به روز رسانی: سرپرستان به تجدید نظر در شهرستان ریورساید خاص coronavirus سفارشات جمعه

این شهرستان ریورساید هیئت ناظران دیدار خواهد کرد روز جمعه در نشست اضطراری به تجدید نظر در بحث برنامه ریزی برای لغو یک سری از شهرستان-سفارشات خاص در محل قرار داده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

هیئت مدیره بحث حرکت در روز سه شنبه در یک ماراتن جلسه اما در نهایت تصمیم گرفت برای به تاخیر انداختن رای گیری در حالی که ناظران در انتظار جزئیات بیشتر در مورد چگونه دولت های محلی شکل به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را مرحله به مرحله بازگشایی طرح است.

Newsom است که انتظار می رود برای طرح معیار برای شهرستان به دنبال به تدریج بازگشایی در روز پنج شنبه.

تداوم مبارزه طلبیده انتظارات که سرپرستان — اکثر آنها ابراز حمایت عمومی برای حرکت در صدر نشست — خواهد دست انداختن بهداشت عمومی شهرستان افسر دکتر کامرون قیصر توصیه و چین با ایالت حداقل دستورالعمل.

پس از سرپرست V. مانوئل پرز که در خدمت به عنوان رئیس هیئت مدیره و نشان دهنده Coachella Valley معکوس خود را برای حمایت از rescinding بسیاری از هیئت مدیره به دنبال کت و شلوار و ابراز عدم اطمینان در مورد اینکه آیا برای حرکت به لغو سفارشات.

5-0 و رای به دنبال طولانی و عاطفی دوره نظر عمومی و درخواست از قیصر و سلامت عمومی کارکنان در مورد نگهداری سفارشات در محل.

ساکنان به نفع سرعت بازگشایی اقتصاد نشان داد قبل از این دیدار خارج از شهرستان های ساختمان و, برای اظهار نظر در فرد است. طرفداران حفظ قیصر پادمان — که در برخی موارد سختگیرانه تر از دولت — به نام و ارائه نظر به مقامات شهرستان از طریق تلفن.

حرکت مورد نظر را برای قیصر به بالابر شهرستان سفارشات که به کارگردانی مدارس به اجازه گلف برای بازگشایی محدود کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات و موظف به استفاده از پوشش صورت و اجتماعی فاصله در مکان های عمومی. برخی از سفارشات شده است جایگزین دولت — از جمله گلف و مدارس و اجاره کوتاه مدت — که بسته شده اند و همراه با دیگر کسب و کار تلقی می شود “غیر ضروری” از مارس.

Riverside County یکی از چند در کالیفرنیا به یک چهره-پوشش قیمومیت و اگر این طرح به تصویب سرپرستان مستقیم خواهد بود قیصر به بلند کردن آن را در برابر توصیه های خود را.

Coronavirus مورد به روز رسانی شهرستان

Riverside County تایید کرده است حدود 180 مورد در هر 100,000 نفر است.

شهرستان گزارش 100 مورد جدید و سه ویروس جدید-مرگ و میر ناشی از شنبه.

Riverside County پیشی گرفته است کالیفرنیا کلی تست میزان با حدود 2,384 آزمون اداره هر 100 ، 000 ساکنان به تاریخ. در مجموع بخش خصوصی و آزمایشگاه در شهرستان باید اداره 58,878 آزمون. ایالت با 779,902 تست های انجام شده به عنوان از آوریل 4, تست است در مورد 1,975 آزمون در هر 100000 نفر به تاریخ.

مقامات شهرستان گزارش روز سه شنبه که در Coachella Valley نه شهرستانها وجود دارد 17 جدید اما موارد جدید مرگ و میر. این Coachella Valley است 742 موارد مثبت و 31 ویروس های مربوط به مرگ و میر:

  • کلیسای جامع شهر: 102 موارد و 1 مرگ
  • Coachella: 145 موارد و 3 و میر
  • دزرت هات اسپرینگز: 40 نفر و مرگ و میر 0
  • Indian Wells: 13 نفر و مرگ و میر 0
  • Indio: 138 موارد و مرگ و میر 5
  • La Quinta: 75 مورد و 4 و میر
  • نخل کویر: 99 موارد و مرگ و میر 6
  • پالم اسپرینگز: 101 مورد و 9 مرگ و میر
  • رانچو مایراج: 29 مورد و 3 مورد مرگ و میر

Unincorporated جوامع: برمودا دونس: 4 مورد و 0 مرگ و میر; لبه بیابان: موارد 3 و 0 و میر; کویر کف دست: 8 مورد و 0 مرگ و میر; گارنت: 9 مورد و 0 مرگ و میر; مکه: 34 موارد و مرگ و میر 1; North Shore: 10 مورد و 0 مرگ و میر; واحه: 15 مورد و 0 مرگ و میر; آسمان دره: موارد 2 و 0 و میر; حرارتی: 12 مورد و 0 مرگ و میر; تهوسند پلمس: 5 مورد و 0 مرگ و میر; ویستا سانتا رزا: موارد 2 و 0 و میر

کالیفرنیا: 56,212 موارد مثبت و 2,317 مرگ و میر ناشی از اطلاعات منتشر شده در روز سه شنبه

روز سه شنبه آمار و ارقام نشان داد گام های مثبت در کاهش این ویروس گسترش به خصوص در Coachella Valley. بسیاری از دره شهرستانها گزارش شده هیچ مورد جدید از جمله موارد زیر است: کلیسای جامع شهر دزرت هات اسپرینگز, Indian Wells, Indio, La Quinta و پالم اسپرینگز.

در San Bernardino County, مقامات بهداشت عمومی در روز سه شنبه گزارش داد که تعداد کل تایید COVID-19 نفر افزایش یافت به 2,329 افزایش 6.7% از شنبه.

این شهرستان همچنین اعلام کرد که شمار کشته شدگان افزایش یافته بود به 101 تا 4 از روز شنبه. گزارش موارد جدید و مرگ و میر به نظر می رسد رکود در موقت.

San Bernardino County گفته آنها آزمایش 24,413 بیماران که 9.5 درصد تست مثبت برای coronavirus تعدادی باقی مانده است که بالاتر از بسیاری از دیگر استان ها در سراسر کالیفرنیا.

در Imperial County, مقامات گفت که از شنبه شب را تا به حال 400 موارد مثبت و نه مرگ. از کسانی که 210 فعال بودند موارد و 181 نفر بهبود بود. شهرستان — که کمتر از 200,000 ساکنان — تا به حال انجام شده 2,819 آزمون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر