دادگاه فدرال فلسطين کالیفرنیا ممنوعیت کلیسا در COVID-19 همه گیر

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تا به حال حق به ممنوعیت کلیسا مجامع به نفع سلامت عمومی در طول شیوع کروناویروس یک قاضی فدرال حکم داد سه شنبه.

Newsom اقامت-در-خانه سفارش نمی نقض حقوق اساسی به مجمع و دین که صلیب فرهنگ مسیحی مرکز در لودی بود دستور به توقف برگزاری خدمات قاضی جان مندز حکومت در ساکرامنتو.

کشیش یوناتان دانکن تا به حال در ادامه به جمع آوری جماعت خود را پس از فرماندار ممنوع تجمعات عمومی در ماه مارس با وجود هشدارهای آن را در تخلف از دولت های ایالتی و محلی ، کلیسای کمتر از 50 نفر گفت که پیروی از دستورالعمل های فدرال برای جلوگیری از گسترش ویروس.

لدی پلیس وارد کلیسا در طول خدمت با حضور حدود 30 نمازگزاران در اواخر ماه مارس و گفت: آنها هجوم فرماندار سفارش. کلیسا در پاسخ با “متوقف و دست بردارد” نامه ای به شهر فرستاده و استدلال آنها تا به حال یک متمم اول قانون اساسی حق جمع آوری و مذهب خود را.

“حقوق اساسی نمی توان معلق توسط یک ویروس” کلیسا وکیل دین Broyles گفت: در آن زمان.

پلیس نوشته شده توجه در ساختمان است که آن را غیر ضروری با استفاده از ایجاد مزاحمت عمومی. San Joaquin County مقامات بهداشتی سپس هشدار داد این کلیسا را صاحبخانه بتل باز کردن کتاب مقدس و کلیسا آن را می تواند به صورت یک اتهام تخطی از قانون اگر این اجازه را به مجامع ادامه خواهد داد.

دانکن برنامه ریزی برای برگزاری یکشنبه نخل خدمات در مارس 5, اما نمی توانستم در کلیسا به دلیل صاحبخانه خود را قفل. پلیس تهدید به استناد هر کسی که وارد این ملک.

دانکن در بیانیه ای گفت که او نا امید شده بود با حکم اما همچنان به مبارزه برای حق به عبادت.

“وقت آن است که برای کشیشان و رهبران مذهبی در سراسر کشور به برخاستن و شروع به هل دادن در برابر این سخت گیرانه stay-at-home سفارشات که به طور کامل شکست را به حساب درست ضرورت دین در جامعه ما” دانکن گفت.

این کلیسا یکی از چند که در ابتدا به مبارزه طلبیده فرماندار سفارش. اکثر خانه های عبادت منتقل شده به خدمات آنلاین هر چند Broyles گفت: “کلیساها بیشتر از شما فکر می کنم” نه مطابق با سفارش.

کلیسا استدلال در آن کت و شلوار در برابر Newsom, Lodi پلیس و مقامات بهداشت شهرستان که به منظور سوء استفاده از قدرت است که جرم اجتماعی عبادت در حالی که اجازه می دهد مردم را به مکرر و فروشگاه و فروشگاه ها مشروب و ماری جوانا درمانگاه ها و دیگر کسب و کار تلقی می شود ضروری است.

قاضی گفت که بحث از دست رفته به دلیل خریداران قرار بود به کسانی که کسب و کار به خرید اقلام خاص به کمون با هر یک از دیگر. بیشتر مربوط به مقایسه خواهد بود رستوران و کنسرت و فیلم ها و رویدادهای ورزشی — سکولار مکان های مردم جمع آوری شد که همچنین دستور داد بسته شده است.

مندز گفت: دولت های ایالتی و محلی stay-at-home سفارشات شدند معتبر ورزش اضطراری نیروهای پلیس و نمی نقض کلیسا حقوق اساسی. مندز به ذکر است که دادگاه عالی بیش از 100 سال پیش تایید دولت حق اعمال قدرت پلیس برای ارتقاء امنیت عمومی در طول یک بحران بهداشت عمومی.

بیشتر: Coronavirus: ایالت کالیفرنیا می افزاید: 8 جدید تست سایت در شهرستان ریورساید

بیشتر: سرپرستان تاخیر در رای گیری در برنامه ریزی برای لغو Riverside County خاص COVID-19 پادمان

“در طول بهداشت عمومی در بحران جدید, ملاحظات آمده و مقامات دولتی باید بپرسید که آیا حتی حقوق اساسی باید راه را برای عمیق تر نیاز به کنترل گسترش بیماری های عفونی و محافظت از زندگی جامعه را آسیب پذیرترین” مندز نوشت.

آمریکایی ها در ایران برای جدایی کلیسا و دولت که ثبت مختصری حمایت از مقامات دولتی را تحسین حاکم به دلیل آن را تایید سفارش که شامل سکولار و مذهبی کرده است.

“رژیم صهیونیستی. Newsom سلامت عمومی سفارش می کند نقض آزادی مذهبی; آن تضمین می کند که دولت ها علاقه برخی از افراد مذهبی در راه است که ممکن است افراد دیگر زندگی” راشل لیزر, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت آمریکایی ها متحد در بیانیه ای گفت. “ما همدردی با کالیفرنیا که پیدا کردن آرامش در جامعه مذهبی خدمات و تحسین جوامع دینی که خلاق پیدا کردن راه های جدید برای عبادت همراه از راه دور.”

Broyles گفت: قاضی را رد موقت ضابط درخواست سفارش نمی خواهد آنها را متوقف کند از فشار دادن در مورد آنها.

“این اولین زد و خورد در جنگ های بسیاری که پیش رو” او گفت:.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. اکثر مردم بهبود می یابند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر