سه روز پس از Riverside County هیئت ناظران تاخیر در تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به لغو چهار محلی بهداشت عمومی سفارشات پس از تقریبا 11 ساعت از ناحیه تناسلی, نظر, شهادت یک بار دیگر گرم می شود که سرپرستان reconvened برای رای دادن در پادمان به معنای شامل گسترش coronavirus.

از 5 بعد از ظهر سرپرستان نشده بود رای دادند در این مورد و نظر عمومی بود و انتظار می رود برای ادامه به شب.

این سوال که آیا یا نه این شهرستان باید در حفظ و چهار سفارشات صادر شده توسط Riverside County بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر در محل تبدیل به یک flashpoint در محلی بحث بر سر اینکه چگونه به سرعت مقامات دولتی باید حرکت به بازگشایی اقتصاد است.

قانون کالیفرنیا نیاز به تمام شهرستانها و استان ها به رعایت دستورالعمل های تعیین شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و وزارت کالیفرنیا از سلامت عمومی است. مقامات محلی این ایالت گفت: “می تواند بیش از این ایالت دستورالعمل و تصویب اقدامات سختگیرانه تر اما نمی ابطال و آنها را شل. اما در برخی از مناطق روستایی شهرستان در شمال کالیفرنیا مسئولان شهرستان باید به مبارزه طلبیده Newsom دستورات و اعمال محدودیت به طور مستقل.

Riverside County گزارش شده دولت دوم-بیشترین تعداد تایید COVID-19 مورد (4,756) و مرگ و میر (192). این شهرستان به تصویب برخی از دولت دقیقترین دستورالعمل — از جمله چهره-پوشش قیمومیت — تست شده و درصد بیشتری از جمعیت آن نسبت به سایر شهرستانهای پرجمعیت از جمله پرتقال سن دیگو و سن برناردینو.

تعداد موارد تایید شده دو برابر شده است بیش از سه هفته گذشته نشان می دهد که میزان سرایت کندتر از آن بود که در اواخر ماه مارس و اوایل آوریل است.

برای بسیاری از دموکرات مقامات محلی و گروه های کارگری بر افزایش تعداد موارد جدید حاکی از آن است که هنوز خیلی زود به در نظر گرفتن بازگشایی. گروه های کسب و کار محلی محافظه کار فعالان و دیگران استدلال می کنند که این محدودیت در محل قرار داده شد که مقامات بهداشت عمومی از جمله قیصر و پیش بینی شده تعداد موارد خواهد تکثیر بسیار سریع تر است. اقتصادی ضرر و زیان ناشی از تعطیلی و محدودیت های آنها می گویند بیش از حد شدید به چشم پوشی و ضرورت بازگشایی اقتصاد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

در جمعه شهرستان ناظران تصمیم گرفت برای به تاخیر انداختن رای گیری در rescinding قیصر سفارشات چرا که آنها تا به حال شنیده ام که Newsom برنامه ریزی شده در انتشار معیار برای لغو محدودیت در شنبه کنفرانس مطبوعاتی. بر سرپرست کوین Jeffries پیشنهاد آنها موکول رای خود را برای روز جمعه در 1 p. m. به آنها 24 ساعت پس از Newsom بیرون آمد و با معیارهای خود را “مرحله به مرحله” بازگشایی به تجدید نظر در محلی سفارشات.

Newsom اعلام کرد که کسب و کار خرده فروشی می تواند بازگشایی در محدود مد به عنوان دولت حرکت به مرحله 2 از برنامه های خود را. در سفارش برای شهرستان ها برای پیشبرد به مرحله 3 و بازگشایی آنها باید گزارش جدید مرگ و میر و کمتر از 10 جدید کروناویروس مورد در هر 100,000 ساکنان حداقل به مدت 14 روز. بیش از دو هفته گذشته تنها در حدود 4 نفر از هر 100 ، 000 ساکنان در شهرستان ریورساید باید آزمایش مثبت در هر روز اگر چه از 92 نفر از COVID-19 در آن زمان قاب.

در روز جمعه جلسه صاحبان کسب و کار صحبت از نیاز به غیر روحانی کردن مردم و زنده ماندن در کاهش درآمد. آنها گفتند که نگران خانواده خود را تقبیح Newsom و مقامات محلی برای متخلف بر اساس قانون اساسی خود حقوق و هشدار اقتصادی ویران آمده باید اقتصادی باقی می ماند که عمدتا بسته است.

میکی ولدیویا رئیس Beaumont-Cherry Valley تفریح & پارک های منطقه هشدار داده است که بسیار شبیه به رکود اقتصادی بزرگ در این شهرستان به رهبری می تواند به سمت ورشکستگی و خدمات کاهش به اجرای قانون است که خشم عمومی است.

“اگر ما همچنان در این مسیر” Valdivia که مشغول به کار برای شهرستان سان برناردینو پس از شهرستان برای ورشکستگی زمینه در سال 2012 گفت: “(شهرستان) را مجبور به دراز کردن کل نمرات بخش از مردم است.”

اعضای اتحادیه ها و فعالان همسو با TODEC مرکز حقوقی در پرریس نامیده می شود و در خواست هیئت ناظران به نگه داشتن سفارشات در محل برای محافظت از کارگران و خانواده های آنها و به دنبال مشاوره از قیصر و دیگر مقامات بهداشت عمومی.

مورنو دره کریستوفر رایان التماس کرد با سرپرستان به بازگشایی شده است. او گفت که او تا به حال به نام در به نظر پس از حضور در یک آنلاین تشییع جنازه او نسبی است که در سمان در او این ایده که نگه داشتن پادمان در محل ضروری برای حفاظت از جامعه است.

“من فکر نمی کنم مردم درک کنند تا زمانی که آنها از طریق آن و با دیدن جنازه در زوم و رفتارهای غیر انسانی و یا اگر کسی می میرد COVID,” او گفت:. “ما نمی خواهیم هر کسی که به آزادی خود ما هستیم, درخواست از مردم برای چوب هم به عنوان بشریت است.”

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد.

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به samuel.metz@desertsun.com و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de