در فولاد ماسک را میدزدد و در درایو-از طریق سنت لوئیس جک در جعبه

The suspect is still at large. - DOYLE MURPHY

  • دویل مورفی
  • مظنون است که هنوز هم بزرگ است.

پلیس در حال جستجو برای یک مظنون که آنها می گویند سرقت از یک زن در زور اسلحه در حالی که با پوشیدن یک فولاد ماسک بعد از ظهر سه شنبه در درایو از طریق یک جک در جعبه رستوران.

حادثه اتفاق افتاده در اطراف 1:48 p. m. در جک در جعبه در 2135 جنوبی بلوار بزرگ. گزارش پلیس آمده است که قربانی یک زن 23 ساله شد و انتظار در درایو از طریق خط از رستوران هنگامی که یک مرد با پوشیدن فولاد ماسک با نزدیک شدن به او و پرسید: برای برخی از تغییر.

او سپس کشیده تفنگ و خواستار او دست بیش از پول خود را با توجه به گزارش. زن انطباق و مشکوک را به سرعت راه می رفت دور, پلیس می گویند.

هنگامی که پلیس وارد صحنه آنها شروع به جستجو در منطقه مشکوک. در طول جستجوی خود را, آنها با نزدیک شدن توسط یک مرد که به آنها گفتم او فقط می خواهم سرقت شده در اسلحه توسط یک مرد مطابق شرح شک دارم که می خواهم به اتهام سرقت از زن است. مرد به سرقت برده دومین قربانی هدفون در کوچه در 2100 بلوک جنوبی بزرگ, پلیس می گویند.

پلیس توصیف مظنون که یک مرد بین سنین 20 و 35 ساله با موهای سیاه. او تخمین زده می شود حدود 5’11” به 6’0 وزن بین 140 و 150 پوند است. او با پوشیدن خاکستری, تراش, یک ژاکت آبی رنگ و یک کلاه سیاه و سفید و آبی فولاد ماسک در زمان سرقت, پلیس می گویند.

تحقیقات در حال انجام است.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر