La Quinta اهدا 37 کسب و کار صفر درصد بهره وام جمعا به مبلغ 335,000 و روز دوشنبه آغاز خواهد شد پذیرش دور دوم از برنامه های کاربردی برای آن “COVID-19 کسب و کار کوچک اقتصادی امداد برنامه است.”

شورای شهر تصویب برنامه های در بسته در جلسه یکشنبه شب و دریافت کنندگان اطلاع داده خواهد شد توصیه دادستان شهرستان لایحه Ihrke گفت.

این شورا در ماه مارس اختصاص 1.5 میلیون دلار برای راه اندازی این برنامه برای کمک به کسب و کار کوچک در لا کوئینتا شده اند که تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

واجد شرایط کسب و کار می تواند دریافت وام تا $20,000 دو سال به پرداخت وجوه با اولین دلیل پرداخت در مارس سال 2021.

در این شهرستان دریافت 93 برنامه های کاربردی که 48 شد واجد شرایط برای بررسی در حالی که 37 شروع روند درخواست اما پایان ندارد و یا تا به حال چندین مورد از دست رفته بنابراین نمی واجد شرایط گفت: گیل Villalpando دستیار به شهر, مدیر است که نظارت بر برنامه است.

وجود هشت متقاضیانی که فاقد شرایط لازم برای دریافت وام به این دلیل که آنها کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات و یا کسب و کار از خارج La Quinta – که هر دو محروم هستند از این برنامه Villalpando گفت.

برنامه جدید دوره باز می شود در ساعت 8 صبح روز شنبه به پایان می رسد و در 5 بعد از ظهر مارس 21. به درخواست بازدید از شهر وب سایت laquintaca.org و با کلیک بر روی پرتقال COVID-19 لینک در بالای صفحه و سپس حرکت به “توسعه اقتصادی” لینک در سمت چپ.

برنامه گسترش یافته است که شامل صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار و کسانی که با بیش از 25 کارمند دارد. بنابراین کسب و کار است که می شده اند واجد شرایط اما کامل نیست و برنامه های کاربردی در دور اول و کسانی که ممکن است اعمال می شود اما تلقی می شد فاقد شرایط لازم هستند را تشویق به استفاده مجدد, Villalpando گفت.

“ما برخی از رستوران ها که بیش از 25 نفر پرسنل بنابراین متاسفانه آنها نمی واجد شرایط” در دور اول Villalpando گفت.

آنها تا به حال ملاقات تمام الزامات ضروری و این تغییر اجازه می دهد آنها را کمک کرد.

صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار در لا کوئینتا نمی شد واجد شرایط دور اول اما در حال حاضر می توانید درخواست کنید تا به $5,000, Villalpando گفت.

این شهر چندین تماس از مکان های مانند صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار غذا و همچنین خدمات کنترل آفات که مردم نمی خواهند آنها را در اطراف خواص خود را به دلیل COVID-19 نگرانی به طوری که آنها رنج می برد و تاثیر اقتصادی, او گفت:.

درخواست برای باز کردن یکی دیگر از برنامه دوره اضافه شد در دستور کار شورای به عنوان یک ضرورت مورد, قادر به باز کردن برنامه دوره در روز دوشنبه.

شهردار لیندا ایوانز پرسید: اگر با شورا تصویب شنبه, فرایند نرم افزار می تواند آغاز این هفته است.

Villalpando توضیح داد که زمان اضافی مورد نیاز است به اجازه می دهد WiseHive این شرکت است که ایجاد برنامه های آنلاین از سایت و کمک به کسب و کار پر کردن فرم ها مشغول بوده است و نیاز به زمان بیشتری.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید sherry.barkas@thedesertsun.com یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de