هیلاری کلینتون عینک سیاه ماسک تنفس حک با کلمه “رای” در Twitter و Instagram پست آخر این هفته نما در آنچه به نظر می رسد به عنوان یک وطنی تلاش برای زمین “باید لوازم جانبی برای بهار.” پست خرس بی ادعا برچسب: #MaskingForAFriend.

اما در پشت این برچسب و کسانی نوشته های سرگرم کننده — به عنوان به خوبی به عنوان آنهایی که مشابه توسط مشاهیر مانند آرنولد شوارتزنگر — یک گروه از تکنولوژی میلیاردرهای تلاش برای پاسخ به یک سنگین تقریبا وجودی سوال: چگونه می توانیم مطمئن شوید که یک بیماری همه گیر ویرانگر هرگز دوباره اتفاق می افتد?

که یکی از اصلی تمرکز برای یک گروه تشکیل داده و عمده tech خیر از جمله بیل گیتس و اریک اشمیت که در پشت یک فشار جدید برای گول زدن دولت در خارج از کشور به طور کامل تامین مالی نهادهای بین المللی مانند سازمان بهداشت جهانی (WHO). این گروه به نام همه گیر اقدام, شبکه, پشت #MaskingForAFriend کمپین که به دنبال تغییر رفتار شخصی. اما از آن مهم تر جاه طلبی است که برای تغییر رفتار دولت.

این طرح یکی از بیشتر به دنبال تلاش از انسان دوستی به شکل آنچه که جهان به نظر می رسد پس از بحران یکی از معدود متمرکز سیاسی وکالت.

فشار کوچک است در حال حاضر با تنها $1.5 میلیون نقدی اولیه از اشمیت آتی بنیاد بیل و ملیندا گیتس و دیگر حامیان. اما همه گیر شبکه اقدام با هدف منجر شود فشار مبارزات انتخاباتی که اشکال سیاست بحث یک بحث خواهد شد که در جلو از موج بعدی از همه گیر پاسخ تلاش.

گابریل فیتزجرالد که رهبری برنامه وکالت در بنیاد گیتس برای یک دهه و پس از آن 100 میلیون دلار فشار توسط میلیاردر پل آلن برای مبارزه با ابولا می تواند به یاد بیاورید چند بار زمانی که نهادهای بین المللی صادر شده گزارش صدایی زنگ — سپس ورشکستگی با ناکافی follow-up — یا جسورانه وعده داده است که آنها نمی خواهد ملاقات کند. برای مثال پس از بحران ابولا که در سال 2015 مجموعه ای را به منظور بالا بردن $100 میلیون صندوق های احتمالی برای پاسخ اضطراری است اما تنها افزایش حدود 46 میلیون به تاریخ.

پر کردن که کسری بودجه یکی از چیزهایی که فیتزجرالد در حال حاضر همه گیر اقدام شبکه بنیانگذاران را تحت فشار قرار دادند ،

علل دیگر که فیتزجرالد جدید گروه ممکن را شامل فشار دولت های خارجی به صندوق دروازه-تاسیس ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری که به توسعه واکسن های همراه ممکن است همراه با تلاش در آینده که به دنبال توسعه درمان. آنها همچنین ممکن است نگاه در داخل کشور دفاع به عنوان مثال برای بیشتر ما منابع در امریکا, استراتژیک ملی ذخایر.

“وجود دارد بسیاری از بحث از این نمی تواند دوباره اتفاق می افتد.’ اما در حال حاضر تمام تمرکز است که در پاسخ” فیتزجرالد گفت. “در برخی از نقطه خیلی زود ما نیاز به شروع به دنبال در پیش رو فراتر از بحران فوری و شروع به فکر کردن در مورد چه ساز و کاری باید در جای خود قرار داده تا مطمئن شوید که آن اتفاق نمی افتد.”

با وجود مرگ و میر ناشی از جهانی همه گیر ثروتمند را تا حد زیادی تحت بودجه کار به منظور اماده کردن جهان برای شیوع بیماری مرگبار. این پژوهش منطقه گاهی اوقات به نام “ایمنی زیستی” شده است یک اولویت برای فقط چند عمده philanthropies مانند گیتس و باز کردن پروژه های بشردوستانه و بودجه توسط Facebook بنیانگذاران Dustin Moskovitz. Moskovitz گفته او در حال فکر کردن در مورد جهان پس از coronavirus بیش از حد است که او نگرانی های یک “مهندسی همه گیر” در آینده می تواند حتی بدتر از coronavirus.

“ما فکر نمی کنم آن را خیلی زود شروع به فکر کردن در مورد چگونه برای جلوگیری از چیزی شبیه به این — و یا حتی بدتر — از دوباره اتفاق می افتد” Moskovitz توییتی هفته گذشته است. “کاهش احتمال چنین نتیجه یکی از مهم ترین پروژه های بشردوستانه و دولت می تواند انجام همین دلیل است که حتی امروز در میان COVID-19 ما امنیت زیستی برنامه دارای تعداد زیادی از انرژی خود را متمرکز بر نگاه به آینده.”

امید و انتظار این است که بیشتر اهدا کنندگان ملحق خواهد شد Moskovitz در هزینه های بزرگ در همه گیر آمادگی کار هنگامی که ما از طریق این. اما این تنها نبرد دشوار برای همه گیر اقدام شبکه. آن را نه تنها خیر نیاز به اولویت بندی بیماری های همه گیر اما همچنین به اولویت بندی تلاش های حمایت که برخی از خیرین باقی می ماند ناراحت کننده با. برخی نمی بینم صعودی در گرفتن بیش از حد سیاسی است. دیگران نگران آن می تواند خود را به مخاطره اندازد مالیات معاف وضعیت اگر آن دیده می شود به عنوان رسمی لابی.

و بنابراین یک دسته از افراد ثروتمند بودجه خود را همه گیر آمادگی برنامه های خود را از جیب است ؟ که جهان فیتزجرالد است فشار برای.

“اگر شما می خواهید مقیاس بزرگ سیستم گسترده تغییر سیاست که قادر به تحت تاثیر قرار بیش از آنچه شما می توانید استطاعت به صندوق خود وکالت واقعا یک سرمایه گذاری خوب,” او گفت:. “این است که قطعا یک نمونه از چیزی است که هیچ حامی مالی می تواند انجام دهد به تنهایی حتی بزرگترین دولت ها است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de