آمریکایی ها به تصویب رسید و سرود در اوایل بیماری همه گیر کوروناویروس که ما نیاز به “صاف منحنی” — مختصر برای موافقت با فاصله اجتماعی به عنوان آنجا که ممکن است برای صرفه جویی در زندگی می کند.

هدف این است که به سرعت گسترش ویروس بنابراین بیمارستان ها و پزشکان نمی غرق شده با افزایش بیماران. این استراتژی موجب صرفه جویی در زندگی از طریق کاهش, کاهش آسیب این ویروس باعث می شود. آن همچنین باعث می شود آن را ممکن است برای بیماران برای دریافت بهترین درمان موجود به دلیل وجود تعداد کمتری از آنها در بیمارستان در هر زمان.

این رویکرد هر چند هنوز هم فرض می شود که بسیاری از مردم هنوز هم مریض و رنج می برند — که بسیاری از مردم خواهد مرد.

کاهش مهم است, اما از آن است که سرکوب — یک استراتژی طراحی شده برای ضرب و شتم این ویروس را به تسلیم. ایالات متحده تا به حال نه جدی بحث های عمومی در مورد این تمایز است. به آن نیاز دارد.

هدف از سرکوب است که به کاهش تعداد موارد جدید نه تنها رسم از زمان آن طول می کشد برای آنها به نظر می رسد. اجتماعی فاصله است یک قطعه از یک سرکوب استراتژی است. اما این کافی نیست. سرکوب نیاز نه فقط اجتماعی فاصله اما تماس با ردیابی و مورد انزوا نگه دارید هل دادن اعداد پایین تر و پایین تر — در نهایت اجازه می دهد جامعه به بازگشت به یک شبه زندگی عادی اعتماد به نفس است که آن را می تواند سرکوب شیوع بیماری های جدید.

ما در بحث چگونگی و زمانی که به بازگشایی اقتصاد است. اما آن را نیاز به کشف کردن بهداشت عمومی پاسخ از سرکوب ، از آن زمان به حرکت فراتر از “پهن کردن منحنی” برای یک سرود جدید: “سرکوب ویروس.”

در اوایل ماه مارس زمانی که سیاتل و منطقه خلیج تا به حال به تصویب رسید سخت اجتماعی فاصله سیاستهای اما بسیاری از کشور تا به حال بسیاری از مقامات بهداشت عمومی صحبت شد با شوق و ذوق در مورد کاهش.

هدف خود را در کلمات نمی شد خیلی به کاهش سهم از کل جمعیت ایالات متحده که آلوده شدم اما به سرعت در کدام عفونت رخ داده است.

در اینجا چگونه دیلن اسکات و الیزا بارکلی گزارش آن را برای بورسی در مارس 10:

اصلی عدم اطمینان در شیوع کروناویروس در ایالات متحده در حال حاضر این است که چگونه آن را دریافت و با چه سرعتی. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری نانسی r. schultze ، به خبرنگاران گفت: در 9 مارس “بسیاری از مردم در ایالات متحده را در برخی از نقطه یا این ماه یا بعد گرفتن در معرض این ویروس است.”

با توجه به اپیدمیولوژی بیماری های عفونی مارک Lipsitch در دانشگاه هاروارد آن را “قابل قبول” است که 20 تا 60 درصد از بزرگسالان خواهد بود شما با Covid-19 بیماری است. تا کنون 80 درصد از موارد در سطح جهانی شده اند خفیف اما اگر در مورد مرگ و میر در حدود 1 درصد (که چند تن از کارشناسان می گویند ممکن است یک سناریو است که ممکن است ده ها یا صدها هزار نفر از مرگ و میر در ایالات متحده به تنهایی.

در عین حال سرعت که در آن شیوع نقش مسائل بسیار برای عواقب آن است. چه اپیدیولوژی ترس این است که سیستم مراقبت های بهداشتی غرق شدن توسط یک انفجار ناگهانی از بیماری است که نیاز به افراد بیشتری در بیمارستان بستری شود از آن می تواند اداره کند. در این سناریو بیشتر مردم خواهد مرد چون نمی خواهد به اندازه کافی تخت بیمارستان یا هواکش برای زنده نگه داشتن آنها.

فاجعه آبگیری از بیمارستان به احتمال زیاد می تواند توان با اقدامات حفاظتی ما در حال حاضر از دیدن بیشتر از بسته شدن مدارس, لغو تجمع جمعی کار از خانه خود به قرنطینه خود انزوا اجتناب از جمعیت به این ویروس از گسترش سریع است.

این بود که با نشان داده شده به طور گسترده ای محبوب “صاف منحنی” نمودار به تصویر می کشد یک کمپین گسترده برای جلوگیری از بیمارستان منابع از تبدیل شدن به overtaxed توسط یک افزایش ناگهانی در موارد.

بسیاری از رسانه ها نسخه های توسعه یافته از این نمودار تمام اقتباس از کار قبلی را که توسط CDC با اشاره به بیماری های همه گیر آنفلوآنزا.

به عنوان کارل Bergstrom یک زیست شناس در دانشگاه واشنگتن توییتی قدرت این گرافیک است که آن را نشان می دهد که چگونه اقدامات به منظور کاهش گسترش ویروس می تواند به نجات بسیاری از زندگی “حتی اگر شما نمی کاهش تعداد موارد است.”

مرگ و میر بعد از همه یک تابع هر دو حجم و موارد مورد مرگ و میر. اگر تعداد موارد افزایش می یابد به طوری که مورد مرگ و میر شروع به سنبله — اگر در یک شهرستان اجرا می شود از تخت ICU و یا هواکش و یا آموزش مناسب پرستاران — پس از آن بسیاری از افراد را از مرگ اگر منحنی می شود تملق گفتن.

کاهش نیز ممکن است کاهش تعداد کل موارد. مردم امیدوار هستند که یک Covid-19 واکسن در دسترس خواهد بود زمانی در 2021. اگر که اتفاق می افتد بازوی راست منحنی خواهد اساسا ناقص و کاهش تعداد افرادی که مریض است.

اما قدرت منحنی مسطح به عنوان یک مفهوم است که به آن تکیه می کند که. این نشان می دهد که بسیاری از زندگی را می توان ذخیره شده و حتی اگر 60 تا 70 درصد از جمعیت بیمار قبل از گله ایمنی توقف گسترش بیشتر ویروس.

یک مکمل طبیعی برای مسطح منحنی در تلاش است تا “بالا بردن خط” با افزایش مراقبت های بهداشتی در ظرفیت سیستم برای درمان Covid-19 موارد است.

بالا بردن خط یک چند وجهی کار لغو و یا به تاخیر انداختن روش انتخابی, آموزش های اضافی پرسنل پزشکی, ساخت بداهه بیمارستان و افزایش تولید از تجهیزات حفاظت شخصی و تولید اضافی هواکش و آنها را در حال حرکت هوشمندانه در سراسر کشور را به جایی که آنها مورد نیاز است.

شما می توانید فکر می کنم از آن به عنوان کار به دو روش مختلف. یکی است که حتی یک مسطح منحنی ممکن است هنوز هم در اوج بالاتر از سلامت سیستم ظرفیت (این به نظر می رسد که اتفاق افتاده در ووهان چین; لمباردی, ایتالیا; و به یک اندازه در شهر نیویورک) که در این صورت تلاش برای بالا بردن خط به طور مستقیم صرفه جویی در زندگی می کند.

دیگر است که ارتفاع خط را تعیین می کند چقدر مسطح نیاز به زمانی برای صرفه جویی در زندگی می کند. یک خط بالاتر به این معنی است که نه خیلی پهن مورد نیاز است بنابراین اجتماعی فاصله اقدامات می تواند کمتر شدید بدون خطر قریب به اتفاق نظام سلامت ،

اگر تنها هدف از سیاست آمریکا برای جلوگیری از بیمارستان ها از تبدیل شدن به ضعف و سپس در بسیاری از کشور, همه چیز ممکن است در مسیر. حتی به عنوان ایالات متحده تبدیل شده است, کشور با بیشترین تعداد تایید Covid-19 مورد نرخ رشد به عنوان نشان داده شده توسط خم از خط در ورود به سیستم در مقیاس نمودار به وضوح کاهش یافته است.

Rani ملا و دیلن اسکات/Vox

چند متحده — عمدتا در شهری در شمال — با استفاده از نزدیک به تمام آنها تعداد تخت مورد نیاز حجم به سقوط بیشتر به حفظ سلامت سیستم ظرفیت. اما بسیاری از کشور ها از جمله عمده آبی ایالات مانند کالیفرنیا و عمده قرمز متحده از تگزاس هستند و زیر سطح که در آن آنها خواهد اجرا از بیمارستان ظرفیت و ارسال و میر بالا رفتن سرسام آور.

کالیفرنیا به عنوان مثال صادر شده است هواکش به کشورهای دیگر با بیشتر نیاز دارد. و حتی در نیویورک که در آن بیمارستان ظرفیت تحت فشار خط اورژانس-افزایش اقدامات مانند ad hoc بیمارستان و اعزام USNS راحتی به شهرستان تبدیل به بیشتر های غیر ضروری.

یکی از دلایل این است که در عمل میزان بستری شدن برای Covid-19 موارد به نظر می رسد کمتر از افسران حدود پنج یا شش هفته پیش حتی اگر نرخ مرگ و میر است که تقریبا همسو با انتظارات است.

متاسفانه آنچه ما دیده ایم این است که حتی زمانی که در بیمارستان سیستم نیست ضعف و مردم قادر به دریافت مراقبت های خوب برای Covid-19 بسیاری از مردم هنوز هم می میرند. و اگر بیشتر مردم مریض و سپس بیشتر مردم خواهد مرد.

در سطح فعلی از عفونت ایالات متحده عمده ای نداشته بیمارستان ظرفیت مشکلات. و آن را محتمل است که اندازه گیری بازگشایی مراحل جریان در بسیاری از کشورهای در حال, اگر محتاطانه اجرا سازگار با این کشور بیشتر یا کمتر plateauing در زمان رای از عفونت و اجتناب از بیمارستان تفکیک سناریو کابوس.

اما بیش از 1500 آمریکایی ها در حال مرگ هستند و هر روز از Covid-19 و تحقیقات به بیش از حد “مرگ” می سازد آن را بسیار روشن است که رقم واقعی است به احتمال زیاد بیش از 2000. پروژه ای است که به یک سال و ما تلفات زمین خواهد شد در حدود 800,000.

به عنوان Bergstrom و ناتالی دین یک biostatistician در دانشگاه فلوریدا می گوید در اخیر نیویورک تایمز op-ed اجازه می دهد مردم به اندازه کافی برای تبدیل شدن به آلوده برای رسیدن به گله ایمنی به احتمال زیاد در نتیجه تعداد قابل توجهی از انتقال عفونت و بیش از یک میلیون مرگ و میر.

یک واکسن یا فوق العاده موثر برای درمان مواد مخدر ممکن است همراه قبل از آن اتفاق می افتد. اما به طور گسترده اشاره 18 ماه واکسن جدول زمانی در حال حاضر بسیار خوش بینانه است. محرومیت برخی از نوع پیش بینی نشده موفقیت حتی موفق کاهش استراتژی می تواند شامل مرگ و میر است که به طور چشمگیری بالاتر از آنچه هر کسی فعال در سیاست است در نظر. جایگزین استراتژی است نه فقط پهن کردن منحنی اما درایو تعدادی از موارد را به صفر است.

هنگ کنگ در مقابل بیش از سه هفته گذشته دیده است صفر در موارد جدید روز بیشتر.

تحت شرایط این جزیره است که به طور پیوسته در حال حرکت به منظور کاهش محدودیت. به عنوان از آوریل 1 یک حکومت نیاز رستوران ها باقی می ماند نیمه خالی برداشته شده است و در حال حاضر یک کمی laxer سیاست در جایی است که اجازه می دهد ناهار خوردن در خدمات به عنوان طولانی به عنوان جدول باقی می ماند 1.5 متر از هم جدا. و نه تنها رستوران باز, مردم تقاضاهای مصرانه برای گرفتن و خوردن.

با این بیماری به ظاهر مورد ضرب و شتم به عقب در داخل کشور هنگ کنگ است و در حال حاضر در یک موقعیت برای شروع به تعویض تاکید به یک استراتژی متمرکز بر کنترل مرز. با همه گیر حریق در سطح جهانی این شهر نمی توانید اجازه دهید آن گارد پایین به طور کامل. و چون هنگ کنگ بسیار کوچک و وابسته به تجارت بین المللی فقط باز کردن خدمات داخلی اقتصاد واقعا نمی تواند نجات شهر از مشکلات اقتصادی جدی.

اما یک شهر به وضوح بیان استراتژی است که در آن “سرکوب و بالابر”: سهولت محدودیت در حال حاضر زمانی که موارد صفر اما سپس گیره پشت کردن به عنوان لازم است به موارد فشار به پایین اگر آنها تا موسیقی پاپ.

تایوان نیز تا به حال هیچ مورد جدید برای چند روز و پس از مارس 6, همه از تایوان موارد گزارش شده را ناشی از یک نیروی دریایی کشتی حسن نیت ماموریت به جزیره پالائو به جای جامعه گسترش یافته است. نیوزیلند انجام داده است و نه کاملا به این خوبی اما دولت معتقد است که آن را با موفقیت شناسایی و جدا همه در این کشور coronavirus موارد و بلند است محدودیت در این ادعا که این ویروس شده است “حذف” در کشور است.

کره جنوبی شیوع در حال حاضر پایین به تک رقمی تعداد موارد جدید در هر هفته و کلید آزمون برای کشور این است که آیا پیش بینی افزایش تعطیلات سفر این هفته به جزیره ججو (اصلی کره ای مقصد توریستی) منجر به یک موج جدید و یا اگر شبه جزیره می تواند به سرکوب گسترش این بیماری است. کره جنوبی بیس بال حرفه ای نیز از سر گرفته و این هفته هر چند بدون طرفداران در می ایستد.

ایالات متحده در حال حرکت به باز کردن بر اساس یک مبهم بیان فرض که اقامت برای کاهش خطر به اندازه کافی خوب است.

یکی از دلایل فشار به باز کردن این است که در حالی که گسترده سفارشات به پناهگاه در محل را به وضوح موفق به کاهش گسترش عفونت آنها در مورد آوردن حجم پایین و سرعت. ترس مقامات اقتصادی درد طولانی مدت خاموش شدن ناگهانی و به نظر می رسد مانند جرم عمومی است رشد بی تاب و شروع به خم شدن قوانین است.

اما واقعیت این است که ایالات متحده نه واقعا سعی استراتژی های را ساخته اند که سرکوب موفق است. برای به انجام رساندن است که آمریکا نیاز به سرمایه گذاری در گسترش حجم آزمون های سرمایه گذاری در تماس با ردیاب و متمرکز ایجاد امکانات قرنطینه به طوری که افراد آلوده نیست به سادگی به خانه فرستاد برای آلوده کردن بقیه خانواده خود را.

از آنجا که ما نمی صرف مارس انجام می دهند که در تلاش برای رسیدن به سرکوب — در امتداد خطوط از تایوان و هنگ کنگ و کره جنوبی و نیوزیلند — لزوما شامل تاخیر بیشتر و بیشتر اقتصادی درد. اما انجام این کار را ذخیره کنید به طور بالقوه ده ها یا صدها هزار نفر از زندگی و مسلما منجر به اقتصادی بهتر نتیجه اجازه فعالیت به راستی راه اندازی مجدد.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر