آن را تخیل خود را. فصل آلرژی بدتر می شود هر سال است.

آب و هوا در حال گرم شدن است. گل گل. بینی در حال اجرا هستند. چشم در حال آبیاری است.

در میان جهانی همه گیر بسیاری از بدبختی آمریکایی ها می پرسند: آیا آلرژی یا Covid-19?

فهرست علائم کروناویروس در ادامه به دیگر تب و سرفه و از دست دادن بویایی لرز — و آن را به عنوان نشانی از آن همپوشانی با مشکلات بهداشت و سلامت دیگر و حتی بیشتر ساخت آن را سخت بدانید که چه چیزی است. و با کمبود Covid-19 آزمایش بسیاری از مردم نمی تواند مطمئن باشد که آیا گرده یا ویروس خود را پشت سر ضعف.

در همان زمان آن را به احتمال زیاد به یکی دیگر از, وحشیانه, سال برای آلرژی در سراسر ایالات متحده است. تگزاس است که فرح برای آن بدترین آلرژی فصل در سال است. متحده مانند گرجستان و نیویورک در حال حاضر دیده می شود در نزدیکی رکورد تعداد گرده. و در واشنگتن, DC, گرده مشخصی شگفت انگیزی در اوایل این سال است.

اگر شما نگران در مورد گفتن آلرژی جدا از Covid-19 American Academy of Allergy, Asthma & Immunology (AAAAI) قرار داده است با هم یک نمودار مقایسه علائم خود را به عنوان به خوبی به عنوان نشانه هایی از سرماخوردگی و آنفلوانزا:

Chart listing symptoms of allergies, influenza, the common cold, and Covid-19 حسن نیت ارائه میدهد از American Academy of Allergy, Asthma & Immunology

علائم اصلی مشترک به Covid-19 اما نه به آلرژی تب و سرفه و تنگی نفس. بسیاری از مردم با coronavirus را تجربه نمی هر گونه علائم در همه وجود دارد هیچ چیز precluding کسی که از داشتن هر دو آلرژی و ویروس در همان زمان. این AAAAI می گوید این مهم است برای ادامه مدیریت آلرژی در طول همه گیر و که آن را امن برای استفاده از آلرژی کنترل داروها مانند کورتیکواستروئیدها استنشاق.

در حال حاضر آن است که ممکن است آمریکا در حال حرکت است به دور از اوج گرده درخت فصل و به سمت چمن فصل گرده. بنابراین حتی بیشتر بدبختی در فروشگاه. “گرده چمن افراد مبتلا به صورت طولانی و شدید فصل به فصل تابستان” AccuWeather ارشد هواشناس آلن Reppert گفت: در گزارش پیش بینی آب و هوا برای وب سایت.

پیش بینی انتظار می رود تا سال 2020 به یکی دیگر بالاتر از متوسط سال برای آلرژی اگر نه بدترین سال تا کنون است. درست مثل 2019 در سال قبل از آن به سال قبل از آن و سال قبل از آن است.

فصل آلرژی تبدیل شده است به طوری قابل پیش بینی وحشتناک است که در اواخر شب کمدین گرفته اند به تخلیه مورد هشدارهای “گرده سونامی” یا “گرده گرداب” یا “طوفان کامل برای آلرژی.”

اما به نظر می رسد وجود دارد حقیقت پشت مبالغه: گرده آلرژی ماشه برای یکی از پنج آمریکایی است که افزایش سال به سال. و محرک اصلی در پشت این افزایش تغییر آب و هوا.

برای مثال افزایش میانگین درجه حرارت منجر به یک دیگر فصل گرده نوعی ابروسیا به عنوان شما می توانید در اینجا مشاهده کنید:

تغییرات در گرده نوعی ابروسیا فصل بین سال های 1995 و 2015.
حسن نیت ارائه میدهد از سازمان حفاظت محیط زیست

یک 2019 مقاله منتشر شده در مجله لانست سیاره سلامت مجله پیدا کردم که گرده فقره افزایش یافته است در سراسر جهان به طور متوسط درجه حرارت صعود کرد. اکثریت 17 سایت های مورد مطالعه نشان داد هر دو افزایش میزان گرده و دیگر فصول گرده افشانی بیش از 20 سال است.

و سریع تر تغییرات آب و هوا بدتر می شود. به همین دلیل ساکنان آلاسکا است که گرم شدن کره زمین دو برابر سرعت متوسط جهانی در حال حاضر چهره به خصوص بالا آلرژی خطرات.

با هم گرفته بیش از دراز مدت آلرژی فصلی در حال حاضر یکی از قوی ترین نمونه از چگونه گرمایش جهانی افزایش خطرات بهداشتی. آلرژی که در حال حاضر عمده سلامت بار تبدیل خواهد شد و حتی بزرگتر تخلیه در اقتصاد است.

“این بسیار قوی است. در واقع من فکر می کنم وجود دارد داده های انکار ناپذیر” گفت: Jeffrey Demain, مدیر آلرژی, آسم و ایمونولوژی مرکز آلاسکا است. “آن را تبدیل به مدل سلامت اثرات تغییر آب و هوا.”

و از آنجا که بسیاری از مبتلا هستند — برخی تخمین می زند تا 50 میلیون آمریکایی به آلرژی بینی — دانشمندان و مقامات بهداشت در حال حاضر در تلاش برای اذیت کردن آب و هوا عوامل رانندگی این خطرات به امید آوردن برخی از امداد رسانی در پی رشد گرده بهمن است.

در اینجا چیزی است که دانشمندان تا کنون در مورد ارتباط بین تغییرات آب و هوایی و فصلی آلرژی است.

آلرژی زمانی رخ می دهد که بدن داخلی سیستم رادار قفل بر روی اشتباه هدف باعث سیستم ایمنی بدن به واکنش زیاده از حد به در غیر این صورت بی ضرر ماده است.

این می تواند خفیف نارضایتی مانند کهیر یا خارش چشم و یا تهدید کننده زندگی از مسائل مانند آنافیلاکسی که در آن فشار خون کاهش مییابد و هوایی شروع به تورم بسته است.

حدود 8 درصد از ما بزرگسالان دچار تب یونجه, همچنین شناخته شده به عنوان رینیت آلرژیک در آورده با آلرژی گرده. بسیاری از موارد می تواند به درمان با آنتی هیستامین ها, اما آنها هزینه ما بین $3.4 میلیارد دلار و 11.2 میلیارد دلار در هر سال فقط در مستقیم هزینه های درمانی با تلفات قابل ملاحظه ای بالاتر از بهره وری از دست رفته. عوارض مانند گرده ناشی از حملات آسم نیز ثابت شده کشنده در برخی موارد منجر به بیش از 20 ، 000 بازدیدکننده داشته است اورژانس هر سال در ایالات متحده است.

گرده از یک پودر تولید شده به عنوان بخشی از جنسی چرخه باروری از انواع بسیاری از گیاهان از جمله درختان نارون, ryegrass و نوعی ابروسیا.

A massive cloud of pollen wafts from the trees in a coniferous forest around the Niedersonthofener Lake in Germany.
عظیم ابر گرده wafts فوق از درختان در درختان جنگل در اطراف Niedersonthofener دریاچه در آلمان است.
کارل یوزف Hildenbrand/تصویر داد via Getty Images

آن را منتشر کرد در پاسخ به سیگنال های زیست محیطی مانند دما و بارش و نور خورشید است. دانه گرده در محدوده اندازه از 9 میکرون به 200 میکرون تا برخی از انواع گرده می توانید سفر به عمق ریه ها شده و باعث سوزش و حتی برای افرادی که آلرژی است. غلظت بالایی از گرده در هوا باعث واکنش های آلرژیک و گسترش می تواند به صورت مایل و حتی در داخل خانه اگر ساختار مهر و موم شده نیست.

وجود دارد سه قله در گرده تولید در طول سال. درختان بلوط خاکستر توس و افرا دیدن گرده موج در بهار. گرده از تیموتی چمن, بلوگراس و باغ چمن قله در طول تابستان و گرده نوعی ابروسیا خوشه در پاییز.

This chart shows the pollen peaks for various species in the mid-Atlantic region of the United States. Tree pollen peaks in the spring, grass pollen peaks in the summer, and weed pollen peaks in the fall.
این نمودار نشان می دهد گرده قله برای گونه های مختلف در منطقه میانی اقیانوس اطلس آمریکا. گرده درخت قله در بهار گرده چمن قله در تابستان و علف های هرز گرده قله در پاییز.
حسن نیت ارائه میدهد از دانشگاه جانز هاپکینز – بخش آلرژی و ایمونولوژی بالینی

برای افرادی که حساس به انواع مختلف گرده به این معنی که وجود خواهد داشت کمتر امداد در آب و هوای گرمتر به عنوان این فصل با هم همپوشانی دارند.

به طور کلی گرده در حال ظهور است در اوایل سال و فصل کشش طولانی تر و طولانی تر به خصوص گرده نوعی ابروسیا.

نوعی ابروسیا دستی است که برای مطالعه اثرات آب و هوا بر گرده و آلرژی به دلیل آن را یک کارخانه سالانه بر خلاف درختان یا گوشتخوار ، این اجازه می دهد تا دانشمندان برای جدا کردن چگونه متغیرهای مانند درجه حرارت در زمستان و بارندگی در فصل قبل نفوذ گرده نوعی ابروسیا.

لوئیس Ziska یک فیزیولوژیست گیاهی که قبلا در USDA تحقیقات کشاورزی و خدمات و گفت: بورسی که تغییر در غلظت دی اکسید کربن از یک preindustrial سطح 280 قسمت در میلیون به امروز غلظت بیش از 400 ppm است منجر به یک متناظر با دو برابر شدن تولید گرده در هر کارخانه از نوعی ابروسیا.

چگونه این اتفاق می افتد ؟ اگر شما نگاه در یک کیسه و یا بطری کود گیاهی, شما ممکن است متوجه شده سه عدد است که نشان دهنده نسبت فسفر و نیتروژن و پتاسیم در داخل. نسبت های مختلف تشویق جنبه های مختلف رشد گياه مانند گل یا دانه. دی اکسید کربن نیز یک ماده مغذی مهم برای, گیاهان, هر چند آن را شامل کود (چون گاز). معلوم می شود که بالاتر دی اکسید کربن با غلظت تشویق گیاهان برای تولید بیشتر گرده.

به نوعی ابروسیا شما می توانید مستقیم گرده پاسخ به افزایش غلظت دی اکسید کربن در جو:

Ragweed pollen and CO2 concentrations حسن نیت ارائه میدهد از آسم و آلرژی بنیاد امریکا

بیشتر گرده معمولا بیشتر به معنی دانه است که به معنی بیشتر نوعی ابروسیا در فصل آینده است. و گرمتر از درجه حرارت متوسط به این معنی نیست که بهار شروع می شود و در اوایل زمستان می رسد بعد به گرده تولید بیشتر زمان خود را با فشار خارج کردن عطسه القا ذرات.

ما می توانید ببینید اثرات CO2 در مقیاس کوچکتر نیز هست. محققان دریافته اند که علف و نوعی ابروسیا گیاهان افزایش تولید گرده در پاسخ به موضعی موج در دی اکسید کربن از اگزوز اتومبیل در امتداد یک بزرگراه.

اما برای دیگر آلرژن منابع مانند درختان و زمینه را برای یک شديد فصل گرده گذاشته می شود بیش از یک سال قبل از فصل جاری.

“چه اتفاقی می افتد اگر درخت در طول سال گذشته تا به حال یک فصل خوب,’ این امر منجر به بار کربوهیدرات به طوری که در بهار آن است که بسیاری از کربوهیدرات برای قرار دادن گل برای تولید” Ziska گفت. “وقتی اتفاق می افتد که شما می توانید یک بزرگ شکوفه و عواقب ناشی از آن هستند ذاتی در مقدار گرده که در حال تولید است.”

آلاسکا در حال گرم شدن است به طوری سریع است که مدل های کامپیوتری یک اعتقاد نتایج. که داشتن پیامدهای عظیمی برای افراد مبتلا به آلرژی در دولت و نه فقط از گرده.

Demain از آلرژی, آسم و ایمونولوژی مرکز آلاسکا توضیح داد که افزایش درجه حرارت ذوب پرمافراست در زیر آلاسکا شهرها باعث رطوبت به نفوذ به خانه. این رطوبت و سپس اجازه می دهد تا قالب به رشد باعث بیشتر مردم به دنبال درمان برای قالب آلرژی است.

گزش حشرات نیز نصب نگرانی است. گرمتر زمستان به این معنی است که بیشتر زرد کت و زنبورهای در حال بازمانده ماه های سرد سال افزایش احتمال آلاسکا گرفتن نیش زده. در سال 2006 Anchorage شاهد افزایش تعداد این حشرات رنج می برد و آن دو مرگ و میر تا کنون با توجه به نیش حشرات آلرژی است.

“این خیلی بد, آنها لغو, جامعه, هوای آزاد, حوادث” Demain گفت.

به دنبال الگوهای از مردم به دنبال درمان های پزشکی از نیش حشرات, Demain یافت که این افزایش رشد starker رفتن شمال در آلاسکا با شمالی بخشی از دولت تجربه 626 درصد افزایش در گزش و نیش حشرات بین سال های 2004 و 2006 در مقایسه با دوره بین سال 1999 و 2001.

با اینحال گرده همچنان یک نگرانی بزرگ در آلاسکا و همچنین اگر منبع اصلی توسط درختان توس و نه نوعی ابروسیا. گرده درخت غان در اطراف لنگرگاه می تواند آنقدر بد است که حتی افراد بدون آلرژی گرفتار.

درختان توس فراگیر خانه در نزدیکی Wasilla, Alaska.
استفان Nowers/Anchorage Daily News/MCT via Getty Images

“برای یک ‘بالا’ تعداد گرده شما نیاز به بیشتر از 175 دانه در متر مکعب” Demain گفت. “در آلاسکا ما اوج بین 2000 و 4000 دانه در متر مکعب است.”

در علاوه بر این به مقدار گرده Demain اشاره کرد که افزایش غلظت دی اکسید کربن افزایش آلرژی زا پپتید بر گرده. این پپتید در حال مولکولی سیگنال است که محرک سیستم ایمنی بدن, بنابراین بیشتر پپتید در دانه گرده افزایش شدت آلرژی.

بنابراین آن را فقط به گرده بیشتر; گرده خود را در حال تبدیل شدن به قوی تر در ایجاد یک پاسخ ایمنی است.

برای ساکنان شهرستان یک مسئله بزرگ است که برنامه ریزان شهری ترجیح می دهند به گیاه نر درختان زیرا آنها نمی دانه تولید غلاف و یا میوه است که می تواند تبدیل به بستر. حرکت نزولی این است که مرد درختان تولید گرده که می تواند باعث آلرژی.

محققان تخمین می زنند که تعداد گرده از همه رقم دو برابر خواهد شد توسط 2040 در برخی از نقاط کشور با توجه به آنچه در مسیر جهان در انتشار گازهای گلخانه ای. در اینجا این است که چگونه دانشمندان پروژه آلرژی خطرات ناشی از گرده درخت را در شرق ایالات متحده تحت یک “بالا” انتشار گازهای گلخانه ای سناریو:

Tree pollen allergy risk in the United States
تغییرات در درخت گرده آلرژی خطر ابتلا 2100 اگر CO2 می رسد غلظت 970 قسمت در میلیون.
حسن نیت ارائه میدهد از آسم و آلرژی بنیاد امریکا

در اینجا مسیر به نوعی ابروسیا:

Pollen production from ragweed
برنامه ریزی برای تولید گرده نوعی ابروسیا.
حسن نیت ارائه میدهد از آب و هوا مرکزی

و در اینجا چیزی است که به انتظار برای گرده چمن:

Grass pollen concentrations as the climate changes
پیش بینی تغییرات در چمن گرده.
حسن نیت ارائه میدهد از آب و هوا مرکزی

این بدان معنی است که صرف نظر از گرده خود را از انتخاب در آینده بیشتر بدبختی برای افراد مبتلا به آلرژی. و به عنوان Covid-19 pandemic شدت آن ممکن است مدت زمان طولانی قبل از میلیون ها نفر از آمریکایی ها می تواند در تنفس آسان است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma istanbul escort