مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جدید پردیس تجاوز جنسی قوانین در میان همه گیر

دو سال پیش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وزارت آموزش و پرورش پیشنهاد قوانین جدید حاکم بر راه مدارس در سراسر کشور رسیدگی به آزار جنسی و تجاوز است.

این پیشنهاد منجر به اعتراض در میان بازماندگان و طرفداران: به دلیل آن اجازه می دهد مستقیم cross-examination از افرادی که گزارش تجاوز جنسی, بسیاری از ترس این تغییرات را متوقف بازماندگان از همیشه آینده رو به جلو است.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است به بررسی دیدگاه در قوانین و در حال توسعه یک نسخه نهایی. و در روز چهارشنبه با خیلی از کشور توجه متمرکز بر بیماری همه گیر کوروناویروس و بحران اقتصادی و با بسیاری از مدارس تعطیل — وزارت آموزش و پرورش منتشر شد آنها را.

این قوانین شامل بسیاری از احکام که بازماندگان’ گروه شده اند نگران در مورد: نیاز است که مدارس اجازه مستقیم cross-examination و همچنین باریک تر تعریف از آزار و اذیت جنسی و مجوز برای مدارس به استفاده از یک استاندارد شواهدی دیده می شود که بیشتر مناسب برای کسانی که متهم به آزار و اذیت و یا حمله.

این اداره می گوید که تغییرات لازم را برای حفاظت از همه دانش آموزان از جمله کسانی هستند که به دروغ متهم کرده است.

“بیش از حد بسیاری از دانش آموزان از دست داده اند و دسترسی به آموزش و پرورش خود را به دلیل مدرسه خود را نامناسبی در پاسخ هنگامی که یک دانش آموز شکایت از آزار و اذیت جنسی و یا تجاوز جنسی” وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos گفت: در بیانیه ای اعلام تغییر حکومت. “این مقررات جدید نیاز به مدارس به عمل در راه معنی دار برای حمایت از بازماندگان از سوء رفتار جنسی بدون به خطر انداختن مهم پادمان برای اطمینان از عادلانه و شفاف روند.”

اما طرفداران برای بازماندگان تجاوز جنسی به شدت با انتقاد از قوانین جدید است. “امروز بتسی DeVos و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نشان داده اند یک بار دیگر که آنها هیچ علاقه ای به حمایت از دانشجو بازماندگان و حقوق خود” حکیم کارسون مدیر خود را بدانید IX پروژه مبارزه با خشونت جنسی در مدارس و در دانشگاه در بیانیه ای گفت.

طرفداران مدت طولانی است که در مورد چگونه وزارت آموزش و پرورش پیشنهاد تغییرات تاثیر می گذارد بازماندگان. “ما این قوانین را به عنوان نیاز به مدارس به استفاده از روش های است که در درمان قربانیان ناعادلانه” Shiwali Patel, مدیر عدالت برای بازماندگان و مشاور ارشد در زنان ملی مرکز قانون (NWLC) گفت: Vox در زمانی که بسیاری پیش بینی شده است که نهایی قوانین شد و قریب الوقوع است. در نهایت او گفت: این تغییرات را “آن را سخت تر برای دانش آموزانی که تجربه آزار و اذیت جنسی به جلو آمده و به کمک زیادی نیاز است.”

گروه های حمایت را نیز گرفته موضوع را با زمان بندی از قوانین که نهایی شد در طول یک بیماری همه گیر است که در آن مدارس در حال مبارزه با انتقال به آموزش آنلاین نیاز به حمایت از بی خانمان ها و مواد غذایی ناامن دانش آموزان و چالش های دیگر است. “در نور از همه چیز که اتفاق می افتد, آن را کاملا تکان دهنده” که وزارت آموزش و پرورش خواهد حرکت رو به جلو با قوانین در حال حاضر پاتل گفت.

قوانین پیشنهادی در سال 2018 حاکم بر اجرای عنوان نهم از آموزش و پرورش اصلاحات از سال 1972 که ممنوعیت تبعیض بر اساس جنسیت در محیطهای آموزشی. در طول سال دادگاه حکم داد که آزار و اذیت جنسی و تجاوز اشکال تبعیض جنسیتی ممنوع عنوان IX. در سال 2011 دولت اوباما منتشر شد آنچه در حال حاضر شناخته شده به عنوان “همکار عزیز” نامه توضیح داد که چگونه آن را اجرا عنوان IX.

این نامه نه قانون جدید — آن بود با راهنمایی و توضیح داد که چگونه مدارس باید مطابق با قوانین موجود. در میان هسته آن اصول بود که به منظور تطابق با عنوان IX مدارس مجبور به استفاده از یک “مزیت شواهد” استاندارد زمانی که تصمیم گیری آزار و اذیت جنسی و تجاوز موارد معنای متهم خواهد داشت و مسئول اگر شواهد حاکی از آن بود که به احتمال زیاد بیش از آن است که تخلف رخ داده است. قبل از نامه, انتشار, برخی مدارس استفاده کرده بودند بالاتر “روشن و قانع کننده” شواهد استاندارد که قرار یک بار بیشتر بر شاکیان نشان می دهد که متهم مرتکب سوء رفتار.

بسیاری از بازماندگان طرفداران می گویند که در حالی که, کامل, 2011, نامه, نشانه های جدید, جدیت مورد تجاوز جنسی در سطح فدرال. در سال است که به دنبال این موضوع کردم عظیم توجه عمومی با بسیاری از دانش آموزان و برگزاری مدارس خود را از نظر قانونی پاسخگو برای شکست آنها را امن نگه دارید.

اما متهم دانش آموزان و گروه های دفاع از طرف آنها به مدت طولانی استدلال کرد که اوباما در دوران راهنمایی ناعادلانه به آنها است. DeVos, است, ظاهرا, شده دلسوز به این انتقاد جلسه در ماه جولای 2017 با گروه است که حمایت از حقوق متهم از جمله ائتلاف ملی برای مردان (NCFM) و مردان حقوق ،

سپس در سپتامبر سال 2017 DeVos لغو 2011 اوباما راهنمایی. این حرکت بخشی از یک بزرگتر فشار تهمت و دولت و وزارت آموزش و پرورش به طور خاص — به عقب اوباما-دوران ضد تبعیض حمایت به عنوان جینی سوک Gersen اشاره کرد در نیویورکر. تحت DeVos گروه نیز خلاص از دستورالعمل های توصیه که مدارس اجازه تغییر جنسیت دانش آموزان به استفاده از حمام که خود را منطبق بر هویت جنسیتی و همچنین به عنوان راهنمایی در حمایت از اقدام مثبت و جزئیات غیر فعال دانشجويان حقوق است.

در مورد تجاوز جنسی و وزارت آموزش و پرورش در نوامبر 2018 منتشر شد پیشنهاد قوانین به جای 2011 بخشنامه. پیشنهاد الهام فوری پوش بک از بازماندگان’ گروه که استدلال آن را ناعادلانه شیب روند بررسی آزار و اذیت جنسی و تجاوز به نفع متهم کرده است. هزاران نفر از بازماندگان و طرفداران نظرات ارائه شده و به پیشنهاد قوانین رقیب که تغییرات را به خطر اندازد توانایی دانش آموزان و دیگران به گزارش آزار و اذیت دریافت و عدالت است.

“من یک قربانی تجاوز جنسی در زمانی که وجود دارد هیچ حمایت در همه” یک دیدگاه نوشت و اشاره کرد که قوانین “به وضوح به نفع صرفه جویی در یک سازمان ممکن است از مسئولیت. این قوانین باید چیزی برای انجام با آنچه درست است را انجام دهد.”

پس از آن وزارت آموزش و پرورش بررسی شده است کسانی که نظرات و کار بر روی نهایی قوانین. کسانی که قوانین رود برای ماه منتشر شد در روز چهارشنبه. برخی از بزرگترین تغییرات عبارتند از:

آنها نیاز به مدارس اجازه می دهد تا مستقیم cross-examination از هر دو طرف در عنوان IX جلسات. سال 2011 هدایت دلسرد مستقیم cross-examination به عنوان “اجازه می دهد یک اتهام مجرم به سوال یک قربانی ادعا به طور مستقیم ممکن است از آسیب یا تهدید آمیز در نتیجه احتمالا افزایش یا تداوم یک محیط خصمانه.” در عوض برخی از مدارس مانند کالج نیوجرسی اجازه می دهد متهم دانش آموزان به سوالات مطرح برای خنثی شنیدن مدیر که رله می تواند آنها را به گزارش ، بر اساس قوانین جدید با این حال یک وکیل یا نماینده دیگر از متهم اجازه خواهد داشت به طور مستقیم عبور-بررسی گزارش ، قوانین اجازه می دهد هر دو دانش آموزان به نشستن در اتاق های جداگانه و پاسخ به سوالات از راه دور, اگر یا درخواست آن را.

آنها تغییر مدارک استاندارد برای آزار و اذیت و حمله به رسیدگی است. تحت قوانین جدید مدارس ممکن است استفاده از هر دو مزیت استاندارد و یا “روشن و قانع کننده” استاندارد در آزار و اذیت جنسی و تجاوز موارد است.

آنها آن را سخت تر برای پیدا کردن مدارس از نظر قانونی مسئول شکست به آدرس آزار و اذیت و تجاوز است. تحت 2011 قوانین مدارس برگزار می شود مسئول برای عدم عمل می کنند اگر آنها می دانستند — و یا “منطقی باید” مورد شناخته شده — یک قسمت از آزار و اذیت و یا حمله. تحت دستورالعمل جدید مدرسه باید “دانش واقعی” از این قسمت به منظور مسئول برگزار می شود. همچنین مدارس می تواند تنها مسئول حوادث که اتفاق می افتد در مدرسه ملک و یا در مدرسه-اسپانسر حوادث نه در خصوصی ترین در خارج از دانشگاه خوابگاه (نهایی قانون اصلاح قانون پیشنهاد شده به می گویند که مدارس برگزار می شود مسئول حوادث در مدرسه-تحریم برادری یا خواهری خانه).

آنها بالا بردن نوار برای چه تعداد به عنوان آزار و اذیت جنسی تحت عنوان IX. 2011 دستورالعمل های تعریف شده آزار و اذیت جنسی به عنوان “ناخواسته انجام یک طبیعت جنسی.” اما قوانین جدید تنظیم یک استاندارد سختگیرانه تر برای آنچه به منزله آزار و تعریف آن به عنوان “ناخواسته رفتاری که یک فرد معقول و منطقی را تعیین کند بسیار شدید و فراگیر و عینی توهین آمیز است که آن را انکار می کند یک فرد دسترسی به مدرسه و آموزش و پرورش برنامه یا فعالیت است.” با توجه به NWLC این تغییر نقض هدف از عنوان IX.

“عنوان نهم به تصویب رسید برای اطمینان حاصل شود که تبعیض جنسی از جمله آزار و اذیت جنسی, هرگز پایان هر آموزش و پرورش” پاتل گفت: Vox. اما این تغییر به تعریف آزار و اذیت می تواند به این معنی است که دانش آموزان نمی خواهد که زمینه را برای شکایت تا زمانی که آنها اساسا رانده شدن از یک کلاس و یا مدرسه به دلیل آن است. “نباید افزایش به سطح قبل از مدرسه را به هر گونه اقدام” پاتل گفت.

به طور کلی این قوانین منجر به کمتر دانش آموزان آینده رو به جلو به گزارش آزار و اذیت و حمله پاتل گفت.

“استاندارد برای مدرسه را به عمل بالا است به طوری که آنها می تواند نادیده گرفتن بسیاری از گزارش ها آمده است که به آنها,” او توضیح داد. “اما حتی اگر این گزارش دیدار با این استاندارد بالا بازماندگان را مجبور به رفتن را از طریق یک فرایند است که فقط ناعادلانه به آنها.”

این NWLC و گروه های دیگر نیز نگران هستند که این قوانین در حال منتشر شد در حال حاضر در میان coronavirus بیماری همه گیر. این گروه همراه با بیش از 200 دیگران با ارسال نامه ای به کاخ سفید در ماه مارس اصرار آن را به حالت تعلیق rulemaking در اطراف Title IX در طول بحران.

“به عنوان مدارس تقلا برای ایجاد منابع آنلاین و سیستم و در غیر این صورت دوباره اختراع خود را برای پاسخگویی به این لحظه آنها نیز به طور همزمان هدایت منابع خود را برای کمک به این دانش آموز نیاز در یک اقدام بی سابقه از زمان بحران” در این نامه اعلام کرد. امضا کنندگان همچنین نوشت که وزارت آموزش و پرورش “باید با استفاده از آن محدود به زمان و منابع برای ارائه بسیار مورد نیاز برای کمک به دانش آموزان و مدارس — نه به تدوین یک قانون پیشنهاد شده که آن را بسیار دشوار و گیج کننده و در برخی موارد غیر ممکن است برای موسسات به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان احساس امن در مدرسه است.”

اما دولت در حال رفتن به جلو با قوانین به هر حال. آنها در حال برنامه ریزی برای رفتن به اثر در تاریخ 14 اوت زمانی که بسیاری از مدارس در سراسر آمریکا در حال آماده شدن برای پاییز مدت در حالی که (به احتمال زیاد) هنوز هم بدانند چه این بیماری همه گیر به معنی برای آنها و دانش آموزان خود را.

قوانین جدید آن را سخت تر برای بازماندگان به گزارش فقط “به عنوان دانش آموزان در تلاش برای پیدا کردن مسکن نگه دارید تا با کلاس های آنلاین و پرداخت اجاره بها به نرخ بیکاری soars” کارسون دانش خود را IX مدیر گفت: در بیانیه ای. “آنچه این دانش آموزان نیاز به حمایت است نه یک حمله دیگر از DeVos و مغلوب ساختن پیشی جستن.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر