سه کار پزشکان برای درمان coronavirus بیماران مرموزی سقوط از پنجره ها در هفته های اخیر تاکید این کشور در مبارزه با سیستم مراقبت های بهداشتی و منجر به سوء ظن از بازی ناپاک است.

در آوریل 24, ناتالیا Lebedeva رئیس اورژانس خدمات پزشکی در یک پایگاه آموزشی برای فضانوردان, سقوط از پنجره ای در بیمارستان که در آن او بود که برای درمان یک Covid-19 عفونت و درگذشت.

یلنا Nepomnyashchaya بالا دکتر در یک بیمارستان در سیبری سقوط کرد یک پنجره در یک کنفرانس تلفنی در بیمارستان و فوت در مارس 1 پس از یک هفته در بخش مراقبت های ویژه.

بعد آمبولانس دکتر الکساندر Shulepov سقوط از پنجره طبقه دوم در بیمارستان که در آن او کار می کرد و شده بود دریافت درمان برای کوروناویروس. او همچنان در شرایط جدی با جمجمه شکسته.

مقامات روسی در حال بررسی تمام حوادث و رسمی هیچ نشانه ای و در عین حال از آنچه اتفاق افتاده است به پزشکان است. شرایط اطراف خود را می افتد اگر چه بیش از یک کمی مشکوک است.

برای مثال Nepomnyashchaya بود در یک کنفرانس تلفنی با یک تیم سلامت رسمی در مورد برنامه ریزی برای تبدیل یک ساختمان در مرکز پزشکی به کروناویروس درمان بخش است. او در مخالفت با ایده و سقوط از پنجره در هنگام تماس, با توجه به رسانه های محلی.

و Shulepov بود همراه با یک همکار ارسال شده در یک ویدیو آنلاین در مارس 22 — بعد او بستری برای coronavirus مراقبت — شکایت که او مجبور شده بود به کار با وجود ابتلا به بیماری است. پنج روز بعد Shulepov نظرات خود را پس گرفت و گفت به او گفته بود در “یک عاطفی است.” کمتر از یک هفته بعد او در خارج از پنجره.

شرایط اطراف Lebedeva سقوط در روسیه فضانورد مرکز آموزش کمتر روشن با بیمارستان که در آن او با انتشار بیانیه ای گفت او “درگذشت غم انگیز” در یک “تصادف” با جزئیات بیشتر ارائه شده است.

یک کادر پزشکی کارگر در دنده محافظ می شود یک آمبولانس در Novomoskovsky چند منظوره مرکز پزشکی برای بیماران مشکوک به عفونت کروناویروس در آوریل 5 سال 2020 است.
سرگئی Karpukhin\TASS via Getty Images

بنابراین آنچه که در اینجا ؟ آیا ممکن است این همه تاسف تصادف است ؟ در حال روسیه, تجهیزات پزشکی, creaking تحت فشار از coronavirus تلاش برای نگه داشتن مردم بی خطر است ؟ و یا چیزی وجود دارد که بیشتر نابکار رفتن ؟ است که دولت روسیه مخفیانه کشتن افرادی که صحبت کردن در مورد شکست این کشور coronavirus پاسخ ؟

هیچ کس هنوز نمی داند برای مطمئن, اما آن را به ارزش به دنبال چه ما نمی دانیم در مورد هر حادثه و نظریه های اطراف آنها را.

میزان جزئیات در دسترس در هر مورد متفاوت بوده و به طور گسترده ای. اما آنچه در دسترس حداقل اجازه می دهد تا برای برخی از ایده از آنچه اتفاق افتاده است.

نه خیلی زیاد است و در عین حال بیرون آمدن در Lebedeva 48 ساله که چراغ های اضطراری پزشکی تیم در این فضانورد آموزش پایه در ستاره شهر فقط در حومه مسکو. برخی از گزارش ها نشان می دهد او ممکن است کمک به درمان مسکو کروناویروس “بیمار صفر است.”

پس از او قرارداد coronavirus او در بیمارستان بستری شد در فدرال علمی-بالینی مرکز در مسکو در مارس 20. چهار روز بعد او افتاد از یک ششم-کف پنجره و فورا درگذشت.

بیمارستان با برچسب او سقوط یک حادثه در یک بیانیه همچنین ارائه برخی از نوع کلمات مورد زمان پیشرو تیم پزشکی: “او یک حرفه ای واقعی در زمینه صرفه جویی در زندگی بشر هر روز!” اما دیگر از آن مقدار باقی می ماند یک رمز و راز است.

بیشتر شناخته شده است در مورد آنچه اتفاق افتاده در مورد Nepomnyashchaya این زن 47 ساله که زد کراسنویارسک بیمارستان منطقه ای برای جانبازان.

در طول یک مارس کنفرانس تماس با بوریس Nemik منطقه ای وزیر بهداشت, او را به عقب رانده و بر خواسته های او را به 80 تخت در یک بخش از بیمارستان در دسترس برای درمان coronavirus بیماران. بنا به گزارش ها او را بزرگترین نگرانی این بود که کارمندان خود را نمی به اندازه کافی تجهیزات حفاظت فردی برای درمان Covid-19 بيمار.

محلی وزارت بهداشت را تکذیب کرد که 50 فوت سقوط از پنجره به حال چیزی برای انجام با کنفرانس تماس بگیرید. و Aleksey Podkorytov معاون رئیس کراسنویارسک در منطقه دولت ارائه شده برخی از جایگزین توضیحات برای او شیرجه رفتن.

اعضای ایستگاه فضایی بین المللی سفر 59/60 ناسا فضانوردان کریستینا امام جواد کخ و نیک لاهه و روسیه فضانورد آلکسی Ovchinin راه رفتن در طول امتحان نهایی در گاگارین فضانورد’ مرکز آموزش در ستاره شهر در خارج از مسکو در 20 فوریه 2019.
خ/خبرگزاری گتی ایماژ

“بنابراین بسیاری از چیزهایی که می توانست اتفاق افتاده است” او به خبرنگاران گفت: در ماه آوریل است. “این می توانست به خاطر آن بود که بهار و کلی استرس چیزی است که در خانواده اش. آن را دشوار است برای گفتن آنچه که می توانست اتفاق افتاده است. … وجود دارد هیچ چیز فوق العاده ای اتفاق می افتد در آن زمان فقط یک روال کنفرانس تلفنی با پزشکان گزارش.”

همانطور که برای Shulepov سقوط کرد که در خارج از Novousmanskaya بیمارستان پنجره طبقه دوم شنبه گذشته بیشتر شناخته شده است به دلیل آنچه او نوشته شده آنلاین. در 22 آوریل 37 ساله پزشک و همکار او الکساندر Kosyakin ساخته شده یک ویدیو که در آن آنها ادعا کردند که آنها هنوز هم تا به حال به کار در بیمارستان با وجود سقوط بیمار با کوروناویروس.

“آمبولانس دکتر الکساندر Shulepov است که در کنار من است, او فقط تایید Covid-19,” Kosyakin گفت: در این ویدئو. “دکتر رئیس است که ما را وادار به کار می کنند. چه چیزی ما را در این وضعیت؟”

“ما در حال خروج از تغییر” Kosyakin ادامه داد. “خودم و الکساندر ha[ام] مشغول به کار با هم برای یک ماه. این وضعیت است. هر کس می گوید آن را جعلی [اما] این حقایق واقعی را برای شما.” آنها همچنین اشاره کرد که در جنوب غربی شهر ورونژ — جایی که آنها هر دو کار کم بود در تجهیزات حفاظت شخصی.

اما پنج روز بعد Shulepov تغییر کرده بود پیام خود را در یک ویدیو جدید ارسال شده به Instagram. “من یک آبریزش بینی در غیر این صورت همه خوب است,” او گفت:, و اضافه کرد که “ما در احساسات بالا” زمانی که او و Kosyakin اولین تصویری.

برخی فکر می کنم آن را ممکن است مقامات تحت فشار قرار دادن Shulepov. همکار خود Kosyakin قبلا در مورد عدم شکایت تجهیزات پزشکی و بیمارستانی رهبری منجر پلیس به سوال او را به اتهام ارسال خبر جعلی.

Kosyakin که صحبت به سی ان ان روز سه شنبه مشکوک به نظر می رسد در مورد آنچه اتفاق افتاده است به Shulepov. زمانی که او آخرین بررسی در با همکار خود در 30 آوریل “او احساس خوب او گرفتن آماده برای مرخص شدن از بیمارستان” Kosyakin گفت. “و ناگهان این اتفاق روشن نیست چرا و چه برای بسیاری سوال است که من حتی نمی باید در پاسخ به.”

در مورد خواسته Shulepov مورد منطقه ای وزارت بهداشت با سی ان ان گفت او “یک قربانی تصادف با توجه به عدم احتیاط” است و دریافت درمان های پزشکی برای او به شدت مجروح جمجمه.

سه حادثه سه رمز و راز است. هنوز معلوم نیست چه اتفاقی افتاده است در هر صورت اما کارشناسان باید برخی از افکار.

درخواست یک گروه از کارشناسان امور روسیه چه خبر است با این موارد و شما به احتمال زیاد دریافت پاسخ های مختلف از هر یک. اما سه توضیحات به نظر می رسد شایع ترین: خودکشی ترور و خطرات یک بیمار سیستم مراقبت های بهداشتی.

خودکشی

دکتر واسیلی Vlassov متخصص اپیدمیولوژی در مدرسه عالی اقتصاد در مسکو گفت: این می تواند موارد مرگ با خودکشی. “من باور دارم که این خوشه بازتاب واقعا بالا بروز خودکشی امروزه به دلیل پزشکان ارشد در حال کار تحت فشار بالا” او به من گفت. چون اسلحه سخت برای به دست آوردن در کشور “پریدن از یک گزینه معقول است.”

جودی Twigg, یک کارشناس در روسیه سیستم مراقبت های بهداشتی در کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه موافقت کرد. او به من گفت هر سه مورد را “استرس شدید” مشترک یا بیش از عدم وجود تجهیزات حفاظت فردی در بیمارستان که در آن افراد مشغول به کار و یا به این دلیل که مردم رو بیمار خود را.

بیشتر این سه مورد اتفاق افتاده در خارج مسکو است که بسیاری از کمک های مالی و تجهیزات پزشکی مورد نیاز به درستی درمان coronavirus بیماران. این امکانات که در آن سه پزشک کار می کرد مانند بسیاری از دیگران در این کشور و در سراسر جهان “در حال شکستن بیشتر تحت فشار” Twigg گفت.

کارگران در محل ساخت و ساز از یک بیمارستان صحرایی در غرفه شماره 75 در VDNKh نمایشگاه مرکز در طول این بیماری همه گیر از رمان coronavirus بیماری در 4 مه سال 2020 است.
میخائیل Tereshchenko\TASS via Getty Images

مرگ با خودکشی یک نظریه قابل قبول به عنوان خودکشی مداوم ملی مشکل است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی روسیه سوم-بالاترین نرخ خودکشی در جهان است. در سال 2016 آخرین سال برای آن وجود دارد, اطلاعات کامل در مورد 122 نفر در روز درگذشت خودکشی در روسیه اضافه کردن به اطراف 45,000 مرگ و میر.

که توضیح است که این گزارش از روسیه روزانه Moskovsky کمسملتس که به نقل از برخی از Lebedeva همکاران که ادعا کرده بود متهم از گسترش این بیماری به زیردستان بنابراین ممکن بود او با خودکشی.

ترور

“من تعجب نمی کنم اگر نیروهای امنیتی درگیر شدند ارسال پیام برای آرام نگه داشتن در بحران” گفت: آلینا Polyakova رئیس مرکز سیاست اروپا تجزیه و تحلیل.

برای بسیاری از که ممکن است صدا توطئه گر. خواهد دولت روسیه واقعا کشتن متخصصان پزشکی فقط به این دلیل آنها را مورد سوال و یا انتقاد و این کشور را از دست داده و coronavirus بحران ؟

اما این نظریه است که به عنوان دور از ذهن به عنوان آن ممکن است به نظر می رسد. “این یک تئوری توطئه” خود Hendrik Ilves استونی رئیس جمهور از سال 2006 تا سال 2016 توییتی در روز دوشنبه. او اضافه کرد که “defenestrations بلند مدت عمل” با استفاده از اصطلاح فنی برای عمل پرتاب کسی که در خارج از پنجره.

وجود دارد موارد قبلی از مقامات روسی به اتهام تلاش برای کشتن دشمنان با فشار دادن آنها را به بیرون از پنجره. در سال 2017, روسی, وکیل نیکولای Gorokhov شد و با توجه به شهادت در یک دادگاه مسکو در برابر دولت است. اما روز قبل از او می تواند انجام این کار, او از خود چهارم-طبقه آپارتمان. اولین خروجی اخبار به ورود در صحنه ؟ LifeNews یک خروجی ارتباط تنگاتنگی با روسیه خدمات امنیتی است.

در یک سال 2017 مصاحبه با ان بی سی نیوز Gorokhov — که می خواهم شکسته جمجمه او اما در نهایت جان سالم به در پاییز و گفت: آنچه اتفاق افتاده است به او بود و به احتمال زیاد بازی ناپاک است. “این هیچ حادثه بود,” او گفت:. “کسی که برنامه ریزی شده اما متاسفانه من نمی به یاد داشته باشید جزئیات است.” او حاضر به توضیح بیشتر گفت: او می ترسید برای زندگی خود و برای ایمنی از خانواده اش.

نیز وجود دارد یک الگوی کرملین دشمنان بودن ترور از طریق دیگر و حتی بیشتر استادانه درست شده به این معنی است. برای مثال در سال 2009 در روسیه وکیل سرگئی Magnitsky مسموم شد و در زندان به احتمال زیاد به دلیل او تا به حال کشف عظیم دولت-مرتبط با طرح تقلب که تهدید مقامات بالا. شش سال بعد بوریس نمتسوف یک رقیب به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور کشته شد در قلب مسکو. و در سال 2018 دو روس ها سعی در کشتن سابق کرملین جاسوسی زندگی در انگلستان با یک عصب عامل.

قتل, پس از آن ممکن است به طور کامل از این سوال.

یک سیستم مراقبت های بهداشتی تاکید کرد

در زمانی که روسیه پزشکی امکانات کامل و امنیت بالا نیست نگرانی این امکان وجود دارد که سه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بیش از این طول چند هفته ساخته شده غم انگیز اشتباه به سادگی زیرا آنها خسته شده بودند و overworked.

“این است که واقعا در مورد نابودی ما سیستم بهداشت و درمان,” آناستازیا Vasilyeva یک سرسخت کرملین منتقد و سر از داد از پزشکان اتحادیه با سی ان ان گفت در روز سه شنبه. “بسیاری از درمانگاه ها و بیمارستان ها بسته شده اند. … و البته این به معنی آن است که بسیار دشوار است به درمان در چنین شرایطی بسیاری از بیماران مبتلا به کوروناویروس.”

این قابل تصور است. هر چند روسیه سیستم مراقبت های بهداشتی نسبتا خوبی آماده برای یک بحران بهداشت عمومی حداقل در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگر آن را به یک مشکل قدیمی و معیوب تجهیزات. و بسیاری از امکانات در خارج از کشور, عمده ترین مناطق شهری — مسکو و سنت پترزبورگ — فاقد منابع برای ارائه مراقبت مناسب.

اما حتی به عنوان رئیس جمهور ولادیمیر پوتین اذعان می کند coronavirus بحران در این کشور بدتر و بدتر.

“جلوتر از ما یک مرحله جدید و شاید شدید ترین مرحله مبارزه با این بیماری همه گیر” پوتین گفت: در ملی, آدرس هفته گذشته که در آن او همچنین اعلام کرد یک فرمت از ملت خود را مستند تا زمانی که ممکن است 11. “خطرات ناشی از آلوده شدن هستند در بالاترین سطح و تهدید خطر مرگبار این ویروس همچنان ادامه دارد.”

به عنوان روسیه می شود یکی از اروپا به کشور بدترین ضربه ممکن است که خسته بیمار پزشکان گرفته اند ممکن است برخی از اشتباه در چنین بار تلاش.

امید است که مقامات روسیه نه تنها به طور کامل به بررسی آنچه اتفاق افتاده است اما از ارائه جزئیات راستگو پاسخ. اما با توجه روسیه سابقه که در نتیجه می تواند حداقل به احتمال زیاد از همه است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de