Donna Mills ممکن است بازی conniving ابی در تلویزیون نشان می دهد “گره فرود” برای 14 فصل در 1980s و 1990s اما در زندگی واقعی او یکی از مهربانترین مردم شما تا کنون ملاقات کند. او نشان می دهد که روح با خواندن به کودکان آنلاین به عنوان بخشی از پالم اسپرینگز زنان در فیلم و تلویزیون را BookPALS ابتکار در این بیماری همه گیر.

زمانی که PSWIFT رئیس جمهور کیم Waltrip رسیده به آسیاب درخواست اگر او می خواهد به اشتراک گذاری مورد علاقه کودکان کتاب آنلاین آن را فوری بله. “من فکر می کنم این فوق العاده است که قادر به به اشتراک گذاری کتاب آنلاین با کودکان در طول این بسیار نامشخص زمان است. من بسیار خوشحال به آن را انجام دهد” میلز گفت.

کارخانه های تولید مشترک دختر چوپان زن مورد علاقه دوران کودکی کتاب “آقای Whimbley درخت کریسمس” توسط رابرت بری. “این در واقع یک کریسمس کتاب اما چوپان آن را دوست داشت به عنوان یک کودک من خواندن آن را در تمام طول سال برای او. و بیش از بیش و بیش از دوباره.”

الهام بخش ابتکار زاییده افکار از BookPALS مدیر Tere Britton و Waltrip. آنها می دانستند که به طور منظم BookPALS داوطلبان پراکنده در سراسر Coachella Valley از دست رفته خواندن در مدرسه کلاس های درس.

همه مقام های محلی در مدرسه دولتی منطقه باید داوطلب BookPALS خوانندگان که بازدید از مدارس به طور منظم در طول سال تحصیلی برای 10 سال گذشته است. Britton آورده این برنامه به دره از طریق PSIFT چرا که او دوست داشت که خواندن به عنوان یک کودک و می دانستم که این منطقه تا به حال بسیاری از سالمندان به دنبال یک بازی سرگرم کننده و راه های مهم برای به اشتراک گذاشتن استعداد خود را.

Waltrip, یک فیلمساز است برخی از دوستان مشهور و تصمیم به ادغام استعدادهای خود را با ما و خوانندگان محلی و آنلاین برنامه خواندن راه اندازی شد در ماه آوریل است. آن را در دسترس بدون هیچ هزینه به خانواده ها در همه جا.

“این شده است یک پوشش نقره ای برای من در طول همه گیر” گفت: میلز. “بدانید که کودکان در همه جا خواهد شد و در حال حاضر دسترسی به شنیدن خواندن کتاب آنلاین بسیار نشاط بخشی. دانستن آنها لذت بردن از آنها فوق العاده است و فقط ممکن است یک کودک خردسال که به پایان می رسد تا در حال سقوط در عشق با ‘آقای Whimbley درخت کریسمس’ مانند چوپان بود و این مرا خیلی خوشحال می کند. این یک احساس بسیار خوب.”

بازیگران دیگر خواندن از طریق PWIFT را BookPALS برنامه عبارتند از: Patrick Warburton, پای, راجرز و Eileen Davidson, و وجود دارد بسیاری از مردم خواندن کودکان مورد علاقه خود را کتاب آنلاین بیش از حد.

شما می توانید مشاهده و آسیاب و سایر مشاهیر خواندن در PSWIFT را در Facebook صفحه در https://www.facebook.com/PSWIFT.org

Sandie نیوتن است که برنده جایزه پخش روزنامه نگار که شروع کار خود را در لس آنجلس به عنوان شرکت میزبان از سراسر کشور همزمان نشان می دهد “ساعت Magazine.” او در ادامه به بسیاری از میزبان های محلی و ملی را نشان می دهد مانند “هالیوود خودی” قبل از تبدیل شدن به یکی از اصلی مجریان برای E! در سال 2017, او نقل مکان کرد و تمام وقت به صحرا برای پیوستن به NBC پالم اسپرینگز به عنوان خبرنگار برای NBCares.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de