کویر چشمه های آب گرم در حال حرکت است به جلو با یک طرح به انحلال یکی از شهر و کمیسیون.

شورای شهر به اتفاق آرا رای داده سهشنبه شب به معرفی یک فرمان به انحلال جامعه و فرهنگی کمیسیون امور.

رای این شهرستان گفت: کارکنان وجود داشته است “عدم تعهد” از کمیسیون با بسیاری از عدم تکمیل نظر خود را با توجه به یک گزارش کارکنان. رویدادهای اجتماعی را نیز لغو شده و با توجه به “برنامه ریزی ضعیف در مبارزه و فقدان رهبری” در این شهرستان گفت.

ایجاد شده در سال 2002 این کمیسیون وظیفه بود با کار بر روی برنامه های عمومی به منظور ارتقاء دستياران کیفیت زندگی, ارتقای شهر زیبایی شناسی و حیات فعالیت های اقتصادی در این شهرستان است.

در شکل کنونی آن کمیسیون با این نسخهها کار بر روی برنامه ها و فعالیت های که ترویج احترام متقابل در میان های مختلف نژادی و قومی و گروه های مذهبی, در علاوه بر این به کار با هنر عمومی با توجه به این شهرستان است.

اگر چه این کمیسیون دارای چندین مسئولیت های مشخص شده وجود داشته است برجسته مسائل. یکی شامل متناقض تهیه شیوه های بالا ایجاد هزینه های فروشنده این شهرستان گفت.

کمیسیون موضوع مورد بحث قرار گرفت در ماه فوریه زمانی که شورای شهر خواسته کارکنان به منظور توسعه یک فرمان به انحلال این کمیسیون است.

در جلسه این شورا به اتفاق آرا ابراز پشتیبانی از فرمان.

“من می خواهم به مطمئن شوید که آن را به ذکر و بسیار روشن است و شامل تمام کاربرانی است که نشسته است که هیئت مدیره” دستیار شهرستان مدیر Doria Wilms گفت: در این نشست است.

“ما تا به حال برخی بسیار عالی کمیسیون که در نشست هیات مدیره,” او اضافه شده است. “اما آن واقعا نیاز به تابع با پنج عضو است که همه دست به دست در عرشه و متاسفانه نه در این مورد.”

مسئولیت این کمیسیون خواهد بود محول شده به شهرستان مدیر چاک مینارد یا یک فرد خود را انتخاب خواهد کرد که ایجاد کوچک کمیته که اعضای آن می تواند کمک در یک پروژه به پروژه اساس با توجه به شهر.

شهر هنر در مکان های عمومی برنامه باقی خواهد ماند. به جای رفتن به این کمیسیون برای بررسی اولیه این هنر را از طریق یک بررسی اداری قبل از رفتن به شورای شهر برای تصویب این شهرستان گفت.

کمیسیون بودجه سالانه $20,000 استفاده خواهد شد توسط مینارد و یا منصوب او را به منظور تسهیل در رویدادها و برنامه های هنری در شهرستان.

هر چند که از دست دادن یکی از کمیسیون های شهرستان خود را حفظ کنند کمیسیون برنامه ریزی و کمیسیون ایمنی.

فرمان برنامه ریزی شده است به تصویب رسید بر مه 19.

کسب و کار: تحقیقات دارویی شرکت آینده به سابق Kmart در دزرت هات اسپرینگز

پناهگاه: کلیسا برای ساخت سرپناه بی خانمان در نزدیکی چشمه های آب گرم کویر; نیاز به جمع آوری پول $500,000

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de