اگر شما خسته از شکستن رکورد گرما در سراسر Coachella Valley, امداد رسانی به در راه در چند روز. شما حتی ممکن است نیاز به یک صبح زود قنتد, ژاکت هفته آینده.

برای دومین روز متوالی پالم اسپرینگز یک رکورد بالا متوسط پنج شنبه زمانی که دماسنج را لمس 110 درجه در پالم اسپرینگز فرودگاه بین المللی. که تحت الشعاع قبلی رکورد 107 مجموعه در سال 1989.

“این بسیار غیر معمول به این داغ این زود گفت:” برونو رودریگز یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در سن دیگو. “پالم اسپرینگز به طور خاص به 19 درجه بالای نرمال در روز پنج شنبه. که قابل توجه است.

“همین دلیل است که ما تا به حال گرما هشدار را پس از آن خیلی زود در فصل,” او گفت:. “ما معمولا اصلا موضوع آنها در این درجه حرارت برای منطقه شما. آن را قطعا حرارت غیر طبیعی.”

پالم اسپرینگز (به طور متوسط عظیم 10.5 درجه بالاتر از نرمال در هر روز از طریق هفت روز از ماه. فقط در سال گذشته آن را در زمان تا زمانی که 10 ژوئن برای پالم اسپرینگز برای رسیدن به حداقل 110 درجه برای اولین بار.

بیشتر: امن: گلف در گرمای شدید و خطرناک است و در این سال از دوره ها ممکن است کمتر از آب گزینه های

پنج شنبه مشخص داغترین روز از سال 2020 تا کنون پس از پالم اسپرینگز مساوی یک رکورد متوسط چهار شنبه 108 درجه است. رکورد قبلی در روز چهارشنبه و تاریخ تنظیم شده در سال 1963.

خوشبختانه امداد است که در این راه و در راه قابل توجه. اواسط هفته آینده دمای بالا را تنها می توان در بالا 80s و صبح پایین سقوط می تواند به بالا 50s

“این هنوز هم برای رفتن به داغ برای چند روز آینده, اما ما باید به نوعی ممکن است آب و هوا در چند روز” رودریگز گفت. “مهم تر خنک کننده در حال آمدن است در روز دوشنبه, حتی زیر نرمال برای صحرا اواسط هفته آینده.”

حرارتی و همچنین تنظیم یک رکورد 109 روز پنج شنبه گرفتی رکورد قبلی 105 مجموعه در سال 2018 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de