ویتنام اسلوونی و 3 دیگر نادیده گرفته coronavirus داستان های موفقیت

به نظر می رسد مانند برخی از کشورها که نه تنها چگونه به خود را صاف coronavirus منحنی بلکه نحوه ارسال آنها را رو به پایین انداخت.

از اسلوونی به اردن به ایسلند دولت در زمان اولیه اقدام به اعمال مستندات تست و ردیابی هزاران نفر از مردم جدا بیمار را تشویق اجتماعی فاصله و اقدامات پیشگیرانه مانند ماسک پوشیدن و ارتباط صادقانه با مردم است.

کسانی که مداخلات پیشتر تعداد تایید Covid-19 موارد و مرگ و میر اجازه می دهد رهبران به بازگشایی مدارس و کسب و کار و معرفی یک حس عادی به زندگی روزمره است. برخی از آنها در حال حاضر گزارش جدید تایید موارد و یا مرگ و میر.

در واقع آنها به دنبال تجویز راهکار برای چنین یک بیماری همه گیر و — تعجب — آن کار می کرد.

“در پایان روز آن را سحر و جادو نیست. این کفش چرم بهداشت عمومی” توماس Bollyky مدیر بهداشت جهانی برنامه در شورای روابط خارجی اتاق فکر به من گفت. هیچ چیز بهتر جایگزین برای سرعت و تهاجمی عمل گفت.

چه چیزی باعث شاهکارهای خود را بیشتر قابل توجه است که فقط به نحوه های مختلف کشور هستند. یونان برای مثال در اروپا — یکی از coronavirus نقاط — اما موفق به فرار بدترین با وجود دریافت تعداد زیادی از گردشگران و شلوغ تعطیلات عید پاک است.

ویتنام در ضمن اجتناب عمده شیوع با وجود داشتن یک زمین بزرگ در مرز با چین و منابع مالی محدود است.

یک کشور را از ویژگی های ذاتی و سپس به نظر می رسد به ماده کمتر از جدیت و سرعت از یک دولت پاسخ.

که بدان معنی است که وجود دارد بسیاری از درس های جهان می توانند یاد بگیرند از کمی متوجه coronavirus داستان های موفقیت است. در اینجا فقط پنج نفر از آنها را.

ویتنام پایین درآمد و پرجمعیت کشور است که سهام زیادی مرز مشترک با چین که در آن شیوع اول آغاز شد. که در سطح به نظر می رسد به ویتنام بسیار آسیب پذیر به کوروناویروس.

اما دولت ویتنام در عمل به شدت زود حتی قبل از اینکه سازمان جهانی بهداشت گفت: شیوع جهانی بهداشت عمومی اورژانس و امروز آن هنوز به تایید یک مرگ ناشی از این بیماری است.

پاسخ آن است که تا کنون ثابت شده است با موفقیت با انجام سه چیز: بسیاری از آزمایش بسیاری از قرارداد ردیابی و بسیاری از quarantining.

کشور آغاز شده آزمون در حال توسعه تقریبا بلافاصله پس از آن تایید کرد در ماه ژانویه که سه نفر در سفر بازگشت از ووهان چین — این بیماری را منشاء نقطه — به حال این بیماری است. ویتنام تا پس از آزمایش نزدیک به 300,000 نفر است.

که کوچک به نظر می رسد در مقایسه با میلیون ها نفر در این آزمایش ما به عنوان مثال اما عمده ای دورافتاده در به دنبال در چگونه بسیاری از مردم دولت تست شده در هر مورد تایید شده.

جهان ما در داده ها

ویتنام رفت و از طریق یک آزمون پیشرفت: برای اولین بار آن را آزمایش مردم با کسی که شناخته شده بودند به سفر کرده اند; سپس آن را نقل مکان کرد به تست این افراد را دید مخاطبین و در نهایت از آن شروع به آزمایش هر کسی ارائه coronavirus علائم مانند.

تنها به تازگی است که دولت آغاز کرده برای تست به طور گسترده ای در عمده نقاط داغ و مکان های خطرناک مانند بازارهای در شهر هانوی.

این برنامه ساخته شده حس برای یک دلیل عمده یعنی که تست تمرکز منابع در کسانی که در اطراف اصلی افراد بیمار و منزوی کسانی که با علائم خواهد به طور موثر کاهش شیوع بیماری خاموش در منبع.

دولت نیز حتما چند مورد می تواند آن را به داخل کشور توسط پرواز از بسیاری نهفته کشور زود است. مسافران در بنادر از ورود نیز تا به حال از طریق حرارت غربالگری و تا به حال به خود گزارش خود را از وضعیت سلامت. اگر کسی به دروغ بر سلامت خود را اعلام و یا در برابر غربالگری آنها را می توان با عنوان جرم جنایی متهم شده است.

