خوب مبارزه‘s گشایش اعتبار ارزش تماشای بیش از و بیش از دوباره. به عنوان جلف, stringy instrumental, موضوع نقش, ظریف, نمادهای ثروت و قدرت و حرفه ای از قانون — ارکیده در گلدان, چرم, کتاب, یک gavel مشروب در یک تنگ یک کیف دستی هرمس برکین — منفجر شدن یک به یک در برابر یک نرم و صاف کردن پس زمینه سیاه و سفید. هر یک را در حرکت آهسته ذرات شیشه ای یا چرم و یا لپ تاپ صفحه نمایش پرواز در تمام جهات.

بسیار گران قیمت کیف های دستی و کنفرانس تماس تلفن منفجر کردن. و وجود یک تیره جذبه در تخریب. اما در زیبایی, دور, راه, انفجار نشان می دهد باز کردن اعتبارات نیز منعکس کننده آن اخلاق و روح و روان: این مبارزه خوب است در مورد این ایده از قدرت و لوکس بخور در سراسر هرج و مرج و تخریب.

به طور خاص, آن را در مورد ace وکیل و گردنبند بیانیه مدافع دایان لاکهارت (Christine Baranski) یک ذره از ثبات و عزت در این مبارزه خوب‘s سلف همسر خوب, از دست دادن او صندوق بازنشستگی و حرفه ای او ثروت — تمام کسانی که فریبنده وکیل لوازم جانبی گنجانده شده است و نیاز به بازگشت به قانون تمرین.

دایان حرفه ای تغییر unfurls به چیزی بزرگتر و brasher به او و او همکار داستانی همکاران زنده در جهان است که بسیار نزدیک آینه واقعیت ما.

در این مبارزه خوب‘s pocket universe دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده انتخابات 2016 وجود دارد و یک قسمت اختصاص داده شده به بدنام شایعه “ردهها نوار.” چین سانسور شده است فقط به عنوان خفقان روی Cohn اخلاقی-رایگان تحت الحمایه است قلدری وکلای مدافع و یک رسوایی مربوط به آزار و اذیت جنسی یک Les Moonves-مانند شکل آویزان بیش از دایان شرکت (Moonves است رئیس سابق CBS شبکه پشت این مبارزه خوب و همسر خوب). اینها فقط تعداد کمی از بسیاری از دنیای واقعی تشابه.

خوب مبارزه — که به عرضه در CBS همه دسترسی در مارس 2017, مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و به تازگی لگد کردن آن فصل چهارم — تنها نشان من دیده ام که به طور موثر اسیر چه بسیاری از آمریکایی ها احساس کرده اند در طول چند سال گذشته که جهان و اخبار چرخه تبدیل شده اند به طوری unhinged که طنز است و غالبا تمثیلی و زندگی از طریق آن شده است بی وقفه و طاقت فرسا ورزش.

و به جای هل دادن, خوش بینانه, افسانه پیام از انعطاف پذیری و یا تلاش می شود حتی از راه دور الهام بخش مبارزه خوبی به سادگی پرسم و می گوید: یک دلیل آن قهرمان با توسل به microdosing psychedelics در فصل دو.

خوب مبارزه یک spinoff از همسر خوب, که برای پخش هفت فصل در CBS از سال 2009 تا سال 2016. در هنگام ایجاد The Good Wife, showrunners رابرت و میشل پادشاه riffed در زندگی واقعی الیوت اسپیتزر رسوایی برای تولید آنچه به نظر می رسد رویه دادگاه, درام, پاشیده نازکن با اشاره به سیاستمداران و وقایع جاری است.

اما در طول The Good Wife‘s اجرا نشان می دهد شانه ای بالا انداخت اولیه آن قضیه از خجالت سیاسی متاهل ساخت راه خود را در بازگشت به جامعه و کاوش بسیار بزرگتر weightier موضوعات. نشان می دهد در نظر گرفته چگونه عدالت اغلب نیست در مورد درست یا غلط خوب یا بد, اما نتیجه Machiavellian حقوقی مانور; mused در مورد مرگ حریم خصوصی در امریکا با توجه به NSA موتورهای جستجو و Facebook; متعلق به راه خود قهرمان ناقص بهره مند از مقدار بسیار زیاد امتیاز; و در میان چیزهای دیگر مفصل به سختی در تلاش برای زندگی با دو hilariously مزاحم کودکان است.

پادشاهان و سپس آورده است که همان داستان-قاچاق روح به مبارزه خوباما با مقدار کمتر داری با تشکر در بخش های بزرگ به آن CBS پخش در همه دسترسی به خدمات جریان به جای پخش در تلویزیون است. این سرایی است که کمتر فولاد تر از سلف خود, اما در همان زمان بیشتر بمب افکن (Baranski می گوید: f-word زیادی) و بلند پروازانه. که مضاعف واقعی در چگونه آگاه آن است از نژاد و نابرابری اقتصادی خیلی بیشتر از خوب بود در این مرحله در اجرای آن — به عنوان مثال شرکت حقوقی است که استخدام دایان در این مبارزه خوب است سیاه و عمدتا با تمرکز بر طبقه کارگر موارد است.

به عنوان یک همسر خوب شیفتگان من پیدا کردم آن را پاداش برای تماشای دایان تکامل در همسر خوببه عنوان او حساب با امتیاز, سیاست, قدرت و مسابقه همچنان ادامه دارد. اما شما لازم نیست به دیده 150-به علاوه قسمت از همسر خوب به درک آنچه در جریان است در این داستان جدید. (در این زمان شما قطعا می تواند یک پروژه از آن, اما شما همچنین می تواند فقط به بررسی CBS راهنمای دستی برای تازه واردان است.) پادشاهان قصه گوهای خوبی هستند و نه ترک مخاطبان خود را آور; خوب مبارزه‘s عمده داستان دایان را تنظیم به کار دوباره پس از از دست دادن تمام پول خود در یک طرح پونزی احساس خود شامل.

که گفت: خوب مبارزه آغاز می شود یک سال پس از حوادث خوب و تنظیم شده است در همان جهان است.

دایان یک لیبرال ثروتمند وکیل و نشان می دهد به طور مداوم نشان می دهد سرخوردگی او را با سیاست و سیاست از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. با وجود سلب مسئولیت که همه نمایندگی در نشان دادن داستانی تهمت است و در نهایت این مبارزه خوب‘s big bad همیشه بلندی در فاصله مانند یک بازی ویدیویی ، هر عمل دایان طول می کشد هر پیروزی او نمرات هر فکری که می رود از طریق ذهن او حتی در لحظاتی که او نیست به طور مستقیم فکر کردن در مورد تهمت — همه آنها دوباره به او نفرت برای رئیس جمهور و او می بیند او را به عنوان کاتالیزور برای تمام مشکلات در زندگی خود از جمله حرفه ای خود را راه اندازی مجدد و چیز ساییده شده ازدواج.

او در گیر یک چرخه دارد خشم و بی امان ناتوانی است.

در پایان عقل دایان چه هر فرد در وضعیت او را انجام دهد و شروع به آزمایش با psilocybin در طول این مبارزه خوب‘s, فصل دوم. در حالی که دایان است microdosing او عاقلی مورد سوال است اما نشان می دهد و استدلال می کند که او به مواد مخدر تحت تاثیر رفتار این است که فقط به عنوان سورئال به عنوان دولت او بسیار متنفر است.

و بله, من به طور کامل آگاه از مزخرف راه اندازی است که توسط Christine Baranski microdosing روانگردان قارچ در اعتبار حقوقی درام. اما من قسم می خورم آن را واقعی است.

مبارزه خوب شروع فصل چهارم آن است که برای اولین بار در آوریل 8, توسط جزئی در اطراف با کتاب های کمیک عنصر از یک واقعیت. در آن hilariously نفرات برتر دایان از خواب بیدار در یک جهان که در آن هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری یک سناریو است که باید بهشت برای او است.

اما او به آرامی شروع به درک که رویدادهای دیگر در این جدول زمانی به این معنی است که Harvey Weinstein هرگز مجازات که دولت کلینتون به درمان سرطان است اما خود آن رسوایی که کار او نیاز به او را به کاری به نفع با دیوان عدالت الیزابت وارن و متعدد مردان مشهور متهم به زدن به گیاهان گلدانی هنوز در شل.

از آنجا که بسیاری از مردم بد در این alt-جدول زمانی در حال دموکرات دایان کار منجر به محافظت از آنها را بدون در نظر گرفتن از او انزجار از اعمال خود. در آن لحظه نشان می دهد نوبت خود را امیز طبیعت و سیاسی موضع گیری بر روی خود است.

واقعیت این است که بازسازی در پایان این قسمت و زندگی همچنان ادامه دارد (با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور) برای دایان و بقیه همگروهی آنها به عنوان تنظیم به زندگی داشتن شده است به دست آورد بزرگتر و غنی تر ،

اما ناقلا چیز در مورد دایان را جایگزین واقعیت سناریو این است که بسیاری از افتضاح مسائل که اتفاق افتاده در آن را در واقع اتفاق افتاده در زندگی واقعی به ما بینندگان در خانه. صرف نظر از ما وابستگی سیاسی آن را ساخته و پرداخته deep, طنز. و به نوعی ما هنوز هم chugging, برخورد با یکی دیگر از بحران (یک مبارزه خوب ریف در coronavirus نمی تواند دور).

اما به جای دادن ما مطمئن و صالح تعهد در مورد روشن تر روز پیش و در آینده ارزش مبارزه را مبارزه خوب به نظر می رسد به رسمیت شناختن است که در این مرحله ما باید و شاید فقط اعتبار برای ضربه زدن دایان به قارچ سحر و جادو.

و که در خود احساس می کند مانند نوع خود را از امداد.

مبارزه خوبی در جریان است در CBS همه دسترسی با قسمت جدید از فصل چهار در روز چهارشنبه.

یکی از چیز خوب است Vox توصیه های ویژگی. در هر نسخه پیدا کردن یک چیز بیشتر از دنیای فرهنگ است که ما به شدت توصیه می شود.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de