وزارت دادگستری کاهش یافته است آن پرونده سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی, مایکل فلین پاک کردن خود گناه در Mueller پروب و پایان یک سال حماسه بر صدور حکم است.

در دادگاه تشکیل پرونده پنج شنبه در وزارت دادگستری گفت که “بر اساس یک بررسی گسترده و دقیق با توجه به شرایط … ادامه پیگیری این مورد نمی خواهد در خدمت منافع عدالت است.” پر کردن امضا شد توسط تیموتی شیا که در حال حاضر در حال خدمت به آمریکا وکیل برای ناحیه کلمبیا.

فلین التماس گناه در ماه دسامبر 2017 به دروغ گفتن به FBI محققان در مورد تماس های خود با روسیه سفیر آمریکا در طول دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقال ریاست جمهوری و زمانی که فلین بازنشسته ارتش آمریکا سپهبد بود که در خدمت به عنوان یک عضو ارشد رئیس جمهور منتخب انتقال تیم.

در آن زمان وزارت دادگستری وکلا پیگرد قانونی مورد پذیرش فلین گناه به خاطر آن بود که بخشی از یک معامله است که در آن فلین توافق کردند به همکاری با محققان در Mueller کاوشگر احتمالا در ازای بیشتر ملایم جمله هنگامی که زمان آمد.

اما پس از آن فلین مورد در زمان های عجیب و غریب به نوبه خود. او شروع به مبارزه اعتقاد خود را با وکلای مدافع وی از سوی مامورین اف بی آی بود به نحوی railroaded او. و دادستان کل لایحه Barr که از خود بی میلی برای مولر تحقیقات اختصاص داده خارج دادستان آمریکا برای منطقه شرق میسوری جف جنسن به بررسی پرونده فلین.

به عنوان بخشی از این بررسی اف بی آی اسناد به نور آمد در هفته گذشته نشان داد که برخی از اداره های داخلی مذاکرات پیش از آن در ژانویه سال 2017 مصاحبه با فلین است که در آن عوامل مورد سوال او در مورد روسیه و تماس با ما. فلین وکلای مدافع و همچنین تهمت و متحدان خود را — دیدم این اسناد به عنوان نوعی vindicating فلین.

و در حال حاضر به نظر می رسد که رهبران فعلی در وزارت دادگستری — یعنی AG Barr — خریداری کرده اند به این روایت نیز هست. جنسن در بیانیه ای گفت که او “به این نتیجه رسیدند مناسب و فقط دوره بود که در مورد رد.” او اضافه کرد که او توصیه بر این یافته ها و AG موافقت خود را با نتیجه گیری.

در روز شنبه دادگاه تشکیل پرونده به DOJ تصدیق میکند که فلین به دروغ اما محققان ادعا می کند فلین اظهارات نمی تواند داشته باشد “امکان پذیر ‘تاثیر’ یک تحقیق که تا به حال نه مشروع و یا ضد جاسوسی یا جنایی هدف است.”

اما نه هر کس که در این مورد به نظر می رسد به توافق با تصمیم: سرب دادستان در فلین مورد براندون ون Grack خارج از در مورد پنج شنبه که گزارش شد فقط قبل از اخبار فلین اخراج را شکست. او نمی ارائه هر گونه اطلاعات در مورد خروج خود را در اطلاع به دادگاه.

ون Grack تا به حال مشغول به کار در مشاور ویژه رابرت مولر تیم هر چند او نیز یک مقام رسمی در وزارت دادگستری در حال حاضر می زنیم تا عوامل خارجی ثبت نام عمل واحد.

حرکت به اخراج فلین مورد و ون Grack استعفای کاملا شبیه به وزارت دادگستری دخالت در Roger سنگ مورد یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن کاردانی به اعدام محکوم شده در Mueller بررسی است. سنگ مورد است که هنوز اقدام, اما بر دخالت در ماه فوریه به تجدید نظر دادستان اولیه برای صدور حکم توصیه. در این مثال کل تعقیب تیم را ترک کنید.

حرکت به رها کردن فلین مورد هنوز باید بررسی توسط قاضی در مورد اما وزارت دادگستری اداره فلین موضوع را یک بار دیگر بالا بردن سوال در مورد آشکار سیاسی از Barr وزارت دادگستری که به نظر می رسد قصد حفاظت از رئیس جمهور و تضعیف نتایج از روسیه بررسی است.

بازگشت در ماه دسامبر 2017, تنها یک روز پس از فلین گناه التماس کرد رئیس جمهور تهمت توییتی که او می خواهم اخراج فلین به عنوان مشاور امنیت ملی در اوایل همان سال به دلیل فلین دروغ گفته بود نه تنها به اف بی آی بلکه به معاون رئیس جمهور مایک پنس.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد فراموش کرده اند که بخش دوم در مورد پنس هر چند به عنوان روز پنج شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به نام فلین یک “گناه” و گفت که او در حال حاضر او می بیند او را به عنوان یک “و حتی بیشتر جنگجو.”

فلین مجرم به اظهارات نادرست به اجرای قانون فدرال در مورد ارتباطات خود با سفیر روسیه سرگئی Kislyak.

در ماه دسامبر سال 2016 طول مغلوب ساختن پیشی جستن انتقال ریاست جمهوری, دولت اوباما قرار دادن تحریم های روسیه برای نقش خود را در دخالت در انتخابات 2016. فلین با ابلاغ Kislyak و پرسید: او را به مقابله به مثل — مفهوم که همه چیز متفاوت خواهد بود که مغلوب ساختن پیشی جستن به دفتر کردم.

زمانی که ماموران اف بی آی او را در مورد آن گفتگو در اوایل سال 2017 فلین رد کرده است که او می خواهم به ارمغان آورد تا تحریم. دادستان همچنین شواهدی وجود دارد که فلین ممکن است قانون را شکسته اند در جاهای دیگر از جمله برای عدم ثبت نام به عنوان یک خارجی و لابی, اما دادستان متهم او را با یک تعداد از دروغ گفتن به اف بی آی که فلین اعتراف به گناه در دسامبر 2017.

فلین توافق کردند به همکاری با مشاور ویژه رابرت مولر بررسی به دخالت در مبارزات انتخاباتی 2016. در آن زمان یک تحول مهم در این کاوشگر که کسی به طور مستقیم متصل به مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید مشغول به کار بود با دادستان.

در ابتدا مولر تیم صحبت کرد بسیار فلین همکاری. در یک سال 2018 صدور حکم یادداشت دادستان به نام سابق مشاور امنیت ملی کمک “قابل توجهی” و فلین به نظر می رسد برای کمک در تحقیقات متعدد. دادستان به عنوان یک نتیجه توصیه می شود که فلین دریافت یک مجازات در پایان کم از صدور حکم دستورالعمل “از جمله حکم می کند که تحمیل یک مدت حبس.”

فلین اولیه با همکاری مولر باید بیگانه او را از تهمت و متحدان خود را به عنوان رئیس جمهور bashed “باله” — افرادی که مانند او وکیل سابق مایکل کوهن به صحبت دادستان در ازای حکم سبک تر و فلین کاملا همکاری با مولر تیم.

اما به جای فلین مورد در زمان های وحشی تبدیل شود.

فلین صدور حکم در ابتدا برنامه ریزی شده برای دسامبر 2018 و با توجه به دادستان ” آشکار رضايت فلین کمک نگاه به نسبتا ساده است. آن را تبدیل به هر چیزی اما.

درست قبل از صدور حکم شنیدن فلین وکلا پیشنهاد شده در یک یادداشت که او railroaded توسط دادستان چیزی مولر تیم به سرعت رد کرد.

سپس در تاریخ دادگاه قاضی به شدت انتقاد فلین. “این خیلی — جدی — جرم” قاضی مورچه سالیوان گفت. “بالا رتبه بندی مقام ارشد دولت اظهارات نادرست به دفتر تحقیقات فدرال در حالی که در فیزیکی محوطه کاخ سفید.”

سالیوان سوال دادستان به عنوان اینکه آیا فلین به حال مرتکب خیانت, هر چند او در راه برگشت به کسانی که نظرات. قاضی پرسید: پس از آن فلین که آیا او می خواست به تاخیر محکومیت خود را به طوری که او می تواند دریافت مزایای کامل از همکاری است. فلین موافقت کرد که به تعویق افتاد محکومیت به 2019.

اما در سال گذشته فلین در زمان یک رویکرد جدید به دلیل خودداری از همکاری (از جمله در یک مورد با یکی از همکاران کسب و کار) و در نهایت پر کردن حرکت به فسخ خود گناه.

دادستان در پاسخ rescinding سخاوت خود را. با استناد به فلین عدم قبول مسئولیت در ماه ژانویه و یادداشت آنها خود را به روز صدور حکم توصیه شامل زمان زندان از صفر تا شش ماه.