کسانی که به بیمار می شود, آیا در فرودگاه و یا در جای دیگر قرار داده شد در قرنطینه امکانات برای 14 روز رایگان است. خود انزوا در خانه مجاز نیست در ویتنام به عنوان دولت نگرانی های کسانی که با این بیماری ممکن است آن را به اعضای خانواده خود را.

آن را نیز کمک می کند که مردم را دریافت کرده و پذیرفته آنچه مقامات بهداشتی به آنها بگویید به عنوان بسیاری از اطاعت دولت دستورالعمل های اجتماعی مانند فاصله و ماسک پوشیدن. که تنها باعث می شود این کشور را گسترده تر پاسخ آسان تر است.

دانش آموزان به عنوان این هفته در کلاس اقتصاد است در این راه برای بازگشایی کامل — نشان دادن اینکه چقدر موفق اولیه و قوی coronavirus پاسخ می تواند. ویتنام استفاده نمی فانتزی تکنولوژی یا روش های جدید. آن را فقط به انجام کارهای عادی فوق العاده هست.

اسلوونی یک کشور بیش از 2 میلیون نفر است و نزدیک به 1500 نفر تایید coronavirus موارد و 100 مرگ و میر مه 5. نسبتا کوچک شیوع قابل توجه است با توجه به اسلوونی رو به رشد است مقصد توریستی که در مرز ایتالیا و یکی در اروپا شیوع در فاصله.

موفقیت خود را به طور عمده ناشی از تهاجمی اوایل مستند قرنطينه از افراد بیمار و سخاوتمندانه هزینه های دولت.

این کشور اولین مورد تایید شده در مارس 4, و آن را تنها در زمان اسلوونیایی مقامات حدود دو هفته به مدارس و کسب و کار و توقف حمل و نقل عمومی. دولت نیز به 3 میلیارد یورو — 6 درصد از اسلوونی تولید ناخالص داخلی — به شهروندان و کسب و کار برای زنده ماندن خاموش کردن. (هفته گذشته چند صد نفر اعتراض مرکز-راست دولت را سخت مستند سیاست.)

قرنطينه همچنین کمک در حفظ و تایید موارد کم است. در اوایل ماه مارس بسیاری از افراد از ورود به کشور — Slovenians و خارجی به طور یکسان — تا به حال از طریق یک اجباری 14 روز در قرنطینه.

وجود دارد هیچ امکانات اختصاصی که فقط آن شخص در منزل یا هتل آنها اقامت در. هر کس در قرنطینه را مجبور به تکیه بر, یا اعضای خانواده, دوستان, و یا داوطلبان به آنها را غذا و سایر ملزومات. چنین اقداماتی تقریبا قطعا نگه داشته و بسیاری از سفر به اسلوونی کاهش تعداد بالقوه عفونت.

این وضعیت در اسلوونی بهبود یافته است به این نکته که کسب و کار در حال حاضر شروع به باز کردن دوباره و شهروندان می توانند سفر خارج از شهرداری. مدارس نیز شروع به بالا در 18 مه. عمده حوادث مانند کنسرت ها و بازی های فوتبال, هنوز هم می خواهد به حالت تعلیق تا زمانی که واکسیناسیون برای coronavirus یافت.

چه اسلوونی نشان داده است که تهاجمی دولت اقدام و مداخله می تواند کمک به نگه داشتن مردم از گسترش این بیماری است. حتی توسط خود دولت اعداد آن را می تواند انجام آزمایش, اما در حال حاضر اقدامات فعلی به نظر می رسد به کار.

هر لیست از کشورهایی که عمل های اولیه برای مقابله با کروناویروس باید از اردن به سمت بالای آن است.

اردن برای اولین بار تایید کرد coronavirus موارد وارد شده در مارس 2. اما پنج هفته قبل از آن در این کشور کمیته ای برای مبارزه با این بیماری تشکیل به عنوان اخبار در مورد شیوع در چین آمد — در حال حاضر پروتکل در محل.

کسانی که اقدامات شامل تعیین که به بیمارستان ها خواهد درمان بیماران آلوده و چگونه دقیقا پزشکان به مراقبت از آنها. و دولت در درخواست از پادشاه همچنین تصویب قوانین اضطراری اجازه می دهد تا به اجرای دقیق مستند و مقررات منع رفت و آمد.

این سریع و پرقدرت اقدامات در ذهن مقامات اردن است چه نگه داشته است این کشور به کمتر از 500 مورد تأیید و حدود 10 مرگ و میر به عنوان ممکن است 5. “زمان بندی شد کلید برای ما” بسام Hijjawi متخصص اپیدمیولوژی در این کشور coronavirus کمیته الجزیره گفت: در ماه آوریل است.

توسط اواسط ماه مارس مدارس کسب و کار و کارمندان دولت بسته شده بود. مرزهای نیز بسته با عودت سرباز اردنی نیاز به صرف 14 روز در قرنطینه در هتل ها.

این مستند در ادامه با آژیر زنگ هر روز ساعت 6 بعد از ظهر در سراسر کشور به یاد همه آنها باید در خانه تا ساعت 10 صبح روز بعد. استفاده از وسایل نقلیه ممنوع است مگر کسی که دارای یک مجوز خاص برای کسب و کار ضروری و همه اجتماعات بزرگ — از جمله نماز و خدمات مجالس ترحیم — ممنوع می باشد. افراد می توان به پرداخت جریمه یا حبس برای سرپیچی از این دستورات است.

در حالی که اکثریت قریب به اتفاق مردم ماندن در خانه دولت است تست در حدود 2000 تا 3000 نفر در روز برای پیگیری بیماری و کسانی که در تماس با افراد آلوده.

است که می گویند اردن نشده تا به حال یک تماس. این کشور در کانون بود و در شمال شهر اربد اردن دومین منطقه شهری. حدود 450 نفر با حضور در عروسی با وجود دولت مشاوره در برابر اجتماعات بزرگ و به زودی موارد شات وجود دارد. دولت به سرعت پیمود به اقدام اگر چه با ابهت ملت را مستند شدیدترین اقدامات و قطع این شهر از بیش از 1 میلیون نفر از سایر نقاط کشور است.

اردن اقدامات تهاجمی در نهایت کاهش است. روز یکشنبه دولت گفت: لغو تمام محدودیت ها در فعالیت های اقتصادی است. بسیاری از کسب و کار در حال بازگشت به کار هر چند برخی هنوز هم می خواهید کارکنان زیر اجتماعی فاصله و بهداشت مناسب دستورالعمل. اما مدارس بسته باقی خواهد ماند و مقررات منع رفت و آمد در محل باقی می ماند.

چه روشن است که اردن در عمل به مراتب زودتر از بسیاری شامل آن شیوع. آماده شدن برای یک مشکل و سپس زیر را از طریق این طرح در واقع کار می کند. تصور کنید که.

ایسلند تبدیل شده تست و ردیابی به یک تفریح و سرگرمی ملی.

یک جزیره بیش از 350.000 هزار نفر فقط با یک نقطه از ورود به فرودگاه بین المللی خارج از پایتخت از ریکیاویک — ایسلند بود که همیشه بعید به ویران coronavirus. اما این معنی نیست که مقامات ایسلندی فقط می تواند چشم پوشی از ویروس. در واقع آنها مخالف است.

ایسلند آزمایش قرار گرفته است و 13 درصد از جمعیت آن با کمک یک شرکت محلی رمزگشایی ساخته شده است که جهان قوی ترین تست و ردیابی برنامه. فقط نگاهی به جدول زیر نشان می دهد که چگونه ایسلند انجام شده به مراتب بیشتر آزمون در هر 1000 نفر نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر.

مردم یافت می شود بیمار یا در تماس با یک فرد بیمار قرار داده شد و در انزوا تا زمانی که علائم فروکش کرد و یا نشان نمی دهد, نگه داشتن بقیه جمعیت امن از در حال رشد و گسترش است.

جهان ما در داده ها

که برنامه ثابت فوق العاده با ارزش است. آن را طولانی نیست قبل که ایسلند بود شمارش بیش از 100 مورد جدید در روز. در حال حاضر برخی از ویژگی های تنها تعداد انگشت شماری از موارد جدید و یا برخی از روز هیچ در تمام. “انتظار نداشتم بازیابی به این سریع” Thorolfur Gudnason, ایسلند, ارشد اپیدمیولوژی گفت: زمان در روز دوشنبه.

ملت دیده است فقط در اطراف 1,800 موارد و 10 مرگ و میر به عنوان ممکن است 5.

ایسلند نیز قادر به جلوگیری از شیوع این بیماری به طور کامل و بدون بستن اقتصاد خود را پایین و یا بسته شدن همه مدارس — تصمیم گیری که تا به حال بسیاری از منتقدان.

افرادی که نمی شد در قرنطینه برای داشتن آزمایش مثبت یا داشتن در تماس با کسی که تست مثبت شد هنوز اجازه رفتن به خارج به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال دولت اجتماعی فاصله و بهداشت دستورالعمل های مانند اقامت شش فوت از هم جدا و شستن دست حداقل به مدت 20 ثانیه.

Icelanders تا حد زیادی مزدکی توسط این پروتکل. نیز وجود دارد یک برنامه مردم می توانید استفاده کنید برای به دست آوردن یک حس بهتر از محلی coronavirus نقاط.

وجود دارد برخی از هشدارهای: میله ورزشگاه و استخر شنا بسته باقی می ماند و تجمعات بیش از 50 ممنوع شد تا این هفته. و هر کس از آمدن به خانه از خارج از کشور باید قرنطینه برای 14 روز.

این کشور سپس به طور کامل به بازگشت به حالت عادی و در عین حال — اما آن را در یک موقعیت به زودی.

چند انتظار یونان به آب و coronavirus طوفان به خصوص به خوبی. آن را به یک مبارزه مراقبت های بهداشتی و سیستم های قدیمی تر جمعیت و اقتصاد است که به شدت متکی به گردشگری است. اگر هر کشور به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به بعدی تازه کانون آن یونان است.

اما پنج ماه به همه گیر جمهوری یونان (که نام رسمی آن) است فقط در اطراف 2,600 مورد تأیید و نزدیک به 150 کشته و ممکن است 5.

یونان به دست آورد این کار را با اعمال دقیق مستند ترویج اجتماعی فاصله و تقویت آن در بخش بهداشت و درمان مراقبت.

این کشور مستند آغاز شد و در اواسط ماه مارس با مقامات در خیابان گفتن مردم به ماندن در خانه های خود. و که ممکن است حتی لازم بوده است به عنوان با بسیاری از حساب اکثریت مردم مزدکی توسط دولت دستورالعمل فراخوانی برای مردم به اقامت حداقل شش فوت دور از یکدیگر و به شستن دست های خود را اغلب.

بسیاری از مردم حتی تصمیم به جمع آوری با هم در گروه های بزرگ به خوردن در طول تعطیلات عید پاک عمده سنت در کشور است. هنوز مقامات کرد برای جلوگیری از وسوسه های بستن عمده کارناوال در شهرهای بزرگ و همچنین مدارس و رستوران ها و غیر ضروری سفر.

دولت نیز برای منصرف کردن گردشگران از سفر به یونان درخواست بازدید کنندگان برای قرنطینه به مدت دو هفته قبل از ورود و یا دیگری به پرداخت جریمه نقدی بیش از $5,000.

“ما عمل پیشگیرانه,” Giorgos Gerapetritis یونانی وزیر امور خارجه به خبرنگاران گفت: در ماه آوریل است. “ما آگاهانه ترجیح داده به یک مالی قابل توجهی قربانی به جای قربانی کردن انسان, زندگی,” او گفت:.

گرفتن یونان و سیستم مراقبت های بهداشتی در پای خود را هر چند ممکن است ثابت ترین اقدام قاطع. این کشور افزایش یافته است و میزان بستری در بخش مراقبت ويژه تخت آن در دسترس است و 70 درصد از فوریه و اضافه کرده است بیش از 3000 کارکنان بیمارستان برای مقابله با هجوم انتظار می رود از بیماران. بیش از هزاران موقعیت های باز برای مردم برای پر نشان دادن منابع آتن قرار داده در پشت reconstituting مراقبت های بهداشتی در کشور است.

یونان انجام می شود بنابراین خوب است که آن را در حال حاضر درخواست گردشگران به این کشور برای ماه های تابستان. که نگرانی برخی از کارشناسان به عنوان داشتن مردم راه رفتن در مورد این کشور می تواند از گسترش بیشتر این بیماری است. بیشتر چه, تست نیست گسترده در یونان و توانایی نگه داشتن زبانه ها در یک بزرگتر شیوع ممکن است قرار دادن این کشور در معرض خطر در آینده است.

اما در حال حاضر مقامات در آتن را به ظاهر انجام یک کار خوب در مهار آنچه که می میرم — و شاید باید تو — شده است بسیار بزرگتر بحران است.

آنچه در تمام این پنج مورد را روشن برای شورای روابط خارجی را Bollyky پس از آن است که کشورها “باید قاطعانه عمل کند زود و به شدت.” بدون چنین عجله و تلاش زیادی coronavirus شیوع تقریبا محدود اتفاق می افتد.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesKamagrakameralı su tesisatçısıAşk Büyüsübuy stripe account