یک ویدیو نشان دادن آخرین لحظات یک جوان غیر مسلح سیاه, مرد زندگی است و موجب خشم و انزجار در میان عدالت کیفری طرفداران در سراسر کشور — دارای led گرجستان دادستان به یک هیئت منصفه برای بررسی تیراندازی مرگبار.

Ahmaud Arbery, 25 هدف گلوله قرار گرفت و کشته در Satilla سواحل محله در فوریه 23, 2020, پس از درگیری با پدر و پسر. مردان — گرگوری و تراویس McMichael سابق بازنشسته دادستان منطقه محقق و کارآگاه پلیس مسلح خود و به دنبال Arbery در Travis McMichael را وانت پس از دیدن او تنه زدن توسط; آنها بعدا گفته پلیس آنها معتقد بودند Arbery به یک مظنون در دو سرقت در این منطقه است.

قبلا تنها رکورد های عمومی از Arbery لحظات پایانی شد اظهارات McMichaels داد به پلیس. اما یک ویدیو به تصویر می کشد یک مبارزه بین Arbery و تراویس McMichael ویروسی رفت و روز سه شنبه پس از این که نوشته شده (و پس از آن حذف شده) توسط یک ایستگاه رادیویی است.

Arbery را واندا کوپر گفت: رادیو فردا که به تازگی پدید آمده ویدئو “ثابت می کند که پسر من بود و نه ارتکاب جرم. او را به صورت روزانه خود را آرام و او مانند یک حیوان شکار و کشته شدند.”

این تصویری است منجر به تماس های گسترده برای تحقیقات بیشتر به Arbery مرگ است. آن هم در مقایسه با تیراندازی مرگ دیگر غیر مسلح سیاه و سفید نفر از جمله 17 ساله Trayvon مارتین و Botham ژان که کشته شد در دالاس آپارتمان در سال 2018 است. آن را نیز موجب تظاهرات در گرجستان — اجتماعی که در آن فاصله مورد نیاز شد به تازگی آرام — با صدها نفر از مردم در راهپیمایی طریق Satilla سواحل در شنبه امیدوار به “اجرای با مود” و شعار “ما می خواهیم عدالت!”

“تصویری بسیار روشن است که آنها در کامیون با اسلحه, شکار او” حقوق مدنی وکیل بنیامین Crump که نشان دهنده Arbery پدر آسوشیتدپرس گفت. “من نمی دانم چه بیشتر شما نیاز به ایجاد یک بازداشت.”

اما قبل از هر گونه دستگیری ها را می توان ساخته شده در Arbery تیراندازی مرگ وجود دارد نیاز به نوعی از تحقیق است که تا کنون شده است محدود به یک سری از دادستان recused خود را از این پرونده است. تام داردن دادستان منطقه به دنبال کشتار در بیانیه ای گفت: روز شنبه که یک هیئت منصفه تصمیم می گیرید که آیا اتهامات جنایی باید در برابر McMichaels — اما چنین منصفه نمی تواند نامیده می شود در حالی که دادگاه بسته به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این نا امید Arbery حامیان که استدلال می کنند که قتل او — و پس از آن اقدامات اجرای قانون محلی — نشان می دهد که چگونه کمی تغییر کرده است در یک منطقه از گرجستان که به عنوان نقطه چین با مؤتلفه پرچم با سابقه اوباش از مردان سفید پوست در نظر گرفتن عدالت به دست خود به شیوه ای است که برگ های مردان سیاه مرده است.

بسیاری از آنچه ما می دانیم درباره شرایط اطراف Arbery مرگ می آید از چهار منابع: گزارش پلیس ثبت و پس از او کشته و چندین 911 تماس Arbery دوستان و خانواده و ویروسی.

هیچ یک از این ارائه یک تصویر کامل از 25 ساله کشته شدند. گزارش پلیس قطاری فقط روایت گرگوری McMichael سابق کارآگاه پلیس و دادستان منطقه محقق در Brunswick شهرستان است. 911 ضبط شده قابلیت تماس گیرنده ناشناخته است. آن است که روشن نیست که در زمان تصویری که فیلم برداری شده بود از طریق شیشه جلو خودرو و مسدود views برخی از لحظات کلیدی. و هیچ دوستان و یا خانواده بودند با Arbery در زمان مرگ او.

Arbery سابق دبیرستان ستاره فوتبال شد و پرشور در مورد ماندن در شکل با توجه به دوستان و خانواده که نیویورک تایمز گفت او اغلب با صرف وقت آزاد خود را در حال اجرا است. او رفت و برای یک اجرا در فوریه 23, پایان دادن به در Satilla سواحل چند مایل دورتر از خانه اش در Glynn شهرستان است.

گرگوری McMichael ادعا می کند او در حیاط جلویی خود که او را دیدم Arbery “hauling, کون” است که او پس از فرار در داخل برای به دست آوردن یک سلاح و پسرش, تراویس. او به پلیس گفت که او گفت: “تراویس مرد در حال اجرا پایین خیابان برویم.”

توسط “مرد” او به معنای فرد مسئول برای برخی از آنچه در این محله را به عنوان دو سرقت ، لری زبان انگلیسی, یک مرد در حال ساخت یک خانه در McMichael محله گفت: کسی که به سرقت برده $2,500 در دنده ماهیگیری از او در اوایل این سال است. به زبان انگلیسی گفت: روزانه وحش او هرگز گزارش مرگ است. دوم را به پلیس گزارش شد توسط تراویس McMichael که گفت: 9mm pistol به سرقت رفته بود در تاریخ 1 ژانویه از یک وسیله نقلیه پارک شده در خارج از خانه خود را.

در گزارش پلیس پس از ثبت Arbery را قتل گریگوری McMichael گفت: دزد گرفتار شده بود در نظارت تصویری و Arbery همسان شرح مشکوک.

وجود دارد به نظر می رسید به نگرانی در مورد Arbery حضور در محله مقدار زیادی از زمان وجود دارد در بعد از ظهر از فوریه 23; اگر چه روشن نیست که آنها چندین تماس قرار داده شد به 911. Satilla سواحل عمدتا سفید محله است که در آن روزانه وحش جاستین Glawe توصیف کرد که شامل “خانه های چند … تزئین شده با مغلوب ساختن پیشی جستن پرچم یکی تحمل رئیس جمهور با چهره خندان با عبارت را لیبرال گریه دوباره.”

اولین ویژه تماس گیرنده ابراز ناراحتی در مورد Arbery که در نزدیکی یک خانه است که تحت ساخت و ساز در ملک متعلق به زبان انگلیسی. تماس گیرنده ادعا کرد Arbery بود داخل خانه که باز است به هوا با توجه به ساخت و ساز; توزیع کننده پرسید که چه Arbery انجام شد اما هرگز دریافت پاسخ. Arbery خانواده گفت: او همیشه کنجکاو شد و به احتمال زیاد تنها با داشتن یک نگاهی به استخوان از صفحه اصلی از آنجا که چیزی نمی بینم هر روز.

پس از آن اولین تماس 911 دیگری دریافت کرد که در آن تماس گیرنده گفت: “من از اینجا در Satilla سواحل. وجود دارد یک مرد سیاه و سفید در حال اجرا پایین خیابان.” تماس گیرنده شنیده می شود فریاد “تماشای آن. توقف آن را لعنت! توقف!” اما متوقف می شود در پاسخ به توزیع کننده این سوالات.

به عنوان این تماس در حال ساخته شده بودند ، McMichaels آماده می شدند تا به دنبال Arbery. جورج McMichael پلیس گفت که او مسلح خود را با .357 magnum در حالی که پسر او یک تفنگ ساچمهای. جورج پلیس گفت که او احساس سلاح نامیده می شدند چرا که او می خواهم دیده می شود Arbery در محله قبلا با دست خود را در شلوار خود را به شیوه ای مطرح اسلحه گرم. سپس مردان رو به تراویس McMichael را وانت و شروع به تعقیب Arbery از طریق محله.

Arbery عمو گفت: Brunswick خبری که Arbery شگفت آور بود که سریع و چالاک. و گزارش پلیس نشان می دهد که — با وجود اینکه در پا او طفره رفت McMichaels برای یک زمان. جورج McMichael ادعا می کند پسر او سعی به قطع Arbery با کامیون خود را اما که او تبدیل به اطراف و فرار در جهت دیگر.

گزارش پلیس اشاره به شخص دیگری که تنها به عنوان “رادی,” تلاش ناموفق برای کاهش Arbery با وسیله نقلیه خود را به عنوان به خوبی.

McMichael ادعای آنها قادر به گرفتن تا با Arbery و فریاد زد کامیون “Stop, stop, ما می خواهم به صحبت کردن با شما” قبل از توقف کامیون در کنار او, که در آن نقطه تراویس خارج شد با تفنگ ساچمهای خود را. سپس McMichael ادعا Arbery خود حمله کردند و مادر این دو نفر جنگیدند و بیش از تفنگ ساچمهای, دو عکس از کار اخراج شدند و پس از آن Arbery کاهش یافت و خونریزی. این افسر نوشت که این گزارش گفت: Arbery درگذشت طولانی نیست پس از او وارد صحنه شدند.

اما تصویری — فیلم برداری از یک خودرو به نظر می رسد برای نشان دادن چیزی کمی متفاوت است. حقوق مدنی وکیل S. Lee مریت که به نمایندگی از Arbery خانواده اعلان مجدد ویدیو در حساب توییتر خود را روز سه شنبه.

به عنوان وسیله نقلیه تبدیل یک خم در جاده, یک مرد با پوشیدن یک پیراهن سفید — چه Arbery به عنوان پوشیدن در 911 calls — دیده می شود در حال اجرا است. یک وانت سفید رنگ بلوک راه خود را; یک مرد سفید پوست در خیابان بعدی به سمت راننده کامیون و دیگری می ایستد در مسطح. ویدیو مسدود شده توسط داشبورد برای یک لحظه و برخی نامفهوم فریاد شنیده می شود. سپس مرد سیاه و سفید در تلاش برای اجرا در اطراف کامیون با راه مسافر ،

آن را ممکن است برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد, بعدی, اما وجود دارد یک گلوله; این مرد سیاه پوست و مرد سفید که ایستاده بود در جاده ظهور در قاب درگیر در مبارزه و حرکت در خارج از جاده و دوباره ترک این ویدئو را قاب. به عنوان مرد در مسطح به ارمغان می آورد تا خود را به اسلحه گرم وجود دارد یکی دیگر از گلوله. ویدیو مریت ارسال شده به پایان می رسد با مبارزه — به ظاهر بیش از در اختیار داشتن اسلحه گرم — ادامه دارد. یک نسخه دیگر در دسترس آنلاین ویژگی های یک سوم گلوله و مرد در حال سقوط به پیاده رو پیراهن خود را به ظاهر قرمز خون است.

هنگامی که پلیس وارد Arbery بود: “در روی زمین ‘خونریزی از “و” با توجه به گزارش. تراویس McMichael تا به حال خون در دست او; او گفت: پدر این بود که از تراویس نورد Arbery بدن بیش برای بررسی یک تفنگ.

طرفداران Arbery استدلال می کنند خود را به قتل بسیار روشن مورد از دهها; در عنوان فیلم مریت نوشت: “Ahmaud Arbery دنبال شد توسط سه نفر از مردان سفید پوست است که هدف او صرفا به دلیل نژاد و قتل او را بدون توجیه.”

این یک روحیۀ تکرار توسط دیگران از جمله presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن که در توییتر نوشت سه شنبه “ویدیو روشن است: Ahmaud Arbery کشته شد در خون سرد.”

استیسی آبرامز که به دقت از دست رفته گرجستان 2018 فرمانداری انتخابات و چه کسی گفت که او امیدوار است برای تبدیل شدن به بایدن را در حال اجرا همسر خواستار “تحقیق کامل مناسب اتهامات و بی طرفانه دادستان است.”

اما اتهامات آهسته شده و در آینده با توجه به تضاد منافع و گرجستان ایستاده خود زمین قانون و شهروندان بازداشت قانون است.

این موردی است که در آن سوم دادستان; اولین متصدی مورد نیوبرانزویک, دادستان منطقه Jackie Johnson recused خودش را به خاطر او می خواهم که قبلا شاغل جورج McMichael. دادستان منطقه از ویکراس گرجستان جورج Barnhill شد و پس از آن اختصاص داده اما او recused خود را پس از Arbery مادر اشاره کرد و پسر خود را با این نسخهها کار در جانسون ،

قبل از recusal, اما, Barnhill نامه نوشت تخمگذاری دلیل او احساس McMichaels انجام داده بود هیچ چیز اشتباه با اشاره به گرجستان باز است حمل که یک دولت جداگانه قانون اجازه می دهد تا یک شهروند خصوصی به تلاش برای دستگیری اگر یک “جرم مرتکب شده در حضور او و یا در عرض فوری او دانش” و که در آن ایستاده خود زمین قانون است که اجازه می دهد تا کسی که احساس می کند در معرض تهدید “به استفاده از نیروی مرگبار برای محافظت از خود” بدون نیاز به سعی کنید به عقب نشینی تماس بگیرید و یا اجرای قانون است.

مریت است را رد کرد و Barnhill تفسیر این قوانین گفتن CNN او را باور نمی کند McMichaels در تلاش بودند یک شهروند را بازداشت و اشاره کرد که McMichaels’ اظهارات قاب تیراندازی به عنوان یک عمل دفاع از خود.

و او گفت: شهروند بازداشت قانون می گوید: “شما در واقع باید رعایت جرم و جنایت می شود و یا در فوری آگاهی از جرم” اما استدلال McMichaels هرگز ادعا این مورد بود.

“تنها چیزی که آنها تا به حال گفته اند که … که Ahmaud متوقف شد که در حال ساخت بود و او را از طریق پنجره” مریت گفت:. “ما نمی دانیم که اگر این اتفاق افتاده یا نه اما حتی اگر که اتفاق می افتد این است که نه یک جنایت است که استناد شهروند بازداشت اساسنامه که این مجاز.”

مریت نیز به عقب رانده در برابر ادعاهای دیگر در Barnhill نامه از جمله این که Arbery تا به حال مسائل مربوط به سلامت روانی و همچنین به عنوان دادستان منطقه تلاش به نقطه Arbery بود یک بار به جرم دزدی از مغازه و از آوردن اسلحه به دانشگاه در حالی که او در مدرسه بالا است.

“مرجع برای … اتهام رفتار از دبیرستان و یا دزدی از مغازه پوچ است و هیچ ربطی به قتل او” مریت گفت.

ریشه واقعی این قتل مریت پیشنهاد می شود در 911 تماس در هنگام تماس گیرنده نتواند به یک دلیل روشن برای تماس بگیرید اما توجه داشته باشید “وجود دارد یک مرد سیاه و سفید در حال اجرا پایین خیابان.”

گرگوری McMichael گفت: روزانه وحش Arbery مسابقه هیچ ربطی به با هر چیزی که او “هرگز رفته پس از کسی که برای خود رنگ” گفت: به جای آن که Barnhill نامه “نزدیک ترین نسخه از حقیقت است.”

نسخه واقعی از حقیقت ممکن است به نور آمده به زودی با این حال. منطقه وکیل تام Durden از هینسویلل گرجستان در حال حاضر گرفته شده برای Barnhill. او وعده داده شده به نگاه در مورد بدون “هر گونه ایده قبلی در مورد آن.”

سه شنبه Durden اعلام کرد که یک هیئت منصفه بررسی این قتل است. اما آن را نمی خواهد بود قادر به انجام این کار برای حداقل یک ماه — اگر چه سالن مو, ماساژ, سرو و دیگر غیر ضروری کسب و کار در گرجستان دادگاه بسته خواهد شد حداقل تا ژوئن 13 با توجه به coronavirus نگرانی.

Durden نگفت چه اتهامات هیئت منصفه را در نظر بگیرید اما می گویند او قبول پیشنهاد از گرجستان دفتر تحقیقات — یک دولت مستقل آژانس تحقیقاتی و پزشکی قانونی, تخصص — برای کمک.

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ ترویج این پیشنهاد را در توییتر شنبه نوشته “گرجی شایسته پاسخ. دولت اجرای قانون آمادگی خود را برای اطمینان در خدمت عدالت است.”

مریت و دیگر حقوق مدنی طرفداران می گویند آنها برنامه ریزی برای اطمینان از همان — و برخی مانند مرکز قانون فقر جنوب نامیده اند برای تحقیقات فدرال با استناد به تاخیر دولت در سطح تلاش.

“هر سیستم است که می ایستد به عنوان یک مرد غیر مسلح ضرب گلوله کشته شده است در خیابان بدون هیچ گونه آشکار موجه دلیل نیز پر از تعصب و نفرت” مارگارت هوانگ — رئیس جمهور و مدیر عامل مرکز قانون فقر جنوب — نوشت, در بیانیه ای. “که این افراد نه متهم شده و یا برگزار می شود به حساب در هر راه صحبت می کند حجم در مورد سطح احترام است که اجرای قانون در Glynn شهرستان باید به صورت سیاه و سفید زندگی می کند.”

و چه کسانی حجم می گویند با توجه به گرجستان NAACP است “آنچه همه ما می دانیم درست باشد — عدالت برای همه است و نه فقط به اندازه کافی خاص.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de