زخمی وبستر گرووز افسر منتشر شده از بیمارستان پس از ضربات مرگبار

برای بزرگنمایی کلیک کنید A driver was killed and a Webster Groves police officer wounded in a shootout Tuesday night on I-44. - DOYLE MURPHY

  • دویل مورفی
  • یک راننده کشته شد و یک وبستر گرووز افسر پلیس مجروح در تیراندازی سه شنبه شب در من-44.

یک وبستر گرووز افسر پلیس زخمی شب گذشته در کنار جاده در ضربات پنالتی با راننده یک رشته خودرو منتشر شده از بیمارستان, مقامات می گویند که. راننده کشته شد به مرگ در طول ارز.

St. Louis County پلیس در حال بررسی کشنده مرحله نهایی مسابقات. با توجه به شهرستان حساب دو وبستر افسران هر یک از رانندگی یک ماشین گشت متوقف شد حدود 8:20 p. m. در بین 44 در نزدیکی جنوب خیابان الم خروج برای بررسی در یک خودرو نشسته و در westbound خطوط.

نزدیک ترین افسر شدم و رهبری برای این خودرو در حالی که افسر دوم پارک شده در پشت برای جلوگیری از ترافیک. به عنوان اولین افسر — 36 سال با هفت سال در اجرای قانون — با نزدیک شدن به راننده کردم و شروع به تیراندازی او را, پلیس می گویند. این افسر آتش بازگشت و هر دو نفر ضربه چند بار.

راننده مرگ وجود دارد. پلیس نبودند بلافاصله قادر به شناسایی این مرد شب گذشته و St. Louis County police Sgt. بنیامین Granda گفت: امروز آنها در حال انتظار تا زمانی که خانواده او بوده است اطلاع به انتشار نام خود را.

زخمی مسئول اعمال خود تورنیکه و به بیمارستان منتقل شد, توسط افسر دوم. بین ایالتی بود تعطیل تا اوایل صبح امروز به عنوان پلیس مورد بررسی قرار گرفت.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در doyle.murphy@riverfronttimes.com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر