این پسران و دختران باشگاه از Coachella Valley (BGCOFCV) به سرعت ایجاد توسعه برای کمک به کسانی که نیاز دارند در Coachella Valley در طول زمان COVID-19 بیماری همه گیر.

این گروه سازماندهی شده برای آماده سازی و تحویل مواد غذایی به خدمات پزشکی اورژانس (EMS) اقتدار خود را به طور موقت Riverside County Fairgrounds ستاد در Indio پس از دریافت کلمه که یک گروه مدنی-افراد فکر و آژانس های آماده سازی خود برای کمک به اولین پاسخ دهندگان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

در روز یکشنبه 19 آوریل هشت نفر از جمله داوطلبان از جامعه و BGCOFCV اعضای هیات وارد محافظ ماسک و دستکش در لا کوئینتا محل باشگاه وانجمن ساعت 6 صبح به طبخ براونز هش و تقلا تخم مرغ برای یک خط مونتاژ به مسائل بریزید و بپیچید 67 صبحانه burritos. این همراه با دسته جانبی سالاد و گالن لیموناد, شد, تحویل فوری در 8:30 صبح به Indio EMSA ستاد اختصاص داده شده و از آنجا به کمک خوراک اولین پاسخ دهندگان در سراسر Coachella Valley.

“هنگامی که فاجعه اعتصاب اکثر مردم دور برگشت برخی از گام را کنار گذاشته و پس از آن وجود دارد کسانی که چند که گام رو به جلو برای ایجاد تفاوت می گوید:” BGCOFCV رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Quinton Egson. “ما اولین پاسخ دهندگان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی هستند قطعا دومی. ما در پسران و دختران باشگاه Coachella Valley با دیگران کنار می خواستم به مکث و می گویند با تشکر از شما و به شما اجازه می دانم که ما قدر شما را برای یک کار خوب انجام می شود در طول مداوم خود را قهرمانانه تلاش برای ایجاد جامعه ما به مکانی بهتر!”

در عین حال یکی دیگر از روز چند اعضای جامعه و پنج BGCOFCV داوطلب کارکنان جمع آوری شده دوباره برای آماده سازی بسته بندی و اهدای مواد غذایی برای فروشندگان محلی برای کمک به کسانی که نمی توانند کمک های خود را در طول این چالش بحران بهداشتی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد BGCOFCV بازدید bgcofcv.org.

DeAnn Lubell نویسنده و رمان نویس و روزنامه نگار است به نمایندگی از سازمان های غیر انتفاعی و کسب و کار در زمینه بازاریابی, برنامه ریزی مراسم و جمع آوری کمک های مردمی تولیدات در Coachella Valley از سال 1991. او شده است این روزنامه برای مک کالوم تئاتر از ماه اوت 2016.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de