زن و شوهر Livestreams عروسی به عنوان COVID-19 مانع از جشن

برای بزرگنمایی کلیک کنید Katie and Zach Hawkins bow their heads in prayer as their priest marries them. The two hosted a Facebook live stream to celebrate their wedding during COVID-19. - SCREENGRAB FROM THE LIVE STREAM OF KATIE AND ZACH HAWKINS' WEDDING.

  • Screengrab از جریان زندگی می کنند از کتی و ژاک Hawkins,’ عروسی.
  • کتی و ژاک هاوکینز تعظیم سر خود را در نماز خود را به عنوان کشیش ازدواج آنها. دو میزبانی یک Facebook live stream برای جشن عروسی خود را در طول COVID-19.

یک نسخه پیانو از Ed Sheeran را “کامل” شروع می شود به بازی. کلیسا پر از موسیقی به عنوان پدر و مادر عروس راه رفتن پایین راهرو طولانی. سپس دختر گل و حلقه حامل هستند waddling پایین راهرو با انرژی تنها بچه های کوچک می تواند داشته باشد.

بعد عروس می سازد ورودی. هنوز هیچ کس در pews. هیچ سر به نوبه خود هیچ کس می ایستد به عنوان او و پدر او را راه خود را به پایین راهرو به یک آینده جدید است.

به جای زنده جریان سیل با نظرات.

کتی هاوکینز و شوهر جدید Zach بودند فقط یکی از زوج ها مجموعه ای به ازدواج این بهار که COVID-19 محدود تجمعات بیش از ده نفر به طور موثر لغو هر گونه مراسم است که هر کسی که برنامه ریزی شده بود.
زن و شوهر به حال همان گزینه های دیگران را: انصراف از عروسی و یا به دنبال محدودیت.

اگر نبود آنچه که آنها تصور, دو تصمیم به ادامه با یک عروسی در مارس 2 و به جشن در تاریخ بعد در این تابستان. این دو ایجاد یک Facebook رویداد به منظور دعوت از دوستان و خانواده به جشن می گیرند با آنها.

“که شناخته شده چیزی است که آغاز شده آنلاین پنج-ish سال پیش بود در نهایت به اینجا برای عروسی ؟” Facebook دعوت بخوانید. “ما نمی خواهید به صبر کنید یکی دیگر از دوم دیگر برای تبدیل شدن به آقای و خانم پس از پیدا کردن محل مورد علاقه خود را بر روی نیمکت و یا هر کجا که شما ممکن است خود را قرار داده و تنبل شنبه بهترین و پیوستن به ما به عنوان ما شروع, شروع ما برای همیشه.”

وجود 100-به همراه مردم در جریان زندگی در زمان از سراسر کشور و جهان است.

“تا آنجا که ما می خواستیم خانواده و دوستان ما وجود دارد در فرد ما همچنین می دانستیم که ما می تواند در وضعیت مشابه در ماه جولای به عنوان” کتی هاوکینز می گوید. “در حال حاضر ما می خواهیم به جشن دو روز است. چقدر سرد است؟”

عروسی بود دقیقا ده نفر از جمله کشیش در سن فرانسیس Borgia در, Washington, Missouri. در طول 30 دقیقه مراسم کشیش صحبت به میکروفون اجازه می دهد زندگی می کنند جریان بینندگان به شنیدن هر ثانیه. نظرات سرازیر شد با کلمات تشویق و تبریک می گویم.

“امروز ما اثبات که هیچ چیز می تواند جداگانه و یا ما را از هم جدا” پدر مایک بوهم گفت: به عنوان او ازدواج این زن و شوهر.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Katie and Zach stand in front of a crowd of friends and family that had surprised them on their wedding day. - COURTESY OF KATIE HAWKINS

  • حسن نیت ارائه میدهد از کتی هاوکینز
  • کتی و ژاک ایستاده در مقابل یک جمعیت از دوستان و خانواده است که تا به حال تعجب آنها را در روز عروسی خود را.

خارج از خانواده و دوستان تا به حال تعجب در انتظار تازه ازدواج کرده. مهمانان بود مرتب خود را در پارکینگ به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. وجود دارد, بالن, نشانه, موسیقی حباب و مقدار زیادی از تشویق در پارکینگ.

به عنوان عروسی به پایان آمد این زن و شوهر تا به حال یک درایو-با دریافت خط برای زن و شوهر. مردم فریاد خود را تبریک می گویم از اتومبیل های خود را به عنوان هاوکینز دست تکان داد و آنها را در.

“ژاک و من شوخی که کل تجربه نوع احساس کمی عروسی سلطنتی-esque,” کتی هاوکینز می گوید. “آن را مانند یک پری مانند احساس به عنوان کلیشه ای است که به عنوان برای تلفن های موبایل.”

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر