St. Louis دیوانه وار می شود مستقیما تیغ اصلاح و کوتاه کردن مو در حالی که سوار یک هارلی

برای بزرگنمایی کلیک کنید Balls the size of planets. - SCREEN SHOT FROM THE VIDEO BELOW

  • اسکرین شات از ویدیو زیر
  • توپ اندازه سیارات.

برای بسیاری از ناتوانی در به دست آوردن یک مدل موی مناسب بوده و یکی از خسته کننده تر بخش هایی از coronavirus بحران تا کنون.

اما یک مرد محلی(iac) به یک راه حل خلاق برای اضطراب است که می آید با یک روش ساده تر و تمیز امروزه: یک اصلاح و کوتاه کردن مو در حالی که سوار یک موتور سیکلت.

آن را می سازد برخی از حس: چرا یکی زحمت هیچ گونه نگرانی در مورد یک ویروس زمانی که شما یک حفره دور از سر خود را قطع شده ؟

استیو جونز یک سوار با محلی Streetfighterz موتور سیکلت ساز و برگ است که این موضوع از یک ویدئو که گروه ارسال شده به یوتیوب این هفته جایی که او می شود یک اصلاح و کوتاه کردن مو از سبک Kurtiss آلن در حالی که سوار یک هارلی از طریق خیابان های سنت لوئیس.

دوازده دقیقه فیلم بلند را می بیند جفت نورد را از طریق خیابان های مرکز شهر در حالی که آلن با استفاده از قیچی و صاف کننده برای برش و شکل جونز’ مو و ریش. تماشاچیان در stoplights غالبا توقف به gawk به عنوان مردان شوخی بورسی با آنها با جونز گفتن یک عابر پیاده در یک نقطه که آلن می تواند شکل خود را برای او بیش از حد اگر او می خواهد.

سپس در مورد 8:48 علامت همه چیز واقعا وحشی به عنوان آلن کشد راست تیغ صورت تراشی و شروع به کار بر روی جونز’ ریش در حالی که جفت سوار کردن Gravois. در مورد 9:04 نقطه با تیغ تیز تیغه به صورت جونز حتی به نظر می رسد به آمار یک دست انداز در جاده ها است. آن را به اندازه کافی به یک viewer — این نمایشگر — انقباض غیر ارادی ماهیچه در ترور اما جونز فقط نگه می دارد ،

در تمام این طرح به نظر می رسد به رفتن بدون دردسر تبدیل چه جونز توضیح در بالای این ویدئو با عنوان “این ظروف سرباز یا مسافر است که شما شده اند برای دیدن چند هفته گذشته” به خوبی مدل دهید وضعیت با کمال تعجب هیچ خونریزی زخم.

سازمان دیده بان ویدیو برای خودتان زیر و شاید همین حالا سعی کنید این یکی در خانه:

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر