رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به مصاحبه با نیویورک پست روز شنبه که در آن او lavished ستایش بر خود به نظر می رسید نشان می دهد بدترین از همه گیر شد پشت ما و بینی یک امید و خوش بینی در مورد کوروناویروس که به نظر نمی رسد به طور مشترک توسط آمریکا.

“یکی از چیزهایی که این بیماری همه گیر به ما آموخته است که من حق” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما می دانید من تا به حال مردم می گویند” هیچ هیچ, آن را خوب است. نگه دارید — شما انجام این کار و که. در حال حاضر کسانی که مردم واقعا با من موافقت. و که شامل دارو و چیزهای دیگر شما می دانید.”

آن شده اند که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن به حال درست شده — اگر او رمان coronavirus را تحت کنترل رئیس جمهور قاطعانه بود در ماه فوریه که “مانند یک معجزه آن ناپدید خواهد شد.” تعداد تایید coronavirus مواردی خواهد بود که در دو رقم و تعداد مرگ و میر را در تک رقمی. شاید یک دارو مانند هیدروکسی کلروکین را پاک هر طولانی بیماری و جهان را یک واکسن. و میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر بدون کار خواهد بود درآمد پول برای تامین زندگی خود و خانواده خود را.

در عوض ما مرگ و میر نزدیک به 70,000 همانطور که از مه 5 و رئیس جمهور خود تجدید نظر خود را برآورد تعداد افرادی که در نهایت جان خود را از دست گفتن فاکس نیوز در یکشنبه, “ما در حال رفتن به از دست دادن در هر نقطه از 75 و 80 به 100,000 نفر است.”

به عنوان بورسی را هارون Rupar توضیح داده است که روزانه تعداد موارد تایید شده و Covid-19 مرگ و میر ناشی از باقی مانده است نسبتا ثابت برای هفته نشان می دهد که ما را با سبک اجتماعی فاصله تنها می تواند در کاهش گسترش این بیماری بسیار است. (کشورهای دیگر مانند ایتالیا با موفقیت بیشتری موجود شیوع بیماری خود را با تهاجمی تر پناهگاه در محل سفارشات و اقدامات مانند تماس با ردیابی این بیماری است.) مرگ و میر و عفونت در امریکا به احتمال زیاد افزایش خواهد حالا که اجتماعی فاصله اقدامات در حال آرام بودن.

با وجود این همه تهمت و گفت: پست “من فکر می کنم [آمریکایی ها] شروع به احساس خوب در حال حاضر. این کشور باز دوباره. ما نجات جان میلیون ها نفر من فکر می کنم.”

مشخص نیست چه ساخت جمهور احساس می کنید که آمریکایی ها “شروع به احساس خوب” اما مطمئنا نمی شد.

واشنگتن پست/دانشگاه مریلند مارس 28 آوریل تا 3 نظرسنجی سه شنبه منتشر شد نشان داد که 63 درصد از آمریکایی ها نگران پیمانکاری Covid-19 — و که 38 درصد معتقدند “بدترین و در عین حال آمده است” با توجه به همه گیر (30 درصد گفت: ما در حال حاضر زندگی می کنند از طریق بدترین دوره).

همان نظرسنجی که به بررسی 1,005 ما بزرگسالان با تلفن است و 3.5 درصد خطا نشان داد که اکثر آمریکایی ها ناراحت کننده هستند با غیر ضروری کسب و کار بازگشایی — مثلا 78 درصد و 67 درصد گفت: آنها می شود ناراحت کننده رفتن به یک رستوران و یک فروشگاه لباس به ترتیب باید آنها را باز کنید. و 44 درصد گفت: آنها در حال حاضر احساس “ناراحت کننده” رفتن به فروشگاه مواد غذایی.

دیگر نظرسنجی های اخیر یافت مشابه سطح اضطراب در مورد این بیماری همه گیر; یک Axios-Ispos نظرسنجی منتشر شد سهشنبه یافت می شود اکثر آمریکایی ها ابراز نگرانی Covid-19 مرگ و میر به مراتب بدتر گزارش شده است در حالی که یک NPR/PBS NewsHour/Marist نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته بر داشت نیمی از همه آمریکایی ها از دست داده اند کار یا دستمزد با توجه به کوروناویروس.

در کوتاه مدت همه چیز خوب پیش نمی رود. اما تهمت حفظ این قضیه صادق است و شده است به طور فزاینده ای صحبت به عنوان اگر coronavirus یک موضوع است که این کشور را فتح کرده است و در حال حاضر می تواند حرکت کند گذشته است.

یکشنبه, او پرسیدم و پس از آن آمد یک طاعون بزرگ و قدرتمند طاعون و جهان را هرگز همان خواهد شد دوباره! اما امریکا از این مرگ و نابودی را همیشه به خاطر سپردن بسیاری از آن روح از دست رفته و از دست رفته در سراسر جهان تبدیل شد و بیشتر از همیشه قبل از!”

قابل توجه همه که صدای جیر جیر است که در زمان گذشته. در مصاحبه خود با پست تهمت نیز به نظر می رسید که نشان می دهد این مشکل در گذشته گفت: “ما کار درست را انجام داد و در حال حاضر ما در حال آوردن این کشور بازگشت.”

اما درست نیست انجام می شود و ضد coronavirus کار هنوز هم نیاز به انجام است. تست کیت هنوز هم در کوتاه مدت عرضه و تقاضای بالا — به طوری که در مریلند است که آنهایی که این قاچاق از کره جنوبی قرار دارد در یک محل مخفی در زیر گارد مسلح. ملی قرارداد سیستم ردیابی هنوز به تاسیس — چیزی است که به خصوص نیاز مبرم در حال حاضر که کشورهای در حال شروع به بازگشایی شده است.

به جای آدرس این نیاز در هر راه اساسی تهمت شده است بی اعتنا و به تصویب رسید مرتب کردن بر اساس چشم انداز آفتابی او در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر. او قطعا گفت که او در طول یک فاکس نیوز تاون هال پنج شنبه که مرگ و میر بالا خواهد بود اما او به نام مرگ تعداد 100.000 محدوده یک “موفقیت آمیز” نتیجه. و او نیز به مردم آمریکا اظهارات مانند چیزی دیگری او گفت: پست گفت: “من فکر می کنم انگار زیادی خوش بینی. من نمی دانم اگر شما آن را ببینید اما من فکر می کنم وجود یک خوش بینی در حال حاضر.”

کارشناسان در ضمن بدبین هستند. داخلی CDC اسناد اولین گزارش نیویورک تایمز روز شنبه نشان می دهد پیش بینی یک افزایش تند در روزانه مرگ و میر آغاز May 14 و 3000 آمریکایی خواهد بود در حال مرگ در هر روز در ماه ژوئن 1. روزانه موارد جدید می تواند به 200.000 که همان تاریخ اسناد و مدارک ادعا می کنند. جاستین Lessler خالق مدل و استادیار در دانشگاه جانز هاپکینز گفت: واشنگتن پست داده بود که یک تجزیه و تحلیل مقدماتی هنوز آماده برای انتشار عمومی. اما Lessler همچنین گفت که او معتقد است 100,000 موارد جدید در هر روز در ماه ژوئن 1 است و ممکن است که “وجود دارد بازگشایی حالات که در آن می تواند از کنترل خارج شود بسیار به سرعت.”

با وجود این واقعیت است که بسیاری از کشورهای در حال بازگشایی کسب و کار همه گیر نشده است و در آینده نه نگاه روشن — به خصوص اگر بازگشایی می رود به عنوان ضعیف به عنوان پیش بینی شده است. این تهمت در ادامه به اظهارات مدعی مانند گفتن نیویورک پست “ما آن را باز کنید و من فکر می کنم خود را در سه ماهه چهارم در حال رفتن به بسیار خوب است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de