شهر پالم اسپرینگز را یک بار دیگر در نظر گرفتن بازگشایی فعالیت های تفریحی مانند گلف و تنیس و pickleball در شهر در آن روز شنبه شورای شهر نشست. اما حتی مسلح با کارکنان گزارش توصیه محدود بازگشایی این فعالیت ها هیچ چیز خاصی گفت: شهردار جف Kors.

“به منظور رسیدن به اقتصاد بازگشایی شد ما باید اقدامات احتیاطی در محل برای محافظت از کارگران و ساکنان” Kors گفت. “اگر آنها را در محل ما ساکنان نمی مکرر کسانی که کسب و کار است.”

شهر گزارش کارکنان جهت ارائه به شورای پنج شنبه توصیه می کند تغییرات به شهر مارس 24 سفارش بسته شدن گلف تنیس و pickleball در طول coronavirus بیماری همه گیر. کارکنان توصیه می آید دو هفته پس از شهرستان تصمیم به نگه داشتن آن خاموش کردن سفارش در محل با وجود Riverside County تجدید نظر آن در بهداشت عمومی سفارشات اجازه می دهد تا گلف برای بازگشایی با محدودیت.

بیشتر: Riverside County گلف می تواند بازگشایی با محدودیت; پالم اسپرینگز دوره های بسته از طریق پنج شنبه

بیشتر: 5 چیزهایی که به بحث Coachella Valley golf courses بازگشایی میان coronavirus

در مارس 23 جلسه به عنوان دیگر شهرستانها در Coachella Valley باز شد گلف خود را در دوره های پالم اسپرینگز شورا تصمیم گرفت آن را می خواستم برای انجام تحقیقات خود را در مورد اینکه آیا این ورزش شدند امن برای بازگشایی, و اضافه کرد که این شهر تا به حال نمی توان مشورت در شهرستان تصمیم به بازگشایی این دوره است. با شورای تقسیم بر بازگشایی در زمان و Kors گفت: اداره پلیس مطمئن بود که آن را آماده برای به اجرا درآوردن محدودیت Kors گفت: درخواست برای اطلاعات بیشتر بار ساخته شده حس.

“به همین دلیل من آنها را به انجام خواسته (بررسی) بود و من می خواستم برای دیدن اگر ما می تواند آمد تا با یک راه برای ما برای تمام تر رو به جلو” Kors گفت. “شهرستان مشغول به کار بود در سفارش خود را قبل از هفته, به طوری که آنها به زمان بیشتری برای تعیین چگونه آنها می توانند قوانین را تغییر دهید و چه اطلاعاتی آنها بود.”

نتیجه این تحقیقات به رهبری یک فرعی از اعضای شورای لیزا میدلتون و فضل النا گارنر و سایر کارکنان است که کارکنان توصیه برای بازگشایی شده است.

“به عنوان یک نتیجه از این بررسی و در جلسه کمیته فرعی توصیه می شود که متعلق به شهرستان و خصوصی دوره های گلف و تنیس و pickleball دادگاه مجاز به بازگشایی شد اما تنها پس از دستورالعمل های دقیق” این گزارش کارکنان متحده است.

برای این دو شهر متعلق به دوره های گلف در Tahquitz Creek Golf Resort کارکنان گزارش جزئیات 14 جداگانه اقدامات است که باید رعایت شود. آنها عبارتند از: امکان بازی به صورت تنها تمام وقت یا پاره وقت ساکنان شهر و پس از توصیه های “پارک و بازی: ساخت خود را در گلف فاصله اجتماعی آماده” برنامه ملی گلف صاحبان انجمن.

توصیه های دیگر در حال حاضر رایج در دوره های گلف در سراسر کشور تحت همه گیر شامل داشتن جام در سبز مطرح شده یک اینچ بالاتر از سطح سبز داشتن هیچ چنگک جمع کردن در پناهگاه اجازه می دهد تنها یک سوار در سبد خرید گلف از بین بردن سینه یخ از چرخ دستی است که به طور بالقوه می تواند به اشتراک گذاشته شده توسط گلف بازان و نیاز به محفوظ بار توپ را روی گوه است که می توان از طریق تلفن و یا آنلاین تنها. پوشش صورت نیاز از مشتریان و کارکنان.

مشابه مجموعه ای از محدودیت ها توصیه می شود به صورت خصوصی دوره های آموزشی از جمله خصوصي دروس که قبول خارج از بازی.

برای یک زمین گلف عمومی در شهرستان ها توصیه که گلف باز استقبال کرده است اما نمی از بین بردن ناکامی قادر به باز پس از شهرستان تغییر جهت در مارس 20.

“ما شده اند آماده مارس 21 اگر شهر اجازه داده بود که ما به دنبال این شهرستان به منظور گفت:” علامت گذاری Tansey مدیر عامل شرکت طلوع گلف که مدیریت باشگاه گلف باز کردن یک صحنه در پالم اسپرینگز. “است که به این زمان است که منبع اصلی ما نا امیدی. شهر تاخیر ما هزینه صدها هزار نفر از دلار است و ما تا به حال به نگه داشتن بسیاری از کارکنان در بیکاری است.”

Tansey گفت: بر اساس 11 سال از عامل باز کردن یک صحنه او معتقد است که این دوره در حال از دست دادن $10,000 در روز در گلف درآمد به تنهایی و جدا از ضرر و زیان از فروش کالا یا رستوران درآمد. Tansey گفت: باز کردن یک صحنه شده اند که آماده پذیرش بازی در مارس 21, از جمله اعلام محدودیت بود پالم اسپرینگز اصلاح آن بسته شدن سفارش به آینه شهرستان اصلاح سفارشات.

Tansey است که هنوز هم مبارک این شهرستان در حال حرکت است نسبت به افتتاح زمین گلف و دیگر تفریح و گفت: باز کردن یک صحنه آماده است برای دیدار با محدودیت.

“از نظر موارد اضافی شهرستان درخواست می کنیم من احساس اعتماد به نفس است که ما قادر خواهد بود برای کار با و دیدار با الزامات آنها به اشتراک گذاشته شده” Tansey گفت.

به عنوان برای شهر متعلق به تنیس و pickleball دادگاه شهرستان و کارکنان توصیه می کند در ادامه به نیاز به پوشش صورت برای بازیکنان و کارکنان. چرا که این شهرستان نیز نیاز به اجتماعی فاصله شش پا فقط تک بازی خواهد بود و اجازه نمی, بازی دونفره. استفاده از چشمه های آب آشامیدنی اجازه داده نخواهد شد. بازی خواهد بود محدود به 30 دقیقه برای pickleball و 45 دقیقه برای تنیس و بازی محدود خواهد شد به صورت تمام وقت یا پاره وقت ساکنان شهر را که تلفن و یا آنلاین رزرو.

همان محدودیت اعمال خواهد شد به خصوصی دادگاه هر چند بدون رزرو مورد نیاز و یا محدودیت برای زمان دادگاه می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

Kors گفت که او آماده است به همراه توصیه هایی برای بازگشایی این فعالیت تا زمانی که او متقاعد شده است که هر دو بازیکن و کارگران در تاسیسات در حال محافظت می شود. در روز سه شنبه Riverside County هیئت ناظران از آن جلسه هیئت مدیره بود که با توجه به از بین بردن برخی از بهداشت عمومی سفارشات Kors صحبت با تلفن و از او پرسید که سفارشات مربوط به اجتماعی فاصله و در صورت پوشش نمی شود. هیئت ناظران تحت فشار قرار دادند هر گونه تصمیم گیری در این تغییرات تا روز جمعه.

در حالی که کارکنان, توصیه, برای بازگشایی, گلف, تنیس و pickleball با محدودیت Kors گفت که او انتظار دارد به شنیدن استدلال هر دو طرف از بازگشایی در جلسه شورای پنج شنبه و پس از کارکنان توصیه نمی داده.

“یکی از چیزهایی که من به شما قول می دهم که شهر پالم اسپرینگز نمی خواهد فقط باید نشست و یک اطلاعیه” Kors گفت. “ما گوش به اظهار نظر و بحث و سپس تصمیم گیری ما.”

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا larry.bohannan@desertsun.com. او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر در Sun.@Larry_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de