواند در آزمون های من”

به طور کلی نرخ که در آن یخ است تست بازداشت شدگان برای COVID-19 تقریبا سه برابر میزان تست در میان گروه کالیفرنیا اصلاحات و بازپروری زندانیان و حدود دو و نیم برابر نرخ های تست در میان کالیفرنیا.

برای هر 1000 زندانیان زندانی توسط دولت حدود 17 آزمایش شده اند که از جمعه. برای هر 1000 کالیفرنیا آزمایش حدود 21 آزمایش شده اند.

در ضمن فقط شش نفر از نزدیک به 1,295 مردم تا به حال تست شده در آدلانتو تسهیلات به عنوان از آوریل 23, با توجه به بیانیه صادر شده که بعد توسط گابریل والدز دستیار زمینه دفتر مدیر یخ است و اجرای عملیات حذف در لس آنجلس. تمام تست ها منفی بودند, او گفت:.

از آن شش نفر بازداشت شدگان که تا به حال منتقل شده است به یک بیمارستان محلی برای مراقبت های پزشکی ربطی به COVID-19 و مورد آزمایش قرار گرفتند در مرکز پزشکی “به عنوان محلی پروتکل” والدز گفت.

تعداد کسانی که نمی عبارتند از بازداشت شدگان مانند انریکه Sorto, که گفت که او احساس متراکم تب و دنده توسط یک سردرد و قبل از او دستگیر شد توسط فدرال مقامات مهاجرت در اواخر ماه مارس است.

نگران او قرارداد coronavirus Sorto گفت که او تا به حال شده است در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی در اطراف خود ، او تا به حال شده است در یک اتاق جدا از همسر و دو بچه ها و عینک و ماسک و دستکش در هنگام کار در یک توت فرنگی خنک کننده تسهیلات در ساحل مرکزی کالیفرنیا.

بنابراین زمانی که 25 ساله سانتا باربارا شهرستان ساکن وارد در آدلانتو بازداشتگاه در ماه مارس 26, او گفته مقامات در این مرکز در مورد علائم خود را که تا به حال ادامه برای حدود یک هفته است. او گفت: مقامات بررسی درجه حرارت خود را مصمم او ندارد تب و به او گفت که او نمی واجد شرایط برای COVID-19 تست.

“من از آنها پرسید که آیا می تواند در آزمون من اما آنها حاضر,” او گفت:.

دو تا از 144 مهاجران بازداشت شده در زندان شهرستان یوبا سیتی تا به حال تست شده به عنوان از آوریل 24, با توجه به بیانیه ارائه شده است که روز به پولی قیصر, ICE معاون زمینه مدیر دفتر در سان فرانسیسکو. در هر دو تست منفی بود, او گفت:.

و هیچ یک از 283 تن از بازداشت شدگان در مسا ورد تسهیلات در بیکرزفیلد تا به حال تست شده برای این ویروس به عنوان از آوریل 24 با توجه به اریک Bonnar همچنین یخ معاون زمینه مدیر دفتر در سان فرانسیسکو.

اما برخی از افراد در مسا ورد درخواست کرده بود انجام شد.

در اوایل ماه آوریل مارتین Alvarez گارسیا گفت: خورشید صحرا که او تا به حال سرفه و گلو درد برای بیش از دو هفته و نیم. اما او گفت: پزشکان در این مرکز را تکذیب کرد درخواست خود را برای یک COVID-19 تست چرا که او یک تب.

بنابراین Alvarez گارسیا 28 ساله شهروند مکزیکی, چشم پوشی از حق خود برای درخواست تجدید نظر خود را در مورد مهاجرت در طول یک مارس شنوایی. او گفت که او تا به حال زندگی در آمریکا پس از سن چهار.

“من می خواهم صادقانه و نه نشانه و بازگشت به کشور من,” او گفت: “از خودم خطر آلوده شدن.”

هر دو آدلانتو و مسا ورد هستند و متعلق به اداره شده توسط GEO گروه خصوصی زندان شرکت می باشد. این شرکت گزارش داد که آن را “افزایش هزینه های ما را در حفاظت فردی, تجهیزات تست تشخیصی و پزشکی” در طول سه ماهه اول سال 2020 با توجه به درآمد گزارش منتشر شده مارس 30. این گزارش صرف در مورد $892,000 در coronavirus-هزینه های مربوط.

تست معیارهای نامشخص

مقامات اداره مهاجرت در دادگاه اظهارات گفت: آدلانتو مسا ورد و یوبا سیتی مراکز بازداشت در حال پیوستن به یخ دستورالعمل برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

دستورالعمل منتشر شده در مارس 10, گفتن, جدید زندانیان باید غربالگری علائم COVID-19. آنها می گویند کارکنان باید بررسی دماهای جدید از بازداشت شدگان و از آنها بخواهید اگر آنها را تجربه کرده اند علائم این ویروس در 24 ساعت گذشته از جمله تب و سرفه یا تنفس مشکل.

آنها همچنین باید بپرسید اگر مردم شده اند در تماس با کسی که شناخته شده است به توان و حذف COVID-19 در حالی که با پوشیدن لباس توصیه می شود تجهیزات حفاظت شخصی.

یخ می گوید بازداشتگاه کارکنان باید یک “تلاش قابل توجهی” به قرنطینه جدید همه کسانی که برای 14 روز قبل از آنها وارد جمعیت عمومی است.

اگر جدید زندانیان COVID-19 علائم کارکنان باید به آنها نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت و اطمینان حاصل شود که تمام کارکنان در تعامل با کسانی که بازداشت شدگان پوشیدن لباس توصیه می شود تجهیزات حفاظت شخصی. آنها باید جدا بازداشت شدگان و مراجعه آنها به کارکنان پزشکی برای ارزیابی بیشتر هدایت می گوید.

یخ دستورالعمل فراهم نمی صریح دستورالعمل برای زمانی که کادر پزشکی باید تست زندانیان که دچار علائم این ویروس در حالی که در بازداشت است.

یخ سخنگوی نمی ارائه خاص تست معیارهای یا نه.

“آژانس پاسخ به COVID-19 باقی مانده مایع و یخ اقتباس معیارهای تست را مطابق با, در حال تحول CDC ارشاد” یخ سخنگوی Alexx پونز گفت: در یک ایمیل.

CDC می گوید علامتی بستری بیماران, مرکز مراقبت های بهداشتی کارگران و ساکنان طولانی مدت مراقبت از تاسیسات و سایر گروه زندگی تنظیمات از جمله تادیبی امکانات بالا هستند اولویت برای تست. آن را می گوید مردم با علائم COVID-19 عفونت شامل تب ، سرفه ، تنگی نفس و لرز و درد عضلانی جدید و از دست دادن طعم و مزه و یا بوی استفراغ, اسهال و/یا گلو درد نیز اولویت باید برای تست.

اما برخی از محلات از جمله رودخانه شهرستان و شهر لس آنجلس باز کرده اند تا تست به همه ساکنان به منظور دریافت یک تصویر واضح تر از گسترش ویروس در سراسر مناطق.

یخ مقامات در دادگاه اظهارات هم نمی ترسیم چه معیار بازداشت شدگان باید به منظور پاسخگویی به آزمایش می شود.

والدز یخ رسمی در L. A. گفت: آدلانتو کارکنان “جمع آوری پزشکی بیمار تماس بگیرید و درخواست ها” دو بار در روز و تریاژ درخواست بر اساس ضرورت. کارکنان پزشکی در اکثر بازداشت شدگان در عرض 24 ساعت او گفت: کارکنان ممکن است برخی کمتر موارد فوری ظرف 48 و یا در موارد نادر و 96 ساعت پس از درخواست.

در مورد COVID-19 تست در آدلانتو او گفت: ICE خدمات بهداشتی و درمانی سپاه “پس از ارشاد صادر شده توسط مراکز کنترل بیماری برای حفاظت از کسانی که در آن سرپرستی و مراقبت است.”

Bonnar سان فرانسیسکو یخ گفت: “مسا ورد کادر پزشکی را بررسی خواهد کرد و هر یکی که تسلیم درخواست برای مراقبت با توجه به علائم و نشانه های این ویروس است. مراقبت های پزشکی در تسهیلات ارائه شده توسط GEO کارکنان در محل و نظارت یخ خدمات بهداشتی و درمانی سپاه, او گفت:.

مسا ورد کارکنان پزشکی “قابلیت انجام بر روی سایت تست COVID-19” او گفت:. اما او گفت: کارکنان تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است انجام هر تست به دلیل “آنها مواجه نیست و هر یکی تجربه علائم سازگار با COVID-19.”

قیصر دیگر سان فرانسیسکو یخ رسمی گفت: کادر پزشکی در یوبا سیتی زندان شهرستان دارای “قابلیت” به انجام بر روی سایت تست COVID-19 اما نمی ارائه جزئیات بیشتر در مورد تست قرار میگیرند. مراقبت های پزشکی در تسهیلات ارائه شده توسط قرارداد کادر پزشکی و نظارت یخ خدمات بهداشتی و درمانی سپاه, او گفت:.

Brinkley-Rubinstein این UNC-چپل هیل-استاديار گفت: یخ باید شفاف تر در مورد آن پروتکل های تست بازداشت شدگان و تعداد بازداشت شدگان تست شده در هر مرکز.

“من فکر می کنم این واقعا ضروری است که آنها را معیار است که با استفاده از آنها برای تصمیم گیری است که باید یک آزمون که باید نمی,” او گفت:.

Autism_today گزارش مهاجرت برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در rebecca.plevin@desertsun.com. او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر