4 دلیل دولت برنامه ای برای باز کردن ممکن است نتیجه معکوس — و به زودی

روز دوشنبه در ایالت میسوری اجازه خواهد داد که کنسرت به رزومه برای اولین بار از زمان دولت stay-at-home منظور شروع در آغاز ماه آوریل است. بله, کنسرت, که در آن مردم معمولا بسته با هم تنفس در هوا است. ظاهرا میسوری دولت معتقد است آن را امن خواهد بود اگر مردم حضور در غرفه 6 فوت از هم جدا.

آن را نه فقط در کنسرت,: تحت رژیم صهیونیستی است. مایک پارسونز جهت همه کسب و کار در دولت می تواند از سرگیری عملیات ارائه شده است که کارکنان و مشتریان حفظ فاصله بین خود. (استثنا: St. Louis باقی خواهد ماند در مستند.) در ضمن تعداد روزانه جدید موارد مثبت است که هنوز روند صعودی در میسوری.

آنچه اتفاق می افتد در میسوری شروع به اتفاق می افتد در بسیاری از نقاط کشور حتی اگر اکثر متحده هنوز هم موفق به این نیویورک تایمز تعاملی را نشان می دهد برای دیدار با کاخ سفید را, معیارهای برای انجام این کار: داشتن یک سیر نزولی از موارد بیش از دو هفته span همراه با افزایش تست ظرفیت.

میسوری رژیم صهیونیستی است. مایک پرشن انجام روزانه خود را coronavirus جلسه از راهرو از دفتر خود در داخل دولت و کنگره در آوریل 27.
جف رابرتسون/AP

این قابل فهم است که می خواهید برای باز کردن. این بیماری همه گیر است منجر به دردناک و ترسناک رکود اقتصادی; بیکاری است و مشخصی به 14.7 درصد است. وجود عوارض عاطفی اجتماعی فاصله بیش از حد: چگونه بسیاری از مردم دیده نمی شود خانواده خود را در ماه به شدت تنهایی و یا در حال از جان گذشته برای تماس فیزیکی?

اما بهداشت عمومی وضعیت واقعا که متفاوت تر از زمانی که مستندات آغاز شد و در مارس? با توجه به اپیدیولوژی ، اگر چه این وضعیت متفاوت از جایی به جای دیگر در حال حاضر به طور کلی به نظر نمی رسد که بهترین زمان برای آمریکایی ها برای بازگشت به مجاورت نزدیک به یکدیگر است. وجود دارد سه دلیل اصلی:

  1. در سراسر کشور شیوع دارد یا به اوج خود رسید و یا plateaued. اما وجود دارد بسیاری از عفونت هنوز وجود دارد.
  2. در حالی که عوارض این بیماری همه گیر بسیار زیاد شده است — وجود داشته است بیش از 76 ، 000 ثبت مرگ و میر در ایالات متحده به عنوان از آوریل 8 — اکثریت قریب به اتفاق جمعیت هنوز آلوده شده است, مصونیت ندارد و به طور کامل در معرض.
  3. این ویروس است که اساسا بسیار مسری اب زیر کاه و کشنده است. که به عنوان واقعی به عنوان همیشه.
  4. ما را تلف مستند زمان: از آن نیاز به تست بیشتر, بیشتر, تماس, ردیابی هدف جداسازی آلوده و quarantining از مخاطبین خود است. آن را نیز نیاز به تحقیقات بیشتر به اجتماعی فاصله بدانید که چه آرام و اقدامات امن هستند.

اپیدیولوژی’ پیش بینی چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی ترسناک هستند. “اگر ما در باز کردن و انجام دقیقا آنچه ما انجام شد در ماه مارس ما در حال رفتن به دیدن یک افزایش بزرگ در مورد” النور موری استادیار اپیدمیولوژی در دانشکده بهداشت عمومی بهداشت عمومی می گوید. “ما را به همان که نمایی مسیر است.” که به نوبه خود فشار بیشتر و به طور بالقوه پایمال ظرفیت یک سیستم مراقبت های بهداشتی که در حال حاضر برخورد وحشیانه مالی و روانی ضربات از موج اول.

آن را ممکن است بر اساس جدید پیش بینی از دانشگاه کلمبیا است که باز منجر به افزایش از 10 ، 000 مورد جدید و یا بیشتر در هر روز در ماه ژوئن.

آن را نمی ممکن است به تصویب می آیند. اما این خطر وجود دارد. “آنچه ما در حال رفتن به در یک ناگوار طبیعی آزمایش در رفتن” جفری شمن یک دانشگاه کلمبیا بیماری های عفونی طراح می گوید. “برای ایالات متحده است که در حال شل شدن محدودیت و بازگشایی مجدد ما در حال رفتن به دیدن اگر آنها قادر به انجام آن بدون داشتن ویروس منفجر کردن در چهره خود را. … در واقع آنها در حال بازی رولت روسی است.”

درست است که در مورد تعداد کاهش در برخی از اماکن به ویژه در نیویورک, سخت ترین-آمار دولتی در کشور; نیوجرسی و کانکتیکات است.

اما به طور کلی “موارد افزایش یافته و فلات رسیده می گوید:” استفان Kissler که طرح و مدل های ریاضی در بیماری شیوع در دانشگاه هاروارد. “که پنهان بسیاری از تغییرات. … و بنابراین واقعا ما در این مرحله از مرتب کردن بر اساس از تلاش برای بازی ضربت سخت زدن یک مول با این بیماری همه گیر است که رفتن به ادامه برای برخی از زمان.”

کریستینا Animashaun/Vox

کاهش محدودیت در طول فلات به معنی آزاد کردن مردم به یک محیط که در آن “وجود دارد که بیشتر مردم اطراف با عفونت در حال حاضر از همیشه قبل از” موری می گوید. “به جای شروع از یک یا دو مورد در هر یک از شهرستان [به عنوان ممکن است مورد بوده است در ماه مارس] ما در حال رفتن به شروع از صدها مورد و یا هزاران نفر از موارد فعال در هر شهرستان.”

در 20 مارس وجود دارد که حدود 5000 تایید روزانه موارد جدیدی از Covid-19 در ایالات متحده آمریکا (هر چند تعداد واقعی بود و به احتمال زیاد بسیار بالاتر). از اوایل ماه مارس وجود داشته است حداقل 20000 تا 30000 موارد جدید در ایالات متحده گزارش شده در هر روز به عنوان ویروس تکرار بیشتر و بیشتر انسان است.

“مردم در حفظ و صحبت کردن در مورد موج دوم و ما نه از طریق موج اول” تارا اسمیت یک کنت اپیدمیولوژی دولت می گوید. موارد “نیست رفته پایین به طور قابل توجهی در هر نقطه به جز شاید شهر نیویورک است.”

در عین حال کاخ سفید برنامه برای باز کردن چیزهایی به بالا نیاز به یک “رو به پایین مسیر از موارد مستند در یک دوره 14 روزه.” ما در هر نقطه نزدیک به آن در سطح ملی یا محلی در بسیاری از مکان.

ممکن است که میزان موارد جدید است که به آرامی شروع به فروکش. اما حتی پس از مورد شمارش هنوز هم بسیار بالا است.

بیماری های عفونی افسران ترزا Yamana سن Pei و جفری شمن در دانشگاه کلمبیا به تازگی زد سه پیش بینی است که مفید در تفکر از طریق آنچه که اتفاق می افتد می تواند در هفته های آینده.

در یک سناریو وجود دارد هیچ تغییر: متحده باز نمی شود و ما در حفظ آنچه که ما در حال حاضر انجام می شود. در سراسر کشور موارد و مرگ و میر کاهش از زمان فلات.

در یک سناریوی دوم وجود دارد 10 درصد افزایش در تماس با رای دادن در تمام استان ها و شهرستانها در ایالات متحده است که در حال باز کردن. این بدان معناست که به طور متوسط آمریکایی ها را ببینید 10 درصد بیشتر مردم نسبت به آنها شده است در طول مستند. موارد خواهد و سپس پرش به 43,353 موارد هر روز در پایان ماه ژوئن از حدود 28000 موارد هر روز در اوایل ماه مه Yamana جزیره پرنس ادوارد و شمن پیدا کنید.

سومین سناریو شبیه به دوم اما انگار اضافی 10 درصد افزایش در تماس با رای هر هفته پس از باز کردن “به این معنی که مردم شروع به گفتن باشه همه چیز همه حق است [و] آنها بیشتر و بیشتر از خود راضی” شمن می گوید. و سپس با توجه به مدل جدید موارد پرش به 63,330 مورد در هر روز است.

در دوم و سوم حالات مرگ, شمارش در واقع ممکن است کاهش در سراسر کشور در ماه مه. اما موج جدیدی از مرگ می خواهد دم و تلفات خواهد دوباره بجای اول برگشتن در ماه ژوئن افزایش طول ماه.

این پیش بینی صرفا بهترین حدس بزند به عنوان چیزی که می تواند اتفاق می افتد. آن را سخت به دانستن آنچه که مردم در واقع انجام خواهد آنها را افزایش می دهد تماس های خود را با 10 درصد یا بیشتر ؟ آنها ممکن است. اما چه کسی می خواهد در موقعیت برای پیدا کردن ؟

دلیل مهم دیگر این است که نمی دور: حتی اگر وجود داشته اند که بیش از یک میلیون مورد تأیید در ایالات متحده به طور کلی تعداد بسیار کمی از مردم در این کشور آلوده شده اند. “نه مثل ما و در راه ما را به حاصل برخی از مرتب کردن بر اساس جمعیت-سطح ایمنی می گوید:” ناتالی دین یک biostatistician در دانشگاه فلوریدا است.

شده اند وجود دارد برخی از مطالعات سرولوژی در تلاش برای ارزیابی چگونه بسیاری از مردم در یک منطقه داده شده اند آنتی بادی ها (مولکول های بدن ایجاد می کند در پاسخ به عفونت) برای این ویروس است که باعث Covid-19.

این مطالعات “نبوده و همیشه از بهترین کیفیت,” Dean می گوید (بیشتر در اینجا) “اما در پایان بسیار به طور مداوم آنها به ما گفتن ما هنوز در تک رقمی.” است که هنوز هم کمتر از 10 درصد از ایالات متحده آلوده شده است. این تصویر به نظر می رسد متفاوت تر-آمار مناطق. در شهر نیویورک این امکان وجود دارد تا آنجا که 21.1 درصد از جمعیت بدست عفونت با توجه به بررسی سرولوژيک انجام شده توسط دولت است.

که برای تلفن های موبایل مانند یک درصد است و اما آن را نزدیک به سطح مورد نیاز برای گله ایمنی — هنگامی که به اندازه کافی وجود دارد و مردم با ایمنی که سرایت شروع می شود به طور طبیعی می میرند. “حدود 60 درصد [ایمنی] تقریبا زمانی است که شما ممکن است شروع به دیدن تغییرات می گوید:” کیتلین رودخانه متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. “و ما نمی خواهید به وجود دارد روشن شود.”

آن را به زمان طولانی برای دریافت وجود دارد بیش از حد: یک مطالعه اخیر در علم آن را پیدا می کنند تا 2022 اگر ما می خواستیم برای رسیدن به گله ایمنی در یک شیوه ای است که همچنین جلوگیری از بیمارستان ها از غرق. و از هر راه به گله ایمنی را شامل بسیاری از, بسیاری از مردم در حال مرگ است.

حتی اگر یک شهر و یا یک جامعه در یک شهر به گله ایمنی این هنوز کافی نیست. آمریکا بزرگ وسیع ملت است. یک جیب گله ایمنی در کوئینز نیویورک نیست کمک به پایان شیوع در نبراسکا.

“من خود را برآورد خواهد بود در ما که ما احتمالا 10 تا 20 میلیون نفر از افرادی که آلوده شده اند تا کنون” شمن می گوید. “است که یک مقدار زیادی است.” وجود دارد و 328 میلیون نفر در کشور بسیاری از آنها هنوز هم آسیب پذیر است.

یک بررسی سریع از اساسی تولید مثل شماره یا R0 برای این coronavirus: بدون مداخلات در محل هر فرد آلوده می تواند آلوده به طور متوسط دو یا سه نفر دیگر. که یک دستور غذا برای رشد نمایی. “اگر آن را از چپ به دستگاه های خود را توجه به ماهیت آن و با توجه به نحوه موثر آن انتقال فرد به فرد ما انتظار داریم که 50 تا 70 درصد از جمعیت جهان آلوده در طول یک تا دو سال” شمن می گوید.

از آن شده است از چپ به دستگاه های خود را. ما تلاش کردیم که شامل آن با بهداشت خوب قرنطینه و اجتماعی فاصله. هنوز این ویروس یک کمی اب زیر کاه ارشد — گسترش آن در سکوت و باقی مانده در برخی از سطوح. در آن طول می کشد به طور متوسط از پنج روز برای یک فرد برای نشان دادن علائم پس از آلوده شدن اما آن می تواند تا 14 (اکثر علائم آنفلوانزا خود را نشان می دهد پس از یک تا چهار روز). در آن زمان برخی از افراد می تواند گسترش ویروس به دیگران قبل از آنها می دانند که آنها بیمار هستند.

این دوره کمون کافی است به فریب برخی از جوامع به یک از امنیت کاذب. موارد می تواند به پایین و هر گونه تغییر در سیاست را نشان نمی دهد تا در عفونت نرخ (ارائه شده به مردم در حال آزمایش) برای چند هفته.

“این می تواند واقعا وحشتناک اگر ما سعی در وانمود کند که همه چیز به حالت عادی بازگشت” اگر اولیه اجتماعی فاصله می شود موارد پایین و ما شروع به احساس خود راضی سارا Cobey یک دانشمند است که مطالعات همه گیر و ایمنی در دانشگاه شیکاگو می گوید. این ویروس می تواند کشتن بین 0.5 و 1 درصد از افراد آلوده به آن. این رقم بیش از حد است که هر دو بزرگ و کوچک. آن را به اندازه کافی بزرگ به علت یک میلیون مرگ و میر و یا بیشتر در ایالات متحده اگر اقدامات احتیاطی نیست گرفته شده است.

مستندات همیشه بلانت اندازه گیری.

“ما تا به حال به آن مسیر بروید زیرا ما نیست که دیگر ابزارهای در محل” موری می گوید. شیوع بیش از حد گسترده و امریکا ظرفیت بیش از حد پایین به شدت تست ویروس و ردیابی تماس های از کسانی که آن را لمس کرده است. “آنچه ما باید انجام شده است در حالی که ما در مستند بود تا ساختمان که ظرفیت. … من فکر می کنم آنچه که ما در حال حاضر شاهد هستیم این است که مردم در حال گرفتن بیمار از مستند اما [ما] کسانی که از ابزارهای دیگر واقعا آماده برای رفتن؟”

ما نمی. به عنوان از آوریل 1 دانشگاه هاروارد را تجزیه و تحلیل نشان داد که بیش از نیمی از کشورها در حال انجام نمی دهد به اندازه کافی Covid-19 تست با خیال راحت به بازگشایی شده است. بدون تست ما نمی دانیم که در آن ویروس است و چه کسی ممکن است به گسترش. تست بسیار مهم است برای تغییر مستندات به دقیق تر و متمرکز استراتژی: شناسایی تمام موارد با قرار دادن آنها را در انزوا و پس از آن بدانند که ممکن است در تماس با این افراد و قرار دادن آنها را در قرنطینه.

“کارشناسان می گویند که ما نیاز 500,000 آزمون در روز در پایان کم به ده ها میلیون نفر در پایان بالا به طور کامل کنترل coronavirus شیوع” Vox آلمان لوپز گزارش. “بر اساس COVID پیگیری پروژه های ما به طور متوسط حدود 260,000 آزمون یک روز — یک کمی بیشتر از نصف حداقل بیش از هفته اول ممکن است.” همچنین عقب مانده: برنامه هایی برای آموزش و اعزام تماس با ردیاب به مطمئن شوید که یک مورد از Covid-19 را تبدیل کند به هزاران نفر.

تست نیست فقط نیاز به تشخیص بیمار; آن را مورد نیاز برای نظارت و پاسخ مهم علمی سوالات.

به نظر می رسد روشن است که زمانی که مردم در فضاهای بسته و محدود با تعداد زیادی از مردم مانند بسته بندی گوشت می آمد گیاهان خوابگاه و خانه های پرستاری و ساختمان های اداری و یا پناهگاه بی خانمان — ویروس رشد است. اما آنچه در مورد یک سلمانی که در آن هر دو به مشتریان و آرایشگر با پوشیدن ماسک? آن را بدون خطر نیست اما خطر سخت است برای تعیین کمیت. به عنوان خطر انتقال در میان کودکان و از کودکان تا بزرگسالان است.

به عنوان متحده باز کردن آنها اساسا ایجاد آزمایش کنید که سیاست های منجر به موارد جدید و که نمی کنند.

امیدوارم دانشمندان و ادارات بهداشت محلی را به حق مطالعات در محل برای پیگیری نتایج. “اما آنچه که من واقعا می ترسم از این است که بسیاری از مناطق نیست راه اندازی حتی برای یادگیری از اشتباهات خود و موفقیت” Cobey می گوید. این کار طول می کشد و نه فقط Covid-19 تست های تشخیصی بلکه پس از عفونت آزمون برای دیدن اگر یک فرد دارای توسعه آنتی بادی به Covid-19.

“من واقعا از ترس که در ماه ژوئن 1 یا 15 ژوئن پس از ما دیده ایم یک زن و شوهر هفته به یک ماه از این [دولت دهانه] که ما موارد در حال رفتن به بالا رفتن و حتی بدتر که ما ممکن است آنها را ببینید ، ما در حال اشباع با ما تست ظرفیت” اسمیت می گوید. اولین نشانه ای که دهانه باید معکوس ممکن است زمانی که بیمارستان شروع به دیدن بسیاری به شدت بیمار مردم دوباره — که به معنی قابل توجهی موج جدید است که در حال حاضر در جریان است.

بالقوه برای هرج و مرج فراوان: منطقه راحتی می توانید محدودیت و با توجه به شانس محض (یا عوامل فصلی مخلوط با شانس) ممکن است افزایش موارد است. آن می تواند لاف زدن در مورد موفقیت آن است. سپس یکی دیگر از منطقه می تواند اتخاذ همان سیاست و محکوم است.

وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در آینده است. اما ما باید برخی از کنترل است. بلند کردن اجسام اجتماعی فاصله محدودیت در حال حاضر دعوت به موج جدیدی از عفونت. “ما را انتخاب کنید هنگامی که موج دوم اتفاق می افتد” Cobey می گوید. چرا را انتخاب کنید در حال حاضر ؟

این فقط سلامت مورد نه عجله برای بازگشایی شده است. نیز وجود دارد یک اقتصادی است. اگر ما به ایجاد یک وضعیت که در آن بیشتر افراد بیمار در چند هفته آینده پیشرو خوشه است که واقعا به صرفه جویی در رستوران ها و کسب و کارهای کوچک — و یا فقط آنها را برای یک دوره طولانی تر از کاهش ؟ از سوی دیگر: آیا مردم بیرون بروید و سرپرستی کسب و کار دوباره و حتی اگر آنها اجازه ؟ ما باید برای دیدن.

بله این کشور می تواند به دنبال دو هدف حفاظت از زندگی و حفاظت از اقتصاد است. اما باز سرعت بیش از حد ممکن است تعادل را بیش از حد در جهت از مرگ و سلامت سیستم فشار بدون واقعا کمک به اقتصاد است.

“ما نیاز به بسیار واضح است که دولت به اهداف ما و ما باید به طور جدی در مورد آن این واقعیت است که باز کردن اقتصاد ما آمده در هزینه یک تعداد معینی از Covid بیماری که با Covid مرگ” Kissler می گوید. “وجود دارد هیچ راه خوب در مورد آن است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma