مغلوب ساختن پیشی جستن فقط به طور کامل mischaracterized مدل های جدید نشان از یک آینده افزایش coronavirus مرگ و میر

به عنوان رئیس جمهور تهمت هل برای کسب و کار برای بازگشایی — حتی اگر ما شیوع کروناویروس است تحت کنترل خود در پاسخ به دو مدل های جدید نشان می دهد که مرگ و میر را افزایش می دهد در هفته های آینده به mischaracterize آنها.

مدل های گریم با یک طرح 135,000 آمریکایی ها می میرند در اوایل ماه اوت و دیگر برآورد ما را ببینید 3,000 روزانه مرگ و میر در ژوئن 1. کبابی در مورد آنها در روز سه شنبه با خبرنگاران پیش از عزیمت خود برای سفر به آریزونا تهمت را رد کرد و آنها را دروغ ادعا آنها بر اساس “بدون توقف” را به عنوان اگر ما کاری نکرد.

“ما در حال انجام بسیاری از کاهش” نسبت ناروا گفت. “و رک و پوست هنگامی که مردم گزارش [کار] آنها میخوایم اجتماعی فاصله و آنها در حال رفتن به شستن دست های خود را, و آنها در حال رفتن به انجام کارهایی که شما قرار است به انجام … اما این گزارش هیچ کاهش, گزارش, و ما در حال کاهش.”

اما واقعیت این است که ما در حال انجام است کمتر کاهش نسبت به چند هفته پیش است. متحده شروع به بازگشایی غیر ضروری کسب و کار و مشتریان شروع به تشویق آنها.

و دو مدل جدید — یکی بر اساس داده های دولت توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) و دیگری توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن (IHME) — این را به حساب. هر دو قابلیت پیش بینی بر اساس آرامش از کاهش که برنده اتحاد و پشتیبانی توسط اصرار دولت برای برداشتن گام برای بازگشایی کسب و کار حتی به هیچ کدام از آنها را ملاقات کرده است کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی راهگاهی معیار برای انجام این کار است.

برای مثال همانطور که نیویورک تایمز گزارش IHME مدل جدید که تخمین می زند که coronavirus را ادعا می کنند تقریبا 135,000 زندگی در ایالات متحده در اوایل ماه اوت متحده که خود را به سمت بالا تجدید نظر بر اساس “افزایش تحرک در بسیاری از ایالات آمریکا و همچنین کاهش اجتماعی فاصله اقدامات مورد انتظار در 31 متحده توسط مارس 11, نشان می دهد که رشد مخاطبین در میان مردم ترویج و انتقال coronavirus.” (این FEMA سند نشان می دهد که روزانه به ما تلفات برسد 3,000 توسط 1 ژوئن نزدیک به دو برابر شدن حدود 1500 نفر از زندگی که ادعا کرد در هر روز به کروناویروس در حال حاضر.)

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات نشان می دهد که او فکر می کند که کارگران سخت کوش در مورد شستن دست های خود و تلاش برای حفظ فاصله از سایر مردم کافی خواهد بود به سرعت گسترش ویروس اما کارشناسان می گویند که این مورد نیست. اقامت در خانه سفارشات و خاموش شدن بسیاری از کسب و کار نیست و تا کنون کافی است به خم شدن مسیر جدید موارد پایین آنها صرفا بدست این کشور به یک نسبت فلات در موارد جدید و مرگ و میر. این نشان می دهد که تعداد موارد جدید و مرگ و میر خواهد شد به احتمال زیاد بدتر به عنوان چیزهایی که بازگشایی شده است.

آن را به این دلایل است که کارشناسان بهداشت عمومی فکر می کنم آن را زودرس برای استراحت اقامت در خانه سفارشات. اما بعد در جریان نظرات خود را در خارج از کاخ سفید روز سه شنبه تهمت نشان داد او فکر می کند هیچ چاره ای جز به سعی کنید به اقتصاد دوباره رفتن.

پرسیده شده توسط یک خبرنگار اگر او نگران آن است که مرگ و میر به پیش بینی افزایش به دلیل متحده در حال استراحت اجتماعی فاصله دستورالعمل خیلی زود مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد که او نیست چرا که “این واقعیت که ما در حال اجازه دادن به مردم و رفتن به شغل خود را — آنها را مجبور به انجام آن است.”

“شما می دانید اگر آنها برگزار می شود مردم دیگر با خاموش شدن ناگهانی شما در حال رفتن به از دست دادن مردم که راه بیش از حد و شما در حال حاضر من مطمئن هستم که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما بین سوء مصرف مواد مخدر و منظورم این است که آنها می گویند خودکشی — بسیاری از چیزهای مختلف است. فقط بنابراین شما می دانید که وجود دارد هیچ بزرگ پیروزی در یک راه یا دیگری.”

در حالی که بسیاری مخالف با مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره است که دهها هزار نفر از زندگی ارزش زودرس تظاهر بدترین coronavirus است در آینه تهمت به خود علاقه مند انگیزه برای کم اهمیت جلوه دادن مدل های جدید: او چهره سخت انتخاب مجدد مبارزه اقتصادی پیام او برنامه ریزی شده برای ایجاد یک محور مبارزات انتخاباتی خود شده است به طور ناگهانی بدبختانه به گفتگو در مورد احتمال 20 درصد و بیکاری گسترده فصلنامه کاهش در تولید ناخالص داخلی.

بنابراین به جای درگیر شدن با گریم بهداشت عمومی واقعیت این است که به جای گزارش با تکیه بر یک rosier مدل آماده جنجالی کاخ سفید, مشاور اقتصادی, Kevin Hassett که غیرقابل توجیهی از رقم نشان می دهد coronavirus مرگ غوطه وری به صفر تا اواسط ماه مه.

آن را سخت به بگویید دقیقا همان چیزی است که کاخ سفید است که پایگاه آن Covid-19 سیاست در حال حاضر در بخشی به دلیل تهمت جلوگیری آمریکا از درخواست دولت کارشناسان بهداشت عمومی چه خبر است. در بخش دیگری از پرسش و پاسخ با خبرنگاران در روز سه شنبه گفت که او مسدود کردن دولت بالا بیماری های عفونی, متخصص, Dr. Anthony Fauci از موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی از شهادت به مجلس نمایندگان به دلیل “خانه راه اندازی شده است.” (Fauci شهادت خواهد شد در هفته آینده قبل از جمهوریخواهان کنترل سنا.)

“خانه است و یک دسته از تهمت متنفرم,” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “آنها رک و پوست کنده می خواهید وضعیت ما به ناموفق که به معنی مرگ است.”

او در ادامه به نشان می دهد که ما coronavirus پاسخ حسادت از جهان است.

“تمام جهان است هیجان زده به تماشای ما از آنجا که ما در حال رهبری جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: — نادیده گرفتن که نزدیک به 70,000 coronavirus مرگ و میر در آمریکا تجربه کرده است و تا به امروز نیز بیش از دو برابر تعداد تحمل توسط No. 2 کشور ایتالیا که تا به حال فقط بیش از 29 ، 000.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر