چه شما بیشتر به دنبال به جلو به انجام پس از این همه بیش از ؟

این سوال لود شده. بسیاری از ما در تلاش برای دیدن نور در انتهای تونل و همچنین آمدن به شرایط با این واقعیت است که طبیعی است بر ما.

من فکر می کنم در مورد رفتن به مورد علاقه من بارها و باشگاه ها. من می خواهم به صفحات کوچک و tacos با دوستان من است. من می خواهم به راه رفتن با پدربزرگ و مادربزرگ خود را از طریق باغ حیاط خلوت. من دوست دارم به پدر و مادرم یک آغوش. من می خواهد و احساسات کوچک در مقایسه با فداکاری ضروری کارگران در حال ساخت در هر روز است. و برای که من فراتر از آن سپاسگزار است.

من به یاد داشته باشید که یک سوپر angsty ، من صحبت کردن در به طور کامل از دست دادن من گه به گوش دادن Coldplay آهنگ ها و “شناسایی سنگین” با Deathcab برای عیار. گاهی اوقات من به عقب نگاه در سال های نوجوانی با ناباوری چگونه عجیب و غریب من. و در عین حال من به یاد داشته باشید دقیقا همان جایی که من در زندگی من وقتی که افراد مسن آهنگ بازی در کافه بازار و در تصادفی تصادفی بر روی گوشی من.

بیش از هفت یا تا هفته من با تکیه به شدت در موسیقی به من از طریق. از ماه نوامبر گذشته در من شده است نوشتن در مورد موسیقی محلی. این فرصتی که به من داده آزادی برای نوشتن در مورد هنرمندان St. Louis ممکن است در غیر این صورت هرگز شناخته شده در مورد. محلی هیپ هاپ و موسیقی indie در, صحنه فوق العاده ای به استعداد. آن شده است یک امتیاز به گواه آنچه احساس می کند مانند یک نوع رنسانس هنر اتفاق می افتد در طول چند سال گذشته. St. Louis معماران و طراحان شده اند و زندگی در یک حباب دیگ که آماده است تا به جوش.

سپس COVID-19 آمد.

زمانی که کافه ها و سالن های موسیقی بودند مجبور به بستن درهای خود را به آینده محلی کنسرت رفت با آنها. برای بسیاری از بالا و آمدن هنرمندان در این شهرستان این فرصت را به انجام در بسیاری از سالن های این تضمین شد, راه هایی برای مخاطبان علاقه مند به موسیقی خود را. وقتی که فرصت شد دور گرفته شده St. Louis هنرمندان در ادامه به افزایش به چالش.

و من همچنان با الهام از صداهای بیرون آمدن از این محله. نوازندگان میزبانی جریان زندگی می کنند در رسانه های اجتماعی آنها هنوز هم در حال قرار دادن پروژه های آنها ماه را صرف کار بر روی آنها در حال اکران فیلم ها موسیقی. آنها حتی انجام بر روی بام ها برای همسایگان خود است. از طریق آن همه خود من قرنطینه پخش شده است و یک صف از هنرمندان محلی; برخی از من نوشته شده است در مورد برخی از من نیست. از دیدگاه یک موسیقی محلی نویسنده در اینجا چه چیزی در قرنطینه لیست پخش.

Pinkcaravan! — “سس تند”

تا کنون خلاق با wordplay, “سس داغ” آخرین تک از رپر pinkcaravan!. این یک جاذب و فنری آهنگ که نمی توانید رای بدهید در مورد شما حدس زده آن سس تند. رپر دارای سابقه منحصر به فرد توصیف مواد غذایی در موسیقی او گذاشته و در بالای تیک-tocky زمین آب نبات-esque بیت است که تنها می تواند به عنوان اصل اسم pinkcaravan!’s دیرین تولید.

خط مورد علاقه: “Lunchables / Lunchables / من فقط زمان رو به پشته پنیر / و اگر شما صحبت کردن به من دیوانه / you ain’t صحبت کردن به من”

MBZ زندگی می کنند: “توقف جوری حرف میزنی به من” (featuring J’Demul و EJ کارتر)

خوب قلاب نوشتن واقعا سخت است برای محلی هنرمندان رپ. اغلب هنرمندان خودشان فقط تف بیش از ضرب و شتم با واقعا سنگین شعر و هیچ به یاد ماندنی قلاب. واقعا چنین نیست اینجا. MBZ زنده بر روی قلاب و اولین آیه هیجان انگیز است. خود را با آهنگ و صدای کنترل منحصر به فرد هستند و “توقف جوری حرف میزنی به من” نوع آهنگ است که انتظار می رود به شنیدن در heavy rotation در رادیو. همراه با J’Demul در آیه دوم و EJ کارتر به دور از این آهنگ این آهنگ همه باید بشنوند.

خط مورد علاقه: “جیب ain’t چربی “چون من آن را در یک کارت اعتباری / و آن ضربه تند وشدید زدن واقعی هست”

انور: “در کودک”

اولین بار من شنیده ام “در” من را تکان داد. این آهنگ توسط هنرمند انور و به سرعت تبدیل به اولین چیزی که من در ماشین من در راه برای خرید اقلام ضروری. اگر Grim Reaper یک رپر صدای او را صدا مانند انور را در این آهنگ. آهنگ هیچ ساختار سنتی. آن را فقط شروع به خواندن مانند یک نفس با تکرار در پایان. این آهنگ کامل است که نشان می دهد آن چیزی است که انور گفت: آن چه او آن را گفت. تولید شده توسط LoveBaker.

خط مورد علاقه: “من ماندن در هود / آنها را غارت شما برای محصولات خود / اکثر خانه ها در اینجا خالی / اما آنها هنوز هم فروش داروهای با کیفیت / لعنتی اوه جهنم / که گه گم من / آره این gon’ سیلی / من قرار داده است که در کودک”

NandoSTL. - RABSOPETTY

  • RABSOPETTY
  • NandoSTL.

NandoSTL: “آنچه در روز”

یک روح خواننده رپ که صدا را تحت تاثیر قرار است چند ژانرهای NandoSTL یک هنرمند است که ظهور را به شهرت خاصی است. خاموش اخیر خود EP بامبوکه از او منتشر شده هفته اول به قرنطینه در مه “چه یک روز” است و هیچ چیز کوتاه از sonically خیره کننده. این یک آهنگ است که ویژگی های Nando رپ در خود زنده گروه با آواز, سبک, سرعت و آهنگ. این آهنگ به شدت تحت تاثیر Nando مبارزات در زندگی با عدم اعتماد در خانواده در گذشته و عشق در زندگی یو پی اس و فراز زندگی. مناسب برای این زمان از اجتماعی فاصله و انعکاس است.

خط مورد علاقه: “اعتماد من و او let me down / آن روز / که از طرف خانواده من حتی نمی تواند در اطراف می آیند /” چون از چیزهایی که آنها می گویند / به علاوه آن را واقعا درد نکنه من وقتی که من بچه مامان فریب خورده / حدس می زنم همه چیز من بود و نبود همه چیز مورد نیاز شما / من زخم بر قلب من از آن / چه یک روز”

اورلاندو Vaughn: هیچ عجله

با عنوان اتصالات بار موسیقیدان و تهیه کننده اورلاندو Vaughn برکت شنوندگان خود را با آخرین EP هیچ عجله. پنج آهنگ Vaughn مخلوط خنک, برروی, از instrumentals, با, تسکین دهنده, ترجمه ، آن است که sonically خشنود آنچه می تواند به عنوان موسیقی متن فیلم به اتمام کارهای خانه. با یک نمونه از خواننده Vaughn نا امید نمی کند. standout آهنگ: “من فندک”

Zado: گیر در غیرتها خانه

همیشه باهوش wordsmith, Zado را به درستی به نام EP گیر در غیرتها خانه است اشتها آور از یک بدن از کار را برای شنوندگان مشتاق به مطالب تازه در قرنطینه. این سه آهنگ است که ویترین رپر تلطیف mumblings او را کشت به عنوان امضا صدا. مواد منفجره خود را به بیت با تطبیق punchlines باعث می شود Zado یک رپر که مخاطبان همیشه می توانید انتظار چیزی منحصر به فرد از.

standout آهنگ: “Penn & Teller” (featuring J-Hop)

Nikee توربو: “سیلی”

Nikee توربو با فوق العاده, خلاق, موزیک ویدیو خود را برای آخرین آهنگ “با کف دست زدن.” این یک بازی سرگرم کننده که ویترین توربو در انواع شرایط از جمله چادری در یک سپاهی طوفان کت و شلوار دست نقاشی شده توسط هنرمند پرکار براک مهر و موم همراه با دمدمی صحنه است. آهنگ انفجاری است اعدام در یک راه تنها Nikee توربو می توانید.

Various Artists: “#SHOWME-
سایفر”

هنگامی که منادی به عنوان برتر رپ سایفر در شهرستان نشان می دهد من Cypher است. این زمان آن را ویژگی های یک محصول در برخی از شهرستان هیجان انگیز ترین نامها از جمله Myrion Twos KVtheWriter بزرگ Neph, LouTribe Jigg و J-Hop. این خیره کننده ده دقیقه نگاه به عنوان خواننده های رپ ویترین خود را از سبک متفاوت در یک ترکیب است که به همان اندازه زیبا به سازمان دیده بان به عنوان این است که برای شنیدن. خالق و برنده جایزه فیلمساز جان الکساندر enlists خلاق دلاوری از فیلمبرداران الکس نمی کشید و قهوه ای به صورت پروژه ای بود که تمام رسانه های اجتماعی در انتظار انتشار آن.

تره G: “خاموش”

خواننده و ترانه سرا و بازیگر تئاتر تره G به تازگی منتشر شده بصری به آهنگ او “را” از خود 2019 پروژه به عنوان من. آهنگ خود را لمس تصنیف و تصویری خود را منطبق پرنیان کاملا. همانطور که همه ما در خانه و فکر کردن در مورد زندگی و آنچه که در آینده نگه می دارد و تره G غم انگیز و در عین حال نشاط بخشی قطعه تنها چیزی است که هر کس نیاز دارد. برای این هنرمند شنود گذاشته همکار خواننده و ترانه سرا Drea Vocalz برای کارگردانی مهارت در حالی که LouTribe Jigg عکاسی و ویرایش با یک لمس تنها کسی که سرمایه گذاری در این قطعه می تواند خوب بکار بردن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de