St. Louis' iteration of the World Naked Bike Ride is the third largest in the entire country. - SARA BANNOURA

  • سارا BANNOURA
  • سنت لوئیس’ تکرار World Naked Bike Ride سومین در کل کشور است.

ظاهرا سفر به طور کامل برهنه در محکم بسته بندی شده از صدها امن نیست در جهانی همه گیر. چه کسی می دانست ؟ و پس از آن با قلب سنگین است که ما به اشتراک گذاشتن اخبار است که سنت لوئیس’ World Naked Bike Ride لغو شده است در این سال با توجه به coronavirus نگرانی و نمی خواهد بازگشت تا 2021.

این رویداد به جای برنامه ریزی شده در جولای 25. لغو آن اعلام شد دوشنبه شب در Facebook و از آن می آید به عنوان شرکت شهرستانها در سراسر جهان در حال لغو برنامه ریزی شده خود را برهنه سواری نیز هست.

“ایمنی و تجربه از ما سواران همواره مهم ترین تمرکز برای ما و ما احساس می کنیم این تصمیم برای به تعویق انداختن تا 2021 یک حق است و این است که در هر کس بهترین بهره” می خواند یک بیانیه است. “این رویداد طول می کشد 6 ماه برای برنامه ریزی و هزاران دلار برای اجرای. بر اساس شدید اختلال همه گیر شده بود و ما به سادگی نمی احساس می کنید که این امکان پذیر است یا مسئول ما را به حرکت به جلو و ایمنی از سواران خدمه و جامعه در خطر است.”

مرتبط: جهانی دوچرخه سواری برهنه شد داغتر از همیشه در 2019 [NSFW عکس]

2020 شده اند سیزدهمین سال برای سنت لوئیس’ تکرار این رویداد که بزرگترین سوم در کشور و به ارمغان می آورد که مردم در کشورهای مختلف از undress — از لباس به بخشی از لباس را به طور کامل برهنه به نوعی حتی فراتر از آن به طور کامل برهنه, اگر شما می توانید آن را باور کردن در droves به رول را از طریق بیشه محله به عنوان بخشی از یک عبارت مثبت بدن و مقاومت به نفت وابستگی.

و در حالی که آن را گاهی اوقات شناخته شده به گیج یا گمراه کردن و مرعوب unsuspecting و خشکه مقدس آن بیشتر تبدیل به یک جشن محلی سنت است که تحمل توسط مقامات دولتی تحت حق آزادی بیان است.

تاریخ جدید برای این رویداد جولای 17, 2021. “در حالی که همه ما می خواهیم شادی سوار را از طریق STL مثل همیشه به جای ما طرح ساخت 2021 سوار حتی بهتر و واقعا مشتاقانه منتظر با خیال راحت لذت بردن از آن را با همه شما” می خواند بیانیه.

اما اخم نکنید: همانطور که با بسیاری از وقایع این روزها برخی از جنبه های جهانی دوچرخه سواری برهنه خواهد شد آشکارا رفتن دیجیتال این سال است.

“در تلاش برای حفظ روح World Naked Bike Ride زنده نگه داشتن شما در حال حرکت و بالا بردن روح و جسم شما را کمی, ما از شما دعوت به پیوستن به ما در رسانه های اجتماعی برای یک سری از سرگرم کننده در هفته فعالیت های شما می توانید در زمان خود را تنها با دوچرخه خود را که زیبا موتور است که بدن خود را با یک کلاه و ماسک البته!” بیانیه می گوید. “اولین چالش خواهد شد در هفته آینده پس لطفا در ارتباط باشید قوی باقی بماند و سالم بماند!”

چه این رسانه های اجتماعی چالش ها را مانند باقی مانده است دیده می شود — اما این یک شرط بندی امن شما خواهید بود به رایگان در “برهنه به عنوان شما جرات.” فقط مطمئن شوید که به همسایگان خود یک سر تا قبل از اینکه شما ضربه خیابان ها را با شیطان بیت باد در نسیم. شما به آنها مدیون است که بسیار.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de