هر هفته جدید اصلی فیلم اولین در Netflix و Hulu و دیگر خدمات دیجیتالی اغلب فیلم متوسط با بودجه محدود و هیاهو. Cinemastream است Vox سری برجسته قابل توجه ترین این برای اولین بار در تلاش مداوم به نگه داشتن جالب و به راحتی در دسترس فیلم جدید خود را در رادار.

فرض: نه کاملا دو سال پس از ترک کاخ سفید بانوی اول سابق میشل اوباما سوار بر یک تور برای ترویج کتاب خود شدن و ملاقات با زنان جوان در سراسر کشور — و مستند دوربین دنبال کرد.

آنچه در مورد آن: این کتاب نسخه از تبدیل شدن به بخشی خاطرات بخش, الهام بخش, الهام بخش تماس با خوانندگان به “صدای خود را پیدا کنید.” این فیلم مستند به کارگردانی نادیا Hallgren شرح زیر در آن قدم به قدم. فیلم تواریخ میشل اوباما تجارب پس از او در انتخابات ریاست جمهوری به پایان رسید در خود عبارت است اما هدف بزرگتر از فقط به ما یک نگاه اجمالی به یک زن در زندگی است. آن را تشویق می کند تا مخاطبان خود را برای پیدا کردن شور و شوق خود را و به دنبال آن ،

آن است که گاهی اوقات در حال حرکت تمرکز خود را به دور از اوباما (و معروف او که به نظر می رسد تنها به طور خلاصه) و بر روی برخی از زنان و دختران او مواجه می شوند در طول تبدیل شدن به کتاب تور. هر چند بسیاری از تور های درگیر در حال مصاحبه در عرصه مراحل توسط افراد مشهور (ریس ویترسپون, Stephen Colbert, گیل پادشاه) اوباما همچنین در دیدار با گروه های کوچک بسیاری متشکل از دختران دبیرستانی به بحث در مورد زندگی خود و آینده خود را. فیلم استراحت به دور از اوباما به دنبال چند تن از آنها. و اوباما باعث می شود او هدف روشن است: او علاقه مند است در برجسته و الهام بخش رهبران آینده.

اما این فیلم قرعه کشی بزرگ است که اوباما خودش را — که برادر jovially ابراز تاسف نیمه راه از طریق چه ناعادلانه آن است که هنگامی که شما “محبوب ترین زن در جهان” — و پس از تبدیل شدن به صرف مقدار زیادی از زمان در حال حاضر-داستان آشنا در حال رشد در یک خانواده طبقه متوسط در شیکاگو سمت جنوب در تلاش برای پیدا کردن راه خود را به عنوان یک دانش آموز کالج و سپس یک وکیل جوان و در نهایت ملاقات با باراک اوباما ،

کار از مصاحبه و همچنین گزیده ای از کتاب خاطرات اوباما با صراحت صحبت می کند در مورد راه او قرار داده و خودش کنار او زندگی حرفه ای و آنچه که به معنای برای همکاری های خود است. او در مورد رفتن به مشاوره ازدواج, احساس سوزش بد-ایمان انتقادات از چیزهایی که او گفت: در مرحله ملی و فشار بر خانواده اش نیاز به “کامل” به آمریکا برای اولین بار از خانواده و خانواده خود را اولین رئیس جمهور سیاه.

و او صحبت می کند و بدون توقف در مورد چقدر مهم است برای کشور به فریب خود را در این راه برخی از صحبت در مورد امریکا که در یک “post-نژادی دوران” پس او در انتخابات. ما نمی توانیم با هم بکشید اگر ما نیستند صادقانه در مورد که ما که هستیم ، آن را به سختی اولین بار کسی که پیام تحویل داده اما در اینجا آن را روشن و مستقیم و پر سر و صدا.

وجود دارد که البته محدود به یک فیلم مستند بود. این یک پف قطعه, اما آن را نیز را شامل نمی شود و یا وحی. پس از آن تولید شد به عنوان بخشی از Netflix برنامه نویسی تخته نظارت کنند’ شرکت تولید بالاتر از سطح زمین (که همچنین برنده جایزه اسکار آمریکایی کارخانه و ساندنس مخاطبان برنده جایزه آزمایشی اردوگاه) آن را حمل بدون تظاهر از طرفی — مشکوک مفهوم به هر حال در ساختن فیلم های مستند. و حتی اگر این فیلم تا حد زیادی هدایت روشن از خیلی خاص, سیاسی, اظهارات, آن غیر ممکن است (و نه مطلوب) برای آن به غیر سیاسی خواهد شد که دلیل به اندازه کافی برای برخی از به اخراج از آن.

اوباما به اشتراک گذاری جزئیات صمیمی از زندگی خود را, اما سال بودن بسیار دقیق شکل عمومی را جلا او را به یک شین; اینها با دقت انتخاب جزئیات فکر شده و برنامه ریزی شده است. حتی در بیشتر unguarded لحظات — گذراندن وقت با خانواده, پشت صحنه در عرصه پر از افرادی که آمده ایم برای شنیدن صدای او صحبت می کنند — او هنوز آشکار آگاه است که وجود یک دوربین در نزدیکی ضبط همه چیز را به او می گوید و می کند.

اما که می کند از او جاذبه و یا قدرت او دستورات. تبدیل شدن به‘s الهام بخش ترین لحظات آمد که ما می بینیم اوباما تمایل به اعتراف است که او تلاش برای پیدا کردن که او است و به نوبه خود زمانی که ما گوش او اصرار دیگران نسبت به ترس انجام همان.

مهم دریافت: تبدیل شدن به اتحاد دست آورد عمدتا مطلوب بررسی از منتقدان. در هالیوود گزارشگر دن Fienberg می نویسد: “بدون اینکه الهامی این مستند نشان می دهد که حوادث ساخته شده است که او نقاط به چیزهایی که او را الهام بخش و برگ بینندگان دار به عنوان به که در آن ما به احتمال زیاد برای دیدن میشل اوباما بعدی و یا در صورتی که حتی این سوال قرار است ما بخواهید.”

که در آن به تماشای آن: تبدیل شدن است جریان در Netflix بکشد.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de