سپس چند هفته بعد دادستان رفت و برگشت است که توصیه و گفت: هرگز ذهن مشروط خوب بود. ان بی سی نیوز اعلام کرد که مقامات ارشد در وزارت دادگستری مجبور به مداخله کرد. (این را در کنار راجر سنگ درام.)

فلین صدور حکم شد و برنامه ریزی شده برای پایان فوریه اما قاضی نظارت مورد مورچه سالیوان به پایان رسید تا به تعویق انداختن آن “تا زمانی که بیشتر منظور از دادگاه است.”

چرا که فلین را آغاز کرده بود با این استدلال که اف بی آی به حال او را به دروغ و که او می خواهم دریافت ناکافی کمک از وکیل سابق او می خواهم با کار خود را در طول گناه. سالیوان مجاز بار برای هر دو دادستان و فلین تیم حقوقی خود را در مورد این اتهامات.

اما در اواخر مارس اف بی آی اسناد تازه unsealed به عنوان بخشی از یک بررسی در دستور لایحه Barr.

این مواد که تا حدی redacted هستند از ژانویه 2017 و تشکیل شده از سه ایمیل و یک یادداشت دست نویس برخورد با داخلی بحث و گفتگو در میان عوامل صورت گرفت که در مدت کوتاهی قبل از آنها سوال فلین.

ایمیل بحث در مورد چگونه برای پاسخ به سوالات فلین ممکن است بخواهید در طول بررسی است. دست نوشته توجه داشته باشید, اما, شامل جزئیات بیشتر مذاکرات مانند اینکه آیا در حال حاضر فلین با شواهد اگر او به دروغ در مصاحبه اش در مورد مخاطبین خود را با Kislyak.

در آن توجه داشته باشید FBI رسمی (اعتقاد بر این بر اساس حروف متعلق به لایحه Priestap رئیس سابق ضد جاسوسی اف بی آی) می نویسد که هدف از این مصاحبه با فلین بود “برای تعیین اگر او در حال رفتن به گفتن حقیقت [درباره] ارتباط خود را w/ روسها.” در بخش دیگری آمده است: “آنچه هدف ما است? حقیقت/پذیرش یا … او را وادار به دروغ به طوری که ما می تواند پیگرد قانونی او و یا او را از کار اخراج شدند؟”

نویسنده همچنین می نویسد: در توجه داشته باشید در یک نقطه: “اگر ما او را وادار به اعتراف به شکستن لوگان عمل به حقایق به DOJ + باید آنها تصمیم … اگر ما دیده می شود به عنوان بازی WH خشمگین خواهد بود. محافظت از موسسه ما با بازی کردن بازی ها.”

فلین مدافعان با اشاره به این آخرین یادداشت ها — به خصوص توجه داشته باشید پرسیدن که آیا هدف این بود که به “او به دروغ به طوری که ما می تواند پیگرد قانونی او و یا او را از کار اخراج شدند؟” — به عنوان اثبات این که FBI رفت و به بازجویی با هدف گرفتن فلین به دروغ. فلین وکیل به نام وحی “تکان دهنده” و “قابل سرزنش” با توجه به نیویورک تایمز.

کسانی که مدافعان شامل رئیس جمهور که در پاسخ به این اسناد و مدارک توسط تویت “چه اتفاقی افتاد به ژنرال مایکل فلین یک قهرمان جنگ هرگز نباید اجازه داده شود به اتفاق می افتد به یک شهروند ایالات متحده دوباره!”

دیگران در اجرای قانون نمی بینم یک طرح برای دریافت فلین و به جای درک آن را به عنوان استاندارد اجرای قانون عمل استراتژیسازی قبل از مشخصات بالا ،

اما وزارت دادگستری در حال حرکت به اخراج فلین مورد در پنجشنبه hews بیشتر از نزدیک به رئیس جمهور تفسیر است. “ضعیف و توجیه برای تغییر مداوم آن پروب آقای فلین” تشکیل پرونده می گوید: “به عنوان به خوبی به عنوان نامنظم روش که قبل از مصاحبه اش نشان می دهد که اف بی آی بود و مشتاق به مصاحبه آقای فلین صرف نظر از هر زمینه ای بررسی است.”

فوق العاده حرکت به اخراج این مورد در برابر فلین به نظر می رسد در عین حال مثال دیگری از Barr وزارت دادگستری فارغ اختیار دادستان و انجام آن را در راه است که به نظر می رسد برای حفاظت از رئیس جمهور ،

پیامدهایی برای حکومت قانون هستند و نگران کننده است. فلین به دروغ FBI و اعتراف گناه خود اما وزارت دادگستری در حال حاضر اساسا و گفت که مهم نیست: “[T]او دولت را قانع کرد که در ژانویه 24, 2017 مصاحبه انجام شد با مشروع تحقیقی اساس و در نتیجه باور نمی کند آقای فلین اظهارات مواد حتی اگر نادرست” تشکیل پرونده متحده است.

“حتی اگر فلین گفت: در حقیقت آقای فلین اظهارات نمی تواند امکان پذیر ‘تاثیر’ یک تحقیق که تا به حال نه مشروع ضد جاسوسی و جنایی هدف” تشکیل پرونده نیز متحده است.

این است که وارونه از آنچه دادستان فدرال گفت: در سال 2017. در یک پرونده تخمگذار از اتهامات عنوان شده علیه فلین و التماس او قرارداد مولر تیم نوشت که فلین “اظهارات نادرست و حذفیات مانع و در غیر این صورت تا به حال تاثیر مواد بر اف بی آی در حال انجام تحقیقات” به پیوندها و روابط بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه را به تلاش برای دخالت در انتخابات 2016.

به عبارت دیگر فلین نهفته است در واقع اهمیت. این است که چرا وزارت دادگستری تصمیم به اخراج فلین مورد به نظر می رسد بسیار بسیار شبیه به آخرین حمله به مشروعیت روسیه تحقیقات در لایحه بر تصدی.

منتقدان به مدت طولانی متهم بر بازیگری به عنوان تهمت شخصی وکیل ابتدا با دست زدن به او از مولر تحقیقات خود را.

Barr منتشر انتخابی جزئیات بیشتر در مورد مولر گزارش که تهمت استفاده می شود برای اعلام “کل exoneration” با وجود مولر خودش دعوا بر را شناسایی و اصرار او برای انتشار بیشتر خلاصه. بر خودداری; تقریبا یک ماه بعد او منتشر redacted نسخه Mueller کامل گزارش, اما نه قبل از دادن یک کنفرانس خبری که در دفاع از رئیس جمهور به عنوان “نا امید و خشمگین صادقانه باور است که این تحقیقات بود تضعیف ریاست جمهوری خود را.”

Barr نیز مورد مناقشه برخی از این یافته ها در بازرس کل وزارت دادگستری گزارش که تعصب سیاسی نیست ایجاد انگیزه باز از روسیه بررسی است. “اف بی آی راه اندازی یک سرزده تحقیق و تفحص از انتخابات ریاست جمهوری در باریکترین سوء ظن است که به نظر من کافی نبود برای توجیه اقدامات انجام شده,” Barr گفت: پس از انتشار این گزارش ،

دادستان کل همچنین دستور داد یک جداگانه رسیدگی به ریشه های روسیه پروب رهبری, کانکتیکات, ایالات متحده وکیل جان دورهام. بر overrode سنگ صدور حکم علیه ظاهری اعتراضات حرفه ای دادستان. حرکت به اخراج فلین مورد adde به این لیست.

اما با این کشور وضعیتی وخیم از coronavirus خرید اینترنتی از فلین مورد ممکن است خاموش شود. آمریکا ابراز خشم و reupped خواستار بر شهادت است.

قضایی مجلس رئیس جری Nadler (D-NY) به نام تصمیم برای رها کردن پرونده فلین “ظالمانه” در بیانیه ای در روز شنبه.

“شواهد علیه ژنرال فلین طاقت فرسا است. او التماس کرد گناه را به دروغ به محققان. و در حال حاضر سیاسی و به طور کامل فاسد وزارت دادگستری است که به رئيس جمهور اجازه را دوست صمیمی به سادگی راه دور, او گفت:. “آمریکایی ها را خشمگین و نگران ادامه داد: فرسایش ما حکومت قانون است.”

Nadler برنامه ریزی شده بود با شنیدن Barr در ماه مارس که در آن دموکرات ها امیدوار به کوره بر روی سنگ صدور حکم است. که موکول به دلیل همه گیر اما Nadler گفت که او در نظر دارد به reschedule شنوایی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و به درخواست وزارت دادگستری بازرس کل انجام یک بررسی.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de