وزارت خزانه داری را آغاز توزیع coronavirus امداد پول به قبایل

وزارت خزانه داری ایالات متحده روز سه شنبه گفت که آن آغاز خواهد شد به طور آهسته از میلیاردها دلار برای کمک به قبایل پاسخ و بازیابی از coronavirus بیش از یک هفته پس از کنگره مهلت و پس از شکایت بیش از افرادی که واجد شرایط دریافت پول است.

به 2.2 تریلیون دلار فدرال نجات بسته تصویب شده در اواخر ماه مارس را کنار بگذارند 8 میلیارد دلار برای دولت های قبیله ای. این پول قرار بود توزیع مارس 26 اما وزارت خزانه داری گفت: آن دست و پنجه نرم کردن با چگونه به آن را انجام دهد.

قبایل شکایت این سازمان به نگه داشتن پول از رفتن به آلاسکا بومی شرکت های که خود را بیشتر سرزمین مادری در این دولت کمتر از یک سال 1971 حل و فصل اما نه قبیله ای دولت. ایالات متحده منطقه قاضی Amit مهتا در واشنگتن دی سی به قبایل پیروزی هفته گذشته با محدود کردن کمک های مالی به این کشور 574 فدرال به رسمیت شناخته شده قبایل در حالی که او در حل و فصل پرسش از واجد شرایط بودن.

وزارت خزانه داری گفت: آن را به خودداری نامعلومی مقدار محاسبه شده برای شرکت های بزرگ تا این مورد حل شود.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که ملاقات با رهبران قبیله ای روز شنبه در سفر به آریزونا به نام بودجه “تک بزرگترین سرمایه گذاری در کشور هند در تاریخ ما است.”

Gila River جامعه هند رژیم صهیونیستی است. استفان کوچک لوئیس تشکر مغلوب ساختن پیشی جستن اما گفت: پول است “محزون می خوانی ناکافی برای دیدار با ما به طور کلی نیاز دارد.”

قبایل به دنبال 20 میلیارد دلار به شناور باقی می ماند, پاسخ به همه گیری و بازیابی پس از تعطیل و قمار و گردشگری عملیات و کسب و کارهای دیگر که در خدمت به عنوان اصلی moneymakers.

پرداخت جمعا به مبلغ 4.8 میلیارد دلار را به قبایل بیش از چند روز آینده بر اساس جمعیت است. بیشتر پرداخت بر اساس تعداد قبیله ای کارکنان و پولی است که قبایل را صرف پاسخ به coronavirus را بعد وزارت خزانه داری گفت.

“رویکرد ما این است که بر اساس این نمایشگاه ایجاد توازن میان قبایل نیازهای” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin در بیانیه ای گفت.

کوچکترین قبایل با جمعیت کمتر از 37 را دریافت حداقل $100,000 بخش گفت. ملت ناواهو یکی از بزرگترین قبایل با حدود 350,000 شهروندان دریافت خواهد کرد $600 میلیون مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

بیشتر: سرپرستان تاخیر در رای گیری در برنامه ریزی برای لغو Riverside County خاص COVID-19 پادمان

بیشتر: Coronavirus: ایالت کالیفرنیا می افزاید: 8 جدید تست سایت در شهرستان ریورساید

این ویروس به ضربه زدن به ملت ناواهو سخت تر از هر قبیله. همانطور که از شنبه, قبیله گزارش 2,559 مورد تأیید و 79 و میر در رزرو است که گسترش به آریزونا و نیومکزیکو و یوتا.

متحده شهرستانها و استان ها در حال حاضر دریافت کمک های مالی تحت تسکین بسته است. چروکی ملت اصلی رئیس چاک Hoskin جونیور گفت: قبایل دچار فلج کننده اقتصادی از اثرات این بیماری همه گیر.

“رهبران قبیله ای ادامه خواهد داد به دنبال عدالت صحبت کردن و درخواست بودجه تا زمانی که قبیله ای دولت تمام ساخته شده با COVID-19 پاسخ و بازیابی بودجه گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

یکی دیگر از طرح دعوی در دادگاه واصل هفته گذشته توسط چندین قبایل در آریزونا, داکوتای شمالی, اوکلاهما, میشیگان و کالیفرنیا معتقد است که وزارت خزانه داری نمی تواند مانع هر یک از 8 میلیارد دلار برای دولت های قبیله ای.

“آن را به عنوان هر چند دولت فدرال انداخته است ما یک تاسیسات, اما همچنان به نگه داشتن آن فقط از رسیدن به” رابرت گفت: میگوئل رئیس Ak-چانه جامعه هند در آریزونا. “ما باید سریع قطعنامه بنابراین ما قادر به نگه داشتن اعضای قبیله ای و کسانی که از جوامع اطراف شاغل و جلوگیری از از دست دادن ضروری امنیت عمومی و دیگر خدمات جامعه ما متکی بر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر