برای بزرگنمایی کلیک کنید ELENAR / SHUTTERSTOCK

می توان آن را دشوار است به انتخاب یک کالج یا دانشگاه; با توجه به واشنگتن پست وجود دارد بیش از 5,300 کالج/دانشگاه ها در ایالات متحده آمریکا که بدان معنی است که وجود دارد بسیاری از بیشتر اگر ما تعداد کسانی که در واقع خارج از کشور.

با بسیاری از کالج ها و اکثریت آنها ارائه دوره های مشابه و درجه آن می توان به چالش کشیدن به شکل از آنچه در مدرسه یک حق برای شما. وقتی که می آید به انتخاب مدرسه که در آن شما خواهد شد به دنبال تحصیلات دانشگاهی خود را, مهم است که برای دریافت دانه و nit-انتخاب از طریق منابع مدرسه را فراهم می کند و همچنین به عنوان آنچه در مدرسه شناخته شده است به تخصص در.

ما تا به حال فرصتی برای نشستن با جاستین Caldbeck قدیمی سرمایه داری سابق و از بنیانگذاران باینری سرمایه و دوک فارغ التحصیلان را به یاد که چرا جاستین Caldbeck انتخاب دوک زمانی که آن را آمد به کارشناسی آموزش و پرورش است.

چرا باید من به دوک: با توجه به جاستین Caldbeck

وقتی که می آید به انتخاب یک مدرسه و در نهایت تصمیم گیری خواهد آمد به اولویت های فردی چه یک فرد است که به دنبال در مدرسه آنچه آنها می خواهم خود را حرفه ای پیگیری می شود و محل.

زمانی که ما خواسته جاستین Caldbeck چرا او را انتخاب دوک, این چیزی است که جاستین Caldbeck گفت:

“من تا به حال در اصل به حال چشم من در مجموعه دوک از آن زمان من در 6کلاس هفتم. من از طرفداران بزرگ از تیم بسکتبال خود را به بازیکن ستاره در آن زمان جانی داوکینز و مربی مایک شیشفسکی. من آنها را شرعا از طریق دبیرستان و رویای بازی برای این تیم است.

زمانی که من در دبیرستان در دبیرستان شد برای من واقعی; در طول سفر به تعدادی از مدارس در امتداد ساحل شرقی. من پا در محوطه دانشگاه و بلافاصله احساس قرعه کشی به بخشی از آن جامعه و دانشگاه. من می دانستم که آن longshot قادر به راه رفتن بر روی تیم بسکتبال, اما من هم احساس کردم که من همیشه از خودم میپرسم “چه می شود اگر..” اگر من تا به حال نرفته وجود دارد. پس من رفتم. و این یک تصمیم گیری است که در خدمت به عنوان یک سکوی پرشی برای بقیه زندگی من است.

رفتن به دانشگاه بود و یکی از بهترین تصمیمات زندگی من است. آن را به من ترکیبی کامل از یک مدرسه با دانشگاهیان و بسیار با انگیزه مردم و همچنین نخبگان برنامه ورزشی. برای من تجربه شد بهتر از من می توانست تا کنون تصور است. من به اندازه کافی خوش شانس را به بازی در کنار برخی از بهترین بازیکنان بسکتبال در کشور هر روز بخشی از یک تیم است که رفت و 37-2 من ارشد سال و دیدار با طیف گسترده ای از افراد است که برخی از بهترین دوستان من به این روز است.

آن را به من به چالش کشیده فکری و باز چشم من به طیف گسترده ای از طبقات اقتصادی و یک مجموعه کامل از امکانات حرفه ای که من می دانستم که هرگز وجود داشته است در حالی که در حال رشد در ورمونت. در حالی که کارآفرینی نیست و در عین حال بخش بزرگی از مدرسه در DNA من فرصت داده شد تا کار برای مورگان استنلی مک کینزی به دلیل زمان من وجود دارد و آنها در خدمت به عنوان یک سکوی پرشی برای زندگی حرفه ای من. به عنوان یک کنار, من فکر می کنم مدرسه واقعا تبدیل به یک سکوی پرشی برای کارآفرینان با بنیانگذاران Coinbase شطرنجی جعبه و Airtable که از دوک در چند سال گذشته است.”

در نظر دوک!

دوک است که همه در اطراف مدرسه بزرگ; آیا شما به شدت تمرکز بر دانشگاهیان و یا علاقه مند به یکی از بهترین برنامه های ورزشی در کشور دوک شما پوشانده شده است. بیش از چند سال گذشته از بنیانگذاران برخی از نوآورانه ترین و رو به جلو فکر کردن در سیستم عامل و خدمات این دهه باید فارغ التحصیل از دانشگاه دوک که می گوید چیزی در مورد استعداد آن را جذب و فرصت هایی که می تواند در دسترس به دوک فارغ التحصیلان. بسیار چند اگر هر گونه ترک دوک با منفی داستان را بگویید و منابع مدرسه به این شبکه فارغ التحصیلان و فرصت های آن می تواند ارتباط شما را با بی همتا هستند.

در نهایت مدرسه شما انتخاب می کنید در حال رفتن به پایین آمدن به ترجیح شخصی شما, اما شما در حال رفتن به می خواهم به در نظر رفتن به دوک زمانی که تصمیم گیری خود را با توجه به جاستین Caldbeck!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de