برای بزرگنمایی کلیک کنید A dance recital during the 1970s in the Admiral's ballroom. - GINNY BLAKEMORE

  • جینی WHIPPING
  • رقص تلاوت در طول 1970s در دریاسالار را به سالن.

این به تازگی کشف عکس از دریاسالار نشان می دهد که گردش کشتی زیبایی درست است.

قایق بود ثابت در سنت لوئیس riverfront مرکز شهر توسط قوس برای چند دهه. آن را تا به حال طولانی و متنوع زندگی با نسل از مردم محلی و بازدید از آن برای مقاصد مختلف و سبک آن همیشه تحت تاثیر قرار.

این عکس به ضرب گلوله کشته شد تهیه شده و چاپ شده توسط جینی Whipping و آن قطاری استادانه درست شده رسیتال رقص داخل دریاسالار مدتی در اوایل 1970s.

دریاسالار برای اولین بار راه اندازی شد در سال 1907 (فقط سه سال پس از سنت لوئیس’ معروف جهان عادلانه) و او نمی بازنشسته تا 1979.

مرتبط با: 20 چیزهایی که شما نمی تواند انجام دهد در سنت لوئیس کنه

در طول زمان خود را در آب دریاسالار عینک های بسیاری مواجه است. او شروع به زندگی خود را به عنوان یک کشتی برای وسایل نقلیه سنگین و ماشین های راه آهن اما در دهه 1930 او restyled به عنوان یک سفر تفریحی با قایق و لباس شد از تعظیم به استرن در هنر دکو طراحی نیت ارائه میدهد از Mazie کربس یک مد تصویرگر معروف-Barr.

دریاسالار شروع به گرفتن سنت Louisans در کشتی از اسکله در سال 1940 و آنها تحت تاثیر قرار گرفته بودند با او 4,400-فرد ظرفیت و پر زرق و برق کشور که شامل تهویه مطبوع یک کافه تریا, نوشابه, حرکت تند و سریع, یک کاورنو سالن و یک اتاق پودر مدل دهید پس از Greta Garbo.

هر چند او در نهایت به فروش می رسد برای قراضه در سال 2011 دریاسالار دیدم خیلی از تاریخ آمریکا است. از petticoats به flappers به هیپی, دیسکو, این قایق شاهد آن همه در او عمر طولانی و او فقط نگه داشته و شناور. همه ما باید خیلی خوش شانس.

ایمیل نویسنده در jaime.lees@riverfronttimes.com

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de