3 نمودار توضیح دهید که چگونه ما خوش شانس با کروناویروس — و به همین دلیل همه چیز هنوز هم نگاه بد

امریکا کاهش یافت و در آن نبرد در برابر رمان coronavirus قبل از آن تا کنون به ایالات متحده آمد.

ما صحبت در مورد چگونه ما در نظام سلامت ما کمتر آماده برای یک بیماری همه گیر از دیگر کشورهای ثروتمند با مراقبت های بهداشتی جهانی. اما ما تا به حال یکی دیگر از مهم نقطه ضعف ساختاری: ما به طور قابل توجهی کمتر سالم تر از ما اقتصادی همسالان. با توجه به آنچه ما می دانیم درباره چه Covid-19 افراد با شرایط مزمن — به خصوص افراد مبتلا به بیماری های قلبی و عروقی و نیز دیابت — آمریکایی ها بسیار آسیب پذیر بودند به این پاتوژن خاص.

یک نمودار می گوید داستان به دنبال چگونه به احتمال زیاد آمریکایی ها به مرگ زودرس از چند کلید شرایط (بیماری های قلبی و سرطان و دیابت و بیماری های مزمن تنفسی). آمریکا جلبک همه کشورهای اروپایی در لیست همراه با کانادا و ژاپن و کره جنوبی.

پترسون-قیصر سلامت سیستم ردیاب

“بار بیماری ناشی از بیماری های قلبی عروقی و بیماری های مزمن تنفسی و دیابت است که به طور مشابه بالاتر در آمریکا نسبت در مقایسه با کشورهای” سینتیا کاکس مدیر پترسون-KFF سلامت سیستم ردیاب به من گفت. “کسانی که قطعا عوامل است که ما بیشتر در معرض ابتلا به یک مشکل شیوع بیماری است.”

این چیزی است که ایالات متحده در حال کنترل بیش از است. اما ما به عنوان پوشش در ما بین المللی مراقبت های بهداشتی سری در اوایل این سال آمریکا عدم ارائه پوشش جهانی زوج با بالا کردن از جیب هزینه های آمریکایی مجبور به پرداخت برای مراقبت های پزشکی خود را منجر به بدتر سلامت در اینجا از بیماران تجربه ما نظیر کشورهای.

و تنها در آمریکا وجود دارد رفتن به یک افزایش در نرخ بیمه به دلیل coronavirus محور رکود اقتصادی. اما این مشکلات با ما بوده است مدت زمان طولانی و آنها را ساخته اند ما بیشتر در معرض خطر در این بیماری همه گیر کوروناویروس.

از سوی دیگر کاکس اشاره کرد و ایالات متحده را باید یکی از مهم ساختاری استفاده — هر چند آن را واقعا نمی هر چیزی که ما می تواند به اعتبار. امریکا جمعیت به طور معنی داری کمتر از که از غنی کشورهای اروپایی است. Covid-19 است سخت در افراد مسن و به سادگی با داشتن یک جمعیت می تواند یک کشور را بیشتر در معرض خطر این بیماری است.

پترسون-قیصر سلامت سیستم ردیاب

هنگامی که آن را تمام می لرزد از ما متوسط مورد مرگ و میر (متریک است که آن نیز وابسته به چگونه گسترده تست شده است اگر چه در این مرحله تست وضعیت در اینجا بیشتر است “سرسختانه متوسط” از “خطرناکی بد”) در مقایسه با کشورهای دیگر است.

اما با رفتن ما سن جمعیت آن بسیار چشمگیر عملکرد. برخی از سخت ترین-آمار مرگ و میر در کشورهای در سرانه — ایتالیا و اسپانیا و فرانسه برای استارت — نیز به همان نسبت بیشتر در افراد مسن تر از ایالات متحده می کند. از سوی دیگر آلمان بزرگتر سالمندان جمعیت نسبتا اما آنها نیز سالم تر از ما. و آنها از سود قوی تر بهداشت عمومی در پاسخ به Covid-19 تهدید.

جهان ما در Data/آکسفورد

هر کشور coronavirus تجربه به عوامل مختلفی بستگی دارد. برخی از آنها در درون یک کشور را کنترل قدرت از آن سلامت سیستم و در نتیجه رفاه جمعیت آن) و برخی از آنها نه به عنوان مقدار (دیرینه روندهای جمعیتی).

آنچه ما می دانیم برای ایالات متحده است و ما coronavirus پاسخ شده است مانع از متغیرها است که ما تا به حال قدرت برای نفوذ به حال ما عمل کرده و قبل از این ویروس تا کنون به اینجا آمد. اما این یک ویروس است که بیشتر به شدت تحت تاثیر قرار می افراد مسن که ما کمتر از ما نظیر کشورهای — و آن را کمتر خطرناک برای افراد جوان بر خلاف مرگبار پاتوژن از گذشته است.

آن است که در راه ترسناک یک هشدار برای ما است. یک دلیل بزرگ coronavirus همه گیر نشده است و بدتر تا کنون — و آن را به همه بستگان با توجه به بیش از 75 ، 000 آمریکایی ها در حال حاضر از دست داده و زندگی خود را — کمی شانس.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر