St. Louis رستوران می تواند باز آوریل 18, اما دیگران (از جمله تالار شهر) مشکوک هستند

برای بزرگنمایی کلیک کنید Restaurants will have the option to reopen on May 18. - DOYLE MURPHY

  • دویل مورفی
  • رستوران ها باید گزینه ای را برای بازگشایی, on May 18.

به عنوان سنت لوئیس آماده برای آنچه که شهردار Lyda Krewson تماس “نرم” باز کردن در مارس 18, اطلاعات در مورد دقیقا چه نوع از کسب و کار و خدمات است که شامل است که هنوز هم ناقص است.

سفارشات که بسته رستوران و سالن های غذاخوری و میله را در ماه مارس به احتمال زیاد در پایان اگر چه کارکنان از هر کسب و کار است که خدمت به مردم را مجبور به پوشیدن ماسک Krewson گفت: در Facebook پخش زنده. اما او صدا کمتر خاصی در مورد انواع دیگر کسب و کار از جمله سالن مو و تاتو سرو و مراکز مراقبت از کودکان.

پرسید: اگر شهرداری می باز دوباره به صورت منظم کسب و کار Krewson گفت: آنها کار کرده ام در یک طرح اما او شک و تردید آنها آماده خواهید بود که دوشنبه است.

“ما نمی توانیم سیل تالار شهر با بازدید کنندگان در 18 مه” شهردار گفت.

شهر و شهرستان شده اند هماهنگی بازگشایی مجدد برنامه با St. Louis County اجرایی سام صفحه و Krewson هر دو اعلام دیروز که آنها می خواهم شروع به کاهش محدودیت در مارس 18. آنها باید اشاره کرد برخی از نشانه هایی که انتقال این ویروس به نظر می رسد ماهیگیری پایین. دکتر الکس Garza که پیشرو منطقه ای پاسخ به حادثه فرمانده St. Louis شهری همه گیر نیروی کار گفت: در جلسه امروز که با آنها شده است ردیابی هفت روز نورد متوسط در مجموعه داده. نیروی کار می پردازد به خصوص با توجه به بستری شدن در بیمارستان به عنوان آنها سعی می کنند به ارزیابی نرخ انتقال.

این منطقه به طور متوسط حدود 39 بیماران جدید در هر روز “که دوباره خیلی کم است.” دوشنبه بهترین روز با 29 admittances.

“این یک روند” Garza گفت. “ما قصد داریم به نگه داشتن چشم ما بر روی آن ببینید که چگونه این تغییرات رو به جلو, اما این یکی دیگر از نشانه مثبت است که ما واقعا در مسیر درست رهبری.”

او ویژگی هایی که به مردم به طور کلی پس از اقامت در خانه سفارشات و گرفتن سایر اقدامات احتیاطی. تعیین زمانی که آن را امن برای کسب و کار به بازگشایی سختتر است ، مقدار زیادی از آن بستگی به کسانی که کسب و کار ایجاد تغییرات برای به حداقل رساندن انتقال. او به عنوان مثال از فروشگاه های مواد غذایی که باید قرار داده تا تف, مسدود کردن موانع همراه خود را پرداخت خطوط و ایجاد شده جدید روش های تمیز کردن.

Garza و Krewson تاکید کرد که عموم مردم باید همچنان به دنبال مراکز کنترل بیماری دستورالعمل به عنوان به خوبی. ده فرد محدودیت در تجمعات انتظار می رود برای ادامه نامحدود و مقامات ادامه خواهد داد به توصیه های اجتماعی فاصله.

“شما در حال یکی است که به مسئولیت برای سلامت خود را” Krewson گفت.

از امروز در این شهرستان تا به حال بیش از 1,300 تایید موارد COVID-19 از جمله 78 مرگ و میر. این شهرستان به ثبت بیش از 3,600 موارد و آن را در حال حاضر آمار 200 مرگ و میر. دوازده روز تا 18 مه و Krewson و صفحه باید وعده داده شده به ارائه جزئیات بیشتر در مورد “کاهش” نسبت به بازگشایی قبل از آن.

“این تغییر همراه با برخی از خطر” Krewson گفت: “ما نمی خواهید به ضربه دستاوردهای است که ما ساخته شده تا کنون است.”

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر