در آوریل 2019 زنی به نام تارا Reade به من رسیده است با روشن سازگار داستان در مورد تجربه خود به عنوان یک کارمند در جو بایدن سنا در سال 1993. من صرف ساعت ها در گوشی با او و بسیاری از ردیابی کردن ممکن است شهود و اسناد و مدارک در تلاش برای تایید حساب خود را.

Reade به من گفت که یک دستیار ارشد او گفت بایدن او را دوست داشت و او می خواست که او را به خدمت کوکتل در جمع آوری کمک برای او درخواست او بد و کاهش یافته است. زمانی که او بعد از شکایت به دیگران در دفتر که بایدن خواهد قرار دادن دست خود را بر شانه و گردن و مو در طول جلسات در راه ساخته شده است که او ناراحت کننده او می گوید: او را سرزنش کرد و گفت: برای لباس بیشتر محافظه کارانه. در عرض چند ماه او گفت: مسئولیت های او بوده است و او احساس او را تحت فشار قرار دادند از این کار است. او رفت و برگشت به خانه به کالیفرنیا تخلیه.

Reade به من گفت که او می خواست من را به فکر می کنم از این داستان به عنوان مورد سوء استفاده از قدرت “اما نه سوء رفتار جنسی.” او با تاکید بر اینکه او چگونه درمان شد بایدن را توسط دستیاران سنا که او گفت: انتقام در برابر او برای شکایت در مورد چگونه بایدن او را لمس کرد در جلسات. “من نمی دانم اگر [از یمن] می دانستند چرا من چپ” او گفت:. “او به سختی می دانست که ما با نام.”

او با ارسال یک ایمیل به من که شب با مقاله او نوشته بودم. او روزنامه محلی در کالیفرنیا, این اتحادیه با انتشار نسخه های مشابه چند هفته بعد با یک خط او می خواهم به من ارسال بیش از حد: “این یک داستان در مورد سوء رفتار جنسی; این یک داستان در مورد سوء استفاده از قدرت. این یک داستان در مورد زمانی که یک عضو کنگره اجازه می دهد تا کارکنان به تهدید و یا تحقیر و یا قلدر از طرف آنها بدون کنترل برای حفظ قدرت به جای تغییر رفتار است.”

در سال گذشته Reade من را تشویق به صحبت با یکی از دوستان او که توصیه او را از طریق او در بایدن در سال 1992 و 1993. دوست بود و روشن در مورد آنچه اتفاق افتاده بود و چه نداشته است.

“در مقیاس چیزهای دیگر ما شنیده می شود و من احساس می کنم شرمنده اما این بود که بد نیست. [بایدن] هرگز سعی کنید به بوسه خود را به طور مستقیم. او رفت و هرگز برای یکی از کسانی که لمس. آن را یکی از کسانی که ‘با عرض پوزش شما آن را در زمان که در راه است.’ من می دانم که بسیار سخت است برای توضیح” دوستان به من گفت. او در رفت: “چه بود وحشت زده بود که همیشه در مقابل مردم است.”

من می خواستم برای شکستن این داستان. بد. حدود نیمی از زنان تا به حال پا به جلو در زمان من با صحبت Reade برای آنها ناراحت چگونه بایدن را لمس کرده بود و آنها را در حوادث. من نوشت: یک ستون ستایش آنها را برای خیره کردن سیاسی و رسانه ای که به او داده بود عبور برای تمام آن سال ها. Reade داستان در زمان این شکایات بیشتر — نشان میدهد که چگونه حتی پایین تر-کلاس رفتار نامناسب می تواند عواقب واقعی برای یک زن حرفه ای یک موضوع مهم است که ما هنوز نمی بحث در مورد نزدیک به اندازه کافی.

من می دانستم که من تنها خبرنگار Reade بود صحبت کردن. نیویورک تایمز به حال سه خبرنگاران در داستان او به من گفت. در آوریل 3 روز بعد از ما برای اولین بار صحبت کرد او پیامک من چهار بار. او می خواستم به می دانم که زمانی که من برنامه ریزی شده برای انتشار و او به من هشدار داد که رسانه های دیگر آماده شد به انجام این کار.

آن روز اتحادیه چاپ مقاله با داستان. این اتفاق می افتد گاهی اوقات. آن را برای من اتفاق افتاده بسیاری از بار. شما مبارزه برای یک داستان است که می تواند مواد منفجره اگر شما می تواند آن را اثبات کند اما شما نمی توانید. ادامه گزارش در داستان او برای چند هفته پس از داستان را شکست اما من به اندازه کافی. بورسی را منتشر نمی هر چیزی در مورد Reade در سال 2019. نه عمده رسانه ها که من می دانم دنبال شد و داستان از جمله تایمز واشنگتن پست و آسوشیتدپرس.

در ماه مارس سال 2020 Reade مطرح با اتهام که او گفت: در این کتی Halper نشان می دهد. در علاوه بر این به حساب او از تجربه خود را با کارکنان Reade گفت که در سال 1993 بایدن مجبور ناخواسته جنسی روبرو می شوند ، او گفت: بایدن تحت فشار قرار دادند و او را در برابر یک دیوار در کنگره به دلایل او را بوسید و سپس دیجیتالی نفوذ خود را — همه در برابر او خواهد شد.

بایدن انتخاباتی پاسخ نمی دهند علنا به Reade ادعا می کند در سال 2019. در تاریخ 1 مه بایدن در جواب سوال در مورد اتهامات برای اولین بار در MSNBC را صبح جو. وی همه Reade ادعا و تأکید خود را انکار تجاوز جنسی نماید. “من گفت: به صراحت آن را هرگز اتفاق افتاده است,” او گفت: میزبان میکا برژینسکی.

سه دستیاران آنها Reade گفت که او با نزدیک شدن مورد شکایت خود را در سال 1993 در نیویورک تایمز گفت که آنها نیز اختلاف حساب او. “من هرگز یک بار شاهد یا شنیده اید و یا دریافت هر گونه گزارش از رفتار نامناسب, دوره — نه از خانم Reade نه از کسی گفت:” ماریان بیکر بایدن را دیرین معاون اجرایی. “من مطلقا هیچ دانش یا حافظه از خانم Reade حسابداری از حوادث که در سمت چپ سوزاننده تصور در من به عنوان یک زن حرفه ای و به عنوان یک مدیر.”

زمانی که Reade داستان reemerged در یک فرم جدید من رفت و من از طریق گزارش یادداشت ها و مصاحبه رونوشت از یک سال پیش. من با صحبت Reade هفته گذشته برای چند ساعت در طی مصاحبه های متعدد. Reade و من تا به حال یک رابطه خوب. او را خوش بینانه و آرمان گرا حتی به عنوان یک دوست به من گفت به یک گسل. هنگامی که او به او می گوید حساب عاطفی او می شود. او به نظر می رسد صادقانه.

اگر من یک دوست قدیمی از Reade و او به من گفت این همان داستان را به بخش خصوصی طی یک سال و من شک دارم من سوال خود را حساب. مغز فرآیندهای تجارب آسیب زا و متفاوت ساختن آن دشوار برای برخی از بازماندگان به اشتراک گذاری آنها را به عنوان یک روایت خطی. و طبیعت شخصی از یک تجاوز جنسی را می, زین قربانیان با احساس شرم و شک. آن را آسان به بحث در مورد. بسیاری از تجاوز جنسی بازماندگان صحبت می کنند هرگز از این تجربه در همه.

اما من یک دوست قدیمی. من یک روزنامه نگار هستم. Reade به من آمد چرا که او می خواست برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را با جهان و نه فقط با من. روشن بود که در صحبت های ما که او را درک تفاوت. من به او گوش من مصاحبه مربوط به منابع و من به او بازگشت بسیاری از زمان در تلاش برای دریافت اطلاعات بیشتر به من کمک کند پیدا کردن اطلاعات بیشتر در گزینش.

Reade آخرین اتهام به مراتب جدی تر در می آید به مراتب بیشتر و پر مفهوم سیاسی. داستانی که هر دو او و او همخوانی شاهدان در حال گفتن است را به طرز چشمگیری تغییر. این برگ های من — همه ما در یک محل دردناک. من نوشته شده است بسیاری از مقالات از طریق من خیلی دوره. آن را غیر واقعی به تقاضای “کامل” قربانیان. و مانند بسیاری از کسانی که به جلو آمده با اتهام سوء رفتار جنسی یا تجاوز Reade رنج می برد برای صحبت کردن. در چندین مبادلات در سال جاری و سال گذشته او نشان داده شده است من نگران کننده پیام او را دریافت آنلاین.

به عنوان همکار من آنا شمالی می نویسد: طولانی شده است ابهام در من بیش از حد جنبش است. فریاد حمایت طلبی بوده است “بر این باورند زنان است.” اما در عمل از روزنامه نگاری است که باید محور حرکت رو به جلو ساخته شده است در مقدار فوق العاده ای از شواهد: آنها معمولا شامل نه فقط سازگار گزینش اما اغلب داستان های متعدد انباشته در بالای هر یک از دیگر. مصرف در مردان قدرتمند بیش از این مسائل غیر قابل تصور بود فقط چند سال پیش. از آن نیاز به تلاش بسیار دشوار.

خبرنگاران ایم که موفق به وادار قدرتمند مردان برگزار می شود, به حساب متکی به یک مقدار باور نکردنی از گزارش به آن را انجام دهد.

برای مثال Irin کارمون که همراه با امی Brittain در معرض چارلی رز برای اتهام دهه الگوی آزار و اذیت جنسی بود دنبال این داستان برای سال. هنگامی که خود را در معرض به نظر می رسد در واشنگتن پست, آن ساخته شده بود اتهامات از هشت با در ضبط. کارمون و Brittain یافت ثبات در سراسر داستان زنان و قوی اثبات از هر حساب:

وجود مشترکات قابل توجه در حساب از زنان که هر یک از آنها توضیح داده تعاملات خود را با گل رز در مصاحبه های متعدد با پست. برای تمام زنان خبرنگاران مصاحبه دوستان و همکاران و یا اعضای خانواده که گفت: زنان در جلب اعتماد آنها در مورد جنبه های حوادث.

Hollywood mogul Harvey Weinstein کاهش یافت و در سال 2017 پس از Jodi Kantor و مگان Twohey از نیویورک تایمز منتشر شده حساب از ده ها تن از زنان که گفت: Weinstein تا به حال حمله و یا مورد آزار و اذیت آنها را بیش از گذشته 30 سال است. رونان فارو منتشر شده یکی دیگر از داستان در مدت کوتاهی پس از در نیویورکر یک حساب کاربری که شامل 13 اتهام حمله جنسی سه نفر از آنها تجاوز به عنف. هر سه با خبرنگاران در رفته برای نوشتن کتاب در مورد باور نکردنی طول آنها به منظور رسیدن به این داستان.

هشت زن را در حال حاضر گفت: آنها ساخته شده ناراحت کننده بایدن در تنظیمات عمومی. Reade است که تنها به او را متهم به تجاوز جنسی. این یک وضعیت خارج از کنترل او اما به این معنی است که خبرنگاران نمی تواند ساخت یک داستان در مورد بایدن در اطراف یک الگوی رفتاری که در آن چند شاکیان افزایش یکی دیگر از داستان. به جای خبرنگاران به دنبال Reade حساب در انزوا و که حساب تغییر کرده است.

هنگامی که ما صحبت از یک سال پیش Reade به من گفت که تنها به نام منابع او می تواند به من شد و مادر مرحوم و دوستان من به صحبت کرد. به تازگی کشف نوار مادر او در لری کینگ زنده به نظر می رسد به تایید Reade ادعا می کنند که او تلاش شد در بایدن در سال 1993 را شامل حمله نماید. وقتی که من دوباره با دوستان صحبت کردم و او به سال گذشته که قبلا به من گفت که بایدن به حال حمله Reade او به من گفت که یک نسخه از داستان است که همسان Reade آخرین حساب.

در این سال Reade گفت: به Halper که او نیز به او گفت برادر در مورد اتهام حمله و آزار و اذیت. او بعدها گفت: واشنگتن پست در مصاحبه ای که او به خاطر خواهرش ناراحت بود در سال 1993 در مورد بایدن دست زدن به گردن و شانه ها. او دنبال کرد تا با آمریکا چند روز بعد بیش از پیام های متنی برای گفتن Reade همچنین گفت: بایدن “قرار دادن دست خود را در زیر لباس های خود را.”

پس از آن سابق همسایه از Reade را Lynda LaCasse آمده است رو به جلو در مصاحبه با خودی کسب و کار. او گفت: Reade صحبت در مورد آزار و اذیت و حمله ادعا می کند در سال 1995. از من خواسته Reade چرا او اشاره نشده LaCasse به من یک سال پیش یا به Halper یا چند خبرنگاران گفت: در مورد حمله موجودات از جمله نیویورک تایمز بود که کار بر روی یک شیرجه عمیق به داستان او در همان زمان. او گفت: LaCasse نشده بود به نظر می رسید مانند یک منبع مربوطه از آنجا که او می خواهم به او صحبت کرد و دو سال پس از حادثه به اتهام صورت گرفت. Reade اضافه شده است که او به خبرنگاران گفت: حدود دو ناشناس دیگر دوستان بعد که تا به حال به نظر می رسید مربوط به او یا. وقتی پرسید یک سوال مشابه توسط آسوشیتد پرس که تا به حال مشغول به کار در این داستان بیش از حد Reade پاسخ نمی.

اگر Reade گفته بود سازگار داستان و به اشتراک گذاشته شده همه از او همخوانی منابع با خبرنگاران اگر منابع آن گفته بود سازگار داستان اگر اتحادیه قطعه زده شده بود سست موارد دیگر مانند او و یا اگر وجود دارد “سیگار کشیدن اسلحه” شواهد در بایدن مقالات او حساب ممکن است گزارش متفاوت در رسانه های جریان اصلی از یک سال پیش. این منصفانه نیست که به یک فرد بازمانده که خود ادعا می کند نیاز به یک سطح فوق العاده ای از تایید اما آن چه خبرنگاران پیدا کرده اند لازم است برای داستان های خود را به نگه دارید تا به موشکافی و با موفقیت برگزار مردان قدرتمند پاسخگو باشد. بنابراین ما در اینجا.

زمانی که Halper خواسته Reade چرا او اشاره نمی کند حمله اتهام در اصل او در پاسخ سرزنش رسانه ها:

خوب, من می خواهم همه چیز … تمام تاریخ با بایدن. … اما راه من بود که سوال از آن ساخته شده من خیلی ناراحت کننده است که من به آن اعتماد کنند. و بدون جرم به خبرنگاران در خارج وجود دارد, آن را فقط ممکن است که چیزی است که می تواند آموخته است که چگونه به صحبت کردن با کسی که کردم. … چون من فقط واقعا تعطیل. … و روایت [آنها] واقعا می خواستم این بود که آن را یک چیز جنسی. مثل همین حالا بگو از آن جنسی است. و پس من گفتم: خوب, من حدس می زنم من واقعا نمی توانیم بگوییم که کل داستان. …

اما این روایت من می خواستم. من می خواستم حقیقت است. و من قطعا تا به حال هیچ تردیدی در مورد این اتهامات که از سوء رفتار جنسی. خبرنگاران در بسیاری از رسانه ها از جمله خبرنگاران Reade به صحبت کرد نه خودداری از گزارش مفصل تجاوز جنسی اتهامات. در من بیش از حد دوران خبرنگاران شده اند تهاجمی در کشف داستان از مردان قدرتمند که برای بیش از حد طولانی مورد آزار قرار گرفته اند و حمله به زنان با عواقب.

در مصاحبه با Halper و در تازه ترین گفتگو با من Reade حیاتی بود از اینکه چگونه رسانه های عمده درمان است. برای مثال در مصاحبه با Halper, Reade گفت: او تماس “کسی که در واشنگتن پست و سپس آنها هرگز واقعا به دنبال.”

تارا Reade در سال 1992.
حسن نیت ارائه میدهد از تارا Reade

واشنگتن پست می گوید که این مصاحبه Reade “در موارد متعدد — هر دو در این سال و آخرین و همچنین مردم او می گوید: او گفت: از این حمله ادعا می کنند و بیش از یک و نیم دوجین سابق کارکنان از مجلس سنای دفتر” یک واقعیت Reade اذعان به من در یک مصاحبه.

در صحبت های اخیر من خواسته Reade چرا او می گویند رسانه ها شد خاموش او را زمانی که او بود در ابتدا تا قاطعانه با من (و دیگر رسانه ها) که این نبود سوء داستان. تنها پاسخ او بود که او صحبت کردن در مورد پاسخ به ادعای خود “جمعی.” و در نظر او این جزئیات اضافه شده هنوز هم جا او ساخت که “این یک داستان در مورد سوء رفتار جنسی” چرا که او به من گفت, تجاوز جنسی به خودی خود درباره قدرت است.

من با صحبت Reade دوستان دوباره این هفته است. او گفت که Reade به او گفته بود در مورد اتهام حمله به این هفته از آن اتفاق افتاد در سال 1993. من از دوستان پس چرا او داوطلب به صراحت که بایدن “تلاش هرگز به او بوسه” و یا او را لمس نامناسب. “این فقط ارگانیک نورد که در راه” از دوستان گفت. “[Reade] و من تا به حال بسیاری از مکالمات یک سال پیش در مورد چه درجه ای از آرامش بود. او می خواست به ترک یک لایه وجود دارد و من نمی خواهم به خیانت است. آن را فقط جای من.”

Reade گفت: من سال گذشته که او به یک سرپرست و یک بیانیه نوشته شده است ابراز شکایت خود را در مورد چگونه او می خواهم درمان شده در دفتر. شکایت محدود بود به اتهام آزار و اذیت نه سوء اتهام او به من گفت در این سال است.

من کمک کرد Reade در سال 2019 درخواست مدارک از چند دفتر به سعی کنید برای پیدا کردن رکورد. (فایل های پرسنل نمی شود منتشر شده به شخص ثالث مانند یک خبرنگار.) برای اولین بار او را در یک درخواست با وزیر در مجلس سنا که حفظ برخی از سوابق اشتغال. که ارائه یک کپی از حقوق و دستمزد تاریخچه آن كه او تاریخ استخدام و حقوق و دستمزد.

ما در کنار تلاش دفتر مدیریت پرسنل که حفظ فدرال پرونده های اشتغال را قادر به پیگیری کردن یک فایل در سیستم الکترونیکی. من پس از بررسی با یک منبع که مشغول به کار در یک انبار در سراسر کشور که در آن به احتمال زیاد به پایان رسید تا برای دیدن اگر وجود فیزیکی فایل stashed وجود دارد. او نمی تواند پیدا کردن یکی.

یک جای شکایت می توانست فرود آمد پشت در سنا هر چند که نمی توان از پروتکل مناسب. بایدن در حال حاضر تحت فشار برای بررسی فایل های که توسط دانشگاه Delaware. او به دانشگاه خود را در مجلس سنا اسناد در سال 2012 تحت شرایط آنها مهر و موم شده باقی می ماند تا زمانی که دو سال پس از وقت خود را در دفتر. قاب زمان تمدید شد زمانی که او تصمیم گرفت به اجرا برای رئيس جمهور.

وقتی پرسیده شد که در صبح جو اگر او باید اسناد و مدارک را بررسی بایدن گفت که او نمی خواهد با حفظ پرسنل فایل را نمی وجود دارد و این که فایل های خود را در مورد سیاست تصمیم گیری speechwriting ،

بایدن می گوید که اگر یک شکایت وجود دارد, از آن خواهد شد توسط ملی بایگانی و آنها باید از انتشار هر گونه اسناد و مدارک مربوطه. او همچنین با ارسال نامه ای به وزیر در مجلس سنا را درخواست برای هر گونه سوابق مربوطه درخواست دفتر کاهش یافته است چرا که هر پرونده که ممکن است وجود داشته باشد “به شدت محرمانه است.”

Reade خودش می گوید این شکایت را شامل نمی شود و حمله به, اتهام, بنابراین پیدا کردن شکایت و یا عدم پیدا کردن آن را نه تایید و نه کم ارزش کردن جدی ترین اتهام.

شکایت می تواند اثبات Reade ادعای آزار و اذیت جنسی که بایدن نیز رد می کند. اما آن را به خوبی ثابت شده است که بایدن در طول سال لمس زنان در راه است که برخی گفته اند که آنها را ناراحت کننده و بایدن اذعان کرد این publicly. یا نه یکی می یابد عذرخواهی خود را به صورت کافی است که آن را به اتهام حمله ساخته شده است که Reade مرکز توجه است. همه احزاب موافق است که شکایت نمی خواهد صحبت کند.

همه از این برگ های من که در آن هیچ خبرنگار می خواهد: فرو رفته در دمه از عدم قطعیت. من می خواستم به این باور Reade زمانی که او برای اولین بار آمد به من, و من مشغول به کار سخت برای پیدا کردن شواهد به برخی دیگر که معتقدند او بیش از حد. من نمی توانستم آن را پیدا کنید. هیچ یک از این بدان معناست که Reade دروغ است اما این ما را در برزخ از من بیش از حد: یک داستان است که ممکن است درست باشد اما ما نمی توانیم ثابت کنیم.

موضوع دیگری در بازی است که بایدن حامیان و منتقدان Reade باید اشاره کرد در پاسخ به او دادند. یک سال پیش Reade رفت و به جریان اصلی رسانه ملی از جمله بار پست و آسوشیتدپرس. آن را در وسط یک رقابت دموکراتیک اولیه. او تا به حال هیچ آشکار اتصال به هر نامزد. و اگر رای دهندگان و یا حزب تحت فشار قرار دادند بایدن بیرون معلوم بود که بهره مند خواهد بود.

در این سال Reade پدید آمده است به عنوان سرسخت برنی ساندرز حامی با بسیار مخرب تر داستان در مورد بایدن که در حال حاضر presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد. او رفت و با اتهام تجاوز به عنف در یک پادکست دلسوز به سندرز و دنبال کرد تا با رایان گریم از رهگیری یک خروجی است که همواره منتقد بایدن.

چند هفته قبل از Reade صحبت Halper او در پاسخ به یک صدای جیر جیر از گریم ظاهری به اذیت کردن که یک داستان در آینده شد. Reade کاهش یافته و به شرح آنچه او به معنای در صدای جیر جیر کارگردانی من به یک سخنگو. گریم گفت که او تا به حال متوجه شده پاسخ هنگامی که او آن را فرستاده و او نمی صحبت با او برای اولین بار تا 8 مارس تقریبا یک هفته بعد.

Reade حامیان در سمت چپ ببینید دموکراتیک استقرار پاسخ به اتهام به عنوان ریاکارانه به ویژه هنگامی که در مقایسه با چگونه رهبران حزب بسیج در سراسر کریستین Blasey فورد هنگامی که او شهادت در برت Kavanaugh تایید جلسات. در فورد مورد وجود دارد در نزدیکی-پشتیبانی جهانی برای او. منتقدان در سمت چپ دموکرات ها می گویند که باید ایستادن برای Reade و این که “معتقدم که زنان” پاره ای باید اعمال می شود حتی زمانی که آن را نه به لحاظ سیاسی مناسب است.

اما دموکرات ها تا حد زیادی به صف پشت بایدن. بالا باراک اوباما فارغ التحصیلان باید گفت که آنها بررسی بایدن به طور کامل در سال 2008 و هیچ شواهدی از این نوع رفتار Reade توصیف. افزایش دموکراتیک ستاره استیسی آبرامز به تازگی گفت: “من معتقدم که جو بایدن.” سناتور. الیزابت وارن گذراند op-ed با بایدن. سناتور. کریستن جیلیبرند دیده می شود به عنوان یک من بیش از حد رهبر برای فشار به بیرون راندن سن. Al Franken پس از او متهم به سوء رفتار جنسی, عنوان یک رویداد برای بایدن در این هفته.

بسیاری از لیبرال ها باید گفت: در حال حاضر و در طول فرانکن حماسه است که حزب دموکرات برگزار کرده است خود را به مسخره استاندارد است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرده در نوار به چه Reade متهم بایدن از انجام و هنوز هم انکار می کند حساب از بیش از 20 زنانی که متهم او را از سوء رفتار جنسی. و با توجه به این که هدف از ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن میباشد این سقوط برخی از دیدن خانه در یک اتهام است که هنوز به طور قطعی ثابت به عنوان یک آسیب رساندن حواس پرتی.

به Reade هر چند هیچ یک از این است که پیچیده است.

“داستان من هرگز تغییر. من فقط نمی آمد به جلو با تمام جزئیات. این واقعا ساده است,” او به من گفت. “من برگزار شد به این داستان من به خاطر ترس از یک مرد قدرتمند.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de